» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
268 / 1490
»»

PowaAaaaH ::

Nič ni prepozno.. Še vedno smo v bullu..Kok je še šans sploh v altcoinih. BTC dominanca zna do konca leta pasti na 40-45.. Kam misliš, da bo šlo ostalo.. Letos bodo še velike priložnosti, believe, learn and APPLY everyday.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

IL_DIAVOLO ::

Meni pa se zdi, da je kripto končno zasijal v vsem svojem sijaju, sploh alt scena.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PowaAaaaH ::

tonis je izjavil:

endelin je izjavil:

Tonis: jaz sem dosti xtz prelagal v druge coine in prodajal 2019. Sem mislil da bo kripto zima trajala še kakšno leto pa je bil spomladi 2019 preobrat. Prehitro zame, da bi si naakumuliral vecjo količino. Tak je to. Ampak nekaj pa upam da bo;)



To kupčkanje se nikoli ne konča dobro, vidim pri sebi. Saj nekaj znam, ampak dostikrat si ne upam vstopit, opekline iz prejšnjega bullruna so bile hude.
Drugo je pa požrešnost - včasih prodam, v večini primerov potem dejansko pade, ampak požrešnost ne pozna meja in gre cena gor, pol je pa težko kupit :)

Ampak na napakah se učimo.


Še ena slikca..
eth grize pinki črto..


Mu bo uspelo? >:D



Američani še niso prebrali Apfel novice - še 3h časa imajo, sicer bomo imeli nov CME gap.. Kaj pa če bo sell the news? :)) Za vsak slučaj mejte stop losse! ;)



MORE mu uspet :P.. Tisti, ki ste v BTC potrplenje.. 4h candle-i so, lahka se vleče nekaj časa, explosion je pa v parih minutah.. prav tako je TTM prišel nazaj na Green light oz. se prižiga in ugaša (dober znak za bulle).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

DegenGambler ::

Sem šel 10x na GRT token pri 2.65$ danes dopoldne, ker je delovalo, da se vlak sploh ne bo ustavil in sem bil likvidiran kako uro nazaj. Nikakor nimam sreče v tem marketu ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

paradoxxx ::

DegenGambler je izjavil:

Sem šel 10x na GRT token pri 2.65$ danes dopoldne, ker je delovalo, da se vlak sploh ne bo ustavil in sem bil likvidiran kako uro nazaj. Nikakor nimam sreče v tem marketu ...


Si pa gambler majkemi, 200% šlo gor, ti pa na vrhu 10x long. Sreče žal res nimaš, pameti tudi ne.

DegenGambler ::

paradoxxx je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Sem šel 10x na GRT token pri 2.65$ danes dopoldne, ker je delovalo, da se vlak sploh ne bo ustavil in sem bil likvidiran kako uro nazaj. Nikakor nimam sreče v tem marketu ...


Si pa gambler majkemi, 200% šlo gor, ti pa na vrhu 10x long. Sreče žal res nimaš, pameti tudi ne.


Sem sicer 10x tudi iz 1.6$ pa potem zaključil pri 2$. Je pa problem, ker sem z osnovnim vložkom in profitom od tega trejda šel tu dalje ... Preveč greedy in premalo sreče.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Buggy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Meni pa se zdi, da je kripto končno zasijal v vsem svojem sijaju, sploh alt scena.

in kaj konkretno naj bi to pomenilo da je zasilaj?
Takoj ko je BTC omenjen v MSM se po tednu in dveh navlece spet polno "frizerk" in ostalih kobajagi struckotov, ki zelijo zasluzit in potem gre kripto zarad takih spet v sfero, kjer postane demoniziran, saj ponavadi noobe oberejo tam, kjer kazejo dlako :D
Lakomnost in kratkorocen dobicek trenutno ni vec stvar investiranja v kripto...vzemite to raje kot nalozbo in doprinos k vecjem in boljsem nas tem svetu.

Ne bom pozabil casov ko sem z MAXcoini v par dneh zaslucil pol BTC potem pa ga na trade-u cez noc obrnil v 1 BTC. Zdej sem nastimal svoj portfolio kot mislim, da bo ok in samo cakam...dnevnim/tedenskim/mesecnim nihanjem se pa ne posvecam.

XLM ki ga imam na bittrexu mi je zadnje case kar lepo pridelal in ADA tudi, pa jih noben od "stuckotov" ne shilla :D
Tezija pa pod 10$ sploh ni omenjat treba :)

Kar hocem povedat je da se skulirajte in ne hypat prevec in delat nepremisljenih akcij. Rajs investiraj v Iconomi strategy , ce ne ves kaj pocnes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

svecka ::

DegenGambler je izjavil:

Sem šel 10x na GRT token pri 2.65$ danes dopoldne, ker je delovalo, da se vlak sploh ne bo ustavil in sem bil likvidiran kako uro nazaj. Nikakor nimam sreče v tem marketu ...


Žal nisva midva tisti 1 procent, ki jim uspe. Jaz sem zgubil ves profit z stop loss (takrat ko trg klecne oreng za minuto in takoj nazaj skoči) in izgubil vso voljo v kripto.

A_A ::

hm kako si lahko izgubil ves profit ob tako malem padcu?

Jaz pa čakam dan ko bo CV šel za par tisoč procentov v zrak :) Potem bi zagotovo vedel, da se bliža medved :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

IL_DIAVOLO ::

Buggy je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Meni pa se zdi, da je kripto končno zasijal v vsem svojem sijaju, sploh alt scena.

in kaj konkretno naj bi to pomenilo da je zasilaj?
Takoj ko je BTC omenjen v MSM se po tednu in dveh navlece spet polno "frizerk" in ostalih kobajagi struckotov, ki zelijo zasluzit in potem gre kripto zarad takih spet v sfero, kjer postane demoniziran, saj ponavadi noobe oberejo tam, kjer kazejo dlako :D
Lakomnost in kratkorocen dobicek trenutno ni vec stvar investiranja v kripto...vzemite to raje kot nalozbo in doprinos k vecjem in boljsem nas tem svetu.

Ne bom pozabil casov ko sem z MAXcoini v par dneh zaslucil pol BTC potem pa ga na trade-u cez noc obrnil v 1 BTC. Zdej sem nastimal svoj portfolio kot mislim, da bo ok in samo cakam...dnevnim/tedenskim/mesecnim nihanjem se pa ne posvecam.

XLM ki ga imam na bittrexu mi je zadnje case kar lepo pridelal in ADA tudi, pa jih noben od "stuckotov" ne shilla :D

Kar hocem povedat je da se skulirajte in ne hypat prevec in delat nepremisljenih akcij. Rajs investiraj v Iconomi strategy , ce ne ves kaj pocnes.


Jaz vem, kaj počnem, vem kateri coini imajo potencial in vem, kaj mislim narediti z njimi. Tudi stellar in cardano sta med njimi.

Se nikoli ni bil tako velik potencial v stable coinih, kot je danes.

111111111111 ::

Evo z LTO naredil 100%. ZAdovoljen. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Sejbo ::

DegenGambler je izjavil:

Sem šel 10x na GRT token pri 2.65$ danes dopoldne, ker je delovalo, da se vlak sploh ne bo ustavil in sem bil likvidiran kako uro nazaj. Nikakor nimam sreče v tem marketu ...


jaz recimo danes ravno nasprotno - šel sem all in v XTZBULL na FTXu in ravno zaprl trejd. 6 mestna številka. Danes se bo lepo spalo.

paradoxxx ::

DegenGambler je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Sem šel 10x na GRT token pri 2.65$ danes dopoldne, ker je delovalo, da se vlak sploh ne bo ustavil in sem bil likvidiran kako uro nazaj. Nikakor nimam sreče v tem marketu ...


Si pa gambler majkemi, 200% šlo gor, ti pa na vrhu 10x long. Sreče žal res nimaš, pameti tudi ne.


Sem sicer 10x tudi iz 1.6$ pa potem zaključil pri 2$. Je pa problem, ker sem z osnovnim vložkom in profitom od tega trejda šel tu dalje ... Preveč greedy in premalo sreče.


Sprijazni se, da nisi bil v loterijski srečki, ko je letelo 200% gor. Še bo priložnosti. Nikoli na silo...
Naučit se moraš osnovna pravila trgovanja. Kaj ti nuca, da desetkrat dobiš, potem pa v enem neumnem tradu izgubiš ves profit in še kaj osnove. Se ti zgodi fbdev, pa si out. Game over. A bi to?

endelin ::

LTC sem pa kar prehitro prodajal pri 157 :P Sedaj že 200. Pa tudi za LTC ne bi dvakrat rekel, da ga ne odtrga totalno tja proti 400ici.

Sejbo ::

endelin je izjavil:

LTC sem pa kar prehitro prodajal pri 157 :P Sedaj že 200. Pa tudi za LTC ne bi dvakrat rekel, da ga ne odtrga totalno tja proti 400ici.


vedno je možnost za buy back :))

IL_DIAVOLO ::

Ti pa res sovražiš denar :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

Sem pravkar hotel napisati, da ti pa nisi pod srečno zvezdo rojen. Ga rahlo sam bikšaš? A vase pa verjameš? Kolikor sledim tej temi ga vedno poserješ. Bodi malo bolj odločen. Tvegaj.

Sam se trudim z enim, pol sem ga prodal na vrhu (top of the top), zdaj pa vztrajam na ceni, da ga še pol prodam po več ali enako, če ne pa ga naj hudič vzame, ga bom pa po manj, itak sem pokril začetno investicijo že s pol, upanje pa umre zadnje.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Anney ::

Sejbo je izjavil:

endelin je izjavil:

LTC sem pa kar prehitro prodajal pri 157 :P Sedaj že 200. Pa tudi za LTC ne bi dvakrat rekel, da ga ne odtrga totalno tja proti 400ici.


vedno je možnost za buy back :))


No to.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

tonis ::

paradoxxx je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Sem šel 10x na GRT token pri 2.65$ danes dopoldne, ker je delovalo, da se vlak sploh ne bo ustavil in sem bil likvidiran kako uro nazaj. Nikakor nimam sreče v tem marketu ...


Si pa gambler majkemi, 200% šlo gor, ti pa na vrhu 10x long. Sreče žal res nimaš, pameti tudi ne.

:))

Jao gembler - to delajo frizerke. Najprej na CMC pogledat top gainerje, potem pa all in.
Mogoče ne bi škodilo če bi se prijavil na trading view, pa si za začetek nastaviš kakšen RSI indikator, pa npr bollinger band, toliko da imaš vsaj malo občutka, kdaj je overbought.

PrihajaNodi ::

Profi trejderji, ni kej. Verjetno je sla linija iz kanala
Na takmu dildotu gir je samomor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dvince ::

xlm in xtz imata trenutno skoraj isti graf/ceno

Sc0ut ::

endelin je izjavil:

LTC sem pa kar prehitro prodajal pri 157 :P Sedaj že 200. Pa tudi za LTC ne bi dvakrat rekel, da ga ne odtrga totalno tja proti 400ici.


Vceraj sem vlozil vanj ker se ni fejst zrasel in na D in 4h zgleda orng pripravljen.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Sejbo ::

vprašanje za tiste ki so tukaj malce dlje kot 14 dni - kaj je najboljša opcija za intereste od stablecoinsov? kar nekaj profita se je že prelilo v stable pa bi rad poiskal neko optimalno zadevo za čez kriptozimo. Mora pa bit zadeva safe. Celsius, še kaj, in kakšne so vaše izkušnje?

tonis ::

Napeto je...
Mislim da smo na pomembni točki. BTC miruje in tišči na 4h resistance...

dope1337 ::

Sejbo je izjavil:

vprašanje za tiste ki so tukaj malce dlje kot 14 dni - kaj je najboljša opcija za intereste od stablecoinsov? kar nekaj profita se je že prelilo v stable pa bi rad poiskal neko optimalno zadevo za čez kriptozimo. Mora pa bit zadeva safe. Celsius, še kaj, in kakšne so vaše izkušnje?


dYdX v mojem primeru. Imajo zelo dobre obrestne mere imho.

Pač ... DEX z variabilnimi obrestnimi merami (ETH, USDC in DAI).

Nakažeš iz Metamask ipd. na Spot račun in obresti se ti isto sekundo pričnejo nabirati - ni potrebe po časovni vezavi.

Več tukaj - https://bitcompare.net/reviews/dydx
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

enemon ::

Upam, da tokrat ne izstopim prepozno kot v 2018. Ko bi le vedel, do kam gre še... :D

hekyy ::

Ce koga zanima nov kovanec, ki ga lahko minas preko telefona, verjetno je scam ampak probat ni greh, ni potrebnega vlozka. Kovanec zaenkrat se nima vrednost..

I am sending you 1?! Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 10 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hekyyy and use my username (hekyyy) as your invitation code.

endelin ::


:))

PrihajaNodi ::

Kje imas predlagaj izbris?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

tonis je izjavil:

Neon87 je izjavil:

XTZ.. Speči velikan:D

Verjeli so in jim je uspelo. Čestitam hodlerjem. Naredili ste lep denar, jaz o tem lahko samo sanjam, ker sem kripto zimo prespal.


V resnici niso. Izgubili so lep denar, ker se niso drzali market leaderja ethereuma.

Anney ::

hekyy je izjavil:

Ce koga zanima nov kovanec, ki ga lahko minas preko telefona, verjetno je scam ampak probat ni greh, ni potrebnega vlozka. Kovanec zaenkrat se nima vrednost..

I am sending you 1?! Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 10 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hekyyy and use my username (hekyyy) as your invitation code.


Tole je blo ''popularno'' nekje 2019. Poskusi. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

enemon ::

Kdo je že v penziji? Mato, Vazelin, Nodi? Dajte se pofočkat tukaj.

PowaAaaaH ::

BTC red dots (squeeze) na 1h grafu.. Pripnite se, če še še niste, nekam gremo.. pod zemljo al pa na luno.

tonis ::

..en primer kako se oskubi frizerke:


verjetno je bilo v stilu:
reddit bo zjebal wallstreet, dajmo se pridružit in kupimo po 450 to gre na luno!

Šolski primer zrežiranega balončka...

na wma21 je, verjetno bo dead cat bounce, če koga zanima :D Pa pozor, na 481 je hud resistance! :))

Sejbo ::

kow je izjavil:

tonis je izjavil:

Neon87 je izjavil:

XTZ.. Speči velikan:D

Verjeli so in jim je uspelo. Čestitam hodlerjem. Naredili ste lep denar, jaz o tem lahko samo sanjam, ker sem kripto zimo prespal.


V resnici niso. Izgubili so lep denar, ker se niso drzali market leaderja ethereuma.



a zdej si pa malce užaljen ker eth ni zrastel toliko kot XTZ? nisem še videl nehodlerja XTZja ki se toliko ukvarja z njim - podobno kot valvoline s teterprinterjem

živi in pusti živeti

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

tonis je izjavil:

Neon87 je izjavil:

XTZ.. Speči velikan:D

Verjeli so in jim je uspelo. Čestitam hodlerjem. Naredili ste lep denar, jaz o tem lahko samo sanjam, ker sem kripto zimo prespal.


V resnici niso. Izgubili so lep denar, ker se niso drzali market leaderja ethereuma.


Je igre ze konec?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Glavnega hodlerja XTZ-ja ni več na tem forumu. To je Zeitgest. Jaz mu privoščim ker je bil res believer. Stalno dokupoval.

Evo Zeit. Pofočkaj se malo tukaj pa upam, da si vztrajal:)

Sejbo ::

PrihajaNodi je izjavil:

kow je izjavil:

tonis je izjavil:

Neon87 je izjavil:

XTZ.. Speči velikan:D

Verjeli so in jim je uspelo. Čestitam hodlerjem. Naredili ste lep denar, jaz o tem lahko samo sanjam, ker sem kripto zimo prespal.


V resnici niso. Izgubili so lep denar, ker se niso drzali market leaderja ethereuma.


Je igre ze konec?


zate ja ker si prodal pri 4,5 usd

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje imas predlagaj izbris?


a ti si se zmer tuki..sem ze mislil da si se zakopal nekam globoko od sramu :))

blackbfm ::

mogoče v naslednjem bullu, če še pride kdaj :) čeprav mam občutek da počasi tega ne bo več, ker se bo folk končno zavedal kripta


dejstvo je da so fintech appi šele v vzponu in z njim cele generacije novih uporabnikov - mlajse generacije ki so lih izgubile mlečne zobe, in generacije takih ki ne trgujejo po namenskih borzah .. appi bodo zbili barriers of entry za nakup kripta in stocks.. še se bo prelilo ogromno denarja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

tonis je izjavil:

..en primer kako se oskubi frizerke:


verjetno je bilo v stilu:
reddit bo zjebal wallstreet, dajmo se pridružit in kupimo po 450 to gre na luno!

Šolski primer zrežiranega balončka...

na wma21 je, verjetno bo dead cat bounce, če koga zanima :D Pa pozor, na 481 je hud resistance! :))


Zgleda je prodal Keith Gill in posledično nagonsko vsi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

A_A ::

powah in tonis zdej spat ne bom mogel k sta me prestrasla :)

https://twitter.com/FinancialTimes/stat...

dvomim da bo po temle kak večji dip..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

PowaAaaaH ::

powah in tonis zdej spat ne bom mogel k sta me prestrasla :)


Js če ne bi bil trenutno v ETH, bi bil long na BTC, če te to kaj pomiri :D

A_A ::

PowaAaaaH je izjavil:

powah in tonis zdej spat ne bom mogel k sta me prestrasla :)


Js če ne bi bil trenutno v ETH, bi bil long na BTC, če te to kaj pomiri :D

nisem miren ker sm že takoj neki prodal :) kar bo bo, upajmo da bo luna na vrhu tvoje slike :)

PrihajaNodi ::

Se 22 ur mate casa preden x2
https://www.tezosagora.org/period/40
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Nodi, si not?

endelin ::

tonis je izjavil:

Nodi, si not?

Nikoli ne bo zunaj.:D

Škoda ker še DUNE malo ne pojača.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

tonis je izjavil:

Nodi, si not?

Nikoli ne bo zunaj.:D

Škoda ker še DUNE malo ne pojača.


Mrbit bo ko bo merge
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

A tut merge bo? to je pa neki novega.
««
268 / 1490
»»