» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
260 / 1490
»»

energetik ::

Kaj je zdj s tem REEF, neki hoče pa noče.
Zaenkrat imam stop-loss nastavljen, da ne izgubim niti centa in čakam da gre na x1000 :))

Siso ::

Drmr je izjavil:

Siso je izjavil:


kaka kaže pa za XLM


Verjetno isto, bearish vzorec ki je lahko tudi bulish. Na prelomnici je, lahko da bo sel gor, lahko pa tudi da bo sel dol.

torej double in double out

A_A ::

REEF bi načeloma lahko šel gor za 20krat, ampak če je sploh za kaj uporaben :)

Jacksmav ::

Kje ste vsi tisti, ki ste pluval čez ADA Cardano....hehe...da vidmo, če bo prebila 1$ :)

Neon87 ::

A_A je izjavil:

REEF bi načeloma lahko šel gor za 20krat, ampak če je sploh za kaj uporaben :)


Ali je DOGE uporaben? :)

DegenGambler ::

tommorrow je izjavil:

Kako ste pa kaj jemali vložek ven, če ste? Ste počakali na 2x pa potem vzeli ven? Sorazmerno po kovancih, enega/par kovancev? Po drugi strani, če preveč ven vzameš, nima kaj več rast :).


Sprašuješ vprašanja za milijon dolarjev ... Vse lepo in prav, si rečeš, danes bi pa vzel X evrov ven. Potem pa gledaš svoj portfolijo in se ne moreš odločit, od kje bi rezal stran ...

Jaz sem zaenkrat šel po strategiji, da tisto, kar se mi zdi, da je šlo preveč gor, da iz tistega vzamem in pretvorim v evre. Je pa res, da sem zaenkrat dal ven le 8% portfolija.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

Neon87 je izjavil:

A_A je izjavil:

REEF bi načeloma lahko šel gor za 20krat, ampak če je sploh za kaj uporaben :)


Ali je DOGE uporaben? :)

pustimo doge, to je poseben coin. Reef ma že spletno stran malo tako tako. Jaz mislim da malo še bo šel gor zaradi pumpa, kaj veliko upanja pa ne bi polagal nanj :)

gandolfino ::

Kripto nebesa so tu:))
Vse lepo gor vse zeleno..

Titanik pluje mirno po Atlantiku..je nekje na polovici svoje ture..na palubi je veselo pleše se, gembla, orkester igra.. daleč je še do NYC..

energetik ::

Pišeš, kot da ne moreš v 1min celega porfelja zamenjat v fiat. :))

Sicer pa - BTC ravno testira svoj prejšnji ATH.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

tonis ::

Drmr je izjavil:

Siso je izjavil:


kaka kaže pa za XLM


Verjetno isto, bearish vzorec ki je lahko tudi bulish. Na prelomnici je, lahko da bo sel gor, lahko pa tudi da bo sel dol.


Bi te prosil za graf, jaz vzorca ne razberem. :)

..sicer pa 56c$ je vrh kanala.. če pride do tja seveda...

SasoS ::

Danes cel kup novic...Mastercard, BNY... še Biden da vrže 1.9T stimulusa na trg, se vklopi stage-2 :D

PowaAaaaH ::

ETH pripravlja lep setup za breakout naslednje dni. Higher low-e dela v ATH resistance.

A_A ::

PowaAaaaH je izjavil:

ETH pripravlja lep setup za breakout naslednje dni. Higher low-e dela v ATH resistance.

breakout...samo vprašanje je dol ali gor :)

energetik ::

A_A je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

ETH pripravlja lep setup za breakout naslednje dni. Higher low-e dela v ATH resistance.

breakout...samo vprašanje je dol ali gor :)

To je pol breakdown, če je dol :)

PowaAaaaH ::

vse kaže na uptrend, js pa nikol ne stavim proti trendu in marketu :). Učer je tako BTC kot ETH dobro zdržal selling preasure.. Ne govorim samo na podlagi analiz, imam tudi skoraj full pozicijo notri vendar po boljši ceni. Najbrš moj naslendji entry bi bil breakout. Zna bit pa zdle soliden run ne samo par $$ čez ATH. Lahko pa rabi še par dni, samo da ostane Bullish in v trendu kot je sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

energetik ::

Tudi jaz sem zdaj na polno v ETH in BTC.

Sicer pa je ravno 1 mesec, odkar sem začel s kripto. Iz 200€ sem naredil 227, nekih 13%, ni slabo za začetek, glede na to da sem prve 2 tedna delal bedarije in izgubil 15%.
Je pa res, da nisem šel v neke šitkojne, kjer bi imel x5...

BlackDeath ::

Jacksmav je izjavil:

Kje ste vsi tisti, ki ste pluval čez ADA Cardano....hehe...da vidmo, če bo prebila 1$ :)


Lep primer zakaj poslušati samo sebe in svoj instinkt.

IL_DIAVOLO ::

energetik je izjavil:

Tudi jaz sem zdaj na polno v ETH in BTC.

Sicer pa je ravno 1 mesec, odkar sem začel s kripto. Iz 200€ sem naredil 227, nekih 13%, ni slabo za začetek, glede na to da sem prve 2 tedna delal bedarije in izgubil 15%.
Je pa res, da nisem šel v neke šitkojne, kjer bi imel x5...


Potem pa glej stable coine :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

BNB ma potencial da prleze do 1K?

Fly2Sky ::

Danes zvecer na slo1 tudi o BTC... Sell the News? :)

https://tv-spored.siol.net/kanal/slo1/o...
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

ViperR ::

Fly2Sky je izjavil:

Sell the News? :)


Mogoče.

Ampak če bereš ta forum itak dobiš občutek, da noben ni več v btc in ima to vedno manj vpliva..

A_A ::

Motion je izjavil:

BNB ma potencial da prleze do 1K?

Če mene vprašaš dolgoročno da

kow ::

Ima Motion potencial, da prleze do penzije?

Ce mene vprasas, dolgorocno da.

A_A ::

kow je izjavil:

Ima Motion potencial, da prleze do penzije?

Ce mene vprasas, dolgorocno da.

dobro jaz rečem v roku 5 let :) kolk ma pa on do penzije pa ne vem :)

endelin ::

Haha no enkrat samkrat ko xtz prodam v dveh letih ravno takrat ne ponudi možnost buybacka prej pa vedno bil večji al manjši upad po rasti :))

Že skor 4.3 :p

Sedaj bom jaz prevzel xtz jamranje od Nodija :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Kripto mesi ::

Ti jamraš ko tezos pada, raste ali stoji na mestu. Get a life, vzami si Nodija za vzgled, on jamra samo ko pada ali stoji na mestu.

A_A ::

komodo siacoin qtum.. to še kaj migajo? :)

DeeJay ::

DeeJay je izjavil:

Če kdo išče hidden gem je to ziher wanchain (WAN). DYOR

80% gor od moje objave.
Don't f with me.

endelin ::

Kaj je sedaj z virtualnimi shorti na btc?

Senior Dev ::

DeeJay, skoraj vse je 80% gor od tvoje objave btw. Ko gre gor, gre gor. Zdaj naredit x5 sploh ni umetnost v tem biku. Samo treba met jaja.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

tonis ::

xtz/usd, testiranje spodnje linije kanala...




šala, šala :))

Zezz ::

PowaAaaaH je izjavil:

vse kaže na uptrend, js pa nikol ne stavim proti trendu in marketu :). Učer je tako BTC kot ETH dobro zdržal selling preasure.. Ne govorim samo na podlagi analiz, imam tudi skoraj full pozicijo notri vendar po boljši ceni. Najbrš moj naslendji entry bi bil breakout. Zna bit pa zdle soliden run ne samo par $$ čez ATH. Lahko pa rabi še par dni, samo da ostane Bullish in v trendu kot je sedaj.

Torej po tvoji napovedi gre to gor? Zakaj tako misliš?

A_A ::

tonis je izjavil:

xtz/usd, testiranje spodnje linije kanala...




šala, šala :))

očitno sem jaz enak vazelinu, ko sem prodal je začelo rasti :) zdaj vem da ne smem drugič vse prodat :)

endelin ::

Haha tonis.

A je kakšna stran v tej temi ko ne bi bil omenjen xtz?

paradoxxx ::

Nikoli vsega prodajat, vedno moraš obdržat 10% v kovancu, da te ne grabi FOMO, če gre potem gor.

Kere accounte na TW kaj followate za pomembne kripto novice?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paradoxxx ()

IL_DIAVOLO ::

Vsak procent prodaje pomeni izgubo. Hodl and buy more in dip.

Prodaš, ko imaš 10-100x gain.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vsak procent prodaje pomeni izgubo. Hodl and buy more in dip.

Prodaš, ko imaš 10-100x gain.

Slab gain če gre pol x1000 :P

IL_DIAVOLO ::

Dobro, to je tudi možno. Ampak te vaše buyback strategije so sila neumne.

Razmišljam, da bi dogo pretopil v ado, ko pade na 0.70. Thoughts?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Če nisi na blacklisti pri Bogu zavezniku kriptovlagateljev, potem buyback ni brezvezen.
Mi pa še nikol ji ratal skor :D

A_A ::

ve kdo zakaj GRT leti tako v nebo? je kak dober potencial pri tem kovancu al kaj :)

SasoS ::

Baje je nujno potreben v povezavi z Linkom...ne me pa spraševat zakaj, to je Reddit shill :D

DegenGambler ::

A_A je izjavil:

ve kdo zakaj GRT leti tako v nebo? je kak dober potencial pri tem kovancu al kaj :)


Ma uporabno vrednost, je pa seveda tudi precenjen. Ampak kateri shitcoin pa ni v tem marketu?

Kar mu daje dodaten zagon je to, da je na voljo na Coinbaseu. Tam pa vemo, da so trume požrešnih neukih vlagateljev.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

paradoxxx ::

https://sovryn.app/

Kdo pozna? Defi za bitcoin.

A se lahk mal trudmo za več kvalitetne vsebine tule, ne pa polovico o xtz, ostalo polovico pa neko prepucavanje.

A_A ::

paradoxxx je izjavil:

https://sovryn.app/

Kdo pozna? Defi za bitcoin.

A se lahk mal trudmo za več kvalitetne vsebine tule, ne pa polovico o xtz, ostalo polovico pa neko prepucavanje.

+1

Senior Dev ::

GRT dupla, hvala! Javite naslednji pump.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PowaAaaaH ::

Zezz je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

vse kaže na uptrend, js pa nikol ne stavim proti trendu in marketu :). Učer je tako BTC kot ETH dobro zdržal selling preasure.. Ne govorim samo na podlagi analiz, imam tudi skoraj full pozicijo notri vendar po boljši ceni. Najbrš moj naslendji entry bi bil breakout. Zna bit pa zdle soliden run ne samo par $$ čez ATH. Lahko pa rabi še par dni, samo da ostane Bullish in v trendu kot je sedaj.

Torej po tvoji napovedi gre to gor? Zakaj tako misliš?



Pogledaš pattern in trend kam gre, tudi zadnji "pullback" včeraj je bil na trendline support. Skeptičen sem samo glede BTC-ja kaj bo v primeru, če BTC počepne in možnost, da gre ETH z njim. Zato imam namen od blizu spremljati tudi BTC.

Velik resistance je tudi RSI, prebiti mora tisto linijo, ki sem jo obarval rdeče.

Ne bi pa trenutno dajal nobenega entry-ja pri te ceni. Premajhen room (idino če scalpaš). Moj entry bi bil po retestu na resistance oz po novo support trendline. Je narisan retest na grafu z rdečo črto preden odleti na ATH. Je pa možno da bo ETH dosegal ATH po par EUR nekaj časa kot je včeraj in delal pullbacke, to bi bil dobr znak, dokler ne poči čez resistance trendline. Če bo delal take fake breakoute, kot jih je včeraj z pomankanjem Volume-a in manjšim RSI-jom potem je velika možnost, da bo ponovno pullback nazaj.. Dokler ni momentuma ne mormo prebijat ATH-je, kot bi si želel za 2k$


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

PowaAaaaH ::

Primer kako si lahko tudi pomagaš z RSI-jom razbrati fake breakout-e in pullbacke, v večini primerov to drži.



RSI divergence


Kaj to pomeni v teoriji: Trenutni trend zgublja momentum. Se pravi Buyerji, "dajejo manj moči" in kljub temu dosegajo novi ATH. Zgublja se moč.


Letijo pa te razni Entry-ji in vse samo na trade. Ne na long term. Če vrjameš v ETH da bo 3-5k konec leta in misliš hodlat, je po polovični ceni vedno dober nakup :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

Neon87 ::

Senior Dev je izjavil:

GRT dupla, hvala! Javite naslednji pump.

Si prodal?

Senior Dev ::

Ja, žal samo x2. Več sreče drugič.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

StarMafijec ::

Kje trgujete s temi altcoini? Kraken ali kaka druga menjalnica? Na Krakenu mi še vedno niso verifirali profila.
««
260 / 1490
»»