» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
264 / 1490
»»

DegenGambler ::

Glede na to, da je Binance svetlobna leta pred Bitstampom, bi pričakoval, da bi imeli marsikatero opcijo za stoplosse in stoplitmite.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

DegenGambler je izjavil:

Glede na to, da je Binance svetlobna leta pred Bitstampom, bi pričakoval, da bi imeli marsikatero opcijo za stoplosse in stoplitmite.

Morda gredo bolj za ziher

Sergio4 ::

Hvala. Kaj pa se zgodi, če je trenutna market cena 100, ti pa pomotoma ali namerno, daš sell limit order na 80? Proda po 80 ali po najboljši market ceni do minimum 80?

A_A ::

Sergio4 je izjavil:

Hvala. Kaj pa se zgodi, če je trenutna market cena 100, ti pa pomotoma ali namerno, daš sell limit order na 80? Proda po 80 ali po najboljši market ceni do minimum 80?

poskusi :)

energetik ::

Sergio4 je izjavil:

Hvala. Kaj pa se zgodi, če je trenutna market cena 100, ti pa pomotoma ali namerno, daš sell limit order na 80? Proda po 80 ali po najboljši market ceni do minimum 80?
Jasno po najvišji trenutni market ceni nad 80.

lamborđini ::

endelin je izjavil:

Mato: se spomniš UTK iz 2018y no, je že na 1/4 ath:D

Z Matkotom se dobro spomniva zabavnih casov Red Pulsa (sedaj Phoenix), The Keya ... ;)

Sergio4 ::

energetik je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Hvala. Kaj pa se zgodi, če je trenutna market cena 100, ti pa pomotoma ali namerno, daš sell limit order na 80? Proda po 80 ali po najboljši market ceni do minimum 80?
Jasno po najvišji trenutni market ceni nad 80.

Hvala, potem je stop-limit, kjer daš stop pri neki ceni, limit pa pri veliiko nižji ceni, dejansko stop-loss? Razen če pade tudi pod to veliiko nižjo ceno, potem seveda ne proda?

Mato989 ::

lamborđini je izjavil:

endelin je izjavil:

Mato: se spomniš UTK iz 2018y no, je že na 1/4 ath:D

Z Matkotom se dobro spomniva zabavnih casov Red Pulsa (sedaj Phoenix), The Keya ... ;)


Haha, res je... glih zadnjič sem gledal moj portfolio... fak če bi prodal bi mel takrat 12 BTCjev... =) in če bi jih držal do danes bi mel skor pol milijona evrov... ah ja :(
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

Sergio4 je izjavil:

energetik je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Hvala. Kaj pa se zgodi, če je trenutna market cena 100, ti pa pomotoma ali namerno, daš sell limit order na 80? Proda po 80 ali po najboljši market ceni do minimum 80?
Jasno po najvišji trenutni market ceni nad 80.

Hvala, potem je stop-limit, kjer daš stop pri neki ceni, limit pa pri veliiko nižji ceni, dejansko stop-loss? Razen če pade tudi pod to veliiko nižjo ceno, potem seveda ne proda?
Ko na Binance pride pod stop ceno, rata iz tega navaden limit order. Pa saj ti vse piše, ko delaš order, no.

Mato989 ::

Sergio4 je izjavil:

energetik je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Hvala. Kaj pa se zgodi, če je trenutna market cena 100, ti pa pomotoma ali namerno, daš sell limit order na 80? Proda po 80 ali po najboljši market ceni do minimum 80?
Jasno po najvišji trenutni market ceni nad 80.

Hvala, potem je stop-limit, kjer daš stop pri neki ceni, limit pa pri veliiko nižji ceni, dejansko stop-loss? Razen če pade tudi pod to veliiko nižjo ceno, potem seveda ne proda?


Preberi teorijo če razumeš angleško boš razumel.

Stop limit pomeni da ko pride do ali preko neke cene (stop) se ti trigera order LIMIT za ceno ki jo ti nastaviš.

Stop loss pa pomeni da ko pride do neke cene po market ceni proda instant

Oba sta zanimiva eden ti pomaga da ne prodaš prehitro ko je spike dol (stop limit) drugi pa pomaga da prodaš po najboljši ceni ZA ZIHER (stop loss)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

peky ::

Red Pulse (PHX), a to še kdo drži? Sem nabavil na KuCoinu, ko se ga shillalo tukaj 2017/18. Nazadnje, ko sem se prijavil na KuCoin je iz 300e PHXa ratalo 0 :)

Mato989 ::

peky je izjavil:

Red Pulse (PHX), a to še kdo drži? Sem nabavil na KuCoinu, ko se ga shillalo tukaj 2017/18. Nazadnje, ko sem se prijavil na KuCoin je iz 300e PHXa ratalo 0 :)


moj koleg ga ma 120.000 na binance chainu je zdaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

peky je izjavil:

Red Pulse (PHX), a to še kdo drži? Sem nabavil na KuCoinu, ko se ga shillalo tukaj 2017/18. Nazadnje, ko sem se prijavil na KuCoin je iz 300e PHXa ratalo 0 :)

Jaz mam dosti tistih coinov. Večina je bila do pred kratkim vredna par eur, eni so že nekaj desetakov. Utk celo 200

Sergio4 ::

Mato989 je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

energetik je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Hvala. Kaj pa se zgodi, če je trenutna market cena 100, ti pa pomotoma ali namerno, daš sell limit order na 80? Proda po 80 ali po najboljši market ceni do minimum 80?
Jasno po najvišji trenutni market ceni nad 80.

Hvala, potem je stop-limit, kjer daš stop pri neki ceni, limit pa pri veliiko nižji ceni, dejansko stop-loss? Razen če pade tudi pod to veliiko nižjo ceno, potem seveda ne proda?


Preberi teorijo če razumeš angleško boš razumel.

Stop limit pomeni da ko pride do ali preko neke cene (stop) se ti trigera order LIMIT za ceno ki jo ti nastaviš.

Stop loss pa pomeni da ko pride do neke cene po market ceni proda instant

Oba sta zanimiva eden ti pomaga da ne prodaš prehitro ko je spike dol (stop limit) drugi pa pomaga da prodaš po najboljši ceni ZA ZIHER (stop loss)


To razumem, zanima me vprašanje iz mojega zadnjega posta. Primer: Pri ceni 100 nastaviš stop pri 80 in limit pri 10. De facto je to stop loss? Ker ti bo pri 80 nastavlo sell order pri 10, kar pomeni da bo prodalo po najboljši ceni takoj ko je bil trggeran stop pri 80 (predpostavimo, da cena ne pade pod 10 tako hitro :))

@energetik zakaj odgovarjaš, če ti je težko? :)

Aston_11 ::

Cena pada po sprožitvi zelo hitro in je težko predvideti, po kateri ceni ti bo prodalo. Sploh je občutljivo na kakšne nihaje. Npr. poči dol, čez par minut je spet zgoraj, tebi pa je prodalo vmes. Najboljša cena je lahko zelo veliko presenečenje, sploh ko noži padajo. Imajo drugi bolje to narejeno, ko sam določiš ceno. Vendar ti lahko v takem primeru sploh ne proda. itak padajo serverji, ko je taka kriza, da se prodajajo stopi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Mato989 ::

Sergio4 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

energetik je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Hvala. Kaj pa se zgodi, če je trenutna market cena 100, ti pa pomotoma ali namerno, daš sell limit order na 80? Proda po 80 ali po najboljši market ceni do minimum 80?
Jasno po najvišji trenutni market ceni nad 80.

Hvala, potem je stop-limit, kjer daš stop pri neki ceni, limit pa pri veliiko nižji ceni, dejansko stop-loss? Razen če pade tudi pod to veliiko nižjo ceno, potem seveda ne proda?


Preberi teorijo če razumeš angleško boš razumel.

Stop limit pomeni da ko pride do ali preko neke cene (stop) se ti trigera order LIMIT za ceno ki jo ti nastaviš.

Stop loss pa pomeni da ko pride do neke cene po market ceni proda instant

Oba sta zanimiva eden ti pomaga da ne prodaš prehitro ko je spike dol (stop limit) drugi pa pomaga da prodaš po najboljši ceni ZA ZIHER (stop loss)


To razumem, zanima me vprašanje iz mojega zadnjega posta. Primer: Pri ceni 100 nastaviš stop pri 80 in limit pri 10. De facto je to stop loss? Ker ti bo pri 80 nastavlo sell order pri 10, kar pomeni da bo prodalo po najboljši ceni takoj ko je bil trggeran stop pri 80 (predpostavimo, da cena ne pade pod 10 tako hitro :))

@energetik zakaj odgovarjaš, če ti je težko? :)


Če nastaviš stop limit 80-10 in se cena dotakne 80 bo naredlo limit sell po 10 in ga po 10 listalo, ampak mislim da (MISLIM DA) vzame najvišji market order kar je v tisti sekundi... poizkusi z 5e in javi =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

Na Binance piše, da če gre v tem primeru pod 80 in ne pod 10, še ne bo prodalo, dokler bo cena nad 10. Ne vem, meni je ta stop-loss-limit malce smešen.
Ker če daš pa navaden sell-limit po 10, ga bo pa takoj prodalo pri trenutno najvišji ceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Sergio4 ::

Linkaš kje to piše? Nisem zasledil, ko sem zdaj malo searchal. Pa prej sem prodal nekaj preko stop limita. Stop dal na 6.03, limit na 6.01, prodalo po 6.03.

energetik ::

tonis ::

xrp na resistancu.


xtz pa samo še malo manjka... tam nekje 4.52 vrh kanala (vsaj deluje mi kot kanal)

PrihajaNodi ::

tonis je izjavil:

xrp na resistancu.


xtz pa samo še malo manjka... tam nekje 4.52 vrh kanala (vsaj deluje mi kot kanal)


Kaj to pomeni? Breakout?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Če malo odmislim metanje kart v monitor, Binance Smart Chain in BNB še nista rekla zadnje. Sedaj že nekaj dni konsolidira.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SuperKripto ::

Stop lossi so pri volatilnem kriptu zato, da whali (ali pa menjalnice) vidijo, kje je najvec teh stop lossov in potem zarotnisko nekateri odlocijo triggerat te stop losse ali pa pri shortanju, longu likvidirat dolocene pozicije in narest squeeze.

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

PrihajaNodi je izjavil:

tonis je izjavil:

xrp na resistancu.


xtz pa samo še malo manjka... tam nekje 4.52 vrh kanala (vsaj deluje mi kot kanal)


Kaj to pomeni? Breakout?


Nodi, smo pri tvoji dolgo pricakovanih 4.5. Saj ves kaj to pomeni - ne breakout, ampak sellout :)

endelin ::

lamborđini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

tonis je izjavil:

xrp na resistancu.


xtz pa samo še malo manjka... tam nekje 4.52 vrh kanala (vsaj deluje mi kot kanal)


Kaj to pomeni? Breakout?


Nodi, smo pri tvoji dolgo pricakovanih 4.5. Saj ves kaj to pomeni - ne breakout, ampak sellout :)

:))

tonis ::

Teh tezi signalov sem vam dal ze toliko da ste gotovo nardil ze lepe profite jaz pa od tega nimam nic >:D
Pa vi najbrz tudi ne :)) resno me zanima a se je pri tezlu na podlagi mojih namigov kdo odlocil za buy/sell?

Nodi, ne dolgo nazaj sem omenil da cez kanal ne gre v prvo, in tudi zdaj ni slo v prvo.
Ne morem pa zdaj grafa spremljat ker sem na terenu.

Pa xrp se je tudi odbil.

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Teh tezi signalov sem vam dal ze toliko da ste gotovo nardil ze lepe profite jaz pa od tega nimam nic >:D
Pa vi najbrz tudi ne :)) resno me zanima a se je pri tezlu na podlagi mojih namigov kdo odlocil za buy/sell?

Nodi, ne dolgo nazaj sem omenil da cez kanal ne gre v prvo, in tudi zdaj ni slo v prvo.
Ne morem pa zdaj grafa spremljat ker sem na terenu.

Pa xrp se je tudi odbil.


Jaz na podlagi tvojega grafa NISEM prodal ko sem mislil =) Če to kaj pomeni, drugače bi prodal pri nekje 3,13EUR pa sem pol holdal je sicer dropalo malo pol pa šlo na preko 3,4EUR
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

lamborđini ::

tonis je izjavil:


Nodi, ne dolgo nazaj sem omenil da cez kanal ne gre v prvo, in tudi zdaj ni slo v prvo.
Ne morem pa zdaj grafa spremljat ker sem na terenu.

Vidis Nodi, ti je tonis na podlagi tehnicne analize obrazlozil, da je XTZ v kanalu. :)

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

tonis je izjavil:


Nodi, ne dolgo nazaj sem omenil da cez kanal ne gre v prvo, in tudi zdaj ni slo v prvo.
Ne morem pa zdaj grafa spremljat ker sem na terenu.

Vidis Nodi, ti je tonis na podlagi tehnicne analize obrazlozil, da je XTZ v kanalu. :)

:)umiram
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

Pazi to - če nebl ob 13h ostane nad 1.9$ je naredil breakout skozi kanal. Zaenkrat dobro kaže. Se tri usd in bom na nuli z njimi. :))

Vidim da sem se specializiral za kanale :))


Eth tudi v kanalu, ampak blizje supportu. Kot ze receno slike ne morem dat ker sem zunaj.

DegenGambler ::

Tehnična analiza je drugače kar kul. Vedno pravilno napove, razen recimo če se zgodi kak breakout ali pa selloff, ali pa odboj izven tredne linije.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

lamborđini ::

tonis je izjavil:


Eth tudi v kanalu, ampak blizje supportu. Kot ze receno slike ne morem dat ker sem zunaj.

Razumeli. Slike ne mores dat, ker si v kanalu :)

tonis ::

Lol :)):))

Aston_11 ::

XRP se je odbil v napačno smer. Vendar pričakujem v parih svečah abrupten dvig (navzgor).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

tonis ::

Aston_11 je izjavil:

XRP se je odbil v napačno smer. Vendar pričakujem v parih svečah abrupten dvig (navzgor).


Na podlagi govoric ali grafa? Bi te prosil za pojasnilo in targete.

Proti btc je naredil breakout, mislis to morda?

PrihajaNodi ::

Tezos je sel izven kanala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

tonis je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

XRP se je odbil v napačno smer. Vendar pričakujem v parih svečah abrupten dvig (navzgor).


Na podlagi govoric ali grafa? Bi te prosil za pojasnilo in targete.

Proti btc je naredil breakout, mislis to morda?

Na podlagi grafa. Ocenjujem, da ima trenutno korekturo kratko navzdol, kar je precej običajne, vidim pa trend navzgor na daljši rok. V bistvu kar lepo piči gor. Je pa tudi znan po tem, da v trenutku piči tudi dol kar tako brez veze. In tega ni bilo že nekaj časa. kot yellowstone caldera.

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

XRP se je odbil v napačno smer. Vendar pričakujem v parih svečah abrupten dvig (navzgor).


Ce je v kanalu je se moznost
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

energetik ::

BTC je pa že kar mučno gledat, matra se in matra tistih par promilov gor/dol.
Morda nas tako stanje čaka čez 10 let, ko bo vreden 10mio $ in bo samo hranilnik vrednosti. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

DeBrito ::

Tisti, ki še držite NEBL - kdaj začnete prodajati? Glede na low supply je verjetno prostora za rast še kar nekaj.

Ganon ::

Aston_11 je izjavil:

XRP se je odbil v napačno smer. Vendar pričakujem v parih svečah abrupten dvig (navzgor).


Iz tvojih ust v božja ušesa. 8-)

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zakaj pa nisi prodal Tezosa na 3,5EUR? Jaz sem ga pri 3,2EUR in bom zdaj dokupoval nazaj all in =)


Ker sem butast sem hodlal. No sej ce zraste spet na 4.40 usd ga takoj prodam. Je na borzi sedaj. Stejkanje s 6% se ne splaca. Da bo pa xtz 5 usd ali 6 usd pa ni mogoce. Na tvojem mestu pa se ne bi dokupoval zna prilest na 2.5 usd ali manj.






Evo ga, konec nodi mučenja! We are done here.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

DegenGambler ::

Fishsticks sporoča, da danes ponoči ob 2eh zjutraj kaže, da bo Apple najavil nekaj pomembnega. Vse to direktno iz grafa BTC/USDT na Binanceu.

Še enkrat fishsticks, samo kapo dol kakšna legenda si ti. Pa vem, da ti vse tole laskanje že malo preseda, vendar si res čudežni deček in se ne morem zadržat.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

lamborđini ::

DeBrito je izjavil:

Tisti, ki še držite NEBL - kdaj začnete prodajati? Glede na low supply je verjetno prostora za rast še kar nekaj.

Drzim Neble, ki sem jih kupil po 60$ (lahko se pohvalim da sem zadel vrh, to ni enostavno). Ni kaj prodajat, ker ni nic vredno :) Mora bit se prostor za rast, ce pogledas kolk je blo tega prostora za padec :)

Čokoladko ::

Mato pravi da bi imel 12btcjev danes ampak 1 leto nazaj mi je govoril da se keša ne da naredit v btcju lol.


Bwhahahahahhaha BEBCI

kakob ::

Čokoladko je izjavil:

Mato pravi da bi imel 12btcjev danes ampak 1 leto nazaj mi je govoril da se keša ne da naredit v btcju lol.


Bwhahahahahhaha BEBCI


Valda ne, ker ne more jit 10000x v 2 minutah. Tko se namreč keš dela. Še ruleta je prepočasna. Fakiinnnggggg kuglca... nej se že neha vrtet...
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Nedasemiveč ::

Pumpaj Blockstack, pumpaj!

Twitter : @APompliano

It is fascinating to see companies like
@stacks
bring smart contracts to Bitcoin.

The current environment for Ethereum smart contracts is well covered, but I'm surprised the work
@muneeb
and team is doing is not getting more attention.

What do other smart people think?

IL_DIAVOLO ::

https://www.coinbureau.com/review/elron...

Get in before you start regretting.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

Čokoladko je izjavil:

Mato pravi da bi imel 12btcjev danes ampak 1 leto nazaj mi je govoril da se keša ne da naredit v btcju lol.


Bwhahahahahhaha BEBCI


Koga? Jaz sem samo povedal da če bi prodal na vrhuncu jan 208 bi dobil 12 BTCjev za 175.000EUR in če bi jih držal do danes bi bilo to 12x 39.000EUR

Ko sem jaz tebi govoril da se ne da orenk keša nardit v BTCju sem ti govoril da bi moral takrat v BTC vložit 40.000EUR recimo, ampak to pa povprečnež pač nima =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

A_A ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.coinbureau.com/review/elron...

Get in before you start regretting.

sem kupil enega, točno na vrhu :))
««
264 / 1490
»»