» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
282 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

sej ne recem da bo sel res dol toliko. Samo povem da to ni nic tazga. Pac elon in kompanjoni zelijo kao prek heca ala doge coin spravit milijone novih userjev v kripto. To je vaba, past, zvijaca, kao samo hecali smo se, ampak resno pridte v kripto, a ves kao

Haha dobra. Da lahko pol on dumpa, debil pozresn
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

ma ni to zarad tega. Model ima tolk denarja, da ima visje cilje. Ce pogledas nad cem se navdusuje na tviterju, lahk med vrsticami preberes kam pes (doge) taco moli. AI, roboti, svet kot v matrixu, blockchain, neuralink, vsadki cipi itd.

PrihajaNodi ::

Pa ga to se vseen ne naredi za humanitarca, ki spelje idiote na led z kupovanjem neuporabne virtualne dobrine.

Wtf je to
https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

Smesno je ze vse skupaj

Koliko bitkojnov na prvi strani
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Nehaj ze jamrat in ven spravljat fakenews. Ker to je vse, kar pocnes. V nameri, da bi koga spravil na led.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

DegenGambler je izjavil:

Eh motion, ko bo bear, bo btc zgubil tudi do 50, 60% vrednosti cez cas. Shitty alti toliko vec. Ceprav kripto market odrasca in pri vrhu prihajajo cedalje b9lj legit projekti s potencialom, se je potrebno zavedat, saj je vecina ljudi tu zaradi denarja. In ko se enkrat kripto printer ugasne, bodo ljudje zaceli pobirat ven.

Ne govorim sploh o pravem bear trendu. Pomoje ga še posebi pri BTCju sploh nebomo več vidli kot smo ga vajeni. Velike institutice držijo vedno več BTC, vedno manj bo dumpanja, ker btc postaja če ženi defakto hranilnik vrednosti. Če ravno ne rabiš neke likvidnosti nevem zakaj bi ga menjal v fiat.

PrihajaNodi ::

Motion je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Eh motion, ko bo bear, bo btc zgubil tudi do 50, 60% vrednosti cez cas. Shitty alti toliko vec. Ceprav kripto market odrasca in pri vrhu prihajajo cedalje b9lj legit projekti s potencialom, se je potrebno zavedat, saj je vecina ljudi tu zaradi denarja. In ko se enkrat kripto printer ugasne, bodo ljudje zaceli pobirat ven.

Ne govorim sploh o pravem bear trendu. Pomoje ga še posebi pri BTCju sploh nebomo več vidli kot smo ga vajeni. Velike institutice držijo vedno več BTC, vedno manj bo dumpanja, ker btc postaja če ženi defakto hranilnik vrednosti. Če ravno ne rabiš neke likvidnosti nevem zakaj bi ga menjal v fiat.


Zaradi taksnih postov sem se odlocil da grem all in v fiat. Kdo ima prav bo pokazal cas.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lojzek007 ::

Že neki cajta berem forum, zdele 4 dni sem pa mal bolj aktiven, sem tudi vložil kar neki dnarja v kripto. Večinoma ETH in BTC. Sem clo na pancakeswapu kupil Autofarm. Ko se je prejle spet začela bitcoin 'korekcija' je blo smešno videt, kako je v trenutku Autofarm začel padat, kar tko za 300 v sekundi.

Dal sem vsepovsod vse ven in v FIAT. Zdej pa čakam, da začenja spet rast in bom magar probal še z ETH in BTC ujet kakšno rast. Za ALT coine se pa bojim, da ne bojo več tolk uspevali... A v pravi smeri razmišljam? :D

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pa ga to se vseen ne naredi za humanitarca, ki spelje idiote na led z kupovanjem neuporabne virtualne dobrine.

Wtf je to
https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

Smesno je ze vse skupaj

Koliko bitkojnov na prvi strani


To je wrapped BTC na binance smart chainu.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SuperKripto ::

Lojzek007 je izjavil:

Že neki cajta berem forum, zdele 4 dni sem pa mal bolj aktiven, sem tudi vložil kar neki dnarja v kripto. Večinoma ETH in BTC. Sem clo na pancakeswapu kupil Autofarm. Ko se je prejle spet začela bitcoin 'korekcija' je blo smešno videt, kako je v trenutku Autofarm začel padat, kar tko za 300 v sekundi.

Dal sem vsepovsod vse ven in v FIAT. Zdej pa čakam, da začenja spet rast in bom magar probal še z ETH in BTC ujet kakšno rast. Za ALT coine se pa bojim, da ne bojo več tolk uspevali... A v pravi smeri razmišljam? :D

ne, dokler btc ne naredi breakout navzgor v bitcoin dominanci

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Lojzek007 je izjavil:

Že neki cajta berem forum, zdele 4 dni sem pa mal bolj aktiven, sem tudi vložil kar neki dnarja v kripto. Večinoma ETH in BTC. Sem clo na pancakeswapu kupil Autofarm. Ko se je prejle spet začela bitcoin 'korekcija' je blo smešno videt, kako je v trenutku Autofarm začel padat, kar tko za 300 v sekundi.

Dal sem vsepovsod vse ven in v FIAT. Zdej pa čakam, da začenja spet rast in bom magar probal še z ETH in BTC ujet kakšno rast. Za ALT coine se pa bojim, da ne bojo več tolk uspevali... A v pravi smeri razmišljam? :D


Pardon za predlagaj izbris. Se sanja se ti ne kako globoko se gre lahko. Ko mislis da je dno ze dosezeno bo slo se -30%. Ce ne maras fiata zlato alivse bolje srebro

DegenGambler je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pa ga to se vseen ne naredi za humanitarca, ki spelje idiote na led z kupovanjem neuporabne virtualne dobrine.

Wtf je to
https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

Smesno je ze vse skupaj

Koliko bitkojnov na prvi strani


To je wrapped BTC na binance smart chainu.


Ja in koji k. jih je tolk treba met?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lojzek007 ::

SuperKripto je izjavil:

Lojzek007 je izjavil:

Že neki cajta berem forum, zdele 4 dni sem pa mal bolj aktiven, sem tudi vložil kar neki dnarja v kripto. Večinoma ETH in BTC. Sem clo na pancakeswapu kupil Autofarm. Ko se je prejle spet začela bitcoin 'korekcija' je blo smešno videt, kako je v trenutku Autofarm začel padat, kar tko za 300 v sekundi.

Dal sem vsepovsod vse ven in v FIAT. Zdej pa čakam, da začenja spet rast in bom magar probal še z ETH in BTC ujet kakšno rast. Za ALT coine se pa bojim, da ne bojo več tolk uspevali... A v pravi smeri razmišljam? :D

ne, dokler btc ne naredi breakout navzgor v bitcoin dominanci



To pomen da sm use prav naredu? :D Ufff ful mi dogaja zaenkrat, hehe kar adrenalin :):)

PrihajaNodi ::

Pocakej se mal. Bos videl smesno nizke cene
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::



ada/btc bliz prelomnice

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

doge coin je sel 900 procentov potem tudi ce gre 90 procentov dol ni nic takega.

Daj prerscunaj kako je ce nekaj gre gor 900 podtov pa dol 90 postov opisa

SuperKripto ::

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

doge coin je sel 900 procentov potem tudi ce gre 90 procentov dol ni nic takega.

Daj prerscunaj kako je ce nekaj gre gor 900 podtov pa dol 90 postov opisa

pride na isto raven kot pred pumpom. Drgac doge v btc vrednosti je zadnja leta veckrat prisel nazaj na cist isto raven. To je kovanc za pump and dump. Mogoce bo zdaj drugac zarad Elona in drugih?

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

Napoveduj, če ti paše. Sam ne se pol jokat, če callamo tvoj bullshit.


Bullshit? Jaz?

Je to bullshit, ko sem napovedal leta 2018, da BTC več ne gre nižje od 2850 usd. Pa so PrihajaNodi in druščina napovedovali, da gremo pod 1000 usd.

Je to bullshit, ko je BTC naredil dno pri 3300 usd in zrastel na 5000 usd in sem napisal, da smo dno že dosegli, pa je ena druščina še vedno pisala, da dno še nismo dosegli in da gremo na 1000 usd. Na koncu se je moja napoved spet izkazala za točno.

Je to bullshit, ko je BTC naredil največjo korekcijo in padel na 3800 usd, ter je spet druščina pisala, da je z BTC konec in da gremo na 1000 usd. Jaz sem pa takrat pisal, da ni in da še vsaj enkrat prebijamo 20k in da v tem bullu gremo na vsaj 175k za BTC.

Koliko bullshitov sem napisal? Pa tudi takrat ste mi pisali, da pišem bullshit, pa so se moje ključne napovedi izkazale za dokaj točne.

PrihajaNodi ::

Glede 1000 usd je bila to zajebancija, ok res pa je da je lep cajt tankal dol.Tudi sedaj bo podobno, do koliko bo btc sel nevem, sem pa siguren da bo pokol nad alti.

Mogoce kaj dokupim:
Curve: 0.7 - 0.8 usd
Eth med 200 in 400 usd
Avax med 4 in 8 usd

To je to na mojem ceniku:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Glede 1000 usd je bila to zajebancija, ok res pa je da je lep cajt tankal dol.Tudi sedaj bo podobno, do koliko bo btc sel nevem, sem pa siguren da bo pokol nad alti.


Zajebancija? Takrat ni bilo videti. Ti si 1000 vpisov napisal dan za dnem, da gremo pod 1000 usd. Je torej tudi sedaj zajebancija vse kar pišeš in boš čez čas spet to napisal? Perci naprošam te, ker je to resna tema, kjer se da zaslužiti, da takšne, ki se zajebavajo v tej temi tudi izločiš iz teme. PrihajaNodi je prvi na tej listi.

PrihajaNodi ::

Sedaj ni zajebancija. Ce recem da smo videli eth pod 100 in recemo da pod 200 ne gre vec, je to kar ok. Perci je kar uredu, fino je da se idiote opozori da ne skacejo na doge coin in ostala sranja.
Ce delniski trgi ne bi bili pregreti bi drugace razmisljal.
Ampak glej ti lahko kupujes btc tud za 100k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

doge coin je sel 900 procentov potem tudi ce gre 90 procentov dol ni nic takega.

Daj prerscunaj kako je ce nekaj gre gor 900 podtov pa dol 90 postov opisa

pride na isto raven kot pred pumpom. Drgac doge v btc vrednosti je zadnja leta veckrat prisel nazaj na cist isto raven. To je kovanc za pump and dump. Mogoce bo zdaj drugac zarad Elona in drugih?


Za tebe majmuna če nekaj zraste 900% in nato od te ceno znižaš za 90% je to 100 enot x 9 = 900 če pa od 900, 90% odbiješ pa je to 900 - 810 in prideš na nižjo ceno to je 90 enot.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

Napoveduj, če ti paše. Sam ne se pol jokat, če callamo tvoj bullshit.


Bullshit? Jaz?

Je to bullshit, ko sem napovedal leta 2018, da BTC več ne gre nižje od 2850 usd. Pa so PrihajaNodi in druščina napovedovali, da gremo pod 1000 usd.

Je to bullshit, ko je BTC naredil dno pri 3300 usd in zrastel na 5000 usd in sem napisal, da smo dno že dosegli, pa je ena druščina še vedno pisala, da dno še nismo dosegli in da gremo na 1000 usd. Na koncu se je moja napoved spet izkazala za točno.

Je to bullshit, ko je BTC naredil največjo korekcijo in padel na 3800 usd, ter je spet druščina pisala, da je z BTC konec in da gremo na 1000 usd. Jaz sem pa takrat pisal, da ni in da še vsaj enkrat prebijamo 20k in da v tem bullu gremo na vsaj 175k za BTC.

Koliko bullshitov sem napisal? Pa tudi takrat ste mi pisali, da pišem bullshit, pa so se moje ključne napovedi izkazale za dokaj točne.

Seriously? Malo amnezije? Pejt pogledat za nazaj svoje poste, falil si vse.

Pa sej nč hudega. Vsi falimo. Moti me, sam, da pišeš, da je nekaj 99%. Če je res, put your money where your mouth is.

Mato989 ::

perci upam da boš tako strikten pri vseh drugih napovedovalcih =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Strikten? Ne govorim iz vloge moderatorja, da se razume. Kamikaza ne krši pravil, samo neumnosti piše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PersonaRuda ::

Ma, če PrihajaNodi lahko napoveduje, pa se ga ne napada, bom tudi jaz še dalje napovedoval. V tem trenutku sem preklical tisti zapis, da v 2021 več ne napovedujem. Saj za to pa je tema. Pa na koncu se lahko preveri, če so bile moje napovedi točne.

Moja napoved: BTC še nikoli ni samo rastel. Korekcije so sestavni del ciklusov. Razlika pa je, ko BTC strmo raste ali pada v bearu ali pa bullu. V Bearu gre BTC gor ali dol 10%-20%, pa alt-e to poseka čisto vedno dol za od -20% od -35%. V bullu pa boste videli, da ne bo tako. Sedaj bosta mogoče dve večji korekciji alt-ov (večja korekcija pomeni več kot -30%, če normalno raste alt - ne pa primerjati, ko gre kovanec v 14 dneh x10 in potem -50% -> to je čisto normalno, da če zelo strmo raste je potem padec okoli -50% in še vedno je potem x5 kot pred 14 dnevi) ali pa še to ne. Vedno več ljudi bo BTC pretankalo v alt-e, ker bo v alt-ih videlo večji zaslužek kot če holdajo BTC.

In preden bo BTC prišel na 300k+ bo še imel zmes manjše ali večje padce (korekcije). Isto velja za alt-e. Zmes bodo rastli in padali. Zato se ne jokat in živcirat, če ne bo sedaj 9 mesecev samo rasti. Nikoli je ni bilo. Bodo zmesni padci in stagnacija čez julij/avgust, potem pa spet gasa gor, pa spet malo dol, pa spet gor, pa malo dol, dokler decembra 2021 ne dosežemo vrha in cmc med 5.000b do 10.000b, ter sledi pok balona in spet nov ciklus, ter jovo na novo, kjer bo novi balon spet poknil okoli decembra 2025 in takrat bo BTC že krepko čez 2 milijona vreden, vrednost cmc pa bo okoli 100.000b.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

V enem letu so lahko premiki za 10 let. Bom kar v fiatu pa ce gre btc na 100k xtz pa 300 usd.
Jst ne dajem predikcij, pravim samo da bo veliko bagholderjev. In imam prav.
Pa se kakobovega hitmena se resim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

perci je izjavil:

Napoveduj, če ti paše. Sam ne se pol jokat, če callamo tvoj bullshit.


Bullshit? Jaz?

Je to bullshit, ko sem napovedal leta 2018, da BTC več ne gre nižje od 2850 usd. Pa so PrihajaNodi in druščina napovedovali, da gremo pod 1000 usd.

Je to bullshit, ko je BTC naredil dno pri 3300 usd in zrastel na 5000 usd in sem napisal, da smo dno že dosegli, pa je ena druščina še vedno pisala, da dno še nismo dosegli in da gremo na 1000 usd. Na koncu se je moja napoved spet izkazala za točno.

Je to bullshit, ko je BTC naredil največjo korekcijo in padel na 3800 usd, ter je spet druščina pisala, da je z BTC konec in da gremo na 1000 usd. Jaz sem pa takrat pisal, da ni in da še vsaj enkrat prebijamo 20k in da v tem bullu gremo na vsaj 175k za BTC.

Koliko bullshitov sem napisal? Pa tudi takrat ste mi pisali, da pišem bullshit, pa so se moje ključne napovedi izkazale za dokaj točne.

Seriously? Malo amnezije? Pejt pogledat za nazaj svoje poste, falil si vse.

Kaj od zgoraj napisanega sem falil?

perci je izjavil:

Strikten? Ne govorim iz vloge moderatorja, da se razume. Kamikaza ne krši pravil, samo neumnosti piše.

Zgodovina sprememb…

tomaz- ::

PrihajaNodi je izjavil:

V enem letu so lahko premiki za 10 let. Bom kar v fiatu pa ce gre btc na 100k xtz pa 300 usd.
Jst ne dajem predikcij, pravim samo da bo veliko bagholderjev. In imam prav.


No, roko na srce, kaj pa je narobe z bagholderji?
Sam sem postopoma nabavil 9 BTC-jev, v ceni med 11000 in 13000 - pa je vmes bogato padlo, pa me niso srbeli prsti.. Danes sem tam, kjer sem in še vedno me ne srbijo prsti po prodaji..

Samm ne vidim problema v bagholdanju, bolj vidim problem v tistih oportunistih, ki mislijo oziroma želijo oziroma so kar prepričani, da bojo z vložkom par 100 ojrov naredili krat 1000 v mesecu ali dveh.. Ker pa tega ni, se zadeva proda s kakim malim plusom ali celo minusom in se na veliiiko užaljeno jamra.

Jacksmav ::

ko si za 6 mestno številko v plusu zdaj razmišljaš drugače...3 leta čakaš...bil v minusu, da sm si reku, fak kaj mi je tega treba....zdaj pa raj stop losse pa kar bo bo...10 let bi moral delat za to cifro...

perci ::

To je tudi ena mojih starih napovedi, da bo cmc med 5.000b in 10.000b preden pokne balon. Žal perci to je res moja 3 leta stara napoved in sem jo zadnjič sedaj omenil.

Če napoveš vse, tudi kaj zadaneš. Sej pravim, vrni se malo v preteklost (še v prejšnjo temo) pa boš videl, kako si par leto+ govoril o penziji, potem pa obupal in ugotovil, da je ne bo.

Mato989 ::

perci je izjavil:

Strikten? Ne govorim iz vloge moderatorja, da se razume. Kamikaza ne krši pravil, samo neumnosti piše.


No saj to glih mislim, da boš tako "strikten" pri označevanju tudi drugih napovedi ki pišejo neumnosti bodisi navzgor ali navzdol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Ja, ene so že na prvi pogled idiotske, tistih ni treba, kamikaza se pa nekaj trudi z argumenti (kvazi argumenti sicer) tako, da bi ga lahko kdo celo resno vzel in je moja forumaška dolžnost, da opozorim, da je full of shit.

Pa, da nekdo v kriptu napiše, da je 99% v nekaj....pomeni, da je itak izgubil stik z realnostjo. PA bi se razumel, če kamikaza ne bi bil tu že od prejšnjega bullruna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PrihajaNodi ::

Jacksmav je izjavil:

ko si za 6 mestno številko v plusu zdaj razmišljaš drugače...3 leta čakaš...bil v minusu, da sm si reku, fak kaj mi je tega treba....zdaj pa raj stop losse pa kar bo bo...10 let bi moral delat za to cifro...


Tocno isto sem naredil jaz. 3 leta ne bom vec cakal na ATH ali vec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Qcube ::

Tudi sam sem prišel do podobnih številk kot kamikaza zato se mi ne zdi totalno nemogoče.

suhi ::

V tem mescu, kolikor spremljam kripto sceno, se je celoten market cap skorajda podvojil. Še dva tedna nazaj je bil pod trilijonom dolarjev, zdaj smo že nad 1,5 trilijona. Modrovat o teh zadevah lih ne morem, ampak to je ja že zdaj čist adijo pamet?

Mato989 ::

suhi je izjavil:

V tem mescu, kolikor spremljam kripto sceno, se je celoten market cap skorajda podvojil. Še dva tedna nazaj je bil pod trilijonom dolarjev, zdaj smo že nad 1,5 trilijona. Modrovat o teh zadevah lih ne morem, ampak to je ja že zdaj čist adijo pamet?


Ker? Kako kaj Tesla in Market Cap?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

suhi je izjavil:

V tem mescu, kolikor spremljam kripto sceno, se je celoten market cap skorajda podvojil. Še dva tedna nazaj je bil pod trilijonom dolarjev, zdaj smo že nad 1,5 trilijona. Modrovat o teh zadevah lih ne morem, ampak to je ja že zdaj čist adijo pamet?


Ker? Kako kaj Tesla in Market Cap?


Ja pa google pa apple pa se so... pregreto ko svinja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WhiteAngel ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

suhi je izjavil:

V tem mescu, kolikor spremljam kripto sceno, se je celoten market cap skorajda podvojil. Še dva tedna nazaj je bil pod trilijonom dolarjev, zdaj smo že nad 1,5 trilijona. Modrovat o teh zadevah lih ne morem, ampak to je ja že zdaj čist adijo pamet?


Ker? Kako kaj Tesla in Market Cap?


Ja pa google pa apple pa se so... pregreto ko svinja


Ali pa denar precenjen?

PrihajaNodi ::

Sam pocak da lastniki zacnejo vnovcevati. Pohlep ne pozna meja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Trolom gre ocitno v nos, da nam normalnim, ki sodelujemo normalno v tej temi, gre lepo pri izbiri kovancev. Pac, meni je zal, da vam tezos ze 7 mesecev dumpajo. pa ne mislit, da to delajo slotechovci. Gre se za velike kite, morda tudi nekatere menjalnice ki holdajo veliko tezos, ne vem, mozno, da dumpajo tezos in kupujejo nekaj drugega. V glavnem to pocnejo veliki igralci.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

To je tudi ena mojih starih napovedi, da bo cmc med 5.000b in 10.000b preden pokne balon. Žal perci to je res moja 3 leta stara napoved in sem jo zadnjič sedaj omenil.

Če napoveš vse, tudi kaj zadaneš. Sej pravim, vrni se malo v preteklost (še v prejšnjo temo) pa boš videl, kako si par leto+ govoril o penziji, potem pa obupal in ugotovil, da je ne bo.

Pa dobro no. Kaj imajo napovedi o moji penziji z mojimi alt-i z napovedmi za BTC, katerega si ne lastim? Po katerem ključu potem napišeš, da sem čisto vse falil pri napovedih? Z penzijo sem res obupal, ker je malo možnosti, da jo bom s par tisočaki vložka all-in v alt-e dosegel. Če bi bil vložek s par deset tisočaki, bi bila to druga zgodba. Toliko pa nimam, niti če bi imel, ne bi bil pripravljen toliko tvegati, ker je vseeno riziko.

Kje sem torej falil pri mojih napovedih o BTC?

oracle ::

suhi je izjavil:

V tem mescu, kolikor spremljam kripto sceno, se je celoten market cap skorajda podvojil. Še dva tedna nazaj je bil pod trilijonom dolarjev, zdaj smo že nad 1,5 trilijona. Modrovat o teh zadevah lih ne morem, ampak to je ja že zdaj čist adijo pamet?

Trilijon dolarjev? Wow, se pravi smo na 100x market cap zlata? Hudo 8-)

DegenGambler ::

?

Trenuten celoten kripto marketcap je 1.5 trilijona. Market cap zlata je približno 8 trilijonov. Torej zaenkrat je to še /5 od tam.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Trolom gre ocitno v nos, da nam normalnim, ki sodelujemo normalno v tej temi, gre lepo pri izbiri kovancev. Pac, meni je zal, da vam tezos ze 7 mesecev dumpajo. pa ne mislit, da to delajo slotechovci. Gre se za velike kite, morda tudi nekatere menjalnice ki holdajo veliko tezos, ne vem, mozno, da dumpajo tezos in kupujejo nekaj drugega. V glavnem to pocnejo veliki igralci.


Drzi. Ne pa pozabit da tako kot gre gor gre tudi dol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

oracle ::

DegenGambler je izjavil:

?

Trenuten celoten kripto marketcap je 1.5 trilijona. Market cap zlata je približno 8 trilijonov. Torej zaenkrat je to še /5 od tam.

Sam res, par nul gor al pa dol :))

SuperKripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Trolom gre ocitno v nos, da nam normalnim, ki sodelujemo normalno v tej temi, gre lepo pri izbiri kovancev. Pac, meni je zal, da vam tezos ze 7 mesecev dumpajo. pa ne mislit, da to delajo slotechovci. Gre se za velike kite, morda tudi nekatere menjalnice ki holdajo veliko tezos, ne vem, mozno, da dumpajo tezos in kupujejo nekaj drugega. V glavnem to pocnejo veliki igralci.


Drzi. Ne pa pozabit da tako kot gre gor gre tudi dol

sej mi ni potrebno tega pisat, saj jaz tudi druge opozorim, da grejo notri z manjsimi vlozki. Nic hudega ce gre gor pa dol.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Zanimivo bi blo vodit statistiko kolikokrat bo Nodi rekel, da je konec, preden bo dejansko konec.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrimoZ_ ::

To je tko kot kadar za nekoga pravijo, da bo vsak čas umrl.
Za takega si lahko prepričan da bo živel še vsaj 20 let in preživel zlobne jezike :)

profesjonalc ::

Jaz sem pa noro bullish, glede na Nodijeve komentarje. Denar se in se bo še printal v naslednjih letih v bolanih količinah. Če zdaj nisi vsaj delno v BTC, po mojem mnenju, delaš napako. Ta market cycle gremo vsaj do 80k dolarjev :)

Sparkxl ::

PrihajaNodi je izjavil:

V enem letu so lahko premiki za 10 let. Bom kar v fiatu pa ce gre btc na 100k xtz pa 300 usd.
Jst ne dajem predikcij, pravim samo da bo veliko bagholderjev. In imam prav.
Pa se kakobovega hitmena se resim.


Aja ne daješ predikcij? Pa ti beres kdaj za sabo? Oz že ta citiran post:"imam prav". To je predikcija.
Ko faking šlogarca si, kripto baba vanga, s to razliko da v 99% vsekaš mimo. In ko vsekaš mimo, je to bil samo hec, ko pa 1/1000 tvojih profesij trofiš, pa se prodajaš za izjemno pametnega.
Večjega trotla od tebe tukaj ni. Vsem bi naredil uslugo da se spelješ ven, ker izgubljamo čas med branjem te teme, da pridemo skozi tvoje blodnje

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Zanimivo bi blo vodit statistiko kolikokrat bo Nodi rekel, da je konec, preden bo dejansko konec.


Nisem rekel da bo konec. Je nori vrtiljak, divji zahod...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
282 / 1490
»»