» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
281 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, samo po številu komentarjev smo bili v prednosti Vazelin, Nodi in Mato:))smo računali

Saj si vsak skok XTZ-ja ranga 0.0005 štrik omejanjal. Milijon postov.
Ajde vrži karte za xtz - jutri bo prek 5 ali ne? Dober recovery, btw, precej odstopa od običajne par tedenske sideway črte


Pa naj bo preko 5 ali 10, bolj me skrbi crash btcja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

V prejšnjem balonu ni bilo toliko jokanja, ko je treščilo za 20, 30%, mentem ko v tem balonu boli vsak %, ko "trešči" navzdol.

Kemikaza ponavadi fali za +/- 3 mesece od oka.


V kripto zimi je bila tale tema prazna. Vsak dan manj komentarjev:))

Jaz sem sodeloval redno v kripto zimi, ko je bilo kaj pametnega za povedati. Ti pa si izlival solze 10x na dan in vsak dan eni in isti komentarji z drugačnim vrstnim redom.

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

V prejšnjem balonu ni bilo toliko jokanja, ko je treščilo za 20, 30%, mentem ko v tem balonu boli vsak %, ko "trešči" navzdol.

Kemikaza ponavadi fali za +/- 3 mesece od oka.


V kripto zimi je bila tale tema prazna. Vsak dan manj komentarjev:))

Jaz sem sodeloval redno v kripto zimi, ko je bilo kaj pametnega za povedati. Ti pa si izlival solze 10x na dan in vsak dan eni in isti komentarji z drugačnim vrstnim redom.


Joj in kaj si ti doprinesel tam?

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, samo po številu komentarjev smo bili v prednosti Vazelin, Nodi in Mato:))smo računali

Saj si vsak skok XTZ-ja ranga 0.0005 štrik omejanjal. Milijon postov.
Ajde vrži karte za xtz - jutri bo prek 5 ali ne? Dober recovery, btw, precej odstopa od običajne par tedenske sideway črte


Nevem, sem že rekel da me je bolj kot xtz nervira btc. Enkrat moram pa tud sam vnovčit dobičke in istopit iz tega divjega zahoda. Se vrnem ko bo xtz pod 1 usd, ethereum pa tam med 300 in 400 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

perci ::

To je forum. Debatiramo. Zakaj bi ti jaz bil dolžen sedaj 99k, če zgrešim napoved? Od kdaj se plačuje za napačne napovedi na forumu? Ni logike.


Debatiramo. In ker si napisal 99%, ti dajem kontro.

Če si res 99%, potem si pripravljen vložiti 100 enot za 1 enota profita. Zelo enostavno.

Mi grejo pa na živce take izjave, ker imaš na formu paciente, ki si mislijo, da tale pa nekaj ve....gremo v nakupe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

neocodexx ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

PersonaRuda ::

perci je izjavil:

To je forum. Debatiramo. Zakaj bi ti jaz bil dolžen sedaj 99k, če zgrešim napoved? Od kdaj se plačuje za napačne napovedi na forumu? Ni logike.


Debatiramo. In ker si napisal 99%, ti dajem kontro.

Če si res 99%, potem si pripravljen vložiti 100 enot za 1 enota profita. Zelo enostavno.

Mi grejo pa na živce take izjave, ker imaš na formu paciente, ki si mislijo, da tale pa nekaj ve....gremo v nakupe.

Dobro potem. Nebom več pisal nobenih predikcij v letu 2021. Ta je bila zadnja. Se slišimo potem v letu 2022, če bom zadel napoved pok balona in preboj BTC 300k. V nasprotnem primeru več ne dajem nobenih napovedi po lastnem mnenju, če sem to sedanjo napoved zgrešil. Pišem se samo o drugih stvareh, katere se da preveriti. Torej razne novosti določenih kovancev in špekulacije rasti na podlagi teh novitet, katere so uvedli...

PrihajaNodi ::

Dobro potem. Nebom več pisal nobenih predikcij v letu 2021. Ta je bila zadnja. Se slišimo potem v letu 2022, če bom zadel napoved pok balona in preboj BTC 300k. V nasprotnem primeru več ne dajem nobenih napovedi po lastnem mnenju, če sem to sedanjo napoved zgrešil. Pišem se samo o drugih stvareh, katere se da preveriti. Torej razne novosti določenih kovancev in špekulacije rasti na podlagi teh novitet, katere so uvedli...


Edina noviteta je da so hrvaške benciske začele/omogočile plačevanje v kriptu. Se strinjam s Percijem, bodimo realni in ne podcenjujmo trga, ker bo novince glava bolela ko bo krvavo. Lahko da pride do 300k samo potem bodo tudi cene nepremečnin v Sloveniji po 500k za 1 sobno stanovanje.

Elonu se pa itak že blede.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dobro potem. Nebom več pisal nobenih predikcij v letu 2021. Ta je bila zadnja. Se slišimo potem v letu 2022, če bom zadel napoved pok balona in preboj BTC 300k. V nasprotnem primeru več ne dajem nobenih napovedi po lastnem mnenju, če sem to sedanjo napoved zgrešil. Pišem se samo o drugih stvareh, katere se da preveriti. Torej razne novosti določenih kovancev in špekulacije rasti na podlagi teh novitet, katere so uvedli...


Edina noviteta je da so hrvaške benciske začele/omogočile plačevanje v kriptu. Se strinjam s Percijem, bodimo realni in ne podcenjujmo trga. Lahko da pride do 300k samo potem bodo tudi cene nepremečnin v Sloveniji po 500k za 1 sobno stanovanje.

Pa ti veš, da v našem Tušu lahko že več kot eno leto plačuješ z Bitcoin cash.

PrihajaNodi ::

Ja, pa z revolutom tud. Your point?

Z Revolutom lahko prenašam keš instantno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Mato989 je izjavil:

Jaz sem bil na nekje 5. mestu če se prav spomnim, nekaj jih je blo še pred mano, ampak nekje 20-255% ene crypto teme je blo vazelinkotovih komentarjev vsak 4,nekaj :D


Je bilo treba malo pobrskat za nazaj, neverlucky je naredil tole, sicer ni več tako aktualno ampak vseeno.
https://public.flourish.studio/visualis...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, pa z revolutom tud. Your point?

Z Revolutom lahko prenašam keš instantno.

Your point? Beri spodnjo tvojo izjavo.

PrihajaNodi je izjavil:


Edina noviteta je da so hrvaške benciske začele/omogočile plačevanje v kriptu.

Qcube ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko da pride do 300k samo potem bodo tudi cene nepremečnin v Sloveniji po 500k za 1 sobno stanovanje.

Saj nismo daleč. 150k€ je danes za 40 kvadratov, kar je 182k$. 100 kvadratov pa si že tam skoraj.

endelin ::

Kot je en napisal. Vsem se tresejo hlače kaj bodo storili azijci.
Parkrat nazadnje so fajn dvignili market.
Kaj bo danes?

Hvala kamikaze za popravek. Kitajsko novo leto je že bilo izgleda.

PrihajaNodi ::

Qcube je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko da pride do 300k samo potem bodo tudi cene nepremečnin v Sloveniji po 500k za 1 sobno stanovanje.

Saj nismo daleč. 150kEUR je danes za 40 kvadratov, kar je 182k$. 100 kvadratov pa si že tam skoraj.


Problem, ki ga vidim je da plače niso sorazmerne cenam na trgu. Če imaš ti goro brezposelnih in veliko na minimalcu so te cene brezpredmetne. Kaj ti pomaga kredit po nizkih obrestnih merah, če ti pa minimalc mora ostat? Nekak ne štima. Poglej medicinsko sestro 1200 neto, ostat ji mora minimalc in koliko kredita dobi? 80k za 40 let?
Sj imajo kitajci tudi polno stanovanj, ki so sami sebi namen? Zakaj? Da dvigajo BDP?

endelin je izjavil:

Kot je en napisal. Vsem se tresejo hlače kaj bodo storili azijci.
Parkrat nazadnje so fajn dvignili market.
Kaj bo danes?

Hvala kamikaze za popravek. Kitajsko novo leto je že bilo izgleda.


Spomni se trigerja bena kriptovalut kitajcev. Iz 300 miljard na 80:))

p.s. ne mene poslušat, jaz sem vnovčil dobiček. Lahko da se motim, grafov ne poznam dosti razen bartove glavice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

ja ampak takrat je bil tudi nor rebound. po kitajskem kripto ban krizi je kripto poknil šele januarja 2018.

kdor ne verjame bo moral verjeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

ja ampak takrat je bil tudi nor rebound. po kitajskem kripto ban krizi je kripto poknil šele januarja 2018.

kdor ne verjame bo moral verjeti.


Zdej mamo BTC na 50k daj malo razmisli kaj bo z alti če gre na -30%? In koliko se bo velklo da pridejo na današnje cene. Sorry nimam dobrga filinga.

Se mi pa zdi ok investicija sedaj recimo srebro.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

A smo v kriptu že doživeli dva padca za 20% in dva reboudna hitra nazaj v dveh dneh?

SPet je začelo nekaj padati. :/

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

A smo v kriptu že doživeli dva padca za 20% in dva reboudna hitra nazaj v dveh dneh?

SPet je začelo nekaj padati. :/


Tezos se ni nikol takoj odbil:) Odvisno kaj držiš.

Lej zdej Doge coin, vsak dan minus par procentov:) Ampak butalci ga bodo še vseen kupoval.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::



:))

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:



:))


Sem videl tole ja:))Pa pomoje bom še večkrat. Kot da gre za hint.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

Mato989 je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Dejte malo poračunat kam je treba spravit MC , da bo btc 300k in vse ostalo v podobnem razmerju x6 up. Pol se vprašte iz kje bo ta denar prišel in koliko dni/tednov/mesecev bodo države to mirno gledale, brez neke regulacije. Imo bo šlo še gor, prebilo 50k ja , prebilo 100k v 2021 verjetno ne.
Ne vem no, prevec gledate youtube


Države to mirno gledajo že emmm 11 let...

Drugače pa izračun MARKET CAPA ne pomeni da je toliko denarja notri danes... Kaj ko bi taki kot ti prenehali gledat youtube in si pogledali kako se market cap računa.

Če imam jaz nelikviden coin z 0 volumna in tradnem 1 coin za 100€ imam pa 1 mil kovancev se Market Cap izračuna na koliko?

Na 1 mil x 100!

MARKET CAP JE SAMO ZADNJA TRANSAKCIJA (ali v primeru coingecka in coinmarket capa povprečje zadnjih traksakcij na večih menjalnicah) KRAT Število kovancev v obtoku


V bistvu je kar dobra korelacija med totalnim mc in vrednostjo btc, ki ima najvecjo dominanco. Kar poglej koliko je znašal total mc in btc 17.12.2017 in koliko je mc in btc danes. Torej koliko bo po tvoje znašal mc, ko bo btc 300k?

PersonaRuda ::

XRPNERD je izjavil:


V bistvu je kar dobra korelacija med totalnim mc in vrednostjo btc, ki ima najvecjo dominanco. Kar poglej koliko je znašal total mc in btc 17.12.2017 in koliko je mc in btc danes. Torej koliko bo po tvoje znašal mc, ko bo btc 300k?

mc BTC lahko izračunamo in bo okoli 6.000b.
cmc pa nekje 10.000b

To je tudi ena mojih starih napovedi, da bo cmc med 5.000b in 10.000b preden pokne balon. Žal perci to je res moja 3 leta stara napoved in sem jo zadnjič sedaj omenil. :D

SuperKripto ::

gandolfino je izjavil:

Tisti ki delate TA, bi mi lahko eden pogledal na graf za Link kaj se obeta v 24h. Iscem vstopno točko na 28.5usdt pa sem mogoče preoptimističen?



bolj zanimiv se mi zdi link/btc, ravno pod mejo zgoraj, narisan trikotnik. Seveda veljajo le zakljucene svece.

XRPNERD ::

PersonaRuda je izjavil:

XRPNERD je izjavil:


V bistvu je kar dobra korelacija med totalnim mc in vrednostjo btc, ki ima najvecjo dominanco. Kar poglej koliko je znašal total mc in btc 17.12.2017 in koliko je mc in btc danes. Torej koliko bo po tvoje znašal mc, ko bo btc 300k?

mc BTC lahko izračunamo in bo okoli 6.000b.
cmc pa nekje 10.000b

To je tudi ena mojih starih napovedi, da bo cmc med 5.000b in 10.000b preden pokne balon. Žal perci to je res moja 3 leta stara napoved in sem jo zadnjič sedaj omenil. :D


Tocno tko, 10.000b. Meni se zdi nedosegljivo v 2021.

PrihajaNodi ::

XRPNERD je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

XRPNERD je izjavil:


V bistvu je kar dobra korelacija med totalnim mc in vrednostjo btc, ki ima najvecjo dominanco. Kar poglej koliko je znašal total mc in btc 17.12.2017 in koliko je mc in btc danes. Torej koliko bo po tvoje znašal mc, ko bo btc 300k?

mc BTC lahko izračunamo in bo okoli 6.000b.
cmc pa nekje 10.000b

To je tudi ena mojih starih napovedi, da bo cmc med 5.000b in 10.000b preden pokne balon. Žal perci to je res moja 3 leta stara napoved in sem jo zadnjič sedaj omenil. :D


Tocno tko, 10.000b. Meni se zdi nedosegljivo v 2021.


Ne primerjat tega z delniškim trgom, tudi ta ni stabilen:)

Očitno je mass sell off Tezosa:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

XRPNERD je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

XRPNERD je izjavil:


V bistvu je kar dobra korelacija med totalnim mc in vrednostjo btc, ki ima najvecjo dominanco. Kar poglej koliko je znašal total mc in btc 17.12.2017 in koliko je mc in btc danes. Torej koliko bo po tvoje znašal mc, ko bo btc 300k?

mc BTC lahko izračunamo in bo okoli 6.000b.
cmc pa nekje 10.000b

To je tudi ena mojih starih napovedi, da bo cmc med 5.000b in 10.000b preden pokne balon. Žal perci to je res moja 3 leta stara napoved in sem jo zadnjič sedaj omenil. :D


Tocno tko, 10.000b. Meni se zdi nedosegljivo v 2021.

Bi napisal sedaj svoje mnenje, pa sem perciju obljubil, da več ne napovedujem. Čas bo tisti, ki bo pokazal do kod bomo prilezli.

endelin ::

očitno bo danes dump še preden se azijci zbudijo

perci ::

Napoveduj, če ti paše. Sam ne se pol jokat, če callamo tvoj bullshit.

endelin je izjavil:

očitno bo danes dump še preden se azijci zbudijo

a s ti v kakšnem paralelnem vesolju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

SuperKripto ::

verjetno je, v primeru ce ima zaklenjene tezos za stejkanje ali bejkanje, sej ne vem tocno. V takem primeru so pac v svojem mehurcku realnosti. To je cena, ce zaklenes svoje kovance. Sicer dobis dolocen procent in je na zacetku fino, dokler kiti ne zacnejo dumpat vsakic ko jih dobijo zastojn.

PrihajaNodi ::

Kako je fino gledat ko si zunej, a ne Perci?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

zdaj pa ameri prodajajo al kaj :)

DeeJay ::

$KEX
https://twitter.com/ico_analytics/statu...
Mogoče pride na Binance exchange, mogoče ne... who knows...
#dyor
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

PrihajaNodi ::

Slotek dumpa tezos:(

Zacelo se je. Sell off
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



doge spet na trendliniji

SuperKripto ::



Ada se vedno pod trendlinijo na 4h grafu. Na 1h grafu je sicer bil fakeout z malo volumna.

Motion ::

Mislim da nas od zdaj naprej čakajo sam še take korekcije. Dvomim da se bo na veliko več prodajalo BTC kot se ga je v prejšnjih bull runnih. To zna mal zrečit projekte oziroma kovance v bodo "preživeli".

DegenGambler ::

Nodi, a si dobil en majhen zelen azijski dildo v rit?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SuperKripto ::

Kje pa so korekcije? Na btc jih zaenkrat ni nikjer.

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Kje pa so korekcije? Na btc jih zaenkrat ni nikjer.


A ker sem na njih dumpal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Btc je tut eno redkih kjer jih ni:D

SuperKripto ::

vse kar je manj kot 10 procentov padca, ni nic.

PrihajaNodi ::

Meh
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Eh motion, ko bo bear, bo btc zgubil tudi do 50, 60% vrednosti cez cas. Shitty alti toliko vec. Ceprav kripto market odrasca in pri vrhu prihajajo cedalje b9lj legit projekti s potencialom, se je potrebno zavedat, sa je vecina ljudi tu zaradi denarja. In ko se enkrat kripto printer ugasne, bodo ljudje zaceli pobirat ven.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

Smo že v fazi za shortanje?

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Smo že v fazi za shortanje?


Sem vas opozoril:) se poceni boste lahko kupovali
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

kovanc zraste za 200 procentov, potem pade za 20 procentov in takoj cel halo okrog tega?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Eh motion, ko bo bear, bo btc zgubil tudi do 50, 60% vrednosti cez cas. Shitty alti toliko vec. Ceprav kripto market odrasca in pri vrhu prihajajo cedalje b9lj legit projekti s potencialom, se je potrebno zavedat, sa je vecina ljudi tu zaradi denarja. In ko se enkrat kripto printer ugasne, bodo ljudje zaceli pobirat ven.


Kateri? Doge coin na top 10 ki ga klovn Elon Musk s twitom poslje med top 10? Ce to ni alarm da se spizdi ven potem nevem kaj je.

SuperKripto je izjavil:

kovanc zraste za 200 procentov, potem pade za 20 procentov in takoj cel halo okrog tega?


Pardon za predlagaj izbris. No takole gre. En dan bo slo -10% naslednji 5% gor in tako naprej. Glej doge coin. Ni nujno kar naenkrat -20 in 30 posto. Prevelika panika nikoli ni ok. Pocasi

Res pa je da nisem tako pameten kot kakob tu in se lahko motim
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

doge coin je sel 900 procentov potem tudi ce gre 90 procentov dol ni nic takega.

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

doge coin je sel 900 procentov potem tudi ce gre 90 procentov dol ni nic takega.


Fino. Povej to novim bagholderjem:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

sej ne recem da bo sel res dol toliko. Samo povem da to ni nic tazga. Pac elon in kompanjoni zelijo kao prek heca ala doge coin spravit milijone novih userjev v kripto. To je vaba, past, zvijaca, kao samo hecali smo se, ampak resno pridte v kripto, a ves kao

Zgodovina sprememb…

««
281 / 1490
»»