» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
272 / 1490
»»

paradoxxx ::

kakob je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

In to se meni ne zdi prav.


Ja sej ni. Rešitev je da se obglavi central bankers & associated parties. Če pa to ne gre, pa optout iz fiat regulated ponzi sheme in v bitcoin.


Dream on. Prvic se to ne bo zgodilo, drugic pa bi tut v tem sistemu narekovali pravila igre tisti, ki imajo najvec btc.

kakob ::

paradoxxx je izjavil:

kakob je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

In to se meni ne zdi prav.


Ja sej ni. Rešitev je da se obglavi central bankers & associated parties. Če pa to ne gre, pa optout iz fiat regulated ponzi sheme in v bitcoin.


Dream on. Prvic se to ne bo zgodilo, drugic pa bi tut v tem sistemu narekovali pravila igre tisti, ki imajo najvec btc.


Dream on. Prvi argument sploh ni argument ampak trditev kar tako povprek. Drugič, tisti ki imajo največ btc jim je interes da se pravila igre ne spremenijo.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Senior Dev ::

Nekaj se špekulira da naj bi Alibaba kupila vse Bitcoine. Kako to zgleda potem?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

paradoxxx ::

kakob je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

kakob je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

In to se meni ne zdi prav.


Ja sej ni. Rešitev je da se obglavi central bankers & associated parties. Če pa to ne gre, pa optout iz fiat regulated ponzi sheme in v bitcoin.


Dream on. Prvic se to ne bo zgodilo, drugic pa bi tut v tem sistemu narekovali pravila igre tisti, ki imajo najvec btc.


Dream on. Prvi argument sploh ni argument ampak trditev kar tako povprek. Drugič, tisti ki imajo največ btc jim je interes da se pravila igre ne spremenijo.

Aja, sm pa mislu da je argument, zdj si me zjebal.

kakob ::

paradoxxx je izjavil:

Aja, sm pa mislu da je argument, zdj si me zjebal.


Mhm.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

scythe ::

Če ima kdo preveč denarja :)) Kaj se pumpa, ne vem oz še ni znano


Details of the next pump:

Sat, 13 Feb 2021 9:00 PM GMT (London)
Sat, 13 Feb 2021 4:00 PM EST (New York)
Sun, 14 Feb 2021 6:00 AM GMT+9 (Seoul)

Exchange is Binance.com!
You do not have permission to send messages in this channel.

Senior Dev ::

Super. Danes še en x2 naredim, potem pa spat. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

enemon ::

scythe je izjavil:

Če ima kdo preveč denarja :)) Kaj se pumpa, ne vem oz še ni znano


Details of the next pump:

Sat, 13 Feb 2021 9:00 PM GMT (London)
Sat, 13 Feb 2021 4:00 PM EST (New York)
Sun, 14 Feb 2021 6:00 AM GMT+9 (Seoul)

Exchange is Binance.com!
You do not have permission to send messages in this channel.


Piše, da ne smeš objavljat tle gor.

scythe ::

enemon je izjavil:

scythe je izjavil:

Če ima kdo preveč denarja :)) Kaj se pumpa, ne vem oz še ni znano


Details of the next pump:

Sat, 13 Feb 2021 9:00 PM GMT (London)
Sat, 13 Feb 2021 4:00 PM EST (New York)
Sun, 14 Feb 2021 6:00 AM GMT+9 (Seoul)

Exchange is Binance.com!
You do not have permission to send messages in this channel.


Piše, da ne smeš objavljat tle gor.


Saj je splošna debata oz. tema, nikjer pa ni pravilnika napisanga ;)

TheUnderd0g ::

Poznate kakšno mobilno aplikacijo, ki ti ne prikaže samo nekega obvestila, ampak ima možno vklopa torcha/vibratorja/zvonenja, ko nek kovanec doseže določeno vrednost? Trenutno mam Delto in Blockfolio, ki pošljeta samo notification.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

TheUnderd0g je izjavil:

Poznate kakšno mobilno aplikacijo, ki ti ne prikaže samo nekega obvestila, ampak ima možno vklopa torcha/vibratorja/zvonenja, ko nek kovanec doseže določeno vrednost? Trenutno mam Delto in Blockfolio, ki pošljeta samo notification.


Temu ponavadi ne rečemo vibrator.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheUnderd0g ::

DegenGambler je izjavil:

TheUnderd0g je izjavil:

Poznate kakšno mobilno aplikacijo, ki ti ne prikaže samo nekega obvestila, ampak ima možno vklopa torcha/vibratorja/zvonenja, ko nek kovanec doseže določeno vrednost? Trenutno mam Delto in Blockfolio, ki pošljeta samo notification.


Temu ponavadi ne rečemo vibrator.


Moja punca pravi temu tako. Ne vem zakaj.

DegenGambler ::

Nodi, nisi rekel, da se pri 4$ prodaja? Sedaj pa tu že delaš projekcije 10$ in 50$ itd??

TheUnderd0g je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

TheUnderd0g je izjavil:

Poznate kakšno mobilno aplikacijo, ki ti ne prikaže samo nekega obvestila, ampak ima možno vklopa torcha/vibratorja/zvonenja, ko nek kovanec doseže določeno vrednost? Trenutno mam Delto in Blockfolio, ki pošljeta samo notification.


Temu ponavadi ne rečemo vibrator.


Moja punca pravi temu tako. Ne vem zakaj.


Sori, ne poznam nobenih takih appov. Kar se mi zdi, da bi se dalo narest, da bi obvestila za notificatione spremenu tako kot si želiš.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

TheUnderd0g ::

DegenGambler je izjavil:

Sori, ne poznam nobenih takih appov. Kar se mi zdi, da bi se dalo narest, da bi obvestila za notificatione spremenu tako kot si želiš.

Thx. Sem se ravnokar spomnil na Tasker.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

V pričakovanju "Buy the rumour, sell the news" sem prodal Tezos pa bom počakal padec in potem nazaj notri, ko bo še raja videla novice o upgrejdu.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Sell high buy low - kje je novica?

Sc0ut ::

DegenGambler je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kakih 5 jurjev vlozka ze moras met.



Kolikor si posameznik lahko privosci. Nimamo vsi kar po 5 ali 10 tisoc za zapravit na hitro. Je treba placevat 500€ najemnine, pa potem stroski za hrano, pa avto in ti od 1000€ kolikor dobis mesecno, bolj malo ostane.

Sam sem potem 4 mesecne prihranke oktobra dal v kripto z namenom, da se naucim trejdat in da bi to v prihodnosti lahko bila moja sluzba, kjer bi imel dovolj denarja in pa delal bi kakor bi hotel. Kolikor spremljam ljudi, z dobro disciplino je kar nekaj ljudem to uspelo in sedaj pocnejo, to kar ljubijo.

Zacel sem trejdat z 700€, bral sem veliko o iskanju hypeov, trendov, nekaj malega o indikatorjih in branju z grafov in sem kar ponosem, da sem glede na to, da sem zacetnik, v 4ih mesecih skoraj podvojil svoj vlozek (na 1300€). Tako da to mi je tudi dokaz, da se da in da ce bom vlozil cas in trud v to, da lahko tudi mene rata. Mislim, da sem se v teh 4 mesecih veliko naucil, veliko ucenja me pa se caka.


Ocenjuj to bolj nevtralno. Ja, res je, imas pogum, zivce, jajce in vztrajnost. Vseeno se zavedaj, da je bull market. Trenutno se duplira kamorkoli se vlaga. Ko bo bear market pa bo dosezek ze visanje kolicine btc in se tezje visanje zneska v dolarjih. Takrat bo vse to kaj si se naucil prislo prav.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Senior Dev ::

To so forumaši Tezuse kupovali povprečno pri 1.5$ in ga pri 5$ že veselo prodajajo. Niso to neki jaki donosi.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Sc0ut ::

kakob je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

In to se meni ne zdi prav.


Ja sej ni. Rešitev je da se obglavi central bankers & associated parties. Če pa to ne gre, pa optout iz fiat regulated ponzi sheme in v bitcoin.


Dvomim da bo krypto kdaj prevladal. Kolicina ljudi se veca, btc je omejen. Fiat se ravno zato tiska, da se ljudje ne pricnejo ubijat za omejeno kolicino btcja ki je na voljo.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

DegenGambler ::

Aston_11 je izjavil:

Sell high buy low - kje je novica?


https://www.tezosagora.org/period/40
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

V pričakovanju "Buy the rumour, sell the news" sem prodal Tezos pa bom počakal padec in potem nazaj notri, ko bo še raja videla novice o upgrejdu.

Cestitam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

oracle ::

Zezz je izjavil:

oracle je izjavil:

Zakaj mislite, da je na YT in podobnih portalih toliko "učiteljev" trejdanja? Vsi služijo od: 1. ogledov, 2. referal linko, 3. nekateri celo prodajajo svoj TA ali dostop do telegram grupe.
Zakaj enostavno ne izvestirajo ALL IN s svojim kapitalom? Ker je lažje služit od naivnežev, ki mislijo, da so sposobni trgovat. In to so ljudje, ki so že v štartu velik bolj sposobni od povprečnega slo-tech forumaša.

Sicer pa ja, kdor bi se rad naučil kako služiti s prodajo knjig 300EUR na komad lahko kupi od mene knjigo, ki vas bo vsega naučila. Cena: 300EUR.

Ej ti pa si nekam sovrazno nastrojen. Pac ljudje trejdajo drugi holdajo vsak verjetno ve kaj pocenjaja. Sam trejdam stockse in to bolj za zabavo in da kaj malega zasluzim, ne sanjam o nekih penziji, lunah, raketah, kot vecina tukaj to mi je bolj hobi, holdanje mi je pac dolgcas in vsaj za mene vecji riziko. Je pa res to, da ce pregledas vse na jutubu preberes vse knjige placas vse tecaje doesent mean shit, na koncu, si ali pa nisi. Men gre tko vredu v vecje vsote se ne mislim spuscat.

Nisem sovražno nastrojen, kripto scena je nevarna. Ampak ja, naj vsak dela kar hoče s svojim denarjem. Kdor trguje priporočam YT kanal OpticalArt. Nikol ne moreš imet preveč črt 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

XRPNERD ::

DegenGambler je izjavil:

V pričakovanju "Buy the rumour, sell the news" sem prodal Tezos pa bom počakal padec in potem nazaj notri, ko bo še raja videla novice o upgrejdu.


Aka prodal pri 4usd in šel noter pri 4.90usd?
:)

DegenGambler ::

XRPNERD je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

V pričakovanju "Buy the rumour, sell the news" sem prodal Tezos pa bom počakal padec in potem nazaj notri, ko bo še raja videla novice o upgrejdu.


Aka prodal pri 4usd in šel noter pri 4.90usd?
:)


5x long pri 4.7, danes zjutraj sem moral dodati malo kolaterala za vsak slučaj, prodal sedaj pri 5.20$. Zdej pa da vidimo, kdaj se gre nazaj notri.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

kow ::

Koncno se monero, aleluja.

XRPNERD ::

DegenGambler je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

V pričakovanju "Buy the rumour, sell the news" sem prodal Tezos pa bom počakal padec in potem nazaj notri, ko bo še raja videla novice o upgrejdu.


Aka prodal pri 4usd in šel noter pri 4.90usd?
:)


5x long pri 4.7, danes zjutraj sem moral dodati malo kolaterala za vsak slučaj, prodal sedaj pri 5.20$. Zdej pa da vidimo, kdaj se gre nazaj notri.


A se ne bi raje s čim boljšim igral, npt LIT?

kakob ::

Sc0ut je izjavil:

kakob je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

In to se meni ne zdi prav.


Ja sej ni. Rešitev je da se obglavi central bankers & associated parties. Če pa to ne gre, pa optout iz fiat regulated ponzi sheme in v bitcoin.


Dvomim da bo krypto kdaj prevladal. Kolicina ljudi se veca, btc je omejen. Fiat se ravno zato tiska, da se ljudje ne pricnejo ubijat za omejeno kolicino btcja ki je na voljo.


Kul, vse si narobe napisal.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Lalas ::

kow je izjavil:

Koncno se monero, aleluja.


Pa (moj) ETC ! :))

kakob ::

DegenGambler je izjavil:

Nodi, nisi rekel, da se pri 4$ prodaja? Sedaj pa tu že delaš projekcije 10$ in 50$ itd??




Ne bo šlo.

Na konc bo zbrisal private keye od tezosa, da bo loh reku da je kakob kriv da nodi ni biljonar.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Kakob je kriv ker mora nodi placevati tax on opportunity loss
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

profesjonalc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kakob je kriv ker mora nodi placevati tax on opportunity loss


Ne se zabavat nodi, tvoja krivda je, če poslušaš nasvet od kogarkoli na internetu. Do your own research pa nehi že jamrat enkrat, maš ta svoj tezus na 5$, prodaj pa mir.

Sharp999 ::

1) Join shitcoin and crypto telegrams, make some friends who have already made money. Get tips for up and coming shitcoins
2) Identify coins that have recently launched and are oscillating between 1x and 3x without mooning.
3) Pick coins that have NOT been shilled yet. A good bet is something that has a telegram which is increasing in organic activity, has only had a few threads here, and has EARLY fud. Fud after moon is correct and you will lose money.
4) Buy in whatever you have to lose. even $100 is enough, $1000 can make you a millionaire.
5) Join the telegram and help advertise. This will also connect you to the next opportunity.
6) Don't be greedy--get out at 10x to 20x. Don't be afraid to take gains periodically. Always leave a moon bag.
7) Do this 3 times. You can now afford to buy a house with cash.

EASY. :)):)):))

Anney ::

profesjonalc je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kakob je kriv ker mora nodi placevati tax on opportunity loss


Ne se zabavat nodi, tvoja krivda je, če poslušaš nasvet od kogarkoli na internetu. Do your own research pa nehi že jamrat enkrat, maš ta svoj tezus na 5$, prodaj pa mir.


Če noče, ker mu raste. Zraven njega bo dorastel. Ali? Vedno in vsakokrat sam vlaga, google je zastonj. Pred kratkim sem vam namignil za ICX, danes bi imeli dokaj lep donos (cena 0.10€ januarja lanskega). Pa ste se mi vsi smejali, potem pač delajte po lastnem občutku. Se bom bore malo oglašal, ker nimam potrebe.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Neon87 ::

Mention shitcoin at slo-tech forum.
Next one is Phala network PHA. :)

Kakorkoli tukaj gor sta bila omenjena GRT in Reef in sem kupil nekaj malega takrat, ni mi žal in hvala tistemu, ki je delal reklamo. :)

Anney ::

Anney je izjavil:

profesjonalc je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kakob je kriv ker mora nodi placevati tax on opportunity loss


Ne se zabavat nodi, tvoja krivda je, če poslušaš nasvet od kogarkoli na internetu. Do your own research pa nehi že jamrat enkrat, maš ta svoj tezus na 5$, prodaj pa mir.


Če noče, ker mu raste. Zraven njega bo dorastel. Ali? Vedno in vsakokrat sam vlaga, google je zastonj. Pred kratkim sem vam namignil za ICX (po 0.6€), danes bi imeli x2, bila je pa cena 0.10€ januarja lanskega. Šitcoin.
Pa ste se mi vsi smejali, potem pač delajte po lastnem občutku. Se bom bore malo oglašal, ker nimam potrebe.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Matejjjjj ::

Anney je izjavil:

Anney je izjavil:

profesjonalc je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kakob je kriv ker mora nodi placevati tax on opportunity loss


Ne se zabavat nodi, tvoja krivda je, če poslušaš nasvet od kogarkoli na internetu. Do your own research pa nehi že jamrat enkrat, maš ta svoj tezus na 5$, prodaj pa mir.


Če noče, ker mu raste. Zraven njega bo dorastel. Ali? Vedno in vsakokrat sam vlaga, google je zastonj. Pred kratkim sem vam namignil za ICX (po 0.6€), danes bi imeli x2, bila je pa cena 0.10€ januarja lanskega. Šitcoin.
Pa ste se mi vsi smejali, potem pač delajte po lastnem občutku. Se bom bore malo oglašal, ker nimam potrebe.


Imaš še kakšno novo idejo ta trenutek?

Anney ::

Pravijo, da modri ljudje molčijo, naučil sem se pa iz te teme. Sem mislil, da je tema namenjena ljudstvu, so pa samo posamezniki, ki se pogovarjajo o grafih in Tezusu. Ne rečem da so nekateri guruji, na splošno je pa katastrofa. In and out, tu pa tam še kak ''tweet''. Se pa najde kaj, išči raziskuj in preučuj, sam se boš najbolje naučil.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

More hype more gains!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DeeJay ::

$WAN $HTR #hiddengem #dyor
Don't f with me.

vicks ::

$DOGIRA in $HUSKY ....Mal si preberte...Mogoče spet iz ˝bedarije˝ bodo lepi zaslužki :D8-):)):))

Anney ::

BTW malo še poglejte DeFi trg, jih je mnogo, ki morda obetajo.

Preskoči napisano če ti ni všeč. I'm out for debate.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

Vet, reef, matic, ziliqa...to so zagotovo coini ki so podcenjeni in bodo sli gor x10.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DegenGambler ::

Sem ravno bral post mortem od jutranjega exploita na Alpha Homora, kjer je napadalec pobral za 38m$ sredstev. Kar je najbolj impresivno je, kaksen kompliciran postopek je bil potreben in kako do take ideje sploh prides, da bi na tak nacin zlorabil sistem.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

aljo558 ::

Ima kdo Reef? Je bolj pump and dump coin ali za holdat?

PowaAaaaH ::

Ni me blo sicer cel dan, ampak čestitam tistim, ki so bili potrpežljivi in čakali na trade z BTC. Je bila na koncu zgleda le prava napoved? Malo še rabimo, kaže dobro..

Let's fucking go na 50 + 8-)

Za razliko, končno dober alarm zgodaj zjutraj :'D..

PowaAaaaH ::

oracle je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Moj razlog trade-anja je to, da ne vrjamem oz. ne zaupam v dolgoročno naložbo v kripto (še za 1x), stocksi so druga stvar.. In pa želja/cilj (dolgoročno) živeti od trade-anja v kombinaciji z investiranjem. Če si lahka z trade-anjem nabiram dodaten kapital vsako dnevno, tednsko oz mesečno in ta kapital investiram naprej v dolgoročne investicije ali nepremičnine na dolgi rok je zame zmaga. To je razlog zakaj trade-am in če tega ne bom delal vsak dan, ne moram ratat boljši in konstanten.

Uspešnih trejderjev praktično ni. Ti očitno misliš, da si v vrhu svetovne smetane po sposobnostih in sreči. Mogoče si res. Ampak verjetno nisi.



Hehe, hvala za mnenje ga toplo sprejemam. Nimam se niti za približno (še) za med top trader-je, sem povprečna žalost še za 1x. Se pa slišimo čez 2 leti, pa ti bom znal kaj več povedati, do takrat pa hvala za pogumne besede, to mi da samo vzpodbudo za naprej :P.. Če misliš, da padam na free youtube videe (razen osnov) in razne povezave naprej, ki ne pijejo vode in se prodajajo zgolj zaradi zaslužka in vrjetno te "guruji" na koncu niti ne trejdajo potem še vedno cenim to mnenje saj ga uzemam kot opozorilo, kaj se v 90% na youtube dogaja. Hvala :)

Mato989 ::

Problem je da vsak ki misli da je dober trader ga bo kmalu kaj orenk pojebalo, edino kaj ga bo resilo ce je tradat zacel na zacetku bulla in vecino ima vecino casa v fiatu ali non stop stop loss
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PowaAaaaH ::

Sedaj samo support in retest nazaj na prejsni resistance in bo dobr, v nasportnem primeru je lahka dump :D..

Se opravičujem za spammanje, grem nazaj spat.


Ja se strinjam, pravi trader-ji služijo tudi v bear marketu. Zato še enkrat najbolj važne vrline, money management, disciplina, psihologoija.. Če ne bi imel jaz trenutno takega money managementa kot ga imam bi naredil že veliko več % v trenutnem kripto bull marketu. Vendar vem, da mi bo ta disciplina prinesla na dolgi rok uspešnost. Tle bom spustu vrjetno velik % dobička ampak bo mogoče potem v bear-u prišlo to veliko bolj do izraza.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

PowaAaaaH ::

In pa, jaz se osebno nimam niti približno še za dobrga, daleč od tega.

Kdaj reviewam "dobiten" trade in se držim za glavo kok "lucky" sm bil in nisem videl nič kar bi npr. mi dalo razlog, da sploh grem v nek trade. Pure luck. Ni vsak dobiten trade tudi dober in obratno.

Vrjamem pa, da lahko na dolgi rok uspe kar mam zastavljen. Nakonc je važn v kaj vrjameš in na čem delaš, sky is the limit.
««
272 / 1490
»»