» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
225 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

XRPNERD je izjavil:

endelin je izjavil:

Haha Curve dao token prebija tezus:)) že skor 3usd

Ampak valda jaz glih tisto stvar prodam ki bi prinesla večkratnik.


A veš un feeling, k držiš Xtz in gre gor za 0,01 usd in si rečeš ok zdej pa bo! Klikneš refresh in je 0,02 usd nižje kot prej :))
Jst sm pred enim tednom menjal v Solano. GG.

:D

Kripto mesi je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Machete je izjavil:

Moj kolega je kupil XTZ na icotu po konkretnem Kakobovem namigu. Za motor je dal not, ven za bmw 5. Novo. Katere ne rabi, ker ima sicer boljši avto. Nodi očitno je nasvetom sledit zate že malo preveč. Provaj raje s taktiko 10 eur na prvih 100 CM coinov. Also, kakobov nasvet je bil vedno tipa, lahko gre na nulo. Še spomnim se, da je reku, da ne pretiravat, da je on šel precej na 'easy' in.


Ah ne imeli smo ga za high tech strokovnjaka. V koncni fazi poglej Avax, Polkadot...solid projekti. Kot receno, je priporocil Tezos longterm, sedaj je samo nasedel kit.

A lahko odjebeš s tezosom in jamranjem? Imel si x10, prodal bi, pa bi bilo, ne pa vsakodnevno jokanje. Daj perci zradiraj kretena iz teme.


Ja kaj pa je kakob rekel tako carobnega? Uni? Ave? Saj polko sem rekel da kupte ko je bila na kraknu za 2 usd, avax isto. In Kakob je sedaj nek bog...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

A tistih deset ki so šli na nulo, si pa pozabil? Še slepa kura zrno najde, če bi verjel v njih bi že zdavnaj pretopil tisti tezos v njih, tako pa jamraš iz dneva v dan. Kakoba pa ne mešaj zraven, podal je svoje mnenje, nikoli ni pozival k nakupu, povedal je, kaj bo/je kupil in to je to.

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

A tistih deset ki so šli na nulo, si pa pozabil? Še slepa kura zrno najde, če bi verjel v njih bi že zdavnaj pretopil tisti tezos v njih, tako pa jamraš iz dneva v dan. Kakoba pa ne mešaj zraven, podal je svoje mnenje, nikoli ni pozival k nakupu, povedal je, kaj bo/je kupil in to je to.


A tisto ko pravi da je xrp scam si pa pozabil? Dan za tem pa 100% gor:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zezz ::

A bo Ether ostal vsaj nekaj casa nad 1600 kaj mislite?

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

A tistih deset ki so šli na nulo, si pa pozabil? Še slepa kura zrno najde, če bi verjel v njih bi že zdavnaj pretopil tisti tezos v njih, tako pa jamraš iz dneva v dan. Kakoba pa ne mešaj zraven, podal je svoje mnenje, nikoli ni pozival k nakupu, povedal je, kaj bo/je kupil in to je to.


A tisto ko pravi da je xrp scam si pa pozabil? Dan za tem pa 100% gor:)


Ja pa sej je. Če gre gor še ne pomen da ni scam, vosu.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

IL_DIAVOLO ::

Vse je spekukiranje, le da določeni dejansko raziščejo background in je nek % možnosti za moon, določeni pa nimajo pojma in kljub temu brez slabe vesti delajo reklamo za shit coin.

Ce bi ze koga poslušal, je to seveda kakob@ in ne razni nodiji in dj-ji.

Bookmark it or just keep in mind.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Aston_11 ::

wenn celsius website?

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

wenn celsius website?

:)

kakob je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

A tistih deset ki so šli na nulo, si pa pozabil? Še slepa kura zrno najde, če bi verjel v njih bi že zdavnaj pretopil tisti tezos v njih, tako pa jamraš iz dneva v dan. Kakoba pa ne mešaj zraven, podal je svoje mnenje, nikoli ni pozival k nakupu, povedal je, kaj bo/je kupil in to je to.


A tisto ko pravi da je xrp scam si pa pozabil? Dan za tem pa 100% gor:)


Ja pa sej je. Če gre gor še ne pomen da ni scam, vosu.


A Tezos pa Eos sta pa kaj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kakob ::

Aston_11 je izjavil:

wenn celsius website?


Misliš web gui? Pomoje mesec, dva.

PrihajaNodi je izjavil:


A Tezos pa Eos sta pa kaj?


Dve različne stvari.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

Dve različne stvari.


S skupnim imenovalcem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dve različne stvari.


S skupnim imenovalcem


S skupnim imenovalcem da jih nodi ne razlikuje.

Tko k vse ostalo.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Aston_11 ::

kakob je izjavil:

Misliš web gui? Pomoje mesec, dva.
Tako je. Me je nodi čist zmešal... ;)

kakob ::

Aston_11 je izjavil:

kakob je izjavil:

Misliš web gui? Pomoje mesec, dva.
Tako je. Me je nodi čist zmešal... ;)


Itak pa priporočam da si za vse te 2fa appe, bančne appe, kripto appe itd zrihtate ločen telefon. Kakšen cheap pixel je kul ker redno dobivaš latest security update.

Ta telefon potem ne nosiš s seboj v žepu ampak je doma (al kjerkoli že) na varnem.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

endelin ::

Spet pos 3usd

Moj tezzie

PowaAaaaH ::

Zezz je izjavil:

A bo Ether ostal vsaj nekaj casa nad 1600 kaj mislite?



Spremljaš chart? Kaj vidiš?

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Spet pos 3usd

Moj tezzie


Je pa curve dao na 3 usd...uf 3.15
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Zezz ::

PowaAaaaH je izjavil:

Zezz je izjavil:

A bo Ether ostal vsaj nekaj casa nad 1600 kaj mislite?



Spremljaš chart? Kaj vidiš?

Vidim da je uspesno se enkrat prebil 1600 in da se dela kar nek dober support na cca 1640

Zezz ::

Zna povohat 1700, itak je pa vse skupaj en velik BS, en od vecjih se odloci v eno ali drugo smer in vsa teorija gre po vodi. Pri delnicah vsaj znanje lahko malo pomaga, tle je pa dost gemblanja in odvisnosti od manipulacij

tonis ::

Zezz je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Zezz je izjavil:

A bo Ether ostal vsaj nekaj casa nad 1600 kaj mislite?

Spremljaš chart? Kaj vidiš?

Vidim da je uspesno se enkrat prebil 1600 in da se dela kar nek dober support na cca 1640


z različnimi indikatorji vsak vidi drugo sliko, pa vse imajo podoben pomen. Jaz recimo vidim, da je prišel testirat prejšnjo trendlinijo, ki mu je bila do včeraj resistance, danes pa support... (zaenkrat) :)

PowaAaaaH ::

Zezz je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Zezz je izjavil:

A bo Ether ostal vsaj nekaj casa nad 1600 kaj mislite?



Spremljaš chart? Kaj vidiš?

Vidim da je uspesno se enkrat prebil 1600 in da se dela kar nek dober support na cca 1640






Na hitro moj vidik - Prejšni resistance postane support -> Zlo močn support imaš pri cca. 1450, manjši support je na cca. 1550, zadnji support, ki drži trendline uptrend od nekje decembra je pri 1350-1400 trenutno.. Potem imaš 1250 in downtrend.. Men za enkrat ne kaže novga entry-ja (še), lahko pa vidiš tudi spodaj RSI - ko/če enkrat nrdi clear breakdown na support trendline, gre lahko price action z njem v podn. Ni pa za 1x vidt da bi strmoglavu, bolj consolidation..

tonis je izjavil:

Zezz je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Zezz je izjavil:

A bo Ether ostal vsaj nekaj casa nad 1600 kaj mislite?

Spremljaš chart? Kaj vidiš?

Vidim da je uspesno se enkrat prebil 1600 in da se dela kar nek dober support na cca 1640


z različnimi indikatorji vsak vidi drugo sliko, pa vse imajo podoben pomen. Jaz recimo vidim, da je prišel testirat prejšnjo trendlinijo, ki mu je bila do včeraj resistance, danes pa support... (zaenkrat) :)


Pri USD pride tudi meni en trendline tako, pri EUR je pa velik resistance. Tako, da vidim podobno :)

Zgodovina sprememb…

Zezz ::

Ja tko nekako ce smo bolj pikolovski se strinjam. Jez sem nabavu mal nad 1600 ce prebije dol se negrem vec. Ce dans vsaj malo ne povoha 1700 grem nazaj v stockse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zezz ()

sdavid99 ::

Kakšna so mnenja o uniswap ? Kar lepo raste.

Zezz ::

Kot sem rekel edeb od velkih,kitov, skladov ipd. se odloci po svoje pa se Musk kaj doda :) pa gre vsa ta teorija na glavo :)

PowaAaaaH ::

Zezz je izjavil:

Ja tko nekako ce smo bolj pikolovski se strinjam. Jez sem nabavu mal nad 1600 ce prebije dol se negrem vec. Ce dans vsaj malo ne povoha 1700 grem nazaj v stockse.


Mislim, da z vidika trejdanja je letos velik potencial potegniti % v bull marketu v Crypto. Lažje kot v stocks.. Tam sem za 1x naložil longer term/swing in se posvetu bl crypto osebno. Ejpl printa pa še Baba se prebuja :)

paradoxxx ::

Leverage feni, mal backgrounda od znalca, da ne boste samo grafov gledal:

PowaAaaaH ::

paradoxxx je izjavil:

Leverage feni, mal backgrounda od znalca, da ne boste samo grafov gledal:




that's why money management spada med top 3 zakone v trejdanju.

SuperKripto ::

kripto gre lahko gor milijon procentov, ampak to se ne pomeni, da ni scam. Cena in nateg nima veze s tem. Sej tudi izven kripta printajo denar iz nic. Koliko vas je prejelo placilo v eurih ali dolarjih? Ali ste jim povedali, da fiat denarja ne sprejemate, ker ga printajo iz nic? Mislim, da ne. Ampak to se ne pomeni, da printanje iz nic ni nateg. Ampak ocitno nimajo interesa tega spremenit. Zgleda, da jim tako pase. Vam pa tut, zgleda. Se kdo pritozuje?

Zgodovina sprememb…

kakob ::

SuperKripto je izjavil:

Se kdo pritozuje?


Jst.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

SuperKripto je izjavil:

kripto gre lahko gor milijon procentov, ampak to se ne pomeni, da ni scam. Cena in nateg nima veze s tem. Sej tudi izven kripta printajo denar iz nic. Koliko vas je prejelo placilo v eurih ali dolarjih? Ali ste jim povedali, da fiat denarja ne sprejemate, ker ga printajo iz nic? Mislim, da ne. Ampak to se ne pomeni, da printanje iz nic ni nateg. Ampak ocitno nimajo interesa tega spremenit. Zgleda, da jim tako pase. Vam pa tut, zgleda. Se kdo pritozuje?


Dej mal trejdi, da boš še za kakšno stanovanje zaslužil, pa če imaš že prebliske, da zadeva ni kul, lahko potem daruješ v dobrodelne namene al pa kej. :)

DegenGambler ::

Mislite, da se splača malo rideat AMPL wave?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

A_A ::

SuperKripto če te bančni račun žuli ali kripto denarnica, lahko meni nakažeš, jaz še rabim nekaj da bom dojel kako brezvezen je denar :P

Senior Dev ::

A je to slučajno od Barta glavica?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

XRPNERD ::

Ej SuperKripto!
Odkar sem prišel na forum (ene 2 meseca nazaj) praviš kako je vse skupaj scam in da "v tem trenutku" odsvetuješ vlaganje v kripto, čeprav je šlo VSE omembe vredno že najmanj x2-x10 navzgor v dveh mesecih.
Kako naj te kdo resno jemlje?
Pol pa še tvoji koledarji...
Malo si ga biksnu. :)

SuperKripto ::

Ne. Jaz sem povedal, da ne svetujem niti prodaje niti nakupa. To je vasa odlocitev. Povedal sem tudi, da se mi ne zdi prav, da moraliziram glede bitcoina, potem pa naj ga priporocam za nakup.

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

https://twitter.com/amirsarhangi/status...

Big milestone today! RippleNet received the SOC 2 "seal of approval" certifying our services as best-in-class for privacy & security.


https://cryptobriefing.com/japanese-fin...
https://dailyhodl.com/2021/02/04/former...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

SuperKripto ::

A_A je izjavil:

SuperKripto če te bančni račun žuli ali kripto denarnica, lahko meni nakažeš, jaz še rabim nekaj da bom dojel kako brezvezen je denar :P

Ne zuli me. Zivim skromno. Nisem niti priblizno bogat. Verjamem, da ste skoraj vsi tukaj bogatejsi.

A_A ::

SuperKripto je izjavil:

A_A je izjavil:

SuperKripto če te bančni račun žuli ali kripto denarnica, lahko meni nakažeš, jaz še rabim nekaj da bom dojel kako brezvezen je denar :P

Ne zuli me. Zivim skromno. Nisem niti priblizno bogat. Verjamem, da ste skoraj vsi tukaj bogatejsi.

malo heca je bilo, brez zamire ;)

XRPNERD ::

Ganon je izjavil:

https://twitter.com/amirsarhangi/status...

Big milestone today! RippleNet received the SOC 2 "seal of approval" certifying our services as best-in-class for privacy & security.


https://cryptobriefing.com/japanese-fin...
https://dailyhodl.com/2021/02/04/former...


Is that you Mr. Garlinghouse? :))

A_A je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A_A je izjavil:

SuperKripto če te bančni račun žuli ali kripto denarnica, lahko meni nakažeš, jaz še rabim nekaj da bom dojel kako brezvezen je denar :P

Ne zuli me. Zivim skromno. Nisem niti priblizno bogat. Verjamem, da ste skoraj vsi tukaj bogatejsi.

malo heca je bilo, brez zamire ;)


Ni zamire. Zamirimo samo to, da si špricao slovenštino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

SuperKripto ::

Delnice so bolj za tiste poslovneze, ki nimajo casa cel dan viset na grafih. Kripto pa je bolj za tiste, ki imajo cas, nimajo pametnejsega dela ali pa itak delajo za racunalnikom in potem izrabijo volatilnost med suporti in resistanci. Slisi se enostavno ampak ni. :D

Zgodovina sprememb…

A_A ::

XRPNERD svoj post malo višje poglej pa vidi svojo slovenštino. kako ste nekateri smešni, vpiknete se v eno črko, medtem ko sami napišete v vsakem stavku neki po svoje

XRPNERD ::

Za XTZ bojo morali hmal dat še 3. decimalko. :D

PrihajaNodi ::

XRPNERD je izjavil:

Za XTZ bojo morali hmal dat še 3. decimalko. :D

:)
Sej bo. Xtz bo zamenjal btc. Je rekel jurcek
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

kiFni je izjavil:

naši južni sosedje so bolj pametni, čeprav mi veljamo za "kripto oazo"
https://www.coindesk.com/croatias-tifon...

hrvati že pumpajo xrp >:D

hm, zanimive simbole imajo omenjeni altcoini

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Za xrp pa xlm, pa menjalnico mtgoks vemo, da je ustanovitelj oziroma soustanovitelj ista oseba. Za btc pa ne vemo >:D

XRPNERD ::

SuperKripto je izjavil:

Za xrp pa xlm, pa menjalnico mtgoks vemo, da je ustanovitelj oziroma soustanovitelj ista oseba. Za btc pa ne vemo >:D


Važno da vleče.

SuperKripto ::

vemo pa tudi za eos, da je soustanovitelj ustanovil tudi teter

skratka hrvatje imajo zdaj na pumpah zanimivo druscino kriptovalut za placevanje

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

XRPNERD je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Za xrp pa xlm, pa menjalnico mtgoks vemo, da je ustanovitelj oziroma soustanovitelj ista oseba. Za btc pa ne vemo >:D


Važno da vleče.

Pomisli koliko bodo elite zasluzile s temi iz nic narejenimi kriptovalutami. Toliko, da lahko kupijo vsa podjetja. Ob korona krizi se bolj poceni kot sicer. Ampak vazn, da ste vi in mi veseli, da dobimo zraven drobtinice? Ceprav drobtinica za navadnega cloveka zgleda ogromna, je v primerjavi s tem ena kaplja v morju. Ker so ljudje na stolckih dostkrat podkupljivi, lahko tist, ki ima denar upravlja svet kakor si zeli. In ti bos temu ploskal, samo da zraven dobis nekaj brezvrednega denarja, narejenga iz nic? Kaj pa svoboden svet?

Zgodovina sprememb…

kakob ::

Never take a financial advice from someone who works for a living.

endelin ::

Spet sem se zajebal na kraknu. Namesto da bi prodal sem kupil nekaj doge:D

paradoxxx ::

kakob je izjavil:

https://twitter.com/iearnfinance/status...

Repositioning.


A tole zna met kej impacta na kej drugega?

Edit: sej so popravil, sem bil prehiter.

Zgodovina sprememb…

««
225 / 1490
»»