» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
292 / 1490
»»

PrimoZ_ ::

Jaz en del BTC držim dokler ne doseže 100k ali da bi res nujno rabil €€€.

Drugi del pa imam za gembling, malo prodajam malo kupujem tudi sedaj okoli 50k $. In dokler se ne zruši pod 30k USD bo stanje pod črto pozitivno, pa še na 30k bi bil kakega jurja v plusu.

profesjonalc ::

johnnyyy je izjavil:

Kje pa vidite ETH v prihodnosti? Trenutno se BTC precej trdo drži +60% tržnega deleža. Sicer mu je delež precej padel, vendar precej manj kot ETHju, ki je v zadnjem mesecu zgubil precej, medtem ko so alti močno pridobivali. Glede na to da govorimo o neki alt sezoni - se tukaj poraja vprašanje, je ETH sploh alt? Ali je bolj mainstream? Mainstream v senci BTCja? Kakšna mislite da je njegova prihodnost - kratkoročno dolgoročno?


Jaz sem bullish, držim long term. Počakaj 5 let pa bo :)

tonis ::

doktorproof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo je Helga?


Ena teta iz AloAlo.


Se spomnis:

General von Klinkerhoffen!!!! :D

SuperKripto ::

Ja, Tonis. Kje pa je Helga zadnje case?

Jacksmav ::

SuperKripto je izjavil:

Ja, Tonis. Kje pa je Helga zadnje case?


a helga dobe4ever....baje v zaporu :)

Lojzek007 ::

DegenGambler je izjavil:

Berry ima že x30 gainse od včeraj. A se res ne da?

Če pa povem še svoje mnenje. To da je Bitcoin sedaj čez 51k, je konkretno bullish short term recimo za timeline 1 mesec.



Berry je zunaj šele drugi dan. A misliš, da je še lepa šansa za nakup zdaj?

PrihajaNodi ::

Lojzek007 je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Berry ima že x30 gainse od včeraj. A se res ne da?

Če pa povem še svoje mnenje. To da je Bitcoin sedaj čez 51k, je konkretno bullish short term recimo za timeline 1 mesec.



Berry je zunaj šele drugi dan. A misliš, da je še lepa šansa za nakup zdaj?



Absolutno. To kupis za obdobje 5ih let. Ko bos vnovceval berry bos lahko kupil hiso in zeno skupaj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

SasoS je izjavil:

A_A je izjavil:

kako mnenje o FTM?


Jaz ga nekaj imam, stejka se kar dobro, wallet mi je všeč, dodajajo Defi funkcije. Kupil sem ga pred tem zadnjim skokom, tako da je že naredil kar lep +.

hvala za info

DegenGambler ::

Lojzek007 je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Berry ima že x30 gainse od včeraj. A se res ne da?

Če pa povem še svoje mnenje. To da je Bitcoin sedaj čez 51k, je konkretno bullish short term recimo za timeline 1 mesec.



Berry je zunaj šele drugi dan. A misliš, da je še lepa šansa za nakup zdaj?


Nevem če. Še zmeraj je to stvar, ki je šla x30 v enem dnevu. Koliko misliš, preden bodo tisti, ki so prišli notri med prvimi, da poberejo ven? V splošnem, zagotovo ni najbolj pametna poteza kupovat stvari, ki so ravno pred kratkim šla x5, x10, x20 itd.

Ampak lej, mogoče bo pa šlo do 100$, mogoče bo pa padlo na 5$. Tega ne mormo vedt.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lojzek007 je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Berry ima že x30 gainse od včeraj. A se res ne da?

Če pa povem še svoje mnenje. To da je Bitcoin sedaj čez 51k, je konkretno bullish short term recimo za timeline 1 mesec.



Berry je zunaj šele drugi dan. A misliš, da je še lepa šansa za nakup zdaj?



Absolutno. To kupis za obdobje 5ih let. Ko bos vnovceval berry bos lahko kupil hiso in zeno skupaj.


Jinxed.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Kaj pa krof namest borovnice?

https://coinmarketcap.com/currencies/do...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Glede na to da BNB spet raste, mogoče bo nov naval na Binancne Smart Chain in projekte tu gor.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SuperKripto ::

Jacksmav je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Ja, Tonis. Kje pa je Helga zadnje case?


a helga dobe4ever....baje v zaporu :)

zakaj?

PowaAaaaH ::

PersonaRuda je izjavil:

Zdaj sem malo preuečval situacijo. In bom podal novo napoved.


Da dopolnim. Dominanca je v teh parih urah narastla za okoli 1%. Zna se zgodit, da bo po dolgem času šel BTC za vsaj 10% dol, v bearu bi alt-i tako šli 30% dol, ampak sedaj če smo v bullu, bodo alt-i šli od 10% do 30% gor v naslednjih 3-4 dneh od jutri naprej (dominanca BTC zna do sobote pasti pod 60%, v tem trenutku je 62,3%). Torej danes bomo še ziher v rdečem. Od jutri naprej pa pa prehod v zeleno in rast najmanj do sobote pozno zvečer. V rdečem bomo potem spet v nedeljo ali najpozneje v ponedeljek 22.3.

To je to od napovedi za ta teden.


Sem podobnega mnenja, samo da nimam nobene napovedi kdaj bodo alti nazaj v rdečem. Se pa strinjam sedaj, ko je BTC naredil support nad 50k bo s časoma zmanjšal dominanco (vrjetno pod 60) in se bo poznalo na ALT-ih. Jaz sem to "priliko" že izkoristil in kupil alte za dan, dva v naprej. Nekaj malega imam še v fiatu, večina v Altih, tokrat sem izpustil tudi ETH.

sloxl8 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa krof namest borovnice?

https://coinmarketcap.com/currencies/do...


Kaj pa palačinka namesto krofa?

DegenGambler ::

Ja palačinka ima zagotovo največji use case trenutno. Berry je chainlink na BSCju, krofa pa ne poznam.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Motion ::

sloxl8 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa krof namest borovnice?

https://coinmarketcap.com/currencies/do...


Kaj pa palačinka namesto krofa?

Čakam na korekcijo da ponovno skočim na vlak :)

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Ja palačinka ima zagotovo največji use case trenutno. Berry je chainlink na BSCju, krofa pa ne poznam.


Mislis da ljudje, ki hodijo v Lidl po nakupih res koristijo to? Mislim ja borovnice ze jedo, to je jasno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

tonis je izjavil:

doktorproof je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo je Helga?


Ena teta iz AloAlo.


Se spomnis:

General von Klinkerhoffen!!!! :D


Kako se ne bi spomnil, meni najboljša nadaljevanka kar sem jih gledal. Vsak lik posebej originalen, humor genialen... ma ni da ni. Klop...

DegenGambler ::

PrihajaNodi je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ja palačinka ima zagotovo največji use case trenutno. Berry je chainlink na BSCju, krofa pa ne poznam.


Mislis da ljudje, ki hodijo v Lidl po nakupih res koristijo to? Mislim ja borovnice ze jedo, to je jasno.


A kurbi tut lahko plačam z BNBjem? Najbrž ne. Ma pa 100 drugih use caseov, ki ga gamblerji v kriptu sedaj iščejo. Isto je s palačinkami sedaj.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Kurba bi bila recemo vesela enega btcja, nevem pa kako je s palacinkam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neocodexx ::

sloxl8 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa krof namest borovnice?

https://coinmarketcap.com/currencies/do...


Kaj pa palačinka namesto krofa?


Kaj pa sushi?

Motion ::

Za moj okus plačinka > suši

DegenGambler ::

Degenerate gamblerji: https://bscscan.com/yieldfarms

Tu imate seznam projektov tipa apeswap. Ampak seveda, to je čisti gambling.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

neocodexx ::

Imajo tudi DegenSwap :))

PrihajaNodi ::

Birthday Cake Finance tale mi je vsec
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sc0ut ::

DegenGambler je izjavil:

Ja palačinka ima zagotovo največji use case trenutno. Berry je chainlink na BSCju, krofa pa ne poznam.


A lahko to bolj obrazlozis? Chainlink recimo lahko vleče zunanje podatke da se sproži smart contract. Berry vleče kaj?

Pa v čem je smisel teh peciv? To ciljajo da bo mladina kupovala razne torte al kaj in potem bodo merli svojo epenis torto? Al da bo to kot zbiralne karte?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

IL_DIAVOLO ::

Teh coinov pa res ne razumem lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Blinder ::

Zakaj ni posebej profitabilno rudarjenje kakih novih kriptovalut? Težavnost rudarjenja v štartu bi morala bit nizka? Če je folk nekoč z nekimi poor usb napravicami rudaril in s cpu-ji od c2d prenosnikov ..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

SuperKripto ::



V bistvu je btc na binance grafu se zmeraj v obmocju vzorca rising wedge. lel, ups

Motion ::

Blinder je izjavil:

Zakaj ni posebej profitabilno rudarjenje kakih novih kriptovalut? Težavnost rudarjenja v štartu bi morala bit nizka? Če je folk nekoč z nekimi poor usb napravicami rudaril in s cpu-ji od c2d prenosnikov ..

Če jst prav razumem zato ker novi kovanci po večini ne uporabljajo več proof of work koncepta
Sedaj se kovance generira na začetku in se jih nato postopoma spušča v obtok preko raznih IFO-jev, airdropov, itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

DegenGambler ::

Sc0ut je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ja palačinka ima zagotovo največji use case trenutno. Berry je chainlink na BSCju, krofa pa ne poznam.


A lahko to bolj obrazlozis? Chainlink recimo lahko vleče zunanje podatke da se sproži smart contract. Berry vleče kaj?

Pa v čem je smisel teh peciv? To ciljajo da bo mladina kupovala razne torte al kaj in potem bodo merli svojo epenis torto? Al da bo to kot zbiralne karte?


Binance je denimo 2 tedna nazaj launchal SafePal preko launchapoola. Token je dosegel x40 v roku 1 dneva napram ceni, po kateri si ga kupil. Kako si dobil opcijo, da kupiš SFP? Ja držat si moral velike količine bnb. Več BNBja kot držiš, več safepala si lahko kupil. Torej huda uporabna vrednost za BNB. In ljudje seveda recimo hočejo x40 gainse v roku 1 dneva. Torej hočem kupit BNB, cena gre gor. Je simpl.
Ali token BNB daje nevemkakšno uporabno vrednost svetu? Ne. Nobene. Ima pa ogromno use caseov znotraj Binance ecosistema. In to mu daje uproabno vrednost in ceno.

In Cake počne podobno. Ima uporabno vrednost v svetu? Ne. Nobene. Ima pa ogromno uporabno vrednost znotraj BSC ekosistema. Ne kupuj palačink, če se nočeš igrat teh iger. CAKE je samo token za DEX platformo na BSCju (PancakeSwap), podobno kot UNI in Uniswap na ETH chainu. Cake poleg samo menjave in možnost liquidty farminga ponuja tudi staking, loterijo, IFO (to kar je blo včeraj z berryjem), governance, NTFje in vsi te produkti dajejo uporabno vrednost CAKE tokenu. Ima uporabno vrednost v svetu? Ne. Še enkrat. Ne. Znotraj platforme? Ogromen potencial.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SuperKripto ::

Kaj vse si ne zmislijo za postat milijonar cez noc

DegenGambler ::

Veliko kovancev izredno struggla z iskanjem uporabne vrednosti. Binance s svojim BNBjem je eden redkih kovancev z izjemno uporabno vrednostjo (vkolikor si v kripto sceno in Binance).

DeFi platforme glavno kar ponujajo je možnost pri sodelovanju kako se bo vodila platforma (governance). In to tuakj potem daje vrednost tem tokenom. Iščejo nove use case. Bom z UNI tokenom lahko naredil akj koristnega v svetu? Ne, večini ljudi je token brezveze, nobene koristi od njega. Nekaj 100 ljudi, ali pa 1000 ljudi, ali pa milijon ljudi, pa v njem vidi hudo uporabno vrednost, ker bodo z njim lahko glasoval, kako naj se Uniswap platforma spreminja/razvija etc.

Samo zato ker token ne bo reševal revščine afrike, ali pa socialni problem v Sloveniji, še ne pomeni, da mora biti njegova vrednost 0 in da nobenega ne zanima.

Pa da še povem, CAKE, BNB, UNI, ti tokeni, ki sem jih omenil. To je popolnoma druga liga kot tisti link zgoraj za yield farming platforme. Večina teh tokenov tam ima samo namen, da se gembla in proda kasneje svoje tokene dražje naslednjemu idiotu. Banane, Weed, Steak, itd...

Ne drži pa to za CAKE, ne za UNI, ne za BNB.

Pa da še povem, CAKE, BNB, UNI, ti tokeni, ki sem jih omenil. To je popolnoma druga liga kot tisti link zgoraj za yield farming platforme. Večina teh tokenov tam ima samo namen, da se gembla in proda kasneje svoje tokene dražje naslednjemu idiotu. Banane, Weed, Steak, itd...

Ne drži pa to za CAKE, ne za UNI, ne za BNB.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

Sc0ut ::

DegenGambler je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ja palačinka ima zagotovo največji use case trenutno. Berry je chainlink na BSCju, krofa pa ne poznam.


A lahko to bolj obrazlozis? Chainlink recimo lahko vleče zunanje podatke da se sproži smart contract. Berry vleče kaj?

Pa v čem je smisel teh peciv? To ciljajo da bo mladina kupovala razne torte al kaj in potem bodo merli svojo epenis torto? Al da bo to kot zbiralne karte?


Binance je denimo 2 tedna nazaj launchal SafePal preko launchapoola. Token je dosegel x40 v roku 1 dneva napram ceni, po kateri si ga kupil. Kako si dobil opcijo, da kupiš SFP? Ja držat si moral velike količine bnb. Več BNBja kot držiš, več safepala si lahko kupil. Torej huda uporabna vrednost za BNB. In ljudje seveda recimo hočejo x40 gainse v roku 1 dneva. Torej hočem kupit BNB, cena gre gor. Je simpl.
Ali token BNB daje nevemkakšno uporabno vrednost svetu? Ne. Nobene. Ima pa ogromno use caseov znotraj Binance ecosistema. In to mu daje uproabno vrednost in ceno.

In Cake počne podobno. Ima uporabno vrednost v svetu? Ne. Nobene. Ima pa ogromno uporabno vrednost znotraj BSC ekosistema. Ne kupuj palačink, če se nočeš igrat teh iger. CAKE je samo token za DEX platformo na BSCju (PancakeSwap), podobno kot UNI in Uniswap na ETH chainu. Cake poleg samo menjave in možnost liquidty farminga ponuja tudi staking, loterijo, IFO (to kar je blo včeraj z berryjem), governance, NTFje in vsi te produkti dajejo uporabno vrednost CAKE tokenu. Ima uporabno vrednost v svetu? Ne. Še enkrat. Ne. Znotraj platforme? Ogromen potencial.


Hm, v pancakeswap menjalnici lahko trgujes z bnb in cake? Za njiju dobivaas sestavine tort? Ce cene sestavin rastejo, proditiras? Ok, profitiras tud od stakinga in loterij. Na teh menjalnicah pa recimo ne mores menhat btc za eth? Sorry da toliko sprasujem, samo rad bi ugotovil namen.

Al je to v osnovi trejdanje na steroidih? Glede na to da pravis 40x povecanje na dan.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

DegenGambler ::

Veliko je gamblinga. In dokler bodo gamblerji, bodo ti tokeni imeli vrednost.

Ni pa BSC samo gambling. Je tudi do neke mere (binance stoji zadaj) čisto svoj decentralized finance (tako kot Ethereum in njegov DeFI). Venus protokol recimo je platorma za posojo na BSCju in za določene ljudi ima ogromno uporabno vrednost. Znotraj platforme je za več kot 2.5mlrd tokenov.

Na BSCju imša na voljo tudi za menjat ostale tokene. Tu se gre za koncept Wrapped tokenov. Tako kot laho menjaš BTC na ethereum chainu (Wrapped BTC), imaš tudi na BSCju podobne stvari.

Mogoče lažja predstava. Zakaj se slike znanih slikarjev prodajajo po takih faking absurdnih cenah? 200m$ za eno neumno sliko? A si resen? Pa imaš ljudi, ki niso pripravljeni plačat samo 200m$, ampak 500m$. Pa je slika popolnoma useless.

Če meni token daje možnost, da bom sodeloval pri gamblingu, kjer bom lahko potencialno 3x svoj vložek, potem je meni ta token vreden. Pa marsikomu drugemu tudi.

Skratka, berite, raziskujte. Če se vam zdi neumno, pustite pri miru, če ne vidite uporabne vrednosti, pustite pri miru. Ni potrebe, da vsak človek zbira slike ali pa kipe, ni potrebe da vsak ćlovek drži tokene z neumnim poimenovanjem.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Sedaj umetnost primerjas z gamblingom. Umetnini bo sla cena samo gor, sploh ce gre za priznanega slikar. Virtualni krofi pa poticke bodo pa izginili.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

To je bil samo primer, kako lahko nekdo vidi vrednost v nečem, nekdo drug pa ne. Tako kot ogromno ljudi ne more še dojet koncepta Bitcoina, ker nič ni zadaj, pa še zmeraj vas je ogromno noter?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Slab primer. Zgodovinski artefaktki bodo samo rasli v ceni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Recimo da Janša izda svoj coin, katerega namen je, da bodo token holderji lahko glasovali, kakšni bodo ukrepi naslednji teden za hendlanje pandemije.

Ljudje bodo metali keš notri, ker bodo želeli, da so ukrepi taki, kot so si oni zamislili. Ne vsi, večina ne. Marsikdo pa. Več tokenov kot imajo, večjo težo ima njihov glas. Token je popolnoma neuporaben, hkrati pa zelo uporaben za vse, ki bi pri tem radi meli besedo.

Pa da gremo na malo bolj abstrakten primer - Governance na defi platformah.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Ja in ko bo nekdo heknil v ta coin in goljufal se bo pa zgodilo kaj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

skrba ::

Se da dobit kak invajt za kakšno Telegram skupino.. signali, trejdi, novice, pač uporabne stvari. itd. Lahko tudi za ZS =)
Hvala

DegenGambler ::

Ampak Nodi, nočem te prepričat, da kupiš karkoli. Samo predstavit ti hočem pogled, zakaj to raste, kakšen je namen, kaj je fora?

Tako kot so se ljudje smejali leta 2010 za Bitcoin, pa mu je nekako uspelo.

Aja ko se pa izve za umetnine, da so fejk, kako se pa temu reče? Al se to ne dogaja?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Motion ::

Medtem pa palačinke v nebo :))

Sc0ut ::

Ok, hvala. Dobro so si zmislili. Privlacijo gamblerje, take ki zelijo obresti... Hkrati pa se lahko vzporedno razvije borza s coini. Pa zdaj na zacetku je seveda boom in nora rast.

Sem pred kaksnim letom zelel vse pustit v bnb, pa sem nekje prebral da mu bodo redno manjsali vrednost pa sem se kontra odlocil. Bravo jaz...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Motion ::

Sc0ut je izjavil:

Ok, hvala. Dobro so si zmislili. Privlacijo gamblerje, take ki zelijo obresti... Hkrati pa se lahko vzporedno razvije borza s coini. Pa zdaj na zacetku je seveda boom in nora rast.

Sem pred kaksnim letom zelel vse pustit v bnb, pa sem nekje prebral da mu bodo redno manjsali vrednost pa sem se kontra odlocil. Bravo jaz...

Vrednost mu bo predvsem rasla ker bo vedno manj BNB ja v obtoku. Njihov cilj je se mi zdi da bi blo v 8 letih še samo 1M BNB ja v obtoku če se ne motm.

Sc0ut ::

Fiat is becoming very risky.
Don't hold more than you can afford to lose.

Zanimiv komentar na tviterju. Folk celo piše da je kripto hedge proti devalvaciji eur ali usd. Vcasih je bil hedge nepremicnina ali zlato. Interesting times.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

PrihajaNodi ::

Vrednost mu bo predvsem rasla ker bo vedno manj BNB ja v obtoku. Njihov cilj je se mi zdi da bi blo v 8 letih še samo 1M BNB ja v obtoku če se ne motm.


Cak a ni biv kripto izumljen oz. BTC biti cim dlje od centralnosti? Sedaj pa povelicujes coin od neke borze.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

..zaenkrat prodajam ripl, ki sem ga kupil včeraj, ni bogatija, za dve južni pa je.
Na resistancu je.

ltc vrh kanala nekaj nad 230, kar se ujema z double top.

Motion ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vrednost mu bo predvsem rasla ker bo vedno manj BNB ja v obtoku. Njihov cilj je se mi zdi da bi blo v 8 letih še samo 1M BNB ja v obtoku če se ne motm.


Cak a ni biv kripto izumljen oz. BTC biti cim dlje od centralnosti? Sedaj pa povelicujes coin od neke borze.

Nič ne poveličujem, sam povedal sem mu moje mnenje glede gibanja cene za ta coin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()
««
292 / 1490
»»