» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
303 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

Sedaj je 8 tisoc kovancev. Takrat jih je blo 3k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

PowaAaaaH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Tesla je mogla nekam kes parkirat. Btw a ze majo kej dobickov?



Trenutno so z BTC-jem naredili malo vec kot z celotno prodajo za leto 2020.. z prodajo Tesl so nrdil cca. 720mill profita, ce se ne motim.

nima veze, ker si ocitno pozabil, kar ze ponavljam 100x kot papagaj, da lahk printajo denar iz nic in imajo denarja kolikor zelijo. O zasluzku razmisljajo samo navadni ljudje. Tisti na vrhu piramide pa se o marsicem drugem. Si razmisljal zakaj bi podpirali bitcoin, ce se jim ne gre za zasluzek? zato ker verjetno zelijo, da zazivi blockchain, ker imajo potem popoln nadzor.

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Tesla je mogla nekam kes parkirat. Btw a ze majo kej dobickov?



Trenutno so z BTC-jem naredili malo vec kot z celotno prodajo za leto 2020.. z prodajo Tesl so nrdil cca. 720mill profita, ce se ne motim.

nima veze, ker si ocitno pozabil, kar ze ponavljam 100x kot papagaj, da lahk printajo denar iz nic in imajo denarja kolikor zelijo. O zasluzku razmisljajo samo navadni ljudje. Tisti na vrhu piramide pa se o marsicem drugem. Si razmisljal zakaj bi podpirali bitcoin, ce se jim ne gre za zasluzek? zato ker verjetno zelijo, da zazivi blockchain, ker imajo potem popoln nadzor.



Kaksen nadzor. Nadzor je ze sedaj. Saj ti komntrolirajo celoten bancni racun.
Ce so hedge skladi propadali pa Enron lahko tudi Tesla in Btc.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Aqua, česa konkretno se bojiš? Že zdaj vedo vse o tebi. Kje si kdo si, kolk maš,... ja in?

endelin ::

tonis je izjavil:

Ja, sam da je bil takrat kukojn ta glavni za te zadeve...

Glih mislu sem napisat.
Kukoin in une njihove tesla, porsche avtu nagrade:))

SuperKripto ::

Nad gotovino nimajo nadzora. Svedska v glavnem ne uporablja vec gotovine. Tam je tudi vedno vec prostovoljnega cipiranja, da lahk potem placujejo z roko. Seveda to se da vse povezat s kriptovalutami in blockchainom. Kaj res ne vidite, kam vse to pelje? Samo pred svojim nosom gledate, kako boste dobili vec denarja?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Nad gotovino nimajo nadzora. Svedska v glavnem ne uporablja vec gotovine. Tam je tudi vedno vec prostovoljnega cipiranja, da lahk potem placujejo z roko. Seveda to se da vse povezat s kriptovalutami in blockchainom. Kaj res ne vidite, kam vse to pelje? Samo pred svojim nosom gledate, kako boste dobili vec denarja?


Ne, ne vidimo. Hvala bogu ti vidis in imamo tebe tu na forumu.
Doge coin pa exit scam in zadnja sansa za pobeg:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Zakaj pa mislis, da so taksni nenormalni donosi na kriptovalutah? zakaj elite to podpirajo? Kar tako za brezveze? Ze zdavnaj bi lahko zaustavili to norijo, ce bi zeleli. Ocitno ne zelijo. Prav nasprotno. Zaceli so podpirat kripto prek najvecjih korporacij.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Zakaj pa mislis, da so taksni nenormalni donosi na kriptovalutah? zakaj elite to podpirajo? Kar tako za brezveze? Ze zdavnaj bi lahko zaustavili to norijo, ce bi zeleli. Ocitno ne zelijo. Prav nasprotno. Zaceli so podpirat kripto prek najvecjih korporacij.


Sam ena novica je potrebna za crash:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Jaz mam obcutek da bo musk dražje prodajal kripto kot slotech hodlerji:)

SuperKripto ::

Musk je ze preskrbljen za cel lajf. Nodiji pa razmisljajo kako bo Elon zdaj postal bogat, ker bo potrejdal bitcoin?

PrihajaNodi ::

Mogoce bo pa bagholder kot nekateri z xtzjem:)

SuperKripto je izjavil:

Musk je ze preskrbljen za cel lajf. Nodiji pa razmisljajo kako bo Elon zdaj postal bogat, ker bo potrejdal bitcoin?


Elon Musk je Mcaffe v 2.0. Pozresno teslo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

DegenGambler je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Binance ma najavljen novi launch tokrat Dodo.
Mnenja? Bnb že stejkam v pool-u da bom pripravljen
A bo zgodba podobna kot pri SFP?
Se lahko nadejamo x30?

Dodo coin že obstaja zato ne razumem najbolje zakaj ni samo listan in zakaj launchpool al sem kaj pomešal..


Ne. Daleč od tega. Razlika med Launchpadom in Launchpoolom je ogromna. Ponavadi so prihodki na Launchpadu veliko višji. SFP je bil denimo lansiran na Launchpadu, Dodo je trenutno na voljo na Launchpoolu.

Kar je glavni razlog, da ne bo nobenega x40 x50 ali x100, je to, da je DODO token že na voljo za trejdat. Torej to ni nič novega. Vse je že všteto v ceno. Jutri se začne trading in bomo lahko vidl kaj se bo zgodilo. Moja napoved je padec. Seveda pa nič nisi vložil. Ti stejkaš BNB, BUSD in dobivaš nekaj malega DODO tokenov (res jih bo nekaj malega) in te tokene boš lahko prodal.

Binance Launchpool prinese nekaj malega dolarjev, ravno toliko, da ti BNB ne stoji samo v prazno v denarnici. Najbolj profitabilen do sedaj je bil REEF, ki mi je prinesel tam 150$ s stejkanjem nekaj malega BNBja in DOT. Ne pomeni pa da tokeni, ki pridejo na Binance Launchpool, da so useless ali karkoli. Na ta način so bili lansirani projekti recimo Alpha Finance (malo dump nato pa strma rast iz 2c na 2.7$ ATH v roku 4-5 mesecev), potem Venus tudi (stagnacija tam okoli 4$, zadnji mesec pa eksplozija do 88$ ATH danes recimo) in še nekaj drugih.


Hvala za izčrpen odgovor!

SuperKripto ::

A se da povezat neuralink pa blockchain?

endelin ::

A Musk je źe podupliral svoj kripto?

SuperKripto ::

Eloncek verjetno prevec ve o bitcoinu. Ko so ga zaceli v intervjuvih sprasevat dolocena sprasevanja o tem, se mu je mocno zacelo zatikat. Pa telesna govorica dost pove. Sej je tudi youtuber chico crypto naredil kar nekaj posnetkov na to temo.

Zgodovina sprememb…

BlackDeath ::

V kaksnem smislu 'prevec ve' ? Kaksne so implikacije?

SuperKripto ::

predlagam da si pogledas posnetke na temo Elon Musk na youtube kanalu Chico Crypto.

PrihajaNodi ::

To me spominja na tisto, ko so analiziral Adolfa Hitlerja in ugotavljali ali je res Junkie.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

a si ze pogledal vseh 10 posnetkov? Pa znas brat telesno govorico? Niso toliko pomembne besede, ker se vsak lahko laze. Bolj pomembna so dejanja.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Da ne boste na koncu preseneceni ko bodo razne tesle cashoutale iz kripta postopoma>:D

Elon ne bo kešoutal, ker mu profit ne pomeni nič. On bo samo dokupoval Bitcoin. Pomoje ga hoče spraviti postopoma do milijona zelencev.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

tonis ::

Aqua, tudi če to kar govoriš pije vodo (tega ne zanikam), kaj boš kot posameznik naredil?
Se boš boril proti temu? Kdor ščije proti vetru je? ...moker.
Go with the flow, znanje imaš, poberi podarjen denar, da ti bo lažje v življenju. S tem plačuješ račune.

SuperKripto ::

Ne, ni se dobro borit proti nicemer. Samo povem svoje razmisljanje. Ni fora, da se boris proti necem, ampak je fora da se boris za nekaj boljsega.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

A kripto teorije zarote se drgač lahko prestavi v svojo temo? @Perci
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

gandolfino je izjavil:

Binance ma najavljen novi launch tokrat Dodo.
Mnenja? Bnb že stejkam v pool-u da bom pripravljen
A bo zgodba podobna kot pri SFP?
Se lahko nadejamo x30?

Dodo coin že obstaja zato ne razumem najbolje zakaj ni samo listan in zakaj launchpool al sem kaj pomešal..


Lista se cez slabe 4 ure. Z stejkanjem BNB tudi farmas DODO. Jaz sem zdajle aktiviral stejk.

Nekaj strani nazaj sm omenil Everest coin?? odzadaj je microsoft, rockenfeller fundation..itd.
Mislim pa da je trenutno sam na uniswapu
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

Anney ::

tonis je izjavil:

Aqua, tudi če to kar govoriš pije vodo (tega ne zanikam), kaj boš kot posameznik naredil?
Se boš boril proti temu? Kdor ščije proti vetru je? ...moker.
Go with the flow, znanje imaš, poberi podarjen denar, da ti bo lažje v življenju. S tem plačuješ račune.



Odlična, bravo, podpišem.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

SuperKripto ::

a zato je sla cena nenormalno gor, ker vsi bi radi stejkal? kaj pa ko bo recimo kaksen crash ali lahko prodas takoj te stejkane kovance ali pa so zaklenjeni?

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

SuperKripto je izjavil:

a zato je sla cena nenormalno gor, ker vsi bi radi stejkal? kaj pa ko bo recimo kaksen crash ali lahko prodas takoj te stejkane kovance ali pa so zaklenjeni?


Ja lahko daš redeem
I’m out.
:3

dijak4 ::

Pozdrav vsem!

pred približno 3 tedni sem na pobudo kolega investiral nekaj prihrankov v bitcoin,eth,cardano ,polkadot in aave.
Profit je neverjeten za tako kratek cas. Porabljam vsak dan kake 2 urci, da se izobrazujem in pregledujem ogromno youtube videjev (ceprav se mi zdi, da jih vec kot polovica govori samo za svojo korist). Zdaj smo prisli do nekega obdobja ko imam obcutek, da je vse ze prevroče in bo po domače povedano vse puklo (altcoini predvsem). Da nas čaka velika korekcija (tako tudi opozarjajo nekateri znani youtuberji ).
Zdaj me zanima še vaše mnenje o temu. Vem, da naj bi glede na cikel traja bull run do nekje septembra. Predvidevam , da je moje vprašanje čista špekulacija in , da nihče ne zna točno na to odgovoriti. Vendar me zanima za vaše mnenje ali bo šlo zdaj le za manjše korekcije in bo tale pump trajal še par mesec ali lahko nekje marca pričakujem velik dump in potem pred poletjem spet pump.
Malo sem v dvomih ali naj vzamem ves profit ven iz alctoinov in pustim le v bitcoinu in eth.

lp in hvala za nasvet

SuperKripto ::



doge je trenutno prisel do resistance, potrebno spremljat ce bo naredil breakout ali pa bo spet zavrnjen, do zakljucka svece.

Zgodovina sprememb…

Lukzii ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lukzii ()

Anney ::

dijak4 je izjavil:

Pozdrav vsem!

pred približno 3 tedni sem na pobudo kolega investiral nekaj prihrankov v bitcoin,eth,cardano ,polkadot in aave.
Profit je neverjeten za tako kratek cas. Porabljam vsak dan kake 2 urci, da se izobrazujem in pregledujem ogromno youtube videjev (ceprav se mi zdi, da jih vec kot polovica govori samo za svojo korist). Zdaj smo prisli do nekega obdobja ko imam obcutek, da je vse ze prevroče in bo po domače povedano vse puklo (altcoini predvsem). Da nas čaka velika korekcija (tako tudi opozarjajo nekateri znani youtuberji ).
Zdaj me zanima še vaše mnenje o temu. Vem, da naj bi glede na cikel traja bull run do nekje septembra. Predvidevam , da je moje vprašanje čista špekulacija in , da nihče ne zna točno na to odgovoriti. Vendar me zanima za vaše mnenje ali bo šlo zdaj le za manjše korekcije in bo tale pump trajal še par mesec ali lahko nekje marca pričakujem velik dump in potem pred poletjem spet pump.
Malo sem v dvomih ali naj vzamem ves profit ven iz alctoinov in pustim le v bitcoinu in eth.

lp in hvala za nasvet



When the whales speak.
Verjetno niti grafi ne bodo sporočali, če bo temu tako, pač osebna špekulacija.
Lahko je pa rožnato do septembra 2022.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Lukzii ::

Pozdrav vsem!

pred približno 3 tedni sem na pobudo kolega investiral nekaj prihrankov v bitcoin,eth,cardano ,polkadot in aave.
Profit je neverjeten za tako kratek cas. Porabljam vsak dan kake 2 urci, da se izobrazujem in pregledujem ogromno youtube videjev (ceprav se mi zdi, da jih vec kot polovica govori samo za svojo korist). Zdaj smo prisli do nekega obdobja ko imam obcutek, da je vse ze prevroče in bo po domače povedano vse puklo (altcoini predvsem). Da nas čaka velika korekcija (tako tudi opozarjajo nekateri znani youtuberji ).
Zdaj me zanima še vaše mnenje o temu. Vem, da naj bi glede na cikel traja bull run do nekje septembra. Predvidevam , da je moje vprašanje čista špekulacija in , da nihče ne zna točno na to odgovoriti. Vendar me zanima za vaše mnenje ali bo šlo zdaj le za manjše korekcije in bo tale pump trajal še par mesec ali lahko nekje marca pričakujem velik dump in potem pred poletjem spet pump.
Malo sem v dvomih ali naj vzamem ves profit ven iz alctoinov in pustim le v bitcoinu in eth.

lp in hvala za nasvet


Kot pravi star slovenski pregovor: če bi bil vedež, ne bi bil revež ;)

ps. sem v podobni situaciji

DegenGambler ::

dijak4 je izjavil:

Pozdrav vsem!

pred približno 3 tedni sem na pobudo kolega investiral nekaj prihrankov v bitcoin,eth,cardano ,polkadot in aave.
Profit je neverjeten za tako kratek cas. Porabljam vsak dan kake 2 urci, da se izobrazujem in pregledujem ogromno youtube videjev (ceprav se mi zdi, da jih vec kot polovica govori samo za svojo korist). Zdaj smo prisli do nekega obdobja ko imam obcutek, da je vse ze prevroče in bo po domače povedano vse puklo (altcoini predvsem). Da nas čaka velika korekcija (tako tudi opozarjajo nekateri znani youtuberji ).
Zdaj me zanima še vaše mnenje o temu. Vem, da naj bi glede na cikel traja bull run do nekje septembra. Predvidevam , da je moje vprašanje čista špekulacija in , da nihče ne zna točno na to odgovoriti. Vendar me zanima za vaše mnenje ali bo šlo zdaj le za manjše korekcije in bo tale pump trajal še par mesec ali lahko nekje marca pričakujem velik dump in potem pred poletjem spet pump.
Malo sem v dvomih ali naj vzamem ves profit ven iz alctoinov in pustim le v bitcoinu in eth.

lp in hvala za nasvet


Težko je povedat, kje je konec in kdaj bo vrh. Zaciljal ga zagotovo ne boš. Če bo nacilja vrh na 10% natančno, boš že izjemno dober. Sam zakaj bi se s tem igral? Tako kot obstaja strategija DCA (Dollar cost average) za noter v kripto, lahko podobno strategijo uporabiš tudi za izstop iz kripta. Zastaviš si več ciljev in ko je cilj dosežen, potegneš nek delež ven iz kripta na varno v fiat.
Cilji so lahko:
- Ko portfolijo doseže vrednost X, Y, Z, 2X, ... potegnem ven 10%
- Ko pride BTC/DOT/BNB na X$, potegnem ven XX% BTC/DOT/BNB
- Ko kriptomarketcap doseže X, potem potegnem ven X%
itd.

Kakor si postaviš sam. Tako boš počasi jemal profite, hkrati pa boš imel še zmeraj sredstva, ki bodo lahko rastla naprej. Glavna prednost strategije je, da te psihološko ne zjebe. Ker če ti recimo daš vse ven, pa potem še 1 mesec neprestano raste, bo ta 1 mesec prekleto mučen zate. Po drugi strani se ti pa lahko zgodi, da poči, ti pa nisi prodal in potem upaš, da bo spet narastlo nazaj, pa ne bo in potem se ti zgodi, to kar se je zgodilo veliko ljudem 2018. Postali so večletni bagholderji.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tonis ::

dijak, če misliš da si zaslužil preveč, je opcija da začneš postopno prodajat in se tako zavaruješ pred zlomom. Še vedno lahko potem dokupiš po korekciji in boš nesel še enkrat gor.
Tu pač zgolj špekuliramo, in se je težko zanašat na toliko različnih mnenj, ker blodimo v temi.

Ena mojih teorij zarote je da bo šlo na 80+, ta cajt pa se bo razširil novi kovid sev in bo še en kovid kreš. Pač tudi do uradne razlage izvora virusa imam precej pomislekov...
Hkrati bodo pa še pogruntali da tether nima kritja, pa še MtGox stečajnik bo prodal zadnji kos btcja, ki mu je še ostal v walletu.
(tu sem naštel vse možne kreše, ki smo jih že doživeli 8-))

Senior Dev ::

Zloma ne bo. To gre še vsaj x10 vse skupaj. Ni balon.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Motil sem se.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

..medtem pa icx spet rine proti vrhu na 2.083

100 jih imam še iz časov ko so bili res poceni, cca 2$
Zdaj gledamo iz druge perspektive, ko je naredil x20

Anney ::

Ta mesec je rožnat, ni še rožnik ampak obeta, na holder kovančkih.



ICX misliš 0.2$?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IL_DIAVOLO ::

Doge bi znal it gor do ene osmice?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Senior Dev je izjavil:

Zloma ne bo. To gre še vsaj x10 vse skupaj. Ni balon.

:D

tonis ::

Anney je izjavil:

Ta mesec je rožnat, ni še rožnik ampak obeta, na holder kovančkih.



ICX misliš 0.2$?


Veš, jaz sem še iz unih časov, ko je bil icx poceni pri 5$, na 2 je bil pa totalna razprodaja.
Sem pa potem večino dokupil pri .17 in jih nesel dol na .1

Da ne govorim, da sem nekaj wan-a prinesel dol iz konkretno višje cifre.

Ampak takrat sem bil totalno zelen v tem..

Anney ::

Torej nekje januarja 2018. Veš pa zdaj, da ob izdajah novih si lahko opečen. Vsak štarta lepo, kaj pa je potem pa vidiš zdaj. Pa ne govorim izrecno tebi, ker zdaj že poznaš, govorim ljudem, ki kot novinci spremlajo temo.

Btw, icx trenutno lepo napreduje.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

perci ::

Men je hecno, da Elona oz Tesle nihče ne ganja na SEC. Model šila BTC, Tesla kupi BTC....

endelin ::

A Musk sedaj še kaj omeni borce iz wallstreetbets kako so se hrabro borili skupaj z GME?:))

IL_DIAVOLO ::

Anney je izjavil:

Torej nekje januarja 2018. Veš pa zdaj, da ob izdajah novih si lahko opečen. Vsak štarta lepo, kaj pa je potem pa vidiš zdaj. Pa ne govorim izrecno tebi, ker zdaj že poznaš, govorim ljudem, ki kot novinci spremlajo temo.

Btw, icx trenutno lepo napreduje.


Po pričakovanjih na luno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

XRPNERD ::

perci je izjavil:

Men je hecno, da Elona oz Tesle nihče ne ganja na SEC. Model šila BTC, Tesla kupi BTC....

V obratnem vrstnem redu :)
Še prej se je pa sprehodil na sec, povedal kaj namerava nardit, da so še na secovci malo pokupli in akcija.

DegenGambler ::

perci je izjavil:

Men je hecno, da Elona oz Tesle nihče ne ganja na SEC. Model šila BTC, Tesla kupi BTC....


Musk seveda hodi po crti medtem kaj je legalno in kaj ni. Tudi SEC tozba mu ne bi naredila nic, ker on ni direktno rekel, kupi to, prodaj to. Ne dela direktne manipulacije. Ce pa dobi SEC tozbo, ima pa za sabo goro odvetnikov, ki ga bodo ali resili, ali pa postopek vlekli tako dolgo, da bo vsem ze vseeno.

Po drugi strani pa, ko imas enkrat 40m followerjev na twitterju, a s tem izgubis pravico do svobode govora? Imas naenkrat na voljo le se omejen repertoar besed, ki jih smes uporabljat? Kaj da Musk kupi novega psa, ali sme napisat This is the best doge! ? Ali mu je to prepovedano, ker mogoce namiguje na Doge kriptovaluto?

Ampak kot pravim, hodi po tanki crti med manipulacijo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

blackbfm ::

Zdaj me zanima še vaše mnenje o temu. Vem, da naj bi glede na cikel traja bull run do nekje septembra. Predvidevam , da je moje vprašanje čista špekulacija in , da nihče ne zna točno na to odgovoriti. Vendar me zanima za vaše mnenje ali bo šlo zdaj le za manjše korekcije in bo tale pump trajal še par mesec ali lahko nekje marca pričakujem velik dump in potem pred poletjem spet pump.


Od kje ves o ciklu? Lani nihce ni upal povohat kripta danes pa ti znalci šlogajo že kar do septembra in še naprej a ni to zanimovo. Razumes tehnologijo in vidis dolgoročno prihodnost kovancev ki si jih lastis? Sploh ves kaj kupujes? Verjetno ne, ce imas pomisleke. Špekuliras na hype-u tko kot vecina.

Po drugi strani pa, holdas loh do novega ath.. Ampak potem bos v isti dilemi kot si trenutno :))

Rene88 ::

Hvala za včerajšnji namig glede ICXa.:)
Se ne spomnim,ali ga je omenil Superkripto ali kdo drug.
Kje naj bi bil vrh tega vojna in kdaj prodati?
Moj največji problem je,da večinoma prehitro prodam.
Hvala za odgovor
««
303 / 1490
»»