» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
234 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

gandolfino je izjavil:

@PrihajaNodi
Ne razumem v čem je štos da nonstop omenjaš ta XTZ..
in zakaj nisi prodal pri 3.5 dva dni nazaj?

Jaz sem ga kupil 10 dni nazaj, naredil 20% profita in sem ga že prodal.


Razumem da ne razumes. Zadeva je globlja, kot si mislis.


O tej globji zgodbi govorim že skozi in vidite se dogaja, če mu nebi bilo mar bi že zdavnaj prodal, tako pač boli. Upam da ne dolgo.



Ja, kapitan me je potopil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sirena ::

XRPNERD je izjavil:

Ampak res vsaka čast komur drži DOGE na 0,74usd pri tem, da je skor vse drugo rdeče...:O


Hehe, ta prvo doge pumpo sem prehitro prodala, nato pa sem ga ene dva dni nazaj - ko je bil kar konkretno dol - spet nekaj kupila in si naštimala 2/3 prodaje pri 62 evrov (to je zdaj že mimo), 1/3 mi ga je še ostalo in ravno razmišljam, kako dolgo naj ga še pustim - ker kupila sem ga izključno za trejdanje.

Sicer sem januarja pobrala ven kar nekaj fiata, trenutno pa imam v portfelju:
ca. 10% BTC
ca. 20% ETH
ca. 20% EUR
ca. 15% AVAX in ALGOR (Hvala, Nodi, je bilo že precej manj)
ca. 15% POLKADOT (pa se ga bom po mojem večino kmalu znebila)
ca. 10% BNB (sem za las zgrešila prodajo, zdaj pa čakam, da gre spet gor - če bo..)
ca. 5% ADA
ca. 5% DOGE

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

gandolfino je izjavil:

@PrihajaNodi
Ne razumem v čem je štos da nonstop omenjaš ta XTZ..
in zakaj nisi prodal pri 3.5 dva dni nazaj?

Jaz sem ga kupil 10 dni nazaj, naredil 20% profita in sem ga že prodal.


Razumem da ne razumes. Zadeva je globlja, kot si mislis.


O tej globji zgodbi govorim že skozi in vidite se dogaja, če mu nebi bilo mar bi že zdavnaj prodal, tako pač boli. Upam da ne dolgo.




Ja, kapitan me je potopil



A to pa veš, da iz utaplajoče barke se da rešiti iz potopljene pa ne. Si bil vmes na počitnicah? Povej kje, ker jaz že nekaj časa ne smem kam.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

gandolfino je izjavil:

@PrihajaNodi
Ne razumem v čem je štos da nonstop omenjaš ta XTZ..
in zakaj nisi prodal pri 3.5 dva dni nazaj?

Jaz sem ga kupil 10 dni nazaj, naredil 20% profita in sem ga že prodal.


Razumem da ne razumes. Zadeva je globlja, kot si mislis.


O tej globji zgodbi govorim že skozi in vidite se dogaja, če mu nebi bilo mar bi že zdavnaj prodal, tako pač boli. Upam da ne dolgo.




Ja, kapitan me je potopil



A to pa veš, da iz utaplajoče barke se da rešiti iz potopljene pa ne. Si bil vmes na počitnicah? Povej kje, ker jaz že nekaj časa ne smem kam.


Kapitan je rekel da bom reven, če ne bom kupil tega. In sedaj sem se utopil. Srečen?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

DOGE se bo zdaj začel pojavljati v mainstream medijih v člankih o nori rasti kriptovalut in delnic - Musk mu bo zrihtal frontpage.
To bo verižna reakcija, še več ljudi bo slišalo za DOGE, povezali bojo z Muskom in Teslo.

In ne vem če ni več res mogoče DOGE pri 1$ - norišnica:))

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:


Kapitan je rekel da bom reven, če ne bom kupil tega. In sedaj sem se utopil. Srečen?


A loh mal LSDja še med nas podeliš, pedofil?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

gandolfino ::

Musk&DOGE je black swan dogodek ki ga ni mogla napovedati nobena fundamentalna ali tehnična analiza:)
Covid19 je isto black swan dogodek ki spreminja potek zgodovine - napovedat se pa taki dogodki ne morejo..

XRPNERD ::

gandolfino je izjavil:

Musk&DOGE je black swan dogodek ki ga ni mogla napovedati nobena fundamentalna ali tehnična analiza:)
Covid19 je isto black swan dogodek ki spreminja potek zgodovine - napovedat se pa taki dogodki ne morejo..


Ja ok smo razumeli. A ti lahko prodam en kilo dreka, pa povej sosedu, da še on kupi, da slučajno ne bo FOMO, ko bo cel svet kupoval moj drek.

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

gandolfino je izjavil:

@PrihajaNodi
Ne razumem v čem je štos da nonstop omenjaš ta XTZ..
in zakaj nisi prodal pri 3.5 dva dni nazaj?

Jaz sem ga kupil 10 dni nazaj, naredil 20% profita in sem ga že prodal.


Razumem da ne razumes. Zadeva je globlja, kot si mislis.


O tej globji zgodbi govorim že skozi in vidite se dogaja, če mu nebi bilo mar bi že zdavnaj prodal, tako pač boli. Upam da ne dolgo.




Ja, kapitan me je potopil



A to pa veš, da iz utaplajoče barke se da rešiti iz potopljene pa ne. Si bil vmes na počitnicah? Povej kje, ker jaz že nekaj časa ne smem kam.


Kapitan je rekel da bom reven, če ne bom kupil tega. In sedaj sem se utopil. Srečen?



Mogoče pa boš srečen, enkrat. Kaj pa, če kapitan ve, da je tako prav?
Samo če si potopljen boš težko splaval nazaj, ne vem o kakih zneskih se gre, niti o valuti nakupa, to pa sam veš. Nadeni rešilni jopič, pa ti rata, mogoče.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

XRPNERD ::

Ja Nodi, prodaj XTZ in go all in DOGE. Zdej je poceni, samo 0,08$

ViperR ::

Razmisljam da bi shortal doge/btc, kaj pravite? Malo manj risky kot doge/usd in zna bit lep reward, se posebi ce btc naredi nov ath?

Anney ::

@XRPNERD
Ne bodi drugi kapetan, ki ga pelje na suho. :)

Bom z malo napisal.
Možno je pa vse, tudi DOGE lahko gre z pumpanjem medijev in influencerjev, ter vpljivneži visoko

Sam grem daleč okoli.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

kakob ::

Anney je izjavil:


Mogoče pa boš srečen, enkrat. Kaj pa, če kapitan ve, da je tako prav?
Samo če si potopljen boš težko splaval nazaj, ne vem o kakih zneskih se gre, niti o valuti nakupa, to pa sam veš. Nadeni rešilni jopič, pa ti rata, mogoče.


Omg anney, frišn si kle, ne nasedaj temu bullshiterju.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Anney ::

Na frišno samo pišem v tej temi, res je da oazadja določenih profilov ne poznam. Nisem pa brel za nazaj, priznam.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

doktorproof ::

Kolikor vidim, je tale Musk precej obseden z vesoljem, zato se ne bi čudil, če bi se logotip tega cucka pojavil na eni od njegovih raket... vemo pa, katero je bilo prvo bitje, ki je poletelo v vesolje. Če sodim po izpeljanih projektih tega možakarja (pejpal, tesla) gre tale kovanček zagotovo na celo cifro, vprašanje samo koliko mestno.

endelin ::

Buy backal sem Curve Dao Token.
2.92
Prodajal sem deljeno 4:D

Ajde da vidmo če gre lahko nazaj na ath

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Anney ::

doktorproof je izjavil:

Kolikor vidim, je tale Musk precej obseden z vesoljem, zato se ne bi čudil, če bi se logotip tega cucka pojavil na eni od njegovih raket... vemo pa, katero je bilo prvo bitje, ki je poletelo v vesolje. Če sodim po izpeljanih projektih tega možakarja (pejpal, tesla) gre tale kovanček zagotovo na celo cifro, vprašanje samo koliko mestno.


Temu kovancu ''retorično'' pravijo kovanec ljudstva, kovanec ljudi, zna biti zanimivo, sam pa bom samo spremljal ima pa dobro podporo in oglaševanje.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

seniorman ::

Niste normalni. Jaz imam plan biti čez 2-3 mesce v penziji, upam da se izide.

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

Anney je izjavil:


Mogoče pa boš srečen, enkrat. Kaj pa, če kapitan ve, da je tako prav?
Samo če si potopljen boš težko splaval nazaj, ne vem o kakih zneskih se gre, niti o valuti nakupa, to pa sam veš. Nadeni rešilni jopič, pa ti rata, mogoče.


Omg anney, frišn si kle, ne nasedaj temu bullshiterju.



Ta bullshiter je dal marsikomu x10! Kapitan ga je pa potopil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

bullshit bullshit bullshit


Debata bo ful boljša, ko se boš prizemljiv.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Anney ::

Mene bolj kot debata zanimajo zneski in valuta nakupa, resno. Premoreš to, Nodi?

@seniorman
Čestitke, javi ko boš tam. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

bullshit bullshit bullshit


Debata bo ful boljša, ko se boš prizemljiv.


Zakaj? Ker si mi rekel da bom reven, ce ne bom kupil tega coina? In sem ga. Pa se vedno sem reven
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

kakob je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

bullshit bullshit bullshit


Debata bo ful boljša, ko se boš prizemljiv.


Zakaj? Ker si mi rekel da bom reven, ce ne bom kupil tega coina? In sem ga. Pa se vedno sem reven


Reven si ti v glavi predvsem.

Kr url prlep kje sem to reku, retard.

Pa tudi če bi.. kaj vse si ti reku brez karkšne koli teže, lol.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

endelin ::

fantje, stay classy:)

kow ::

Qcube je izjavil:

kow je izjavil:

Da das v kripto "samo toliko kot si pripravljen izgubiti", je najvecja neumnost kar sem jo kdaj slisal.


Torej svetuj vsakemu da vzame kredit 30 let in gre all in. Just yolo do it...


Tega nisem rekel. Neumnost je, zato ker je to samo skondenziran disclaimer o rizicnosti nalozb in predvsem "se odrekam vsake odgovornosti, da sem ti to svetoval. Ti pa svetujem, da nabavis kripto. Ce bo slo gor, ti bom pa se naslednjih 20 let metal, kak si zasluzil zarad mene. Ce gre dol. Saj se ti rekel, da lahk vse zgubis."

A_A ::

telcoin nekdo malo pumpa :) speči velikan :))

A_A ::

A_A je izjavil:

telcoin nekdo malo pumpa :) speči velikan :))


Ima kdo kakšno mnenje o RUNE ?

DeeJay ::

$INFI
Don't f with me.

Motion ::

Ko gledam portfolio mi je žau samo da sem polovico sredstev vložu v delnice in ne še tisto v kripto. :))

DegenGambler ::

Čez 2 meseca boš pa vesel, da si vložil le polovico sredstev v kripto in ne vsega :)

A_A je izjavil:

A_A je izjavil:

telcoin nekdo malo pumpa :) speči velikan :))


Ima kdo kakšno mnenje o RUNE ?


Včeraj ga je v svojem videu analiziral shillal CoinBureau (skupaj s Kusamo). Vrednost je bila takrat malo čez 3$, je pa res, da je bilo to ob dipu Bitcoina. Me zanima kaj se lahko zgodi, ko RUNE zashilla nekdo z 300k subscriberji.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

A_A ::

DegenGambler je izjavil:

Čez 2 meseca boš pa vesel, da si vložil le polovico sredstev v kripto in ne vsega :)

A_A je izjavil:

A_A je izjavil:

telcoin nekdo malo pumpa :) speči velikan :))


Ima kdo kakšno mnenje o RUNE ?


Včeraj ga je v svojem videu analiziral shillal CoinBureau (skupaj s Kusamo). Vrednost je bila takrat malo čez 3$, je pa res, da je bilo to ob dipu Bitcoina. Me zanima kaj se lahko zgodi, ko RUNE zashilla nekdo z 300k subscriberji.

Potem je poleg bulla to vzrok za rast

gandolfino ::

Motion je izjavil:

Ko gledam portfolio mi je žau samo da sem polovico sredstev vložu v delnice in ne še tisto v kripto. :))


Tudi meni je žal za nakup AMC, Blackberry, Nokia..upam da pridem na 0 in zakljucim kariero
v WallStreetBets ;((

BorutO ::

Jaz sem si za 192usd kupil btt coine, ki so skoraj zastonj. 410.111 enot, upam, da kdaj pride vsaj do 10 centov. Trenutni profit je dobrih 20 usd. Naslednjo rundo kupim doge.

realize ::

Je kdo kupil kaj UNISTAKE-a? Trending na coin market cap.

DegenGambler ::

Okej, s svojih 20 comitanih bnbjev, bom dobil 105 SFPja v vrednosti 0.15 BNB. Zdej v nekaj dneh bo Binance SFP tudi listal na voljo za menjavo in pricakujem, da bo v prvih minutah kar naval na te tokene, vrednost enega pa bi lahko bila tam od 0.2$ do 0.5$ Donos torej od x2 do x5 takoj ob prodaji.

Ce bo res tako, potem lahko ob naslednjem Binance Launchpad projektu pricakujemo se vecji naval na BNB tokene in njihovo se vecjo rast, saj si bo folk zelel pridobiti se vec tokenov, ki bi jih potem takoj lahko dumpal ob tradingu. Maksimalen izkupicek je 20000$ tokenov. Ce grejo ob tradingu x2, x3 ali se kaj vec, so to zelo lepi donosi.

Ce pa se bodo sfp tokeni prodajali ceneje, bo pa treba narest novo analizo :)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

DeeJay ::

SFP se lista čez 3 ure in pol
Don't f with me.

A_A ::

BorutO je izjavil:

Jaz sem si za 192usd kupil btt coine, ki so skoraj zastonj. 410.111 enot, upam, da kdaj pride vsaj do 10 centov. Trenutni profit je dobrih 20 usd. Naslednjo rundo kupim doge.

srečno, jaz na to ne bi računal pred 2030, če ne bo vmes propadlo kaj :)

KappaPride ::

Gemblerji

IL_DIAVOLO ::

BorutO je izjavil:

Jaz sem si za 192usd kupil btt coine, ki so skoraj zastonj. 410.111 enot, upam, da kdaj pride vsaj do 10 centov. Trenutni profit je dobrih 20 usd. Naslednjo rundo kupim doge.


Skoda, ker si tako nerazgledan :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

KappaPride ::

Kosta-furam begije

Nodi, zakaj nisi kupil romunskega šitkojna-insta penzija

kakob ::

KappaPride je izjavil:


Nodi, zakaj nisi kupil romunskega šitkojna-insta penzija


Ker samo gobec vrti,
inu zvesto XTZ drži.

Ker samo gobec odpira,
ko se mu NAV radira.

Ker samo gobec opleta,
mu je borša zakleta.


AA BB CC, meh. Lahko bi se kej boljšega spomnil.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

tequila ::

DegenGambler je izjavil:

Čez 2 meseca boš pa vesel, da si vložil le polovico sredstev v kripto in ne vsega :)

A_A je izjavil:

A_A je izjavil:

telcoin nekdo malo pumpa :) speči velikan :))


Ima kdo kakšno mnenje o RUNE ?


Včeraj ga je v svojem videu analiziral shillal CoinBureau (skupaj s Kusamo). Vrednost je bila takrat malo čez 3$, je pa res, da je bilo to ob dipu Bitcoina. Me zanima kaj se lahko zgodi, ko RUNE zashilla nekdo z 300k subscriberji.


Par ur pred tem videom sem prodal vso KSM pri 109 (kupil pri 66)... in zdaj lepo raste.
tequila

PowaAaaaH ::

ETH deluje dobr za naslednji trade. RSI resistence breakout, TTM na bull strani, prebil 1650$ - kar potrebuje sedaj je support na te ceni, ki je bila prej resistance. Vrjetno počakam naslednji 4h Candle (za dodatno potrditev) ob 13:00 in začnem počasi dodajati pozicijo. Imam že 15% od prej pri dosti bolj risky entry-ju. (Vrjento bo še prej manjši pullback proti supportu)

Problem, ki ga vidim je pa da ni veliko placa, saj smo skoraj že pri ATH, skoraj bolj scalp trade razen v primeru če gre čez ATH.

1. target bi bil nekje 1720-1730.. Kar je bolj malo, če imaš malo kapitala (cca.5%).

SuperKripto ::

Shillanje dogecoin na elonovem twitterju ima verjetno globlji pomen. Na saljiv nacin, kao humor doge, uzad prikrito oglasevanje kripto sveta. Zdaj so vstopili v shillanje tudi znani reperji in nekdanji rock zvezdniki. Verjetno se gre tukaj za nekaj veliko vec. Verjetno elite, ki stojijo za temi marionetnimi lutkami in shillerji, zelijo postopoma pripeljat javnost do brezgotovinskega nacina zivljenja. Doge je samo izgovor, da se kao samo hecajo. V resnici se ne gre za dogecoin ampak za vstop v kripto. Sej v bistvu je tudi shillal bitcoin.

perci ::

Geslo do Elonovega Twitter accounta je vredno več kot Tesla :).

Senior Dev ::

Doge je kul. Nodi ga je kupoval že pri $0,0002 in ga bo držal vsaj do $1. Zdaj pa si zračunajte kaj to pomeni za našega Nodija. :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Da ga bo prodal, ko bo propadel?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

CptHindsight ::

Živjo!

Mi je kolega rekel, naj kupim kripto in sem 2 dni nazaj kupil 30% BTC, 30% ETH in 40% Doge. To so njegove izbire za coine, BTC in ETH ker sta glavna, Doge pa ker naj bi bil zelo velik v prihodnosti, ker ga promovira Elon Musk in naj bi v prihodnosti pretvoril tudi del Teslinih sredstev v Doge. Doge je šel zdaj iz 4 cente na 7 centov in me zanima ali naj raje prodam, ker kolega pravi, da gre do 1 dolarja?

Hvala za pomoč!

Kripto mesi ::

Captain Obvious Trol odpluj drugam.

Apofis ::

Na glas razmišljam glede zrx kovanca. Zdej bo kitajsko novo leto, kovanc pa je 0x. Bi znala zadeva še kej poskočiti?
««
234 / 1490
»»