» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
237 / 1490
»»

kakob ::

kihc je izjavil:

ej, kam je najbolš parkirat usdt, tako da dobiš še kakšen % obresti? Nekaj se je omenjalo Celsisus, ampak kolikor meni v appu kaže, Slovenija ni med supported državami?


Za obresti pobirat je supported afaik.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

SuperKripto ::

Kdor misli, da Elon stoji za vsemi temi projekti je po mojem mnenju naiven. Tisti pravi vladarji sveta, ki vse to financirajo in jih skrivajo iz lestvic najbogatejsih, so dejanski vladarji, ki upravljajo vse lutke iz ozadja.

Zgodovina sprememb…

Sonja3 ::

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Hej, a kdo pozna Primo trade?
Odprla sem račun na Binance, potem pa me je poklical broker s Primotradea in sva odprla trgovalni račun. Zdaj, ko pa sem se odločila nrest withdraval, pa hoče, da mu nakažem 15 % dnarja s SEPA na eno banko. A je to običajno poslovanje, a ni tako, da od neska odštejejo stroške in nakažejo razliko.


Vidim da nimaš dovolj netegovanja od tipov v real lifu pa si se pustila nategnit za finance, upam da ti je pasalo!



Zlo si prijazen,

DegenGambler ::

Sonja3 je izjavil:

Hej, a kdo pozna Primo trade?
Odprla sem račun na Binance, potem pa me je poklical broker s Primotradea in sva odprla trgovalni račun. Zdaj, ko pa sem se odločila nrest withdraval, pa hoče, da mu nakažem 15 % dnarja s SEPA na eno banko. A je to običajno poslovanje, a ni tako, da od neska odštejejo stroške in nakažejo razliko.


Zakaj bi rabila Primo Trade brokerja, če lahko vse počneš preko Binancea? Je tvoj Binance Račun? Ali je njihov in si jim ti nakazala sredstva?
V primeru, da je to drugo, si se lepo nategnila.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Sonja3 ::

DegenGambler je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Hej, a kdo pozna Primo trade?
Odprla sem račun na Binance, potem pa me je poklical broker s Primotradea in sva odprla trgovalni račun. Zdaj, ko pa sem se odločila nrest withdraval, pa hoče, da mu nakažem 15 % dnarja s SEPA na eno banko. A je to običajno poslovanje, a ni tako, da od neska odštejejo stroške in nakažejo razliko.


Zakaj bi rabila Primo Trade brokerja, če lahko vse počneš preko Binancea? Je tvoj Binance Račun? Ali je njihov in si jim ti nakazala sredstva?
V primeru, da je to drugo, si se lepo nategnila.



Se mi zdi, da res. In zdaj raziskujem, kako se izkopat iz tega.
Ima kdo idejo?

PowaAaaaH ::

Sonja3 je izjavil:

Hej, a kdo pozna Primo trade?
Odprla sem račun na Binance, potem pa me je poklical broker s Primotradea in sva odprla trgovalni račun. Zdaj, ko pa sem se odločila nrest withdraval, pa hoče, da mu nakažem 15 % dnarja s SEPA na eno banko. A je to običajno poslovanje, a ni tako, da od neska odštejejo stroške in nakažejo razliko.


Ni mi čist jasn a na Binancah maš svoj privat račun? Ali je kej preko njih povezan?

Sonja3 ::

Mislim, da je na Binancah moj račun in uslužbenka, s katero sva račćun odprli je napovedala, da me bo poklical broker.

Machete ::

SuperKripto je izjavil:

Kdor misli, da Elon stoji za vsemi temi projekti je po mojem mnenju naiven. Tisti pravi vladarji sveta, ki vse to financirajo in jih skrivajo iz lestvic najbogatejsih, so dejanski vladarji, ki upravljajo vse lutke iz ozadja.


Ka pa če si ti naiven, ki verjameš v vladarje? Si predstavljaš, da gre samo za igro 8 milijard duš, brez zlobcev in vladarjev? VSak vleče zase. Jaz ne verjamem v te all-seeing eye pravljice.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SuperKripto ::

Jaz ne verjamem kar tako. Sem sel brskat po geneoloskem institutu iz bostona, ki hrani druzinska debla vladarjev. Izkazalo se je , da ene in iste druzine vladajo odkar obstajajo zapisi. Menjavanje priimkov cez zgodovino jim prav pride. Na internetu je obstajalo porocilo iz tega instituta, morda je tudi zdaj na voljo.

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Sonja3 je izjavil:

Mislim, da je na Binancah moj račun in uslužbenka, s katero sva račćun odprli je napovedala, da me bo poklical broker.


A to je kakšna nova nategancija? Ponavadi si račune sam odprl, s svojo telefonsko meilom in dokumenti (passport, račun). Še pred kratkim sem enako naredil z neko borzo, pa me ni noben klical. Uslužbenci? Ali je to mišljen support preko maila? Zanimivo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Machete ::

Ma ne hranite trola no.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kakob ::

kakob je izjavil:

kihc je izjavil:

ej, kam je najbolš parkirat usdt, tako da dobiš še kakšen % obresti? Nekaj se je omenjalo Celsisus, ampak kolikor meni v appu kaže, Slovenija ni med supported državami?


Za obresti pobirat je supported afaik.



Aja še obvezen shill (ref code 1849605ad9) https://celsiusnetwork.app.link/1849605...

Z uporabo referral kode ob registraciji dobiš 20$ po 30 dneh.

Bonus: Promo code 'WEB40' v appu uporabiš PO registraciji in PRED prvim depozitom, za dodatnih 40$.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

SuperKripto ::

A ne bi mogle biti korporacije proti bitcoinu? Ne pa da jih celo kupujejo. Kaksen nateg in pravljice za naivne otroke. Vse kaze, da je to bil plan ze od samega zacetka, dat bitcoin ljudem kot trojanski konj za uvajanje v svoje agende. Se posebi pa so si pridobili prva leta bitcoina tiste najbolj gorece nasprotnike bank in celega tega sistema. Ce pridobis najbolj gorece nasprotnike je potem vse lazje.

Zgodovina sprememb…

Sonja3 ::

Anney je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Mislim, da je na Binancah moj račun in uslužbenka, s katero sva račćun odprli je napovedala, da me bo poklical broker.


A to je kakšna nova nategancija? Ponavadi si račune sam odprl, s svojo telefonsko meilom in dokumenti (passport, račun). Še pred kratkim sem enako naredil z neko borzo, pa me ni noben klical. Uslužbenci? Ali je to mišljen support preko maila? Zanimivo.



Ja kao suport preko telefona.

A_A ::

SuperKripto je izjavil:

A ne bi mogle biti korporacije proti bitcoinu? Ne pa da jih celo kupujejo. Kaksen nateg in pravljice za naivne otroke. Vse kaze, da je to bil plan ze od samega zacetka, dat bitcoin ljudem kot trojanski konj za uvajanje v svoje agende. Se posebi pa so si pridobili prva leta bitcoina tiste najbolj gorece nasprotnike bank in celega tega sistema. Ce pridobis najbolj gorece nasprotnike je potem vse lazje.

kolko si zasluzil s kriptom? :)

Mato989 ::

Sonja3 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Hej, a kdo pozna Primo trade?
Odprla sem račun na Binance, potem pa me je poklical broker s Primotradea in sva odprla trgovalni račun. Zdaj, ko pa sem se odločila nrest withdraval, pa hoče, da mu nakažem 15 % dnarja s SEPA na eno banko. A je to običajno poslovanje, a ni tako, da od neska odštejejo stroške in nakažejo razliko.


Vidim da nimaš dovolj netegovanja od tipov v real lifu pa si se pustila nategnit za finance, upam da ti je pasalo!



Zlo si prijazen,


Kako ti naj drugače in lepše povem, da si se pustila nategnit?

Pa kakšen broker, kakšna registracija, bistvo kripta je ravno to, da ni brokerjev več. Ti greš pa ravno kontra.

Plačaj zdaj in se nekaj nauči od tega.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

SuperKripto ::

A_A je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A ne bi mogle biti korporacije proti bitcoinu? Ne pa da jih celo kupujejo. Kaksen nateg in pravljice za naivne otroke. Vse kaze, da je to bil plan ze od samega zacetka, dat bitcoin ljudem kot trojanski konj za uvajanje v svoje agende. Se posebi pa so si pridobili prva leta bitcoina tiste najbolj gorece nasprotnike bank in celega tega sistema. Ce pridobis najbolj gorece nasprotnike je potem vse lazje.

kolko si zasluzil s kriptom? :)


Mislim, da se ne morem ravno pohvalit kot tisti, ki so bili tukaj leta 2017. Zato, ker sem imel zelo majhen vlozek.

A_A ::

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Hej, a kdo pozna Primo trade?
Odprla sem račun na Binance, potem pa me je poklical broker s Primotradea in sva odprla trgovalni račun. Zdaj, ko pa sem se odločila nrest withdraval, pa hoče, da mu nakažem 15 % dnarja s SEPA na eno banko. A je to običajno poslovanje, a ni tako, da od neska odštejejo stroške in nakažejo razliko.


Vidim da nimaš dovolj netegovanja od tipov v real lifu pa si se pustila nategnit za finance, upam da ti je pasalo!



Zlo si prijazen,


Kako ti naj drugače in lepše povem, da si se pustila nategnit?

Pa kakšen broker, kakšna registracija, bistvo kripta je ravno to, da ni brokerjev več. Ti greš pa ravno kontra.

Plačaj zdaj in se nekaj nauči od tega.

Glede na to da ne veš ali trola ali ne.. ne svetuj naj plača. Reče jim naj naj se j... in ji povej da lahko uredi vse sama :) bodi boljši kot drugi ;)

Sonja3 ::

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Hej, a kdo pozna Primo trade?
Odprla sem račun na Binance, potem pa me je poklical broker s Primotradea in sva odprla trgovalni račun. Zdaj, ko pa sem se odločila nrest withdraval, pa hoče, da mu nakažem 15 % dnarja s SEPA na eno banko. A je to običajno poslovanje, a ni tako, da od neska odštejejo stroške in nakažejo razliko.


Vidim da nimaš dovolj netegovanja od tipov v real lifu pa si se pustila nategnit za finance, upam da ti je pasalo!



Zlo si prijazen,


Kako ti naj drugače in lepše povem, da si se pustila nategnit?

Pa kakšen broker, kakšna registracija, bistvo kripta je ravno to, da ni brokerjev več. Ti greš pa ravno kontra.

Plačaj zdaj in se nekaj nauči od tega.




Misliš, da bi plačala? Gre za dvig dobička, ki je v enem tednu dosegel 10-kratnik in se mi zdi neverjetno vse skupaj.

SuperKripto ::

Drgac pa iz bitcoina sem izstopil preden je dosegel 10.000 usd. Se ne spomnim tocno koliko je bil vreden. Nekje med 7k in 9k sem mislim da vse prodal.

Sonja3 ::

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Hej, a kdo pozna Primo trade?
Odprla sem račun na Binance, potem pa me je poklical broker s Primotradea in sva odprla trgovalni račun. Zdaj, ko pa sem se odločila nrest withdraval, pa hoče, da mu nakažem 15 % dnarja s SEPA na eno banko. A je to običajno poslovanje, a ni tako, da od neska odštejejo stroške in nakažejo razliko.


Vidim da nimaš dovolj netegovanja od tipov v real lifu pa si se pustila nategnit za finance, upam da ti je pasalo!



Zlo si prijazen,


Kako ti naj drugače in lepše povem, da si se pustila nategnit?

Pa kakšen broker, kakšna registracija, bistvo kripta je ravno to, da ni brokerjev več. Ti greš pa ravno kontra.

Plačaj zdaj in se nekaj nauči od tega.

Glede na to da ne veš ali trola ali ne.. ne svetuj naj plača. Reče jim naj naj se j... in ji povej da lahko uredi vse sama :) bodi boljši kot drugi ;)



Seveda bom pošteno premislila preden se še bolj zafrknem.

Mato989 ::

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Sonja3 je izjavil:

Hej, a kdo pozna Primo trade?
Odprla sem račun na Binance, potem pa me je poklical broker s Primotradea in sva odprla trgovalni račun. Zdaj, ko pa sem se odločila nrest withdraval, pa hoče, da mu nakažem 15 % dnarja s SEPA na eno banko. A je to običajno poslovanje, a ni tako, da od neska odštejejo stroške in nakažejo razliko.


Vidim da nimaš dovolj netegovanja od tipov v real lifu pa si se pustila nategnit za finance, upam da ti je pasalo!



Zlo si prijazen,


Kako ti naj drugače in lepše povem, da si se pustila nategnit?

Pa kakšen broker, kakšna registracija, bistvo kripta je ravno to, da ni brokerjev več. Ti greš pa ravno kontra.

Plačaj zdaj in se nekaj nauči od tega.

Glede na to da ne veš ali trola ali ne.. ne svetuj naj plača. Reče jim naj naj se j... in ji povej da lahko uredi vse sama :) bodi boljši kot drugi ;)


Če ne trola je ekstra neumna. Kaj naj uredi vse sama, če je neumnica nakazala njim keš kot razumem...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sonja3 ::

Ne trolam, žal.
Čista začetnica sem.
Kako lahko uredim sama?

A_A ::

Dobro, če je keš nakazan drugam, potem je res draga šola, žal..

Mato989 ::

Sonja3 je izjavil:

Ne trolam, žal.
Čista začetnica sem.
Kako lahko uredim sama?


Nikakor, sprejmi da si spušila denar in se nauči to za naslednjič... lahko ti pomagamo kako prav nakazat denar na binance in je to to... ampak ti prvo pomisli kako si se ujela v to neumnost da si poslušala nekoga preko telefona in kako je sploh prišel do tvoje cifre.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PowaAaaaH ::

ETH rabi z novim candle-om ob 17:00 support na 1730 in letimo retestat ATH, po moji špekulaciji, ko se bo BTC ohladil, bomo videli ETH/BTC rise-at in možen novi ATH.

KappaPride ::

Kaj pravijo analize, gre nazaj na 40k ali 50k?
#storeofvalue

PowaAaaaH ::

Nimam pojma :)) spet špekulativno glede na 10 dni nazaj bi reku, da bomo v 24 urah retestal vsaj all time high od prej ali nekje 40k, pod to najbrš trenutno ne gremo.. Ne morš pa na hypeu analizirat kej velik :), sam da mi dump ne uzame še ETH-ja pa smo dobri :))

lamborđini ::

Lep projekt. Enkrat jim je ze nakazala, sedaj so oni v enem tednu naredil 1000% in sedaj mora spet nakazat 15% tega fiktivnega ustvarjenega dobicka, ki ga tko al tko ne bo vidla. Ce prav razumem to poslovno strategijo?

Jaki-1 ::

PowaAaaaH je izjavil:

ETH rabi z novim candle-om ob 17:00 support na 1730 in letimo retestat ATH, po moji špekulaciji, ko se bo BTC ohladil, bomo videli ETH/BTC rise-at in možen novi ATH.

Ali misliš close na 17:00 4h svečki?
Pa hvala za tvoje analize ki jih deliš z nami.

Mato989 ::

lamborđini je izjavil:

Lep projekt. Enkrat jim je ze nakazala, sedaj so oni v enem tednu naredil 1000% in sedaj mora spet nakazat 15% tega fiktivnega ustvarjenega dobicka, ki ga tko al tko ne bo vidla. Ce prav razumem to poslovno strategijo?


Nekaj takega... skratka na suho so jo pojebali... in to orenk.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Opa, frizerke na slo-tech. Sem mislil, da vi strižete druge, zdaj pa vidim, da je obratno.

PowaAaaaH ::

Jaki-1 je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

ETH rabi z novim candle-om ob 17:00 support na 1730 in letimo retestat ATH, po moji špekulaciji, ko se bo BTC ohladil, bomo videli ETH/BTC rise-at in možen novi ATH.

Ali misliš close na 17:00 4h svečki?
Pa hvala za tvoje analize ki jih deliš z nami.


z odprtjem nove sveče ob 17:00 bo vrjetno manjši pullback v prvih 15-20 minutah, vsaj jaz bi si tako želel, da retestamo nazaj support blizu 1730, čeprav trenutno kar leti gor.. Sej ne da imam kaj proti :) samo prehudo je mal :D, je lahko pol tok večji dump, če ne prebije ATH.

Jaki-1 ::

Sonja3 je izjavil:

Ne trolam, žal.
Čista začetnica sem.
Kako lahko uredim sama?

Bodi zelo previdna, vse to glede Binance ali katerih drugih borz lahko urejaš sama.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

DegenGambler ::

Čakej Sonja, ti si njim nakazala keš, naj bi bili kao 10x donosi v kratkem času, sedaj pa hočejo da jim pošjleš še 15% dobička?? Ne da bi samo oni vzeli 15% stran od dohodkov in ti vrnili 85%?

Googlanje o Primo Trade in scam ne deluje obetavno. https://www.personal-reviews.com/2020/0...

Naj ti bo to šola za naslednič. V kripto vlagaj sama, kjer imaš sama dostop do accounta in tam delaš z denarjem kar želiš.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

PowaAaaaH je izjavil:

Jaki-1 je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

ETH rabi z novim candle-om ob 17:00 support na 1730 in letimo retestat ATH, po moji špekulaciji, ko se bo BTC ohladil, bomo videli ETH/BTC rise-at in možen novi ATH.

Ali misliš close na 17:00 4h svečki?
Pa hvala za tvoje analize ki jih deliš z nami.


z odprtjem nove sveče ob 17:00 bo vrjetno manjši pullback v prvih 15-20 minutah, vsaj jaz bi si tako želel, da retestamo nazaj support blizu 1730, čeprav trenutno kar leti gor.. Sej ne da imam kaj proti :) samo prehudo je mal :D, je lahko pol tok večji dump, če ne prebije ATH.

1730 prebito.. to the moon :)

Mato989 ::

DegenGambler je izjavil:

Čakej Sonja, ti si njim nakazala keš, naj bi bili kao 10x donosi v kratkem času, sedaj pa hočejo da jim pošjleš še 15% dobička?? Ne da bi samo oni vzeli 15% stran od dohodkov in ti vrnili 85%?

Googlanje o Primo Trade in scam ne deluje obetavno. https://www.personal-reviews.com/2020/0...

Naj ti bo to šola za naslednič. V kripto vlagaj sama, kjer imaš sama dostop do accounta in tam delaš z denarjem kar želiš.


Ti si dejansko moral googlat da si ugotovil da je tolescam na kubik?

Epsko.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

KappaPride ::

še cca 10min, da se zjasnijo kam gre, al pa tud ne
#xtztomoon

DegenGambler ::

Mato989 je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Čakej Sonja, ti si njim nakazala keš, naj bi bili kao 10x donosi v kratkem času, sedaj pa hočejo da jim pošjleš še 15% dobička?? Ne da bi samo oni vzeli 15% stran od dohodkov in ti vrnili 85%?

Googlanje o Primo Trade in scam ne deluje obetavno. https://www.personal-reviews.com/2020/0...

Naj ti bo to šola za naslednič. V kripto vlagaj sama, kjer imaš sama dostop do accounta in tam delaš z denarjem kar želiš.


Ti si dejansko moral googlat da si ugotovil da je tolescam na kubik?

Epsko.


Moral sem se prepričat, ali gre za totalen scam in svojega denarja ne bo nikoli več videla, ali gre za "Jaz bom tvoj finančni posrednik in ti bom trgal velike %" scam.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Mato989 ::

Celotna zgodba itak smrdi pri glavi, Sonja pravi da se je registrirala na binance pol jo je pa Primo Trade poklical in so naredli registracijo... to mi ne gre skup, prvič kako so dobili njeno cifro in ali je naključje da je to sovpadalo z binance registracijo... se je morda registrirala na fake binance stran?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BorutO ::

A_A je izjavil:

BorutO je izjavil:

Jaz sem si za 192usd kupil btt coine, ki so skoraj zastonj. 410.111 enot, upam, da kdaj pride vsaj do 10 centov. Trenutni profit je dobrih 20 usd. Naslednjo rundo kupim doge.

srečno, jaz na to ne bi računal pred 2030, če ne bo vmes propadlo kaj :)


Saj jaz tudi ne pričakujem. :) Lahko pa se zgodi čudež. :P Če bo pa propadlo, se pa niti ne bom nekaj jokal za tem denarjem. Treba je probati. :) Bitcoini pa so mi res predragi, da bi z njimi za 200usd ustvaril neki profit. Prej bi moglo narasti na 50.000, da bi imel vsaj kakšnih 30eur profita :)

V Doge bom vše vložil, nato v trx še enkrat, v xrp in še se bo kaj našlo. Ne bom čakal, da bo malo zraslo pa pobral ven in šel od začetka ali kako to že delate ... pustil bom notri, pa čakal celo večnost, da pride do zneska, ki sem si ga zadal. ;) Pri meni je to 1 evro za BTT, če kdaj bo, če ne pa pač nič ... V Etheriumu imam isto 240 usd vloženega notri, bitcoin sem pa prodal, ker ni profita. Če bi ga za par jurjev kupil, bi se mi poznalo nekaj malega.

A110 ::

spet?

IL_DIAVOLO ::

Vsaj vlagaj v prihodnost, ne pa preteklost.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BorutO ::

perci je izjavil:

Geslo do Elonovega Twitter accounta je vredno več kot Tesla :).

Po moje ima najbolj zakomplicirano geslo od vseh twitter uporabnikov ... če je že svojega froca poimenoval po formulah, potem si lahko misliš kako izgledajo kaj njegova gesla. :)

A_A ::

BorutO je izjavil:

perci je izjavil:

Geslo do Elonovega Twitter accounta je vredno več kot Tesla :).

Po moje ima najbolj zakomplicirano geslo od vseh twitter uporabnikov ... če je že svojega froca poimenoval po formulah, potem si lahko misliš kako izgledajo kaj njegova gesla. :)

brez skrbi da uporablja 2FA

noben ni javil ka je zdaj z sveco :) je pokazal gor al dol.. zaenkrat gre gor :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

PowaAaaaH ::

Prebil je ATH brez večjih problemov ha.. Nisem pričakoval tega - vleče ga tut BTC sigurno. Če rata ATH new support se nimamo kej bat, bomo vidli kaj se bo zgodilo, ko BTC pade pod 44k ali bo ETH zdržal na ATH supportu. Sam bi še vedno raje videl, da nrdi cca 30$ pullbacka in gre bolj umirjeno navzgor.


Na binancah je 44.333$

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PowaAaaaH je izjavil:

Prebil je ATH brez večjih problemov ha.. Nisem pričakoval tega - vleče ga tut BTC sigurno. Če rata ATH new support se nimamo kej bat, bomo vidli kaj se bo zgodilo, ko BTC pade pod 44k ali bo ETH zdržal na ATH supportu. Sam bi še vedno raje videl, da nrdi cca 30$ pullbacka in gre bolj umirjeno navzgor.


Saj BTC je pod 44k trenutno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Qcube ::

BorutO je izjavil:

A_A je izjavil:

BorutO je izjavil:

Jaz sem si za 192usd kupil btt coine, ki so skoraj zastonj. 410.111 enot, upam, da kdaj pride vsaj do 10 centov. Trenutni profit je dobrih 20 usd. Naslednjo rundo kupim doge.

srečno, jaz na to ne bi računal pred 2030, če ne bo vmes propadlo kaj :)


Saj jaz tudi ne pričakujem. :) Lahko pa se zgodi čudež. :P Če bo pa propadlo, se pa niti ne bom nekaj jokal za tem denarjem. Treba je probati. :) Bitcoini pa so mi res predragi, da bi z njimi za 200usd ustvaril neki profit. Prej bi moglo narasti na 50.000, da bi imel vsaj kakšnih 30eur profita :)

V Doge bom vše vložil, nato v trx še enkrat, v xrp in še se bo kaj našlo. Ne bom čakal, da bo malo zraslo pa pobral ven in šel od začetka ali kako to že delate ... pustil bom notri, pa čakal celo večnost, da pride do zneska, ki sem si ga zadal. ;) Pri meni je to 1 evro za BTT, če kdaj bo, če ne pa pač nič ... V Etheriumu imam isto 240 usd vloženega notri, bitcoin sem pa prodal, ker ni profita. Če bi ga za par jurjev kupil, bi se mi poznalo nekaj malega.


En indikator mi kaže da bi lahko doge dosegel vrh v najslednjih dveh dneh, pol naj bi sledila korekcija. Sicer je vse mogoče ampak kupovat doge na peaku je precej riskantno.

kakob ::



Tko mal za foro, sem predolgo čakal potrditev novice (še preden sem kupil sem postal na st).

Če še kdo ni na ftx, get your discount https://ftx.com/#a=4783975

Kljub današnjemu navalu, kjer so dol cepali binance, kraken, bitstamp ... ftx je imel 100% uptime.

Aja, trade je še open. SL je na entry point. It's called free call option, I love those. :-)
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Johnny QJ ::

tale Kraken je res jajc, kaj ti koristi če vedno ko je gneča ugasne
««
237 / 1490
»»