» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
222 / 1490
»»

Kodrnusa ::

Pumpanje kerga coina?

DeeJay ::

To zveš takrat ko se začne
Don't f with me.

ViperR ::

Pripravite $$ za shortanje

DeeJay ::

ViperR je izjavil:

Pripravite $$ za shortanje

zakaj?
Don't f with me.

kiFni ::

DeeJay je izjavil:

Vse o davkih na temo kriptovalut

Veselo gledanje.

zakaj ni več tega videa?

ViperR ::

DeeJay je izjavil:

ViperR je izjavil:

Pripravite $$ za shortanje

zakaj?


Za se en fail pump and dump

A_A ::

DegenGambler je izjavil:

Anney je izjavil:

Polka (DOT) je pa danes lepo potegnila in še vleče, sem še nekaj malega dokupil, pravijo, da iz malega zraste veliko. :)


Sem razmisljal, ali se gre 18$ 10x margin long, ker tale novica s Švicarji ni tok bed, pa sem se odločil da ne ...

Novica pa je bila kakšna?

profesjonalc ::

Mato989 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sicer ni veliko, ampak ne morem prit not. Prej je bil ledger manager, zdaj pa je fucking ledger manager live in rabiš na novo ustvarjen account.

Boljše, da bi pustil online, kot vse ostale. Ajde, saj ni več kot par stotakov, ampak vseeno.


To jaz non stop govorim tisti bluzatorji not your keys not your coins, so pač tehnični strokovnjaki.

V realnosti pa je tako da se bo polovici luzerjev zgodilo to kar tebi... cold wallet je neumnost prve klase razen če si majster na področju in aktivno skrbiš... tče nimaš vsaj 5 ali celo bolje 6 mestne cifre je pa to neumnost.


Nerabiš bit “majster na področju” da si zapišeš 24 besed na list in sharniš na varno...

Mato989 ::

profesjonalc je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sicer ni veliko, ampak ne morem prit not. Prej je bil ledger manager, zdaj pa je fucking ledger manager live in rabiš na novo ustvarjen account.

Boljše, da bi pustil online, kot vse ostale. Ajde, saj ni več kot par stotakov, ampak vseeno.


To jaz non stop govorim tisti bluzatorji not your keys not your coins, so pač tehnični strokovnjaki.

V realnosti pa je tako da se bo polovici luzerjev zgodilo to kar tebi... cold wallet je neumnost prve klase razen če si majster na področju in aktivno skrbiš... tče nimaš vsaj 5 ali celo bolje 6 mestne cifre je pa to neumnost.


Nerabiš bit “majster na področju” da si zapišeš 24 besed na list in sharniš na varno...


Glede na število failanih in zgubljenih zadev, moraš bit kot kaže "majster"

Jaz sem mel samo paper wallete, pa nikol nisem nič zgubil. več kot drkaš slabše je...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DeeJay ::

kiFni je izjavil:


zakaj ni več tega videa?

nov link:
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Technics111 ::

Kaj je zdaj z dogecoinom se bo dvigno kurac nad 1usd al ja? :))

Anney ::

A_A je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Anney je izjavil:

Polka (DOT) je pa danes lepo potegnila in še vleče, sem še nekaj malega dokupil, pravijo, da iz malega zraste veliko. :)


Sem razmisljal, ali se gre 18$ 10x margin long, ker tale novica s Švicarji ni tok bed, pa sem se odločil da ne ...

Novica pa je bila kakšna?


Kakšna novica? Zakaj rabiš novice?

Btw pravkar nov pump. Če uspe.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

profesjonalc ::

Technics111 je izjavil:

Kaj je zdaj z dogecoinom se bo dvigno kurac nad 1usd al ja? :))


Who's gonna tell him? :8)

Zezz ::

Etru dogaja skor na 1600, a bo šlo to samo še gor al kaj

Anney ::

Zanimivo dogajanje za analitike grafov, kaj porečete na to dogajanje v zadnih par urah?

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

BorutO ::

kiFni ::

DeeJay je izjavil:

kiFni je izjavil:


zakaj ni več tega videa?

nov link:

THX

paradoxxx ::

respekt da pamp

PowaAaaaH ::

Prodal polno pozicijo na 30,5k EUR, ter kupil nazaj nad resistance-om (30,7k še vedno agressive buy glede na to da imamo tukaj še 31k resistance), s tem da sem šel 50-50 v BTC in ETH (1310 avg.)..

Zelo vrjetno lahko retestamo v naslednjem tednu ATH pri BTC. Ko enkrat prebije "Musk" pump mislim, da je velika šansa vsaj do 39-39.5k USD..

Zgodovina sprememb…

kakob ::

BorutO je izjavil:

*snip*


Tale Aljoša je retarded, piše članke v financah in sploh ne ve kako banke delujejo.

In ne, bitcoin ni 'zihr'. Če imaš bitcoin imaš šanso da boš spušil. Če imaš fiat imaš garancijo da boš spušil.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Aston_11 ::

Vse zeleno. Še xrp je zrasu.

scythe ::

Lennzi je izjavil:

Fantje vem, da to ne marate, ampak mogoče kakšno mnenje za graf xlm? Na dnevnem zgleda ok, 4h,1h... tko tko. Vem pa , da je shitcoin preden me kow spet napade.


Tudi če je shitcoin, počasi raste. Če si ga kupil med 0.10-0.20$, pol te nima bit kej stah:D Novice so dobre glede XLM, mogoče pa pridem letos na 1$, pol bo hiter penzija :D

https://www.fxstreet.com/cryptocurrenci...

TheUnderd0g ::

A kraken sploh kdaj dela v takšnih časih? :))

c3p0 ::

DegenGambler je izjavil:


Za 99% raje so top menjalnice 100x bolj varne kot kakršnikoli ledgerji, hardware walleti in nevem kaj še.


Da so varni pred samim sabo, ker ne vejo kaj je "24 besed" in kaj je pin, ali še celo neko dodatno geslo.

demogill ::

Ena zgodbica, mogoce ste jo ze slisal, ampak ok..."Bilo je nekoc ko je v neko vas prisel tujec. Vedel je da tam zivi na tisoce opic, in tako je za vsako, ki jo ujamejo in prinesejo kmetom obljubil 10$.

Kmetje so z navdusenjem sprejeli in zaceli lovit opice, in tujec je odkupil vse ki so mu jih prinesli.
Ko se je stevilo opic zmanjsalo in kmetje niso vec lovili, jim je tujec ponudil 20$, in spet so zaceli navduseno loviti.

Stevilo se je spet zmanjsalo in kmetje so se zato spet posvetili poljedelstvu, zato je tujec povecal ceno na 25$, ampak opic skoraj ni bilo mogoce vec najti.
Zato je tujec ponudil novo ceno, celih 50$, ampak ker je moral nujno odpotovati je za nadaljne poslovanje pooblastil svojega pomocnika.

Ker sefa ni bilo jim je pomocnik dal ponudbo. "Lejte vse te opice v kletkah, prodam vam jih vsako za 35$, in ko se sef vrne mu jih komot lahko prodate za 50$"

Kmetje so se veselo organizirali, vzeli svoje prihranke in pokupili vse opice.

Nikoli vec niso videli tujca niti njegovega pomocnika, ostala je samo se vas polna opic.



....mogoce boste zdej vse skupaj lazje razumel. Ne vem sicer kdo je avtor te zgodbe ampak sigurno pa vem kdo so opice.

kakob ::

demogill je izjavil:

Ne vem sicer kdo je avtor te zgodbe ampak sigurno pa vem kdo so opice.


Mene bolj zanima kdo je šef.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Anney ::

Pomočnik je bumbar, ker je šel pod ceno, je zaslužil vendar bumbar. šef je pa kratko potegnil, ker bi z opicami obrnil še več, torej zgodba nima smisla ima pa nauk, ki se vsakemu lahko zgodi. ne pomoćnik in šef nista obrnila dovolj, eden je spizdil, drugi prodajal pod ceno, torej?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

SuperKripto ::

BostjanC88 je izjavil:

https://discord.gg/uKKhfxtw

Tukaj se menijo za pumpanje. Naslednjega naj bi naredili v nedeljo.


Vsi, ki promovirajo tako ali drugace kaksne pumpe, se vecina slej ko prej tudi sami opecejo na trejdih ze v tem zivljenju. Zato ker tako deluje univerzalni zakon karme. Ce pa ne v tem zivljenju pa bodo verjetno v kaksni izmed naslednjih inkarnacij. Tukaj smo zato, da dobimo izkusnje in na podlagi tega napredujemo. Ti si pac se vedno na tem nivoju, ko se nisi naucil, kajne? Ce gres zavestno v to, da izkoristis druge, je to karma. Ali pa ce te za druge ne briga in te briga samo zase, tudi v tem primeru se je potrebno kaj naucit.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Jst bom v naslednjem žiulenju kupil btc pri $1,66. Upam samo, da ne bom kašen delfin.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SuperKripto ::

Inkarniras se v telo, ki je primerno stopnji tvoje zavesti. Zelo verjetno se boste spet reinkarnirali v clovesko telo ali pa kaksno drugo, morda na drugem planetu s podobno stopnjo razvitosti. Ljudje, ki delajo regresijo v prejsnja zivljenja, skoraj vsi so bili v prejsnjih zivljenjih v cloveskem telesu. manjsi procent iz drugih planetov, ki pa so bila ali unicena ali pa potrebuje zdaj izkusnjo s planeta Zemlja.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

Inkarniras se v telo, ki je primerno stopnji tvoje zavesti. Zelo verjetno se boste spet reinkarnirali v clovesko telo ali pa kaksno drugo, morda na drugem planetu s podobno stopnjo razvitosti. Ljudje, ki delajo regresijo v prejsnja zivljenja, skoraj vsi so bili v prejsnjih zivljenjih v cloveskem telesu. manjsi procent iz drugih planetov, ki pa so bila unicena ali pa potrebuje zdaj izkusnjo s planeta Zemlja.


Pa daj nehaj no...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

SuperKripto je izjavil:

Inkarniras
Pozabi.

SuperKripto ::

A veste koliko razlicnih spektrov svetlobe obstaja. da vecino spektrov svetlobe clovesko oko ne vidi. V tem primeru, ce obstajajo svetlobna bitja na teh infra spektrih, jih vi ne morete videti. ampak tudi mi smo svetlobna bitja, le da smo v cloveskem materializiranem telesu. To je cist normalno.

Zgodovina sprememb…

kakob ::

SuperKripto je izjavil:

A veste koliko razlicnih spektrov svetlobe obstaja. da vecino spektrov svetlobe clovesko oko ne vidi. V tem primeru, ce obstajajo svetlobna bitja na teh infra spektrih, jih vi ne morete videti. ampak tudi mi smo svetlobna bitja, le da smo v cloveskem materializiranem telesu. To je cist normalno.


Sej če pokadiš DMT loh komunicraš z njimi. Kako tega ne veš?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Aston_11 ::

SuperKripto je izjavil:

A veste koliko razlicnih spektrov svetlobe obstaja. da vecino spektrov svetlobe clovesko oko ne vidi. V tem primeru, ce obstajajo svetlobna bitja na teh infra spektrih, jih vi ne morete videti. ampak tudi mi smo svetlobna bitja, le da smo v cloveskem materializiranem telesu. To je cist normalno.
To si nekje prebral in seveda tega ne razumeš. EM valovanje btw in ustrezen senzor, ne uide nič. Si pa fajn zabluzil, majke mi.

mAXTER ::

admin dej mal tole pocistit no;((

SuperKripto ::

Aston_11 je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A veste koliko razlicnih spektrov svetlobe obstaja. da vecino spektrov svetlobe clovesko oko ne vidi. V tem primeru, ce obstajajo svetlobna bitja na teh infra spektrih, jih vi ne morete videti. ampak tudi mi smo svetlobna bitja, le da smo v cloveskem materializiranem telesu. To je cist normalno.
To si nekje prebral in seveda tega ne razumeš. EM valovanje btw in ustrezen senzor, ne uide nič. Si pa fajn zabluzil, majke mi.

Seveda ne uide. Sicer z vecino tehnologije, ki jo uporabljajo, je nepopolna tehnologija in jim uide. Verjetno namenoma, ker ne zelijo da bi folk to vedel. Obstaja pa tehnologija, ki lahko meri tudi taksne pojave. Recimo kirilianova kamera in pa se ena novejsa tehnologija, ki se jo zdaj ne spomnem.

Zgodovina sprememb…

kakob ::

SuperKripto je izjavil:

Verjetno namenoma, ker ne zelijo da bi folk to vedel.


Ja se zdej vsi mi kle vemo.

A loh zdej nehaš?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

scythe ::

BostjanC88 je izjavil:

https://discord.gg/uKKhfxtw

Tukaj se menijo za pumpanje. Naslednjega naj bi naredili v nedeljo.


Da nebi pozabil :D

Details of the next pump:
Wed, 3 Feb 2021 9:00 PM GMT (London)
Wed, 3 Feb 2021 4:00 PM EST (New York)
Thu, 4 Feb 2021 6:00 AM GMT+9 (Seoul)

Exchange is Binance!
You can see the countdown under the Countdown bot status on the right sidebar

Anney ::

Problem novih zaslužkarjev je, da bi radi obogateli čez noč z 200-500e vložka, po vsej verjetnosti ne boste, se pa najde kje kakšen promil, ki zadane žebljico na glavico. Iščite in preizkušajte, mogoče vam pa uspe. Spet drugo so pa naložbe na daljši rok, kjer pa spet potrebuješ vsaj malo znanja in veliko sreče, da nabaviš pravi ''kovanec''( vsaj rahlo moraš poznati odzadje dogajanja in kako deluje). Vse drugo je igračkanje iz danes na jutri, lahko je lahko ni, sej ste spoznali DOGE, pa še kakšnega. Put them in and happy holding till the end.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zezz ::

Ja in kaj bodo pumpal v nedeljo in kdaj? Ce bojo hotl jih mora bit pa zlo velik

Motion ::

in kaj naj bi se dans pumpalo?

kow ::

Nodi, Tezos ti je spet na ATL.

Ampak, sej moj Monero je tud zlo blizu - tko da. Nisi sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Apofis ::

Motion je izjavil:

in kaj naj bi se dans pumpalo?

boš zvedu na vrhu oz. k bo šlo dol...kul?

SuperKripto ::

Ce ste v kriptu dovolj casa, verjetno ze veste, da so mediji v vecji meri le sredstvo za manipuliranje malih ljudi. Ker so whali bogati, si lahko kupijo medije ali pa so sponzor prek oglasevanja. V tej poziciji imajo moc kontroliranja kaj naj se objavi v medijih. Verjetno ste opazili, da vas nimajo za enakovredne kompanjone ampak za konkurenco. oziroma boljse povedano, imajo vas kot vir za strizenje, kot vir svojega bogastva. Zato se je potrebno tega zavedati in ne verjeti vsemu, kar vam zatrobijo v njihovih medijskih trobilih.

Zgodovina sprememb…

scythe ::

Motion je izjavil:

in kaj naj bi se dans pumpalo?


https://discord.gg/pump 10% šanse maš, da boš nekje vmes pršu :D 80% da boš ¨puhnal¨ keš :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

Anney ::

Sem povedal popoldne okoli 14 ure, da DOT lepo raste, zdaj bi imel že čez 2€ profita na kovanček, odvisno pa od vložka, pa še vedno se splača. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

scythe ::

DELETE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

PowaAaaaH ::

SuperKripto je izjavil:

Ce ste v kriptu dovolj casa, verjetno ze veste, da so mediji v vecji meri le sredstvo za manipuliranje malih ljudi. Ker so whali bogati, si lahko kupijo medije ali pa so sponzor prek oglasevanja. V tej poziciji imajo moc kontroliranja kaj naj se objavi v medijih. Verjetno ste opazili, da vas nimajo za enakovredne kompanjone ampak za konkurenco. oziroma boljse povedano, imajo vas kot vir za strizenje, kot vir svojega bogastva. Zato se je potrebno tega zavedati in ne verjeti vsemu, kar vam zatrobijo v njihovih medijskih trobilih.


Če izvzamemo Crypto iz tvojega stavka.. Je kje drugje kaj drugače?

IL_DIAVOLO ::

Anney je izjavil:

Sem povedal popoldne okoli 14 ure, da DOT lepo raste, zdaj bi imel že čez 2€ profita na kovanček, odvisno pa od vložka, pa še vedno se splača. ;)


Ce vlozis 1k+, sicer pa profit bolj mizeren.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!
««
222 / 1490
»»