» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
223 / 1490
»»

sloxl8 ::

$VIB (ne $VIBE, ampak VIB) danes +35%.

- Pump and dump?
- Umek ima spetset v živo?
- Long term?

DegenGambler ::

PnD.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Anney ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Anney je izjavil:

Sem povedal popoldne okoli 14 ure, da DOT lepo raste, zdaj bi imel že čez 2EUR profita na kovanček, odvisno pa od vložka, pa še vedno se splača. ;)


Ce vlozis 1k+, sicer pa profit bolj mizeren.


Res je, zaenkrat. Ni to pumpica, kot nekateri želite, samo predlog sem podal. Kdor ve, bo znal. (je pa še vedno in bo špekulacija, vsak sam presodi).

Btw tudi če vložiš samo 20e imaš enak profit. Niti za 1000 ali 20EUR neboš milionar.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

jWill55 ::

Anney je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Anney je izjavil:

Sem povedal popoldne okoli 14 ure, da DOT lepo raste, zdaj bi imel že čez 2€ profita na kovanček, odvisno pa od vložka, pa še vedno se splača. ;)


Ce vlozis 1k+, sicer pa profit bolj mizeren.


Res je, zaenkrat. Ni to pumpica, kot nekateri želite, samo predlog sem podal. Kdor ve, bo znal. (je pa še vedno in bo špekulacija, vsak sam presodi).


Ja, moraš tvegat malo večji kos, ampak se da lepo naredit. Prej sem enako delal z NANOBTC, sedaj pa se je lepo vsedel še DOT. :)

paradoxxx ::

A je kdo gledal od ivanontech neki webinar, potem pa je tip prodajal en altcoin secrets report, ki ga dobiš vsak teden?

Anney ::

jWill55 je izjavil:

Anney je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Anney je izjavil:

Sem povedal popoldne okoli 14 ure, da DOT lepo raste, zdaj bi imel že čez 2€ profita na kovanček, odvisno pa od vložka, pa še vedno se splača. ;)


Ce vlozis 1k+, sicer pa profit bolj mizeren.


Res je, zaenkrat. Ni to pumpica, kot nekateri želite, samo predlog sem podal. Kdor ve, bo znal. (je pa še vedno in bo špekulacija, vsak sam presodi).


Ja, moraš tvegat malo večji kos, ampak se da lepo naredit. Prej sem enako delal z NANOBTC, sedaj pa se je lepo vsedel še DOT. :)


DOT je bagholder, sicer lahko iztopiš prej, po lastnem občutku in trenutni lastni presoji.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

SuperKripto ::

PowaAaaaH je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Ce ste v kriptu dovolj casa, verjetno ze veste, da so mediji v vecji meri le sredstvo za manipuliranje malih ljudi. Ker so whali bogati, si lahko kupijo medije ali pa so sponzor prek oglasevanja. V tej poziciji imajo moc kontroliranja kaj naj se objavi v medijih. Verjetno ste opazili, da vas nimajo za enakovredne kompanjone ampak za konkurenco. oziroma boljse povedano, imajo vas kot vir za strizenje, kot vir svojega bogastva. Zato se je potrebno tega zavedati in ne verjeti vsemu, kar vam zatrobijo v njihovih medijskih trobilih.


Če izvzamemo Crypto iz tvojega stavka.. Je kje drugje kaj drugače?





Me veseli, da sva na enaki valovni dolzini. Vsaj kar se tega tice.

kow ::

SuperKripto je zgleda tak velik revez, da se nikol ni srecal nobenega bogatega. Pa misli, da so to (nujno) neki tezki mastermindi.

SuperKripto ::

Sem ze povedal razliko med milijonarji in milijarderji. Milijonarji mislijo, da je magija izmislena pravljica kot v knjigi in filmu Harry Potter. Bogastvo je relativno. Milijonarji so proti milijarderjem revezi. Vsaj kar se tice denarja, ki je v bistvu izmisljotina, navaden papir ali stevilka na virtualnem racunu. V bistvu so mastermindi, ker so nas in vas vse preprical, da se zenemo za izmisljotino imenovanem denar. Tudi na borzi gledate namisljene stevilke, in se vsi pretvarjamo, da so nekaj vredne. Nateg.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Vsedi se na plocnik, na kamen narisi smejkota in mah zeri.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

SuperKripto je izjavil:

Sem ze povedal razliko med milijonarji in milijarderji. Milijonarji mislijo, da je magija izmislena pravljica kot v knjigi in filmu Harry Potter. Bogastvo je relativno. Milijonarji so proti milijarderjem revezi. Vsaj kar se tice denarja, ki je v bistvu izmisljotina, navaden papir ali stevilka na virtualnem racunu. V bistvu so mastermindi, ker so nas in vas vse preprical, da se zenemo za izmisljotino imenovanem denar. Tudi na borzi gledate namisljene stevilke, in se vsi pretvarjamo, da so nekaj vredne. Nateg.



Mu dam prav, dokler ti številke iz borz in še kje ne šušljajo med prsti, oz ne moreš sedeti na kupu le tega in ga kuriti, nimaš nič. Lahko pa sediš na kupo navideznega papirja in raznih virtualnih denarnicah, ali trdih ključkov v predalu in si rečes, da maš Lambota in greš z njim to the Moon. @DOGE & Ripple vesta kako je to the Moon.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Senior Dev ::

Imam 100€. Jutri bi imel iz tega 3000€. Kateri kovanec?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

Športne stave, verjetno danes še ujameš kakšno japonsko ligo ali pa kriket.

Lahko pa vložiš v CFL pa si blizu. Samo si zamudil.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kow ::

SuperKripto je izjavil:

Sem ze povedal razliko med milijonarji in milijarderji. Milijonarji mislijo, da je magija izmislena pravljica kot v knjigi in filmu Harry Potter. Bogastvo je relativno. Milijonarji so proti milijarderjem revezi. Vsaj kar se tice denarja, ki je v bistvu izmisljotina, navaden papir ali stevilka na virtualnem racunu. V bistvu so mastermindi, ker so nas in vas vse preprical, da se zenemo za izmisljotino imenovanem denar. Tudi na borzi gledate namisljene stevilke, in se vsi pretvarjamo, da so nekaj vredne. Nateg.


Alice Walton @ Wikipedia

Mastermind. Avto sicer ne zna vozit prevec dobro, ampak verjetno je samo prevec zamisljena, ko kuje kako nas bo vodila. Puppet majsterica.

profesjonalc ::

Nekdo na tem forumu ma Sky coin če se ne motim? Go sell it now :D

DeeJay ::

skor x20 je šu :)
Don't f with me.

Johnny QJ ::

a deluje pump?

DegenGambler ::

DeeJay je izjavil:

skor x20 je šu :)


Av, to pa bo nekdo imel tezke vrece.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

profesjonalc ::

Johnny QJ je izjavil:

a deluje pump?


Jaz sem gledo enega twitch streamerja live :D Scam, da večjega ni. Ampak ljudje radi gemblajo, zato pa še te skupine obstajajo.

DegenGambler ::

Koliko je spusil?

@kamikaza, mislim, da je tole super priloznost, da se losas svojih vrec, ali pa da jih vsaj podupliras.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PersonaRuda ::

Holder ne prodaja, če gre gor za +20% ali +30%. Ne tradeam. Sem že napisal. Torej, sedaj bi res lahko prodal in jutri ali pojutrišnjem, ko bo padlo za -20% ali -30% nazaj kupil. Pa se s tem ne ukvarjam. Čakal bom do konca. Pri cmc 4500b začnem s postopno prodajo. Do takrat pa HODL.

A_A ::

PersonaRuda je izjavil:

Holder ne prodaja, če gre gor za +20% ali +30%. Ne tradeam. Sem že napisal. Torej, sedaj bi res lahko prodal in jutri ali pojutrišnjem, ko bo padlo za -20% ali -30% nazaj kupil. Pa se s tem ne ukvarjam. Čakal bom do konca. Pri cmc 4500b začnem s postopno prodajo. Do takrat pa HODL.

torej še x450 MC ? kaj pa držiš če ni skrivnost?

BorutO ::

Eno vprašanje ... kako pri vragu prodam bitcoin na bitstampu ... že eno uro obračam net okoli, da najdem kako prodati.

Ali pa druga opcija ... da bi s temi bitcoini na bitstampu kupil nekako BTT coine na binancah, če kdo ve kako ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

DeeJay ::

Johnny QJ je izjavil:

a deluje pump?

Samo z botom in hitro povezavo, drugač boš minus naredu garant.
Don't f with me.

Johnny QJ ::

SKY pada ze od 22 naprej

PersonaRuda ::

A_A je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Holder ne prodaja, če gre gor za +20% ali +30%. Ne tradeam. Sem že napisal. Torej, sedaj bi res lahko prodal in jutri ali pojutrišnjem, ko bo padlo za -20% ali -30% nazaj kupil. Pa se s tem ne ukvarjam. Čakal bom do konca. Pri cmc 4500b začnem s postopno prodajo. Do takrat pa HODL.

torej še x450 MC ? kaj pa držiš če ni skrivnost?

Beri en komentar in še par nad njim in boš videl, kaj držim.

Drugače pa, danes so dodali 1 milijon teh nebeških kovancev v obtok. Prej jih je bilo 19 milijonov, sedaj jih je 20 milijonov. In v zadnjih 15. minutah je kovanec padel iz $1 na $0,66. Nice! Ko malo zraste in ti da malo veselja, takoj ruknejo not 1 milijonov novih kovancev in posledica je, da ko to prodajo, zaslužijo 1 milijon (pri ceni $1/coin), a hkrati takoj za tem cena pade 1/3 dol. ;((

hdx ::

paradoxxx je izjavil:

A je kdo gledal od ivanontech neki webinar, potem pa je tip prodajal en altcoin secrets report, ki ga dobiš vsak teden?


Webinar ima samo zato, da lahko prodaja svoje produkte. Na youtubu imaš goro "how to" filmčkov in to zastonj.

btw kaj so danes pumpali?

BlackDeath ::

Sky se je pumpal. Na neki točki je udaril prek 1000% ampak za res minuto mogoče potem pa samo dol padel, ker so na 1000% vsi videli da ni več upanja da bi šel še višje in so samo dumpnili vse skupaj.

Precej shitty pump, če si spremljal grafe si lahko videl ko se je prikazal od nikoder in potem potonil ravno tako hitro. Trenutno je na 56% ljudje pa še vedno mečejo notri po par 1000 coinov ... hjao :))

Anyway, danes naredil na Bitcoinu več profita kot v pumpu. Očitno ne bo nič z mojim Lambotom ... :/

Zgodovina sprememb…

lastao ::

Kot kaže bo vsaj še do marca pumpa 8-O
https://www.cnet.com/personal-finance/t...
Sreča spremlja Hrabre :)

DegenGambler ::

Dodatno razvrednotenje dolarja ...
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Sirena ::

BorutO je izjavil:

Eno vprašanje ... kako pri vragu prodam bitcoin na bitstampu ... že eno uro obračam net okoli, da najdem kako prodati.

Ali pa druga opcija ... da bi s temi bitcoini na bitstampu kupil nekako BTT coine na binancah, če kdo ve kako ...


Borut, če se ukvarjaš s kriptom, moraš biti vendarle malo tudi iznajdljiv - predvsem pa sposoben pridobivanja podatkov iz različnih virov. Takele osnovne operacije je zelo težko in zamudno razlagati "peš" - imaš pa nešteto video-tutorialov, ki ti vse natančno razložijo. Alora: pojdi na youtube, tam vtipkaj bitstamp bitcoin trade / buy / sell / withdraw -- karkoli te zanima - in si lepo pogledaš, korak za korakom. Enako velja tudi, ko moraš prestavljati iz ene menjalnico na drugo. Tam moraš biti pozoren, da se ne zaj. , ker če narobe pošlješ, ne boš nikoli dobil več nazaj. Tako da ti priporočam, da ob prvem prenosu iz ene menjalnice na drugo prenašaš majhne vsote, za poskus - potem se pa hitro zverziraš.

Predvsem pa: veliko beri, veliko se izobražuj, razčisti si osnovne pojme, kaj nekaj pomeni. Potem boš tudi lažje spremljal debate.

ViperR ::

Še boljsi nasvet pa, dont sell btc.

Še posebi ce hoces s tem pol neke debilne shitcoine kupit.

BorutO ::

Sirena je izjavil:

BorutO je izjavil:

Eno vprašanje ... kako pri vragu prodam bitcoin na bitstampu ... že eno uro obračam net okoli, da najdem kako prodati.

Ali pa druga opcija ... da bi s temi bitcoini na bitstampu kupil nekako BTT coine na binancah, če kdo ve kako ...


Borut, če se ukvarjaš s kriptom, moraš biti vendarle malo tudi iznajdljiv - predvsem pa sposoben pridobivanja podatkov iz različnih virov. Takele osnovne operacije je zelo težko in zamudno razlagati "peš" - imaš pa nešteto video-tutorialov, ki ti vse natančno razložijo. Alora: pojdi na youtube, tam vtipkaj bitstamp bitcoin trade / buy / sell / withdraw -- karkoli te zanima - in si lepo pogledaš, korak za korakom. Enako velja tudi, ko moraš prestavljati iz ene menjalnico na drugo. Tam moraš biti pozoren, da se ne zaj. , ker če narobe pošlješ, ne boš nikoli dobil več nazaj. Tako da ti priporočam, da ob prvem prenosu iz ene menjalnice na drugo prenašaš majhne vsote, za poskus - potem se pa hitro zverziraš.

Predvsem pa: veliko beri, veliko se izobražuj, razčisti si osnovne pojme, kaj nekaj pomeni. Potem boš tudi lažje spremljal debate.


Ja hvala, ker trenutno, ko vas berem, nimam veliko pojma o čem se sploh pogovarjate, ampak vedno več vem. Uspelo mi je nekako v bitstampu prodati bitcoine, potem sem s tistim denarjem rajši kupil ethereum, ker bo večji profit, kot pa če ga pustim v bitcoinu, ker razen danes pa včeraj sem bil tam stalno v minusu, sem ga kupil pri vrednosti 34k, da sem bil na 0 je btc mogel biti skoraj 37k.
Drugače pa vedno več vem, pa z ženo skupaj tuhtava, samo ona se rajši davke uči, da ne bova potem imela težav s fursom, meni pa je prepustila traiding ... Upam, da bo kdaj kakšen profit. :)

SuperKripto ::

Ali kdo ve kaj pomenijo simboli dolocenih znanih kriptovalut? Ali pa kaj pomenijo dolocena imena kriptovalut? Verjetno ne, ker tega ne ucijo navadnih ljudi v solah. Sej tudi jaz ne vem dost o tem, ampak vsaj vem da obstaja. Okultne zadeve, se najde tudi na internetu, ljudje ki se spoznajo na to pisejo o tem.

PowaAaaaH ::

PowaAaaaH je izjavil:

Prodal polno pozicijo na 30,5k EUR, ter kupil nazaj nad resistance-om (30,7k še vedno agressive buy glede na to da imamo tukaj še 31k resistance), s tem da sem šel 50-50 v BTC in ETH (1310 avg.)..

Zelo vrjetno lahko retestamo v naslednjem tednu ATH pri BTC. Ko enkrat prebije "Musk" pump mislim, da je velika šansa vsaj do 39-39.5k USD..


Prodal obe poziciji. Nastavil nov Stop buy pri ETH (1411€) v primeru continuationa.

PersonaRuda ::

BlackDeath je izjavil:

Sky se je pumpal. Na neki točki je udaril prek 1000% ampak za res minuto mogoče potem pa samo dol padel, ker so na 1000% vsi videli da ni več upanja da bi šel še višje in so samo dumpnili vse skupaj.

Precej shitty pump, če si spremljal grafe si lahko videl ko se je prikazal od nikoder in potem potonil ravno tako hitro. Trenutno je na 56% ljudje pa še vedno mečejo notri po par 1000 coinov ... hjao :))

Anyway, danes naredil na Bitcoinu več profita kot v pumpu. Očitno ne bo nič z mojim Lambotom ... :/

Vse kar se mi dopade je to, da se take pumpe ne štejejo pod statistiko kovanca. Trenutno je v 24 urah: $1,41 kot High in $0,66 kot Low. To kar pa so delali je verjetno, da je en nastavil kovanec na $10 in ga je drugi njegova kolega kupil (ker je bil edini po taki ceni v satoshijih), v naslednjem trenutku pa se je zgodil normalni trade po redni ceni za $1 in potem pride do takih odstopanj, ampak hvala bogu da se taki sekundni pumpi ne štejejo v statistiko.

PersonaRuda ::

In še ena stvar. Še pred mesecem dni sem bil v celoti /2 od svojega vložka. Danes sem pa spet po 1,5 letu v malem plusu. Boljše pa mali plus kot debeli minus. :D

Mato989 ::

Tale tezos je najhujsi stablecoin med top 25... Mogoce se samo eos pride blizu ki je spet se en projekt quitterja larimerja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DegenGambler ::

Ne da van privoscim, ampak ce si v razmerju z neko punco, pa vama ne gre in ne gre in se ne razumeta in ne gre nic na boljse, ali ni morda cas, da se zacne gledat se za kaksno drugo?

Da ne bo na koncu konec bulla, vi pa imeli Tezos na 3$.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

paradoxxx ::

Musk spet doge shilla.

Zezz ::

Ether gre zadnje tri dni kar mal prevec lepo gor

Zezz ::

paradoxxx je izjavil:

Musk spet doge shilla.

Take spekulatorske manipulante bi moral ukinit na twiterju,ce so ze Trumpa in podobne.

Sejbo ::

DegenGambler je izjavil:

Ne da van privoscim, ampak ce si v razmerju z neko punco, pa vama ne gre in ne gre in se ne razumeta in ne gre nic na boljse, ali ni morda cas, da se zacne gledat se za kaksno drugo?

Da ne bo na koncu konec bulla, vi pa imeli Tezos na 3$.


saj mislim da je večina naredila tako, le Nodi še vstraja z veliko vrečo. Lol jaz sem prodal pred mesecem in pol 80% svoje XTZ vreče v 4 druge projekte pa lahko danes nazaj kupim za skoraj 3x več tezijev če naredim reverse swap :)

endelin ::

Tezus v doge in bi imeli sedaj x10:))

snowzoor ::

Sem imel limit na binance withdraw in sem prav vesel, da obstaja. Vložil v DOGE kar je ostalo in sem že podvojil znesek :D

Machete ::

A porablja kdo CoinStats? App, ko se loginaš nima portfolija kreiranega za ta account na spletni strani.? WTH
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Motion ::

Zezz je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

Musk spet doge shilla.

Take spekulatorske manipulante bi moral ukinit na twiterju,ce so ze Trumpa in podobne.

SEC se nebo premaknu dokler ne gre za delnice.

tonis ::

ADA mi izgleda takole...


dva dni nazaj sem kot vrh kanala napisal par centov višje... my mistake... na brzino sem narobe pogledal.

Mato989 ::

Zezz je izjavil:

Ether gre zadnje tri dni kar mal prevec lepo gor


Greyscale je v zadnjih 48 urah kupil 47.000 etrov v vrednosti cca 77 mil dolarjev
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zezz ::

Mato989 je izjavil:

Zezz je izjavil:

Ether gre zadnje tri dni kar mal prevec lepo gor


Greyscale je v zadnjih 48 urah kupil 47.000 etrov v vrednosti cca 77 mil dolarjev

Torej je ravno v tem trenutku nekdo veliko prodal ker je cena v trenutku kar krepko padla?
««
223 / 1490
»»