» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
243 / 1490
»»

IL_DIAVOLO ::

Ja, piše lepo na binance s kartico 1.8% fee, sepa brez provizije.

Samo je fora, ce si preveč nakazes in pol kar hitro gre :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne vem, jaz bom v tezosu ostal pol bomo pa vidl

A potem ne prodaš vse pri 4$?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Do 4Usd je še dolga. Še mesec pri tem tempu

WRC555 ::

Ok, bom poskusil naložit na Kraken pa da vidimo kaj bo.

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ja, piše lepo na binance s kartico 1.8% fee, sepa brez provizije.

Samo je fora, ce si preveč nakazes in pol kar hitro gre :D


Sepa ma tud kraken, nizke provizije. Sam je jeba ce so veliki zneski.

Senior Dev je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne vem, jaz bom v tezosu ostal pol bomo pa vidl

A potem ne prodaš vse pri 4$?


Nevem, ce pri 4. Kaj pa je 4 usd...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Pravi čas da se gre po kredit, se duplira in vrne kredit.:))

Že vidim kako bo xtz 4.3 usd, potem korekcija nazaj na tri in jok Nodija kako ni sellal na 4>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Pravi čas da se gre po kredit, se duplira in vrne kredit.:))

Že vidim kako bo xtz 4.3 usd, potem korekcija nazaj na tri in jok Nodija kako ni sellal na 4>:D


haha
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mile ::

PrihajaNodi je izjavil:


Nevem, ce pri 4. Kaj pa je 4 usd...


Tvoje pametovanje, da bos pri 4.5$ vse prodal..prosim da se drzis obljube in potem nehas omenjat tezos

PacificBlue ::

$SFP se je včeraj šele listal in je že trenutno x2
I’m out.
:3

endelin ::

PacificBlue je izjavil:

$SFP se je včeraj šele listal in je že trenutno x2

Sam enkrat sem lovil listanje coina.
CanYa Coin. Instantna prepolovitev:))

Upam samo da xtz spet ne strmoglavi pod 3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

SuperKripto ::

Najvecje svetovne korporacije kupujejo magic internet money BTC, katerega ustanovitelj ni znan in kater se pumpa s tetrom iz zraka. Sounds legit. Ena najvecjih neumnosti in nesmiselnosti. Razen ce seveda dobro vedo kdo ali kaj se skriva pod Satoshi nakamoto in je zadaj ena velika zarota oziroma nacrt uvajat digitalizacijo in nadzor ljudi prek blockchaina. model se na twiterju itak navdusuje tudi z ostalimi sredstvi, ki so v nacrtu za veliki nadzor velikega brata. Pametni avtomobili, AI umetna inteligenca in roboti. Blockchain/ Samo se cip manjka. Aja, tudi to imajo z Neuralink vsadki.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

A ni sedaj že jasno da je Musk Satoshi? :p

Kripto mesi ::

A si lahko ti akvafreš odpreš novo temo pa tam bluziš o teorijah zarote?

SuperKripto ::

A vam se gre le za denar, cetudi svoboda pa pa, vazn da vi dobite brezvreden denar. Kaksen nateg. kupijo lahko in vas in vse ostalo, podjetja, drzave, politiko, vse. Samo zato, ker vam je mar le do brezvrednega denarja, za katerega se moramo vsi pretvarjati da je nekaj vreden.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

paradoxxx ::

PrihajaNodi ::

mile je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Nevem, ce pri 4. Kaj pa je 4 usd...


Tvoje pametovanje, da bos pri 4.5$ vse prodal..prosim da se drzis obljube in potem nehas omenjat tezos


Ja ampak 4.5 ni 4 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Lol no.

Med 3.5usd in 4.5usd so še svetovi razlike

Klamzi ::

Pri SEPA nakazilu na Binance te Nova KBM vdrapne za 7,5€, Binance pa nič.

Motion ::

Kaj je ta MODEL3 TESLA na vrhu na CMC strani?

Baja ::

verjetno poklon tesli za price bump

mile ::

endelin je izjavil:

Lol no.

Med 3.5usd in 4.5usd so še svetovi razlike



1 dan


PrihajaNodi je izjavil:


Ja ampak 4.5 ni 4 usd


A bejz no, prodaj ko bo nad 4$

IL_DIAVOLO ::

Klamzi je izjavil:

Pri SEPA nakazilu na Binance te Nova KBM vdrapne za 7,5€, Binance pa nič.


Aja? Se dobro da nisem probal.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

mile je izjavil:

endelin je izjavil:

Lol no.

Med 3.5usd in 4.5usd so še svetovi razlike



1 dan


PrihajaNodi je izjavil:


Ja ampak 4.5 ni 4 usd


A bejz no, prodaj ko bo nad 4$


Mislis da bo kdaj se 4.5 usd?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sejbo ::

Nodi, kaj boš kupoval ko boš jutri prodal XTZ na 4,5 usd? Že imaš nov nagledan all in projekt, ali boš razpršil v 10 različnih. Ker roko na srce, s 7/10 si kar zadel - tako bi imel dolgoročno več profita kot sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sejbo ()

Senior Dev ::

Pomoje bo dal vse v BTC, ki bo takrat 80k. Potem upa da spleza na 800k. x10 je vse kar šteje v tem svetu in tem hitrem tempu življenja.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Sejbo je izjavil:

Nodi, kaj boš kupoval ko boš jutri prodal XTZ na 4,5 usd? Že imaš nov nagledan all in projekt, ali boš razpršil v 10 različnih. Ker roko na srce, s 7/10 si kar zadel - tako bi imel dolgoročno več profita kot sedaj.


Cakal ornk korekcijo. Brez skrbi tud to se pride
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Celsius ima vecji potencial x10, kot bitcoin.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

energetik ::

SuperKripto je izjavil:

A vam se gre le za denar, cetudi svoboda pa pa, vazn da vi dobite brezvreden denar. Kaksen nateg. kupijo lahko in vas in vse ostalo, podjetja, drzave, politiko, vse. Samo zato, ker vam je mar le do brezvrednega denarja, za katerega se moramo vsi pretvarjati da je nekaj vreden.
Meni sploh ne gre za denar, meni gre za stvari, ki si jih lahko kupim z denarjem. :))

Sicer pa - v teh časih je očitno še verifikacijo nemogoče naredit na Binance, strežnik ves čas busy. ;((
Malo imam dosti Bitstampa in njihovih 0,5% provizij, tisto bom imel samo za long-term nabave.

Sejbo ::

Nodi, in potem ponovno v XTZ?

Lol, zanimivost. BTC in kripl sta številčno poravnana: 46.000usd / 0,46 usd

nazadnje ko sta bila takole poravnana je bilo takole: 8.000 usd / 0,8 usd

;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sejbo ()

Baja ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Celsius ima vecji potencial x10, kot bitcoin.


če pogledaš fiatmarketcap (Fiat Market Cap: 2,565,303,878 BTC) in tole zdeliš z 21m btc, še je vsaj 100x prostora za rast.

so, ~$5M/btc, eventually

je pa bolj vprašanje kaj boš takrat dobil za to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

tonis ::

SuperKripto je izjavil:

Najvecje svetovne korporacije kupujejo magic internet money BTC, katerega ustanovitelj ni znan in kater se pumpa s tetrom iz zraka. Sounds legit. Ena najvecjih neumnosti in nesmiselnosti. Razen ce seveda dobro vedo kdo ali kaj se skriva pod Satoshi nakamoto in je zadaj ena velika zarota oziroma nacrt uvajat digitalizacijo in nadzor ljudi prek blockchaina. model se na twiterju itak navdusuje tudi z ostalimi sredstvi, ki so v nacrtu za veliki nadzor velikega brata. Pametni avtomobili, AI umetna inteligenca in roboti. Blockchain/ Samo se cip manjka. Aja, tudi to imajo z Neuralink vsadki.


Aqua, saj mogoče imaš kaj tudi prav.. Ampak, a je tebi problem, če ti "sledijo"? Če potegnemo vzporednice z mobiteli... Jaz vem da google v vsakem momentu ve, kje sem, isto ve moj operater, ki preko repetitorjev lahko približno locira moj telefon. Ampak po drugi strani pa če si pošten državljan, to sledenje ne bi smel bit problem - dejansko imam zaradi tega več koristi.

Poenostavljeno povedano... če greš naredit nekaj ilegalno, pač pustiš telefon doma - v kripto svetu pa za ilegalo uporabiš monero.

Klamzi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Klamzi je izjavil:

Pri SEPA nakazilu na Binance te Nova KBM vdrapne za 7,5€, Binance pa nič.


Aja? Se dobro da nisem probal.

Ja, banka je v UK, ti pa kot zgleda niso več v SEPA območju

V0RT3X ::

Jst si nakažem iz NLB na N26 (40c), pol je pa iz N26 na UK binance naslov zastonj.

Sicer je po novem 7€ direkt prek NLB ler niso več v EU lol

DeeJay ::

Wanchain je danes dal ven produkt WanFarm, lahk se pa farma že na WanSwapu in se dobi WASPe, ki so v dveh tednih šli že x16.
https://www.wanstakeinsight.com/token/w...
WAN pa tud piči danes.
#hiddengem
Don't f with me.

luclucluc ::

HOMFG Johnny Jansha retweetu Reuters Elon tweet, mass adoption boysi, upokojujem upokojenost. Time to open a VC.

Senior Dev ::

Terra ima velik potencial, pa ne da ga shillam, ampak realno zna prilezti do 20$ brez težav.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Sparkxl ::

luclucluc je izjavil:

HOMFG Johnny Jansha retweetu Reuters Elon tweet, mass adoption boysi, upokojujem upokojenost. Time to open a VC.


Lahko podnapise prosim? Hvala

Luka99 ::

bo kdo nabavil safe pal?

paradoxxx ::

Sparkxl je izjavil:

luclucluc je izjavil:

HOMFG Johnny Jansha retweetu Reuters Elon tweet, mass adoption boysi, upokojujem upokojenost. Time to open a VC.


Lahko podnapise prosim? Hvala


To je JJ retvital
https://twitter.com/Reuters/status/1359...

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Klamzi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Klamzi je izjavil:

Pri SEPA nakazilu na Binance te Nova KBM vdrapne za 7,5€, Binance pa nič.


Aja? Se dobro da nisem probal.

Ja, banka je v UK, ti pa kot zgleda niso več v SEPA območju
Tudi jaz sem probal prvič na Binance nakazat in sem še pravočasno zagledal fee od moje banke 6,5€ 8-O
Torej je bolj kar kupit z Mastercardom do nekje 360€.
Oz. še bolje nakazat na Bitstamp (zastonj), kupit Kriple in jih poslat na Binance.

Koliko je pa potem Withdraw fee za vzet dol z Binance na SLO račun? Bitstamp vzame 3€.

Luka99 ::

energetik je izjavil:

Klamzi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Klamzi je izjavil:

Pri SEPA nakazilu na Binance te Nova KBM vdrapne za 7,5€, Binance pa nič.


Aja? Se dobro da nisem probal.

Ja, banka je v UK, ti pa kot zgleda niso več v SEPA območju
Tudi jaz sem probal prvič na Binance nakazat in sem še pravočasno zagledal fee od moje banke 6,5€ 8-O
Torej je bolj kar kupit z Mastercardom do nekje 360€.
Oz. še bolje nakazat na Bitstamp (zastonj), kupit Kriple in jih poslat na Binance.

Koliko je pa potem Withdraw fee za vzet dol z Binance na SLO račun? Bitstamp vzame 3€.


Binance ma deposit fee 0€ withdraw ma pa 0,8€

endelin ::

Haha xtz, dobri stari tezus.
Oz 2.59 na hitro nazaj na 2.47:))

Kao prebili smo resistance LoL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

energetik ::

Luka99 je izjavil:

Binance ma deposit fee 0€ withdraw ma pa 0,8€

Ja, Binance, naše banke očitno zaračunajo svoj fee, ker UK ni več v EU...
Torej najceneje je očitno EUR-Bitstamp-XRP-prenos na Binance-XRP/USDT in naprej.

DegenGambler ::

Fantje, tu smo na raketi na luno, vi pa gledate, kjer ne boste plačali 6€ feeja za nakazilo?

I guess, da tudi ko si izredno bogat, še zmeraj gledaš na vsak cent.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Looooooka ::

suhi je izjavil:

Kot čisti novinec z željo po vključitvi v kripto igro se mi zdi, da sem si izbral najslabši možen čas za to. Že en čas spremljam in čakam na večji padec, vmes pa šel BTC gor za 50% in ETH isto :D

Ker nimam ne znanja, ne izkušenj mi zdaj FOMO dela na polno in sem že čist živčen od vsega skup, čeprav nimam vloženega nikjer niti centa :)) Zakaj to sploh pišem? Še sam ne vem, morda imate kak nasvet za popolnega nooba? Cilj je sicer vložit mal večjo vsoto 15k+ v BTC/ETH in večletni, dolgoročni HODL. Vmes pa bi se mal igral s kakimi poceni altcoini.

Ne sekiri se. Jst sm mel za 450k NEXO tokenov, pri ceni 0.20 eur, pa sem jih glih pred tem v nekaj drugega premaknil, ker sem racunal na to, da bo breakout kaksen teden dni kasneje. No je slo gor do 1 eura.Ta vikend, ko je bil pump je slo iz 1,2 eur na 2,2 eur. Sicer sem pred tem samo zaradi konverzije vrgel not 10k in v 2 minutah podvojil ampak a ves... 450,000x2,2 eur... Ce bi bil to prvi tak zajeb bi se se sekiral :P

energetik ::

DegenGambler je izjavil:

Fantje, tu smo na raketi na luno, vi pa gledate, kjer ne boste plačali 6€ feeja za nakazilo?

I guess, da tudi ko si izredno bogat, še zmeraj gledaš na vsak cent.
6,5€ je nekaj drugega, ali nakažeš 200 ali 20k.
Sicer pa na Bitstamp je pršlo nakazilo v rekordni 1h, čez 5min imam lahko XRPje prenesene na Binance z 10c feeja + 0,5% za nakup XRP.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Haha xtz, dobri stari tezus.
Oz 2.59 na hitro nazaj na 2.47:))

Kao prebili smo resistance LoL


Ja, prebija, pocasi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Nodi, si ze prodal? Ne bi radi vec tvoje jamrarije poslusali... Zdaj nas lahko odresis muk.

spegli ::

Večji igralci so preko medijev vedno poskušali prodat. Mogoče je tokrat drugače ko je Elon ?

BorutO ::

In kaj se nekateri pritožujete, če je nodi vesel, da mu cifre rastejo? A ste vi žalostni, ker vam mirujejo oz. gredo v minus?

Da bitcoin tako rase, ima veliko zaslugo za to Elon Musk ... kakor koli, ga marate ali ne ... tip je car. Počakajte še par njegovih tvitov, pa boste videli, kam bo bitcoin prilezel. Od kar je Musk omenil prvič kriptovaluto, bitcoin in ostale kripto valute rastejo kot gobe po dežju. Dobesedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()
««
243 / 1490
»»