» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
267 / 1490
»»

PowaAaaaH ::

tonis je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Imo je tole konec. Prodal zadnje svežnje. Se slišimo leta 2023, ko se bo bear ponovno začel sprevraćati v bull market.



Sicer ne vem ali trolaš ali si resno obupal.

Tole NI konec.

Na kratko: Kaže na gor.

Na dolgo:
Sem mnenja, da bo bull krajši kot prejšnji, ker je bila nižja korekcija in zaenkrat kaže da bomo šli prej v vertikalo (potem pa v obratno vertikalo 8-)).

Po extremnih 4h svečah se vidi kam kaže trend. Imeli smo dve res strong zeleni sveči - torej trend je jasen. Na podlagi teh sveč se da določit tudi targete, žal jih jaz ne znam, če kdo zna, bi prosil za razlago. Aquafriend mogoče? Trend pa je lahko prekinjen ali ko je izpolnjen target, ali pa ko pride močna nasprotna sveča (torej z extremnim volumnom). Zaenkrat smo videli samo zeleno barvo.
Glede targetov še tole - bil sem v skupini s kripto signali, kjer smo bili naročeni na šlogarco dobe4ever (ženica je zdaj skrivnostno poniknila, ko bi nam zelo prav prišla), ona nam je šlogala te targete in velikokrat kar dobro zadela, zato vem da se da.

Zaenkrat sem mnenja, da številk ki jih je navajal McAffee v tem runu ne bomo videli(250k), se mi pa zdi dosegljivo do 100k (itak da ne vem kam bo šlo, trenutno bi rekel 85k, zakaj pa sem že enkrat povedal - trendlinija)


Sicer pa, od današnjega dipa sem 3/4 in. In če pade dol na črto ~45200$ pa porinem not še preostanek. Deluje mi kot da se na 4 h dela ascending triangle, sicer z enim fakeoutom - target mi kaže tam ~52700$
Če pa gledam EUR graf pa je (bil) prebit vzorec enakostraničnega 3kotnika. Target 43000EUR kar je 52400$. Skratka iz dveh različnih vzorcev kar podobni številki.



+še to, PowaaaAaaaaaaH mi je na private prišepnil eno pozitivno novico za btc, vemo pa da je imel do zdaj napovedi s 100% natančnostjo :) ..morda je med mojim pisanjem tega romana to objavil tudi tu...


//gledam EUR graf, trenutna sveča nima nič repka na dnu, to sicer ni nujno da ga bo naredila, je pa kar običajno da imajo sveče špico in spodaj in zgoraj. Ampak ne bom dajal napovedi, možno pa je da bomo še malo sinknili.



^^^

Kar bi jaz dodal je to, da v kripto niso več samo retail investorji ampak zelo velike koroporacije (Tesla, MicroStrategy, JPMorgan, Paypal, Silvergate Capital, SQUARE, Galaxy digital in še malo morje,.. Govori se v raznem Apple-u in če bo to res, bodo definitivno sledila še druga podjetja. Npr. Cathie Wood trenutno zelo znana z svojimi ARK ETF-ji, katera je vrjela v Teslo in javno napovedala, da bo delnica 4k $ leta 2018 in so se ji vsi smejali in zdej? Zdej ji vsi sledijo, kaj kupuje in prodaja v svojih ETF-jih.. Tudi ona je zelo bullish na BTC). Uglavnem nevem, če lahko gledamo ta bull run kot leta 2017. lahko da bo konstantna rast naslednjih 10 let.. Who knows. Je pa letos vse v "našo" korist zaradi printanja $$ in ničnih obrestnih mer.

In pa vedno več je investitorjev, niso več samo hit and run-i. BTC = digital gold

Anyway, jaz osebno imam fullposition na ETH trenutno, retesta ATH. Ni še taprav follow thorugh kaže pa zelo obetavno, bomo videli z svečo ob 21:00. (1 RSI resistance je prebit, če hočemo priti na 2k$ rabmo prebiti še drugega).

Za 1x sledi skoraj popolno tistim napovedim dan, dva nazaj..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

A_A ::

https://twitter.com/BlockBytch_/status/...

tole si pozabil, če je res

demogill ::

Problem bo ko bodo vsi od vecjih zacenjal prodajat na polno, to zna bit kataklizma epskih razseznosti. Preprican sem da to nebo zdrzalo dolgo, ko bo padec bo to kot udarec asteroida. Ampak ja izkoristit dokler se še da.

Jacksmav ::

ma asteorid je še daleč...vsak ima svojo mejo...umakni se, ko se zi zdi, da si zadovoljen :)

endelin ::

Jacksmav je izjavil:

ma asteorid je še daleč...vsak ima svojo mejo...umakni se, ko se zi zdi, da si zadovoljen :)

Torej nikoli:))

Resno, se boste lahko prisilili da cashoutate al greste Yolo?

ViperR ::

demogill je izjavil:

Problem bo ko bodo vsi od vecjih zacenjal prodajat na polno, to zna bit kataklizma epskih razseznosti. Preprican sem da to nebo zdrzalo dolgo, ko bo padec bo to kot udarec asteroida. Ampak ja izkoristit dokler se še da.


Jaz pa močno dvomim v to. Težko verjamem, da je tesla naredila mal yolo investicijo v bitcoin z namenom se poduplat in čez par mescu prodat.

demogill ::

Kaj naj recem se slisimo upam da mate prav "what comes up must come down"

Jacksmav ::

Musk si je naredi svetovno promocijo...ko dogaja...moraš bit in..a nede :)

Qcube ::

When hitri prsti out? :D

Jacksmav ::

Jacksmav je izjavil:

Musk si je naredi svetovno promocijo...ko dogaja...moraš bit in..a nede :)

Nodi xtz new ath :)

A_A ::

realno lahko gre na 15$ xtz.. :) jaz sem zajebal ko sem prodal, ne zajebat še vi :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

Aston_11 ::

A_A je izjavil:

realno lahko gre na 15$ xtz.. :) jaz sem zajebal ko sem prodal, ne zajebat še vi :P

Buyback.

demogill ::

Jacksmav je izjavil:

Musk si je naredi svetovno promocijo...ko dogaja...moraš bit in..a nede :)

Musk je prepameten in ve da mu gredo delnice Tesle zaradi BTCja krepko dol, pred kripto je bil TSLA nekaksna evforija ki je pumpala TSLO zdaj je to BTC oz. kripto. In kaj narediti? Normalno vlozis v BTC (hebi ga moras it s trendom) ga pumpas skupaj s tistimi vlagatelji ki so bili prej pri TSLA ter podobnimi, in ko gre cena krepko gor in ves da da je to to, vse skupaj prodas in odneses enormne izkupicke, vecina se obrise pod nosom. Dejansko male ribe nosijo denar ta velikim.

dvince ::

že ene tretjič buybackal xtz,.fingers crossed:D

Jacksmav ::

nodi upam, da si prodal, vsi smo čakal tvoje xtz, da lahko pičimo gor :)
Sorrx tak je :)

A_A ::

Aston_11 je izjavil:

A_A je izjavil:

realno lahko gre na 15$ xtz.. :) jaz sem zajebal ko sem prodal, ne zajebat še vi :P

Buyback.

ni več fiat-a :)

Jacksmav ::

demogill je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

Musk si je naredi svetovno promocijo...ko dogaja...moraš bit in..a nede :)

Musk je prepameten in ve da mu gredo delnice Tesle zaradi BTCja krepko dol, pred kripto je bil TSLA nekaksna evforija ki je pumpala TSLO zdaj je to BTC oz. kripto. In kaj narediti? Normalno vlozis v BTC (hebi ga moras it s trendom) ga pumpas skupaj s tistimi vlagatelji ki so bili prej pri TSLA ter podobnimi, in ko gre cena krepko gor in ves da da je to to, vse skupaj prodas in odneses enormne izkupicke, vecina se obrise pod nosom. Dejansko male ribe nosijo denar ta velikim.


Valda...ekonomija :)

dope1337 ::

Izvolite probat srečo fantje

https://1inch-exchange.medium.com/1inch...
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

ViperR ::

demogill je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

Musk si je naredi svetovno promocijo...ko dogaja...moraš bit in..a nede :)

Musk je prepameten in ve da mu gredo delnice Tesle zaradi BTCja krepko dol, pred kripto je bil TSLA nekaksna evforija ki je pumpala TSLO zdaj je to BTC oz. kripto. In kaj narediti? Normalno vlozis v BTC (hebi ga moras it s trendom) ga pumpas skupaj s tistimi vlagatelji ki so bili prej pri TSLA ter podobnimi, in ko gre cena krepko gor in ves da da je to to, vse skupaj prodas in odneses enormne izkupicke, vecina se obrise pod nosom. Dejansko male ribe nosijo denar ta velikim.


In na koncu ti delnice spet crashnejo tako da cela teorija nima smisla

mimii ::

Pozdrav,

kaj napovedujete za ioto? Gor ali padanje dol?

Neon87 ::

XTZ.. Speči velikan:D naj gre na satoshi vrednost 8/2020, do ene 50000..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

Sejbo ::

mimii je izjavil:

Pozdrav,

kaj napovedujete za ioto? Gor ali padanje dol?


odlična jed na žlico, priporočam.

Nodija ni že nekaj časa v tej temi, ali mastrubira, ali pa je šel v bližji liquoe store po flašo Hennessyja :)) well deserved ;)

še 1 usd in Mato tudi proda svoj stack 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sejbo ()

Aston_11 ::

Jast grem spat in ko se zbudim, ima da je 6+. Nato long run to 40.

Sejbo ::

zmenjeno

tonis ::

Neon87 je izjavil:

XTZ.. Speči velikan:D


Verjeli so in jim je uspelo. Čestitam hodlerjem. Naredili ste lep denar, jaz o tem lahko samo sanjam, ker sem kripto zimo prespal.

Ne vem koliko ima vpliva, če potegnem črto čez prejšnja dva vrha (se sklanja vrha al vrhova? Toporišič oprosti mi), potem smo zdaj na tej liniji...


Tu ne upam nič napovedat, mogoče bo odboj. Sam povem :)

IL_DIAVOLO ::

Seveda bodo se naprej držali in nikoli zares prodali. Jaz sem prodal na 3 dolarjih in mi ni zal, ker sem ze dal naprej, iz katerega sem ze naredil 150% profit, pa se ima potencial za kakih 500%.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

A_A ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Seveda bodo se naprej držali in nikoli zares prodali. Jaz sem prodal na 3 dolarjih in mi ni zal, ker sem ze dal naprej, iz katerega sem ze naredil 150% profit, pa se ima potencial za kakih 500%.

kir coin če ni skrivnost?

tonis ::

stellar, v tretje je prebil mojo puščico..


vrh kanala še vedno .57

Sejbo ::

tonis je izjavil:

Neon87 je izjavil:

XTZ.. Speči velikan:D


Verjeli so in jim je uspelo. Čestitam hodlerjem. Naredili ste lep denar, jaz o tem lahko samo sanjam, ker sem kripto zimo prespal.

Ne vem koliko ima vpliva, če potegnem črto čez prejšnja dva vrha (se sklanja vrha al vrhova? Toporišič oprosti mi), potem smo zdaj na tej liniji...


Tu ne upam nič napovedat, mogoče bo odboj. Sam povem :)



ali pa bo padel izven kanala :)):));((

Amdforce ::

Zahvale nodiju za near protocol ter reef, za foro kupil vsakega za 0.1 eth pri ceni 1.5 za near ter 0.008 reef.
Pa cestitke vsem vztrajnim xtzjasem.

endelin ::

Vsi služijo z Nodijevimi nasveti razen. Nodi:P

Sejbo ::

malo me skrbi za nodija da ni obležal v kakšnem kanalu ker mu je kakob grozil s hitmanom. Mogoče mu pa kdo hoče na silo vzeti ključe od tezos denarnice

JJS2 ::

Malo za podražit...

ves današnji gain je bil narejen izključno NEBL-u :))
 nebl

nebl

IL_DIAVOLO ::

Ti pa se ne hecas ha? :O
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

XRPNERD ::

Če je nodi čakal 3 leta na XTZ, da prileze in proda na 4$ se je verjetno že čez eno uro kar sam pospravil, brez hitmana :)

JJS2 ::

Niti ne :))

dobrih 15k sem ga spravil v promet in je to to ;)

IL_DIAVOLO ::

In kam bos skril? :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kakob ::

kakob je izjavil:


Aja ne vem če sm omenil tukaj, zamenjal sem malo xtz za aave dan dva nazaj, v razmerju 100:1.


No, pa sta nazaj na 100:1.

Nauk: Ne izide se prelagat levo desno in lovit nov mooncoin. Držiš tiste ki imajo močne fundamentalse, their time will come.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Sejbo ::

kakob je izjavil:

kakob je izjavil:


Aja ne vem če sm omenil tukaj, zamenjal sem malo xtz za aave dan dva nazaj, v razmerju 100:1.


No, pa sta nazaj na 100:1.

Nauk: Ne izide se prelagat levo desno in lovit nov mooncoin. Držiš tiste ki imajo močne fundamentalse, their time will come.


+1!

JJS2 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

In kam bos skril? :))


Akcija naprej. Malo ven, malo kupit nazaj ob naslednji priložnosti, sicer pa jih še kar nekaj čaka v denarnici.
Tisti screenshot je od portfolia v kateren je samo Nebl in ajde tudi pač zdaj še BTC. :))

IL_DIAVOLO ::

Uff norc...te moram ujet :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PowaAaaaH ::

JJS2 je izjavil:

Malo za podražit...

ves današnji gain je bil narejen izključno NEBL-u :))
 nebl

nebl




Najs 8-), moj goal 6 mestna cifra za trade-anje. Sicer z marginom pr stocksih že lahka ampak jbš margin :D

golden_glam ::

JJS2 je izjavil:

Malo za podražit...

ves današnji gain je bil narejen izključno NEBL-u :))
 nebl

nebl



S koliko začetnega vložka pa je recimo tole bilo, če smem vprašat... Za tiste, ki sanjaml kukuruz :D

endelin ::

Tonis: jaz sem dosti xtz prelagal v druge coine in prodajal 2019. Sem mislil da bo kripto zima trajala še kakšno leto pa je bil spomladi 2019 preobrat. Prehitro zame, da bi si naakumuliral vecjo količino. Tak je to. Ampak nekaj pa upam da bo;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Sejbo ::

endelin je izjavil:

Tonis: jaz sem dosti xtz prelagal v druge coine in prodajal 2019. Sem mislil da bo kripto zima trajala še kakšno leto pa je bil spomladi 2019 preobrat. Prehitro zame, da bi si naakumuliral vecjo količino. Tak je to. Ampak nekaj pa upam da bo;)


si ga pa kar nekaj "naredil" z buybacki to mormo priznat :))

JJS2 ::

PowaAaaaH je izjavil:

JJS2 je izjavil:

Malo za podražit...

ves današnji gain je bil narejen izključno NEBL-u :))
 nebl

nebl




Najs 8-), moj goal 6 mestna cifra za trade-anje. Sicer z marginom pr stocksih že lahka ampak jbš margin :D


Začetna investicija je bila okrog 4k enkrat v 2019. :)
Potem sem pa malo še prestavljal zraven in konsolidiral iz drugih coinov...seveda pa ne smem pozabit 2.jan 2021 :)) Takrat je prišel še ekstra pospešek.

PowaAaaaH ::

JJS2 je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

JJS2 je izjavil:

Malo za podražit...

ves današnji gain je bil narejen izključno NEBL-u :))
 nebl

nebl




Najs 8-), moj goal 6 mestna cifra za trade-anje. Sicer z marginom pr stocksih že lahka ampak jbš margin :D


Začetna investicija je bila okrog 4k enkrat v 2019. :)
Potem sem pa malo še prestavljal zraven in konsolidiral iz drugih coinov...seveda pa ne smem pozabit 2.jan 2021 :)) Takrat je prišel še ekstra pospešek.



1 na 100 :p, gratz.. zdj pa na 7 mestno 8-)

A_A ::

PowaAaaaH je izjavil:

JJS2 je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

JJS2 je izjavil:

Malo za podražit...

ves današnji gain je bil narejen izključno NEBL-u :))
 nebl

nebl




Najs 8-), moj goal 6 mestna cifra za trade-anje. Sicer z marginom pr stocksih že lahka ampak jbš margin :D


Začetna investicija je bila okrog 4k enkrat v 2019. :)
Potem sem pa malo še prestavljal zraven in konsolidiral iz drugih coinov...seveda pa ne smem pozabit 2.jan 2021 :)) Takrat je prišel še ekstra pospešek.



1 na 100 :p, gratz.. zdj pa na 7 mestno 8-)

vsaka čast, pravilni čas si izbral za vložek. Jaz osebno sem se spomnil, spet prepozno :/ mogoče v naslednjem bullu, če še pride kdaj :) čeprav mam občutek da počasi tega ne bo več, ker se bo folk končno zavedal kripta

JJS2 ::

Ma to je zmeraj tako...enkrat dobiš, ponavadi izgubiš. ;((

Sem pa v tem času recimo na Nebl-u naredil 227 trejdov, če koga zanima.

tonis ::

endelin je izjavil:

Tonis: jaz sem dosti xtz prelagal v druge coine in prodajal 2019. Sem mislil da bo kripto zima trajala še kakšno leto pa je bil spomladi 2019 preobrat. Prehitro zame, da bi si naakumuliral vecjo količino. Tak je to. Ampak nekaj pa upam da bo;)



To kupčkanje se nikoli ne konča dobro, vidim pri sebi. Saj nekaj znam, ampak dostikrat si ne upam vstopit, opekline iz prejšnjega bullruna so bile hude.
Drugo je pa požrešnost - včasih prodam, v večini primerov potem dejansko pade, ampak požrešnost ne pozna meja in gre cena gor, pol je pa težko kupit :)

Ampak na napakah se učimo.


Še ena slikca..
eth grize pinki črto..


Mu bo uspelo? >:D



Američani še niso prebrali Apfel novice - še 3h časa imajo, sicer bomo imeli nov CME gap.. Kaj pa če bo sell the news? :)) Za vsak slučaj mejte stop losse! ;)
««
267 / 1490
»»