» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
288 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

A to da bi si profit prenesli na trr ni noben pomislil razen moderatorja percija?


Jaz, jaz
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

A to da bi si profit prenesli na trr ni noben pomislil razen moderatorja percija?


Jaz, jaz

3... 2... 1...

In spet bo naveza PrihajaNodi in Vazelin (endelin) nasrala par 10 nepomembnih komentarjev na dan. In to čisto vsak dan. Tema bo spet cela zasmetena. Rešitev za to pa je že dolgo znana.

Anney ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Anney je izjavil:

ICX sem dal na stake za 15 dni, mi je ptička šepnila, zdaj pa bo kar bo.


Kolko moraš sploh dat coinov not, da je profitabilno?


500 je max (trenutno samo se 439), Est. APY je dobrih 21%. Na 30 dni pa 20k, to se pa ne grem.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

Če prav vidim, lahko stakeaš tudi na binance:

https://www.binance.com/en/support/anno...

PS: Aha, zdaj razumem tvojo trditev :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ko bo sel market dol ze vidim kako bo folk piskal: Elon please say something
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Pa nisi valda zaradi njega vložil v kripto pod črednim nagonom? Valda verjameš v kripto svet, kripto prihodnost?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ko bo sel market dol ze vidim kako bo folk piskal: Elon please say something

Motiš se. Ko bo market šel dol, bo tu večina pisala: "Nodi, shut the fuck up."

endelin ::

Ko bo šel market dol ne bo nobenga več v tej temi:))

Aston_11 ::

Spet panika? Nodi, vrži karte.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Ko bo šel market dol ne bo nobenga več v tej temi:))


Jaz ti in mato. Ko ze mislis da si zadel dno te caka presenecenje; vedno gre lahko se nizje

Aston_11 je izjavil:

Spet panika? Nodi, vrži karte.


Ne, sam je treba znat tud istopit. Pa se kakob hitmena ne bo poslal name
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Mene to sedaj spominja na čas od junija do jeseni 2017.

Samo še en 40% popravek in smo zaključili:))

Senior Dev ::

Kripto ne more padit! Ni to zlato, da bi bil balon.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Mene to sedaj spominja na čas od junija do jeseni 2017.

Samo še en 40% popravek in smo zaključili:))

Pocasi se zabo kuha.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jimyboy ::

Tisti ki sprašujete za nasvet katere kovance jaz imam predlog Ontology, Komodo, Ark, te niso napumpani do nebes in imajo potencil, da kaj zrastejo. Poleg tega lahko vse tri stajkaš, Ontology za Ontology Gas, ostala dva pa za kovance.

tonis ::

Fantje, zdaj se kupuje!!! Po malem!!
ICX tik nad supportom, ripl samo še malo do fakin močne trendlinije, če jo zbije naj me vrag odnese.

Upam da se znajdete iz teh krac...

Jaz sem vrgel par stotakov notri, če gre na pol me bo jutri šraufalo.

lajtkojn na supportu. dno kanala. Bo zdržal? Kdo bi vedel...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

PrihajaNodi ::

jimyboy je izjavil:

Tisti ki sprašujete za nasvet katere kovance jaz imam predlog Ontology, Komodo, Ark, te niso napumpani do nebes in imajo potencil, da kaj zrastejo. Poleg tega lahko vse tri stajkaš, Ontology za Ontology Gas, ostala dva pa za kovance.


Mhm, in zakaj Tezos ne? Ta tud ni napumpan

tonis je izjavil:

Fantje, zdaj se kupuje!!! Po malem!!
ICX tik nad supportom, ripl samo še malo do fakin močne trendlinije, če jo zbije naj me vrag odnese.

Upam da se znajdete iz teh krac...

Jaz sem vrgel par stotakov notri, če gre na pol me bo jutri šraufalo.

lajtkojn na supportu. dno kanala. Bo zdržal? Kdo bi vedel...


Vedno gre lahko se nizje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Ni res. Zagotovo je spodnja meja pri kriptu 0$ in takrat tvoja izjava "Vedno gre lahko še nižje" ne drži.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

tonis ::

SuperKripto je izjavil:

Men je zelo cudno, da nekateri sprasujete kater kovanc bi vam predlagal. potem ko kaksnega predlagam pa dobim obcutek kot da bi vse dali, samo da ga ne priporocim? A imam pravilen obcutek? Mogoce zato, ker zelite, da shillamo kaksen drug kovanc, ki ga imate trenutno in ga hodlate? Ampak mogoce imate napacen obcutek, da slotech pumpa shilane kovance tukaj. Ne. Te kovanci so ze dovolj marketcapa da ga ne moremo, pa niti ni moj cilj da se pumpa ampak da se normalno kupi in potem kasnej proda.


Aqua, napačen občutek..
žal mi je sam da mi je pols pobegnil, ker nimam accounta na teh menjalnicah.

vicks ::

tonis je izjavil:

Fantje, zdaj se kupuje!!! Po malem!!
ICX tik nad supportom, ripl samo še malo do fakin močne trendlinije, če jo zbije naj me vrag odnese.

Upam da se znajdete iz teh krac...

Jaz sem vrgel par stotakov notri, če gre na pol me bo jutri šraufalo.

lajtkojn na supportu. dno kanala. Bo zdržal? Kdo bi vedel...


Torej kaj priporočaš najbolj od tega?

tonis ::

@Nodi, zato pa pravim, gremo v nakupe po malem, ne pa prodajat če smo že dol. Na supportih je običajno odboj, če ga ne bo, bomo pa nižje dokupili še več. Jaz ne morem garantirat da ne gre jutri na 0, ampak verjamem pa da ne bo šlo, in vsi ki to berete tudi. ;)

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Ni res. Zagotovo je spodnja meja pri kriptu 0$ in takrat tvoja izjava "Vedno gre lahko še nižje" ne drži.


Oh well, vprasaj vazelina koliko mu je ostalo od shitkojnov. Verjetno so tako nizke cene da rabis se dodatni fiat da lahko pretvoris vse skup v fiat zarad provizij. Ajd, btc bo imel se vrednost.

tonis je izjavil:

@Nodi, zato pa pravim, gremo v nakupe po malem, ne pa prodajat če smo že dol. Na supportih je običajno odboj, če ga ne bo, bomo pa nižje dokupili še več. Jaz ne morem garantirat da ne gre jutri na 0, ampak verjamem pa da ne bo šlo, in vsi ki to berete tudi. ;)


Sem preveckrat videl kako gre lahko se nizje. To ni se nic
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Tezus na dnu kanala. Bo zdržalo? Naslenji support je pri 3.12€ in potem pri 2.54€.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Tezus na dnu kanala. Bo zdržalo? Naslenji support je pri 3.12EUR in potem pri 2.54EUR.


3.80 usd ja. Zdej je lazje gledat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

tonis ::

@vicks, saj veš, ripla ti ne morem glih priporočat, ampak pač vzameš, pa potem višje prodaš, longterm pa jaz tega ne mislim držat. Za to, da boš ti lahko zdaj poceni kupil se je moral nekdo pokakat in prodat ker je videl rdeče sveče - mi pa moramo delat kontra, če čmo kaj zaslužit. Kupit spodaj prodat še nižje :)) ..hecam se.

Primer če maš 500€.
Daš notri 100. Če gre nižje daš 150 in če še nižje preostanek. In prej ali slej pride odboj in si v plusu. Če pa smo požrešni bomo pa vrgli takoj 500 in bo šlo dol in nas bo psiha zjebala. Poznaš to: Uaaa, moj denar kradejo, to gre zihr na nulo,.. :O ..in stisneš sell in čez 2sec zelen dildo na grafu!!! Se razumemo? Ne zamerite mi besednjaka.. :))

vicks ::

To je odgovor tonis! :D Se strinjam!

Sharp999 ::

Berry data (bry), baje neka nova vroča zadeva?

hamez66 ::

Sharp999 je izjavil:

Berry data (bry), baje neka nova vroča zadeva?


Ja, je bil ponoči IFO al kako se temu reče zdej. Kupovali smo po 0.5, zdaj je cena 7.8. Dober biznis.

tonis ::

Senior Dev je izjavil:

Tezus na dnu kanala. Bo zdržalo? Naslenji support je pri 3.12€ in potem pri 2.54€.


top komentar :)) ..vedno znova me nasmeješ 8-)

xtz tudi odboj od supporta...

potegnem črtooo...


če bo še en šus dol, gre icx na ~1,35.


..Aja, ta glavni vas zanima a ne... evo ga:

črt toliko da še sam komaj razberem:P ..na supportu, oz zaenkrat na dnu wedga.
Če zbije dol, potem bo oreng razprodaja. Ni nujno da bo wedge upoštevan, lahko se naredi kanal - spodnja dvigajoča se vijolična črta, tam pri 46k. Na ta način so kiti že večkrat fejkali - narišejo en vzorec, potem pa ga transformirajo v nekaj drugega.
To ni napoved, samo povem kaj so opcije, ker čist realno je, da bo zelena sveča navzgor.

PrihajaNodi ::

A to kej spite? Vazelin se spomniš the key? Ko je bil ico? A je šel ta šrot kej gor?

@Tonis bo razprodaja. Se je dost dolg vlekl
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

jo pa sellov se je sprožl...nič ne de :)

Sharp999 ::

hamez66 je izjavil:

Sharp999 je izjavil:

Berry data (bry), baje neka nova vroča zadeva?


Ja, je bil ponoči IFO al kako se temu reče zdej. Kupovali smo po 0.5, zdaj je cena 7.8. Dober biznis.


Super! Samo da si konkretno zasluzil! :D

PowaAaaaH ::

tonis je izjavil:

Glede BTC večkrat omenjamo wedge..
Da bo vsem jasno, govora je o tem vzorcu:

Če cena pride od zgoraj, torej v bearu, potem se za wedge pričakuje da bo zbilo dol v velikosti leve stranice.
Tu pa je cena prišla od spodaj...
Kaj bo tu jasno nimam pojma, (zdi se mi da na gor), odvisno je najbrž tudi od tega koliko je long pozicij.

wedge definicija:
https://www.investopedia.com/articles/t...

Če zbije na dol za vsak slučaj prpravte fiat ;)

Kaj menite ostali?
Powah, kako ti zgleda zadeva? Aqua?

..še tole.. alti ne gredo gor(dominanca počasi raste), ker je odboj od wma200 na dominanca grafu.


Če BTC ne zdrži vsaj 48-48,5k smo lahko v "težavah" vsaj kratkoročno. Če pogledaš zadnje 2 4h sveči je selling presure ogromn. Trenutno se izogibam raznim patternom in se bolj osredotočam na pomembne supporte. Če spusti teh 48k mislim, da bomo šli vsaj za kratek čas bolj v bear cono z več ali manj celotnim marketom (seveda bodo izjeme).

Za ETH, sem se že včeraj popravil glede bullish napovedi, že nekako prihaja v neko stagnacijo oz. padanje.. Je pa zadnje 2,3 dni price action tako čuden, da težko karkoli napoveš, sem v fiatu in samo spremljam da se spet "vzpostavi" na bolj predvidljiva gibanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

IL_DIAVOLO ::

Tnx za icx ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hamez66 ::

Sharp999 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Sharp999 je izjavil:

Berry data (bry), baje neka nova vroča zadeva?


Ja, je bil ponoči IFO al kako se temu reče zdej. Kupovali smo po 0.5, zdaj je cena 7.8. Dober biznis.


Super! Samo da si konkretno zasluzil! :D



Ma ni bilo tako zelo konkretno. Fora je, da je bil IFO in so oni želeli priti do miljona, vlagatelji smo pa vložili konkretno več kot 20 miljonov. Vložil sem okoli 25k, ven pobral okoli 266 tokenov in za 24860 vložka. Se pravi sem dobil za okoli 133$ teh coinov, ki pa so zdaj vredni okoli 2k. Mislim, sej ni slabo ane, samo če rečemo, da je 15x, je to malo zavajujoče :) Je 15x od tistega, kar plačaš za tokene, ampak moraš met pripravljenega precej več denarja, da dobiš toliko, kot si želiš.

Super pri teh decentraliziranih icotih je, da s coinom lahko začneš trgovat takoj po razdelitvi. Včasih smo morali čakati..

Drugače pa naj bi bil to "Chainlink" za Binance smart chain, tako da ima kar potencial in ne vem, če bom kaj prodajal te tokene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

PrihajaNodi ::

Se spomnim da je bil xtz volume na 30 m. Danes na 800. Bil je pa na isti poziciji kot sedaj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

endelin je izjavil:

Je alt sezona končana?


Se hecaš a ne? 8-)

Glej, pustimo zdaj supporte pa razne trikotnike, hipotenuze in vse možne vzorce na grafu. itd. Glejmo samo MAje(moving average oz drseče povprečje).


Spodnja temno modra vijuga, t.i. weekly MA200, krajše wma200. Tedenska črta je, to je fakin strong, to ne gre kar tako čez, odpor je pričakovan - oz v tem primeru je to support. Že lep cajt opozarjam da se približujemo in da ne pričakujem da bo šlo kar v prvo čez, zato se tudi toliko časa jajcamo tle med 59 in 63, ko zbijemo to črto, potem pa alt sizn, free money for everyone :O:D

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Ja samo dol gre?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Točno. Dobro opazuješ
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

Nodi je v depri. Nodi, vrži karte, xtz bo šel gor!

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

Nodi je v depri. Nodi, vrži karte, xtz bo šel gor!



xtz sem dumpal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

nodi a čakamo za vstop :)

PrihajaNodi ::

Jacksmav je izjavil:

nodi a čakamo za vstop :)



Sem podal pri kakšnih cenah mogoče vstopim:

ETH 200 - 3OO usd
XTZ med 0.6 in 0.9 usd
Curve Dao 0.7
Za Avax se mi pa ne da binance odpirat, pa verificirat ker itak nič ne dela.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Torej nikoli. Good to know.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej nikoli. Good to know.


Wait and see. Kokice imam pripravljene.

Zdej pazte ko se bodo začel bull trapi, da ne greste all in.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Nodi, saj se še začelo ni, pa že kokice.... te bo fiat mrzlica zagrabla, če boš all in v fiatu. XTZ bo kmalu 10+

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

Nodi, saj se še začelo ni, pa že kokice.... te bo fiat mrzlica zagrabla, če boš all in v fiatu. XTZ bo kmalu 10+


Zarad mene, če gre na 10. XTZ itak ne ponuja nič več konkretnega, je bla pomojem zadnja šansa za istop med 4.85 in 5.5.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

Kaj zdaj, rdeče vse.. Je še čas prodat? :|
Kaj mislite možnost v %, da bo šlo gor ali dol... Jaz sem all in, stanje na bančnem računu negativno in krediti..

tonis ::

PrihajaNodi je izjavil:

A to kej spite? Vazelin se spomniš the key? Ko je bil ico? A je šel ta šrot kej gor?

@Tonis bo razprodaja. Se je dost dolg vlekl



Ko bi vedel bi ti povedal. Powaah ima občutek da bi znalo it nižje - on ima običajno boljše napovedi kot jaz. Če gre, bomo dokupili a ne?
Ob 9h bo zaključena 4h sveča, pa bo morda jasnejša slika kje smo.

@everyone, še enkrat vprašam, kakšno je razmerje shorts vs longs in kakšno obdobje se gleda in kje? morda je zdaj več šorterjev, ki so začeli na 50k, in jih gremo zbit, ali obratno.

IL_DIAVOLO ::

Neon87 je izjavil:

Kaj zdaj, rdeče vse.. Je še čas prodat? :|
Kaj mislite možnost v %, da bo šlo gor ali dol... Jaz sem all in, stanje na bančnem računu negativno in krediti..


No ja, za preživetje je ze fajn da mas na trr-ju. Takšen all in je le malo preveč riskanten :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
288 / 1490
»»