» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
263 / 1490
»»

endelin ::

Greed je premagal lep profit pri meni spet

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Motion ::

LOL kaj mate s tem xtz jem

SuperKripto ::

tist, ki ni greedy se ponavad ne opece, za razmislek

kow ::

Neon87 je izjavil:

V kateri fazi smo, kaj mislite? 4/2017 ali 1/2018????
Takrat sem se hudooo opekel, ne bi se rad spet (vstopanje dec 2017, prodaja z veliko izgubo 2018..). Sicer moji zneski tokrat niso veliki, ampak vseeno.. osel ne gre dvakrat na led??
Ali je možno, da bo spet tako padlo? Google trends za "Bitcoin" ni niti na polovici od ATH?


Ce se ne mores odlociti, pac vzami vmesno varianto. Jaz pomalo prodajam semi-shitkojne, ki sem jih nekaj kupil lani. ETH in BTC, pa ne znam prodati, hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

DeeJay ::

Neon87 je izjavil:

V kateri fazi smo, kaj mislite? 4/2017 ali 1/2018????
Takrat sem se hudooo opekel, ne bi se rad spet (vstopanje dec 2017, prodaja z veliko izgubo 2018..). Sicer moji zneski tokrat niso veliki, ampak vseeno.. osel ne gre dvakrat na led??
Ali je možno, da bo spet tako padlo? Google trends za "Bitcoin" ni niti na polovici od ATH?


Jabolka in hruške.
2017/18 niso vlagale institucije.
Don't f with me.

IL_DIAVOLO ::

Jaz sem tudi pretopil coine, ki so nekako dosegli svoj potencial ali ga pac nikoli niso imeli lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Fantje, odkupil sem del Xtz nazaj.
Po 0.3 večji ceni.
Pa je šlo vse stalkanje v to sedaj:))


Ampak imam hud feeling



Saplingi pridejo! Ali Edo po domace. Upejmo na 8 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

energetik ::

Neon87 je izjavil:

V kateri fazi smo, kaj mislite? 4/2017 ali 1/2018????
Takrat sem se hudooo opekel, ne bi se rad spet (vstopanje dec 2017, prodaja z veliko izgubo 2018..). Sicer moji zneski tokrat niso veliki, ampak vseeno.. osel ne gre dvakrat na led??
Ali je možno, da bo spet tako padlo? Google trends za "Bitcoin" ni niti na polovici od ATH?
Zakaj bi sploh prodal, če enkrat že močno pade? Če ne daješ notri ravno življenskih prihrankov, zapreš grafe in prideš pogledat čez par mesecev, let. BTC ni glih nek šitkojn, da bo za vedno potonil.

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

mato, se nisi nic naucil iz prejsnjega bull runa? si se kar ostal pohlepen? 5x lol, za jest imas? za pit tudi? streho nad glavo? a sploh potrebujes 5x, glede na to , da mati Zemlja podari hrano zastojn, zraste iz zemlje, ali na drevesih, grmovjih, kdo bi si mislil?


Imam vse to, in po lestvici potreb ko imaš osnove zadovoljene želiš več, preberi si malo o tem =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mile ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Fantje, odkupil sem del Xtz nazaj.
Po 0.3 večji ceni.
Pa je šlo vse stalkanje v to sedaj:))

Ampak imam hud feeling


Saplingi pridejo! Ali Edo po domace. Upejmo na 8 usd.


Retail,rajo, ki je sedaj navalila notri in gembla s stotaki, ne zanima sampling in Edo

Neon87 ::

energetik je izjavil:

Neon87 je izjavil:

V kateri fazi smo, kaj mislite? 4/2017 ali 1/2018????
Takrat sem se hudooo opekel, ne bi se rad spet (vstopanje dec 2017, prodaja z veliko izgubo 2018..). Sicer moji zneski tokrat niso veliki, ampak vseeno.. osel ne gre dvakrat na led??
Ali je možno, da bo spet tako padlo? Google trends za "Bitcoin" ni niti na polovici od ATH?
Zakaj bi sploh prodal, če enkrat že močno pade? Če ne daješ notri ravno življenskih prihrankov, zapreš grafe in prideš pogledat čez par mesecev, let. BTC ni glih nek šitkojn, da bo za vedno potonil.


Nimam BTC .. Ampak ko bo šel BTC dol, bo ostalo šlo dol x5.

endelin ::

Jebote že pada. Still hodl

Motion je izjavil:

LOL kaj mate s tem xtz jem

Bolestno smo navezani na ta coin since 2018

Tonis: lahko podaš TA za Xtz če prebije ath?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

mile ::

endelin je izjavil:

Tonis: lahko podaš TA za Xtz če prebije ath?


Choose wisely

Mato989 ::

mile je izjavil:

endelin je izjavil:

Tonis: lahko podaš TA za Xtz če prebije ath?


Choose wisely


rdeča mi je všeč :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

Nodi, vrži karte, kaj kažejo za XTZ?

Mato989 ::

Nodi je prodal tak da on se več ne ukvarja s XTZ :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

mato, se nisi nic naucil iz prejsnjega bull runa? si se kar ostal pohlepen? 5x lol, za jest imas? za pit tudi? streho nad glavo? a sploh potrebujes 5x, glede na to , da mati Zemlja podari hrano zastojn, zraste iz zemlje, ali na drevesih, grmovjih, kdo bi si mislil?


Imam vse to, in po lestvici potreb ko imaš osnove zadovoljene želiš več, preberi si malo o tem =)

Sej ni nujno, da so potrebe samo v obliki materialnih stvari. Lahk se deprogramiras od tega programa, ampak samo ce zelis svobodna volja. Drgac ne bos nikol popolnoma srecen, ker je v teb program za imeti vedno vec.

endelin ::

Mato: sam x5 od tega je malo huda :D razen če maš res tak coin da gre pač x5 ko nek cardano

DegenGambler ::

Vrgel sem karte na mizo in kažejo, da bo Cosmos šel do 30$ v roku dveh dni.

Not a financial advice.

Lahko pa vržem še enkrat karte, če hoče kdo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Mato: sam x5 od tega je malo huda :D razen če maš res tak coin da gre pač x5 ko nek cardano


Glej če je BTC lahko šel x10 v 1 letu pol ni tako huda... je pa res x5 od teh cen malo stretching, x2 ali x3 pa mislim da ne. Tezos zraven ene 3 coinov iz top 30 ni imel dejanskega runa kjer bi šel v 24urah gor več kot 30% kaj šele 50%, veliko drugih coinov je to imelo (Avax, Elrond, Link, Ada, XRP ipd...)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Mato: se spomniš UTK iz 2018y no, je že na 1/4 ath:D

Mato989 ::

ja... če zdaj pogledaš na coingecko top 30, ogromno coinov ma 7d gainse nad 100% celo... ali pa so jih imeli teden dni pred tem (Doge ipd.) samo kak Bitcoin cash EOS pa tezos so tu ki niso meli weekly 100% gainsov... no pa stablecoini
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

DegenGambler ::

A kdo vrže karte pa pove, kateri coin se pumpa 200% v roku enega dneva? Moje navadne tarok karte se mi zdi, da niso dovolj dobre za to. Hvala!
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

DegenGambler ::

Evo, sem od sina vzel navadne karte, ki jih uporablja za čarobne trike.

Sem naredil analizo:
- Na 50 inčni televizor sem odprl coingecko in stran skaliral tako, da se je videlo vseh prvih 100 kovancev na voljo.
- Postavil sem se 10m stran vodoravno stran od televizorja.
- Obrnil sem se tako da sem s hrbtom gledal proti televizorju in začel metati karte nazaj v televizor.
- 17x sem falil vse, v 18. pa sem zadel kovanec na televizorju in sicer Voyager Token.

Če to ni najbolj jasna analiza, kateri kovanec bo jutri najboljsi performer, potem ne vem kakšna je.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SuperKripto ::

Kdo je bolj srecen? Tisti, ki ima 100 bitkojnov ampak bi jih rad imel 200 btc? Ali pa tist, ki ima samo 1 bitkojn, ampak ga sploh ne rab? Bolj srecen je slednji. Mogoce se bo zdej nasel kak pametnjakovic in rekel, da naj mu da tist 1 bitkojn, ce ga ne rabi. Ce tako razmisljate, potem ste zgresili point. Tudi ce mu da svojega 1 bitkojna, bo tist ta drug se vedno nepotesen in ne dovolj srecen. Ker je v njemu program, ki si zeli vedno vec. Sreca je v glavi. Sreco si lahko vsak sam ustvari z mislimi in obcutki. Zaprite oci in si predstavljajte da ste veseli in srecni. Cim dlje casa boste to poceli, vecja je moznost da boste resnicno postali srecni. Pomaga, da se spomnete na kaksen vam ljub ali srecen dogodek, ko ste bili srecni ali veseli. Lahko pa seveda kar tako brez vsega, ker sreca je dolocena frekvenca, vibracija, ki jo lahko vi ustvarjate.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clothes ()

Aston_11 ::

SuperKripto je izjavil:

Kdo je bolj srecen?
Karte za xtz vrži...

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

Kdo je bolj srecen? Tisti, ki ima 100 bitkojnov ampak bi jih rad imel 200 btc? Ali pa tist, ki ima samo 1 bitkojn, ampak ga sploh ne rab? Bolj srecen je slednji. Mogoce se bo zdej nasel kak pametnjakovic in rekel, da naj mu da tist 1 bitkojn, ce ga ne rabi. Ce tako razmisljate, potem ste zgresili point. Tudi ce mu da svojega 1 bitkojna, bo tist ta drug se vedno nepotesen in ne dovolj srecen. Ker je v njemu program, ki si zeli vedno vec. Sreca je v glavi. Sreco si lahko vsak sam ustvari z mislimi in obcutki. Zaprite oci in si predstavljajte da ste veseli in srecni. Cim dlje casa boste to poceli, vecja je moznost da boste resnicno postali srecni. Pomaga, da se spomnete na kaksen vam ljub ali srecen dogodek, ko ste bili srecni ali veseli. Lahko pa seveda kar tako brez vsega, ker sreca je dolocena frekvenca, vibracija, ki jo lahko vi ustvarjate.


Aqua, prvo si ti preberi maslow hierarchy of needs potem pa pametuj o tem...

Ker resnično smetiš temo in si v oblakih
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Motion ::

Dejmo folk mal več kvalite. Raj prlimajte kako relavantno novico ki naj bi mela vpliv na kak coin.

Neon87 ::

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Kdo je bolj srecen? Tisti, ki ima 100 bitkojnov ampak bi jih rad imel 200 btc? Ali pa tist, ki ima samo 1 bitkojn, ampak ga sploh ne rab? Bolj srecen je slednji. Mogoce se bo zdej nasel kak pametnjakovic in rekel, da naj mu da tist 1 bitkojn, ce ga ne rabi. Ce tako razmisljate, potem ste zgresili point. Tudi ce mu da svojega 1 bitkojna, bo tist ta drug se vedno nepotesen in ne dovolj srecen. Ker je v njemu program, ki si zeli vedno vec. Sreca je v glavi. Sreco si lahko vsak sam ustvari z mislimi in obcutki. Zaprite oci in si predstavljajte da ste veseli in srecni. Cim dlje casa boste to poceli, vecja je moznost da boste resnicno postali srecni. Pomaga, da se spomnete na kaksen vam ljub ali srecen dogodek, ko ste bili srecni ali veseli. Lahko pa seveda kar tako brez vsega, ker sreca je dolocena frekvenca, vibracija, ki jo lahko vi ustvarjate.


Aqua, prvo si ti preberi maslow hierarchy of needs potem pa pametuj o tem...

Ker resnično smetiš temo in si v oblakih


Ampak v tem postu je tudi veliko resnice..

SuperKripto ::

sej sem ti povedal, da ni nujno, da so te potrebe materialne narave, v obliki denarja, hise, avta. lahko je hierarhija na energijskem nivoju. Potreba biti bolj srecen. Bolj zavesten. Drgac pa vsega ti ne bodo zeleli predstaviti in razkriti. Le tisto vas zelijo naucit, kar elitam koristi, da vas lahko podkupijo, saj imajo naprintan denar iz nic in potrebujejo nemoralne ljudi, take pohlepne, ki bi vse storili za denar. Le tako lahko piramidni sistem funkcionira. Potem take koruptivne ljudi nastavljajo na stolcke, na funkcije vzdolz piramidnega sistema in jih potem izsiljujejo, ce ne zelijo izvrsevat ukazov od zgoraj navzdol. Ce koga zanima kaj vec, imate intervju Dr. Brecelj v arhivu rtvslo.si

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Motion je izjavil:

Dejmo folk mal več kvalite. Raj prlimajte kako relavantno novico ki naj bi mela vpliv na kak coin.


Tako bedarijo si zmožen napisat? Kakršnokoli racionalnost v temle marketu?

Na drugi noti, sinetu gre metanje kart veliko boljše. Od 10ih metov je 7krat zadel kovanec:
EOS, USDT, LINK, SUSHI, XEM, NANO, DAI

Tako da ja, karkoli že to pomeni ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

Se ETC pojačal na >10
Mam jih ene 15 :P

Mato989 ::

Neon87 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Kdo je bolj srecen? Tisti, ki ima 100 bitkojnov ampak bi jih rad imel 200 btc? Ali pa tist, ki ima samo 1 bitkojn, ampak ga sploh ne rab? Bolj srecen je slednji. Mogoce se bo zdej nasel kak pametnjakovic in rekel, da naj mu da tist 1 bitkojn, ce ga ne rabi. Ce tako razmisljate, potem ste zgresili point. Tudi ce mu da svojega 1 bitkojna, bo tist ta drug se vedno nepotesen in ne dovolj srecen. Ker je v njemu program, ki si zeli vedno vec. Sreca je v glavi. Sreco si lahko vsak sam ustvari z mislimi in obcutki. Zaprite oci in si predstavljajte da ste veseli in srecni. Cim dlje casa boste to poceli, vecja je moznost da boste resnicno postali srecni. Pomaga, da se spomnete na kaksen vam ljub ali srecen dogodek, ko ste bili srecni ali veseli. Lahko pa seveda kar tako brez vsega, ker sreca je dolocena frekvenca, vibracija, ki jo lahko vi ustvarjate.


Aqua, prvo si ti preberi maslow hierarchy of needs potem pa pametuj o tem...

Ker resnično smetiš temo in si v oblakih


Ampak v tem postu je tudi veliko resnice..



V njegovem postu je ogromno resnice ja, ampak šele ko pokriješ to da imaš polno rit vsega... seveda si lahko srečen tudi če si revež ampak to pomeni da se sprijazniš s svojo bedo in jo poskušaš skozi point of view naredit kot da je dobra in si srečen s tem po navadi to pomeni da racionaliziraš, da je kdo drug še manj bogat in ima manj hrane kot ti recimo.

Poglej jaz se z njegovo logiko povsem strinjam, samo daj mi 1 mil na račun pa bom živel po njej, ker komaj takrat bodo potrebe ki jih ŽELIM pa ne zato ker mi jih mediji dajejo, jaz ne želim dobrega avta, jaz ne želim vile, jaz želim da ne rabim DELAT po urniku ampak če in ko meni je in da ne reskiram svojega premoženja za to...

In kako je najlažje priti do tega? Da imaš dovolj premoženja, lahko pa se sanjariš kako si bogataš napram afričanom in azijcem ja.

To vse je tudi popoln off topic ki nima kaj dosti veze s kriptovalutami oz. ima s kriptom ravno toliko veze kot z vsako temo na tem forumu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

energetik ::

Mato, se strinjam, tudi moj cilj je, da ti ni več potrebno delat za denar in za to porabljati svojega časa, ampak da delaš ves čas samo tisto, kar te res veseli, pa četudi je povsem neprofitablno. Dejstvo je, da večinoma vsaj 1/3 svojega časa skurimo samo zato, da preživimo in se lahko v preostali 1/3 ukvarjamo s hobiji. Če pa odšteješ še vse obveznosti in dodaš otroke, je tega časa praktično nič.

blackbfm ::

V kateri fazi smo, kaj mislite? 4/2017 ali 1/2018????
Takrat sem se hudooo opekel, ne bi se rad spet (vstopanje dec 2017, prodaja z veliko izgubo 2018..). Sicer moji zneski tokrat niso veliki, ampak vseeno.. osel ne gre dvakrat na led??


Ce smo objektivni trenutno:

- ljudje vlagajo v kripto zaradi FOMO
- novice o rekordnem kriptu v msm vsak dan
- nekateri prodajajo in drugi dan kupujejo nazaj drazje

Alarm? :))

Neon87 ::

Jaz bi rad samo poplačal dolgove za začetek. Potem bi si pa želel eno 100m2 veliko atrijsko hišo z zelenico in 2 visokima gredama ter košček "svoje-čiste" zasebnosti. Samo to.
In pa seveda naše zdravje vseh (gledanje portofila 100krat na dan ne koristi, sploh ob vseh težavah, ki jih imam).
To bo možno, če gre vse skupaj še x15. Verjetno to ni realno, tako da upam, da se uresniči vsaj prvo. Problem pa je, da bom čakal tudi na drugo in potem ne bom dočakal niti prvega.

Mogoče pa je možno, da gre še GRT x30 in bo tudi dosti. Čeprav spet kaže na klasičen pump&dump, ko bi moral prodati 2 uri nazaj ter profit vložiti v drugih n-shitcoinov.. :D

Aston_11 ::

blackbfm je izjavil:

V kateri fazi smo, kaj mislite? 4/2017 ali 1/2018????
Takrat sem se hudooo opekel, ne bi se rad spet (vstopanje dec 2017, prodaja z veliko izgubo 2018..). Sicer moji zneski tokrat niso veliki, ampak vseeno.. osel ne gre dvakrat na led??


Ce smo objektivni trenutno:

- ljudje vlagajo v kripto zaradi FOMO
- novice o rekordnem kriptu v msm vsak dan
- nekateri prodajajo in drugi dan kupujejo nazaj drazje

Alarm? :))

Dokler bo vazelin kupoval dražje in prodajal ceneje, znak za alarm še ni potreben. Leto je še dolgo.

Ganon ::

XRP vztrajno leze navzgor. >:D

Mato989 ::

Ganon je izjavil:

XRP vztrajno leze navzgor. >:D


Je že nad 3,89$? :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

To je zato, ker sem jaz vse prodal. :|

huwi ::

DegenGambler je izjavil:

Evo, sem od sina vzel navadne karte, ki jih uporablja za čarobne trike.

Sem naredil analizo:
- Na 50 inčni televizor sem odprl coingecko in stran skaliral tako, da se je videlo vseh prvih 100 kovancev na voljo.
- Postavil sem se 10m stran vodoravno stran od televizorja.
- Obrnil sem se tako da sem s hrbtom gledal proti televizorju in začel metati karte nazaj v televizor.
- 17x sem falil vse, v 18. pa sem zadel kovanec na televizorju in sicer Voyager Token.

Če to ni najbolj jasna analiza, kateri kovanec bo jutri najboljsi performer, potem ne vem kakšna je.


Voyager token...haha ne me jebat, da bi marca 2020 ruknu ajd 2k haha lepa bi bila danes...

endelin ::

Nekateri spet zamujate XRP train.
En san ga bo odbilo nad 1usd potem pa smo hitro na 1.5

Če meni zraste blockfolio za 40% od tega sedaj se umikam (beri: poberem šila in kopita).

Raje imam nekaj kot da gre to spet deljeno 5 in spet morebitno čakanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

A_A ::

vojager sem prodal 3 mesce nazaj za drobiz.. ja kdo bi vedel :)

Aston_11 ::

Po nasvetu Vezelina kupil šopek XRP-ja. Vazelin ni kupil, torej indikator ustreza. Še če bi prodajal, bi bilo še bolje...

Sergio4 ::

je možno na binance nastavit stop-loss? Pa trailing stop-loss? Mogoče glupo pitanje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sergio4 ()

A_A ::

Sergio4 je izjavil:

je možno na binance nastavit stop-loss? Pa trailing stop-loss? Mogoče glupo pitanje :D

stop lose imas

sash69 ::

Sergio4 je izjavil:

je možno na binance nastavit stop-loss? Mogoče glupo pitanje :D


Seveda. Ko greš pod SELL imaš to opcijo (Market, Limit, Stop-limit in pa OCO)

Mene bolj zanima kako bi na Binance uporabil trailing stop-loss? (spot trading) Verjetno se brez externega toola ne da, tk da a lahko kdo predlaga kakšen dober trading/automating tool? Bi rabil res takšne bolj ... osnovne stvari. :)

Čudno da to ni opcija. :|
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

Sergio4 ::

Hvala obema, ampak še vedno ne razumem.. Kaj je stop loss torej? Stop limit? Ampak to ni pravi stop loss, kjer bi prodalo po market ceni, ampak se takrat samo postavi order pri prej določeni ceni, ki je lahko ob hitrem padcu preskočen..

energetik ::

Sergio4 je izjavil:

Hvala obema, ampak še vedno ne razumem.. Kaj je stop loss torej? Stop limit? Ampak to ni pravi stop loss, kjer bi prodalo po market ceni, ampak se takrat samo postavi order pri prej določeni ceni, ki je lahko ob hitrem padcu preskočen..

Ja to ima Binance čudno narejeno. Na Bitstamp je stop-loss tapravi, ko pride pod mejo, proda vse, tudi če cena še naprej divje pada. Pa še trailing stop je tam na voljo. Kupiš šitkojn, nastaviš dober trailing stop in pozabiš.
Po drugi strani Bitstampu fali OCO.

A_A ::

energetik je izjavil:

Sergio4 je izjavil:

Hvala obema, ampak še vedno ne razumem.. Kaj je stop loss torej? Stop limit? Ampak to ni pravi stop loss, kjer bi prodalo po market ceni, ampak se takrat samo postavi order pri prej določeni ceni, ki je lahko ob hitrem padcu preskočen..

Ja to ima Binance čudno narejeno. Na Bitstamp je stop-loss tapravi, ko pride pod mejo, proda vse, tudi če cena še naprej divje pada. Pa še trailing stop je tam na voljo. Kupiš šitkojn, nastaviš dober trailing stop in pozabiš.
Po drugi strani Bitstampu fali OCO.

problem je da tam shitcoinov fali
««
263 / 1490
»»