» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
262 / 1490
»»

energetik ::

BTC spet testira ATH, volumen raste, morda lahko že kmalu dosežemo mejnik 50k..

ajfon ::

TORN se splača pogledat..

DeFi-ji bojo uporablali njihov blockchain..

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne. Kaj pricakujes? To je ze napihnjeno ko pes. Samo idiot kupuje ade, linke pa dot po teh cenah.
Xtz bo samo dokazal da lahko kopira druge coine. Pol pa itak se tendermint pride po saplingig.


Pocasi bi se lahko nehal smešit s tem shitcoinom.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ajfon ::

XRP = shitcoin

ViperR ::

100x long btc ez money

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

paradoxxx ::

A kdo kaj išče nove projekte?

DegenGambler ::

V točki preloma en Fuder in pa en ful bullish. Kdo bo zmagu?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

V točki preloma en Fuder in pa en ful bullish. Kdo bo zmagu?


Oba
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Nima še Link potenciala za x2 x3 v kratkem..?

SuperKripto ::



opozorilo vsem, ki ste globoko v altcoinih. Namrec bitcoin dominanca je dosegla dolgorocni suport, rjava trendlinija na grafu. Ce se sveca zakljuci pod rjavo trendlinijo, bo veselica za kovance nasploh v primerjavi z bitcoinom. Drgac ce ostane nad rjavo trendlinijo, bo bitcoin dominiral nad vecino kovancev.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

luclucluc je izjavil:

Siso je izjavil:

luclucluc je izjavil:

faking bitstamp, odlicno

rip Siso

take a chance buddy


am retired, a rabite gospoda tutorial?

uzivaj, dokler ne prepovedo imet svoje lastnine, do 2030

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Namrec bitcoin dominanca je dosegla dolgorocni suport, rjava trendlinija na grafu. Ce se sveca zakljuci pod rjavo trendlinijo, bo veselica za kovance nasploh v primerjavi z bitcoinom. Drgac ce ostane nad rjavo trendlinijo, bo bitcoin dominiral nad vecino kovancev.


Te grafi ne pomenijo nič

Sergio4 ::

SuperKripto je izjavil:



opozorilo vsem, ki ste globoko v altcoinih. Namrec bitcoin dominanca je dosegla dolgorocni suport, rjava trendlinija na grafu. Ce se sveca zakljuci pod rjavo trendlinijo, bo veselica za kovance nasploh v primerjavi z bitcoinom. Drgac ce ostane nad rjavo trendlinijo, bo bitcoin dominiral nad vecino kovancev.

Bi lahko napisal update ko se odpre nova sveča oz. linkal kje se da to videt? Hvala za opozorilo.

SuperKripto ::

vtipkaj na internetu...... bitcoin dominance index chart tradingview, potem pa tam odpri BTC.D (full featured chart) in poglej. lahko si celo nastavis alarm ko gre cez doloceno ceno ali mejo.

Zgodovina sprememb…

Sergio4 ::

Hvala :D

SuperKripto ::





Srecno kitajsko novo leto (lunarno leto) 12. februar 2021. Po kitajskem je to leto bika oziroma leto vola (sem bral, da gre za isto vrsto, le da se iem razlikuje po funkciji samca krave).

Anney ::

Ena imed dobrih, ki sem jih zasledil.
"Be Dumpful When Others Are Pumpy and Pumpy When Others Are Dumpful"
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

tonis ::

Anney je izjavil:

Ena imed dobrih, ki sem jih zasledil.
"Be Dumpful When Others Are Pumpy and Pumpy When Others Are Dumpful"


Ja, to je psihologija. Drug in pomensko enak rek je: Kupuj strah, prodajaj pohlep.

Anney ::

Ker je včeraj en želel napotke o potencialno donosnih nizkocenovnih altcoinov, lahko naštejem nekaj teh, roke v ogenj ne dam, niti sam jih nimam, niti jih nebom imel, pa morda se kdo odloči in mu popestri življenje za kakšen % donosa.

Vsak pa naj sam razišče ozadje (analizo) le teh, in ne me grajati, če ne uspe.

Torej : SRK, APL, LRC, SHR, SAND.

Samo subjektivno mnenje. Pa brez krega prosim.

tonis je izjavil:

Anney je izjavil:

Ena imed dobrih, ki sem jih zasledil.
"Be Dumpful When Others Are Pumpy and Pumpy When Others Are Dumpful"


Ja, to je psihologija. Drug in pomensko enak rek je: Kupuj strah, prodajaj pohlep.


Nekako tako ja. Se malo grdo tole sliši, uno je bolje. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Anney ::

BTW, BTC je prebil 40.000€, BTC @€40,254.05, $48,696.48
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

SuperKripto ::



za kratkorocno, btc dominanca graf, narisane meje, resistance in suport

Anney ::

Počakimo do jutra, grem mirno spat, eni se pa šele zbujajo. Nič bat.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

SuperKripto ::



ethereum dominanca v kripto marketu. Trenutno v padajocem kanalu, vendar blizu zgornje meje oziroma blizu prelomnice.

SuperKripto ::

Meni so grafi zanimivi tudi zato, ker se po mojem mnenju lahko iz grafov ucis tudi o zakonitostih vesolja, kako vesolje in vse kar obstaja deluje. Vse se odvija po dolocenih vzorcih, valovnih dolzinah, najsi bo frekvenca, vibracija, gibanje in nihanje cene na grafu. potem fibonnaci zlati rez, sveta geometrija. Eni pac radi igrajo igrce, zame je igrca raziskovanje vesolja in zakonitosti vesolja.

Mato989 ::

Aqua kaj tebe še od včeraj drži? Kaj to ješ no :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

Ok, vsi ze najbrz veste, da obstajajo whali, kiti, to so tisti, ki holdajo ogromno kolicino kovancev. Z njimi lahko manipulirajo market. In nekateri ga tudi izrabljajo, da manipulirajo majhne trejdarje in izrabijo v svojo korist. To je v bistvu zarota, ampak ce se o tem govori, noben ne rece, ah ti si teoretik zarot, zato ker dobro veste da je to resnica. Ampak je v bistvu zarota, ce tko pogledas. Dolocen procent ljudi je nagnjeno k zarotnistvu, zato, ker jim to omogoca zasluzek ali vecjo moc, dominacijo nad drugimi. To je normalen pojav med ljudmi, tako da se ne cudit, ce obstaja toliko zarot.

SasoS ::

Zarota je ravno tako kot HF manipulirajo stock market, banke denarni trg...in prazaprav vsi ki lahko kaj manipulirajo to tudi počnejo. Težko bi temu rekel zarota.

SuperKripto ::

Ampak v bistvu zarota je zgolj to, da nekdo poskusa izrabit druge za svojo korist. v bistvu je na nek nacin zarota. Ljudje so marsikaj pripravljeni storit, samo da dobijo moc ali zasluzek. To se pocne z manipuliranjem drugih, lahko na marketu, lahko prek novic, prek informacijskih vojn, prek marsicesa.

Motion ::

Cardano v malo večji korekciji?

SuperKripto ::



ada v primerjavi z ethereum, ravnokar se dotika resistance

SuperKripto ::

a se komu graf zgoraj zgleda kot impuls, ko gledas bitje srca? Its alive? :D Vse je eno, zakon enosti. Vcasih srce bije hitreje in mocneje zaradi dolocenih drazljajev iz okolice. Ce imajo ljudje kar naenkrat zelo radi Ado, bo Ada postala vesela, in srce bije hitreje in mocneje

Zgodovina sprememb…

Motion ::

SuperKripto je izjavil:



ada v primerjavi z ethereum, ravnokar se dotika resistance


Se pravi bo šlo dol ker najverjetneje nebo prebilo resistance

kow ::

Vsi smo geniji zarad bika in nicelnih obrestnih mer. Hvala, Bernanke. Hvala Janet. Hvala Jerome. Hvala tudi "nasim": Mario, Christine.
Sem ze rekel, hvala?

DegenGambler ::

Se strinjam s kowom. Sej je kul, da je bullmarket in da grejo stvari gor, je pa problem, da v tej situaciji skill nima več nobene veze, važno je, da imaš srečo in zadaneš naslednji kovanec v katerega bo raja metala stotake.

Glede tega, mi je veliko bolj všeč sideways market.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

Ne sreca, ampak pravi source ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Matra me da odkupim xtz nazaj;((

mAXTER ::

DegenGambler je izjavil:

Se strinjam s kowom. Sej je kul, da je bullmarket in da grejo stvari gor, je pa problem, da v tej situaciji skill nima več nobene veze, važno je, da imaš srečo in zadaneš naslednji kovanec v katerega bo raja metala stotake.

Glede tega, mi je veliko bolj všeč sideways market.


Ali pa pomanjkanje le te in kupiš neko količino grt-a kot jst pri 0.80 usd...prodaš polovico ko pride na x2 in seveda zadeva po tistem zleti še navzgor in je danes trenutno najbolj pumpan kovanec na Binance z ca. 77% pumpom:))

SuperKripto ::

Motion je izjavil:

SuperKripto je izjavil:



ada v primerjavi z ethereum, ravnokar se dotika resistance


Se pravi bo šlo dol ker najverjetneje nebo prebilo resistance


verjetno bo del dobicka sel v eth ali pa dot ali kaksen drug kovanc. Razen ce naredi breakout.

Jacksmav ::

SuperKripto je izjavil:

Motion je izjavil:

SuperKripto je izjavil:



ada v primerjavi z ethereum, ravnokar se dotika resistance


Se pravi bo šlo dol ker najverjetneje nebo prebilo resistance


verjetno bo del dobicka sel v eth ali pa dot ali kaksen drug kovanc. Razen ce naredi breakout.


Ponavadi je v četrto breakout :)

DegenGambler ::

mAXTER je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Se strinjam s kowom. Sej je kul, da je bullmarket in da grejo stvari gor, je pa problem, da v tej situaciji skill nima več nobene veze, važno je, da imaš srečo in zadaneš naslednji kovanec v katerega bo raja metala stotake.

Glede tega, mi je veliko bolj všeč sideways market.


Ali pa pomanjkanje le te in kupiš neko količino grt-a kot jst pri 0.80 usd...prodaš polovico ko pride na x2 in seveda zadeva po tistem zleti še navzgor in je danes trenutno najbolj pumpan kovanec na Binance z ca. 77% pumpom:))


Recimo. Jemanje profita pri graftu na 2$ je bila najboljša poteza, ker je pač šel v roku 2eh dni iz 1$ na 2$ in se je zdelo da tok visoko nekako bo prišel. Danes zjutraj je bil pri 2.77$.

Teorija imam, da kavč vlagatelji mečejo v kovance, ki so poceni (imamo recimo Boruta za en tak reprezentativen zgled), velika plus točka pa je to, da so na coinbaseu. Tako da sem dal včeraj potem v bat pri 0.55$. Pomoje ima opcijo, da se pumpa zarad teh dveh kriterijev kot sem jih omenil.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

IL_DIAVOLO ::

Egold je v kar lepi korekciji, lepa priložnost :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Nodi: se spomniš ko sem kupil beam? Ze davno se je podupliral8-)
Kot da bi dal 500evrski bankovec na mizo in ga skopiral. Približno tako

Mislim dokupiti xtz pri 3.32. Čakam in že 3.38 :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mato989 ::

kow, naj počakajo da še jaz nardim x5 pol pa lahko nehamo s tem komot :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

mato, se nisi nic naucil iz prejsnjega bull runa? si se kar ostal pohlepen? 5x lol, za jest imas? za pit tudi? streho nad glavo? a sploh potrebujes 5x, glede na to , da mati Zemlja podari hrano zastojn, zraste iz zemlje, ali na drevesih, grmovjih, kdo bi si mislil?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clothes ()

Kripto mesi ::

Pa dobro, kaj je s tabo? Bolj si tečen kot jehove priče s tem posiljevanjem. Odpri si temo pa bluzi noter, ne pa srati po celem forumu.

IL_DIAVOLO ::

@perci daj spravi nam iz teme tega bluzerja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Neon87 ::

V kateri fazi smo, kaj mislite? 4/2017 ali 1/2018????
Takrat sem se hudooo opekel, ne bi se rad spet (vstopanje dec 2017, prodaja z veliko izgubo 2018..). Sicer moji zneski tokrat niso veliki, ampak vseeno.. osel ne gre dvakrat na led??
Ali je možno, da bo spet tako padlo? Google trends za "Bitcoin" ni niti na polovici od ATH?

endelin ::

Fantje, odkupil sem del Xtz nazaj.
Po 0.3 večji ceni.
Pa je šlo vse stalkanje v to sedaj:))


Ampak imam hud feeling

SuperKripto ::

ocitno je protest prot vsem kar je manj kot 5x lol :)
««
262 / 1490
»»