» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
215 / 1490
»»

kakob ::

Ja ja itak. V štartu bi dal not pa na vrhu bi prodal pa svizec.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

tonis ::

PowaAaaaH je izjavil:

BTC zgleda zame gut, šel v pozicijo. Zadnje dni kljub bear marketu je držal support okoli 27k €.. Sedaj bulli počasi prevzemajo. Ima pa kar nekaj resistenca proti 30-31k, ki jih je dosegel ob Musk pumpu.

Zame deluje res dobr.


Lahko malce tale "zgleda gut" objasniš? Verjamem da znaš veliko več od mene, sprašujem pa zato, ker mi btc ne zgleda da bo v naslednjem dnevu in pol prav dosti navzgor naredil... Imaš kakšne targete?

DegenGambler ::

Defi se tu na forumu hypea že pol leta. Uni, Sushi, Aave, Snx, Alpha, Cover, Keeper in še 100 drugih projektov je v tem času naredilo lepe donose.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PrihajaNodi ::

Se. sam lepe donose delajo tud kovanci tipa "krof" pa ena akita shibu al kaj je ta cucek.
Sem bil v legit projektih, pa trg ni racionalen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kakob ::

UNI airdrop (za katerega ni blo treba holdat ničesar) je danes vreden >8k$ per address.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

UNI airdrop (za katerega ni blo treba holdat ničesar) je danes vreden >8k$ per address.


Ja in kaj nej zdj. Borza s krofi mi pac ni disala, zajebov sm...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

Ja nč, jamri še naprej tko k luzerji jamrajo.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

UNI airdrop (za katerega ni blo treba holdat ničesar) je danes vreden >8k$ per address.


Pa ne sam to imas se 1inch pancakeswap...vse kar je defi gre minimalno 1000% gor

kakob je izjavil:

Ja nč, jamri še naprej tko k luzerji jamrajo.


Govori early adopter. Lahko je ko meces mal sm pa ke, btcji pa skor da ne podarjeni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Motion ::

Kako se vam zdi graph dolgoročno?

Neki se xrp spet prebuja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

PacificBlue ::

Motion je izjavil:

Kako se vam zdi graph dolgoročno?

Neki se xrp spet prebuja :)


Boring:) . Raje Algorand..ima vecji potencial.
I’m out.
:3

DegenGambler ::

Moja naslednja ocena je, da bodo ful velik hype doživeli projekti na Binance Smart Chainu. Najbolj viden izmed njih trenutno je PancakeSwap.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:


Govori early adopter. Lahko je ko meces mal sm pa ke, btcji pa skor da ne podarjeni.


Cry harder, al kaj?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Sejbo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Flow wtf, pancake, curvedao? Vazelin da bi mi en reku za flow...


FLOW sva z Vazelinom kupovala v ICO po 0,1 usd. Sladkih x100. Škoda ker se nisi tudi ti odločil skočiti na ta vlak.

Motion ::

DegenGambler je izjavil:

Moja naslednja ocena je, da bodo ful velik hype doživeli projekti na Binance Smart Chainu. Najbolj viden izmed njih trenutno je PancakeSwap.

Cake je šou lepo gor. Sam se mi zdi da je glih pred korekcijo. Kaj so še kaki drugi projekti na binance chainu?

Sejbo ::

Litentry LIT

PowaAaaaH ::

tonis je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

BTC zgleda zame gut, šel v pozicijo. Zadnje dni kljub bear marketu je držal support okoli 27k EUR.. Sedaj bulli počasi prevzemajo. Ima pa kar nekaj resistenca proti 30-31k, ki jih je dosegel ob Musk pumpu.

Zame deluje res dobr.


Lahko malce tale "zgleda gut" objasniš? Verjamem da znaš veliko več od mene, sprašujem pa zato, ker mi btc ne zgleda da bo v naslednjem dnevu in pol prav dosti navzgor naredil... Imaš kakšne targete?



Na hitr - zame je to early entry glede na TTM Squeeze, v Trade-u sm lahka tudi več dni. Ni tako kot pri delnicah day-tradeanje je bolj kot swing trade. Mislim, da sem ujel dober entry za potencialni run.

1. TTM Squeeze - dark purple + red dot -> bollinger bands se squeeza v keltner channesl in napoveduje "big move" - seveda je to lahko navzdol ali na gor (glede na to da se giblje na zgornjem resistance-u in da beari zgublajo "control" lahko predvidevamo direction - na sliki spodaj sem ti tudi označil prejšnje move-e glede na red dot-e, ne držijo pa vedno).

2. RSI trendline - označen z rumeno - lepo drži support, kej več ti ne bi pisal glede tega razen če te zanima, polagam pa tudi veliko na RSI pri vztopu v trade ali iztopu (sploh pri crypto)

3. Price Action - Ni mi najbolj všeč, tudi sam Volume še ni taprav, vendar imamo uptrend. Vidimo da smo retestal cca. 28400 večkrat in ga ni ratalo več "prebiti" nato manjši pullback proti 27k, kjer je vse skupaj zdržalo. Prav tako "dober" mesečni candle.

Računam na mogoče "explosion" čez prvi resistence 28.4-28.6k in potem je problem 29k, tam bomo videli ali znamo retestat nazaj 30-31k..

Še dodatno ena "analiza" glede BTC v zadnjem mesecu glede na RSI - Price Action.

https://imgur.com/Dbgl1if

https://imgur.com/ujaTWHT


EDIT: je pa tale 28-29k res precej velik resistence zadnjih 10 dni.

Zgodovina sprememb…

paradoxxx ::

kakob je izjavil:

Med tem k se vi podite za pumpicami;



lolyum


A je to se smiselno vstopt, cincal sem na 4$ 😑 enako z 1inch pod 2...

Sejbo je izjavil:

Litentry LIT


Je kdo nastudiral tole?

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Koga mika skocit v tole?

https://www.coingecko.com/en/coins/maps
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

mAXTER ::

Kitajci nam kradejo profite in zbijajo btc ceno... ;((

Link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

DegenGambler ::

Tole zna imeti velik vplivna kripto:

https://www.microstrategy.com/en/resour...

3. Februarja ima Microstrategy konferenco z veliko zanimanja vplivnih ljudi.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

PacificBlue ::

Axs Infinity izgleda obetavno
I’m out.
:3

valkoor ::

DegenGambler je izjavil:

Tole zna imeti velik vplivna kripto:

https://www.microstrategy.com/en/resour...

3. Februarja ima Microstrategy konferenco z veliko zanimanja vplivnih ljudi.

Ja res je, da crypto kmalu ne bo več decentraliziran. No sej že zdaj ni več tako kot je bil nekoč.

Sejbo ::

paradoxxx je izjavil:


Sejbo je izjavil:

Litentry LIT


Je kdo nastudiral tole?


jp, sem že in

paradoxxx ::

PacificBlue je izjavil:

Axs Infinity izgleda obetavno


Bitlord ga nekaj shilla..

DegenGambler ::

valkoor je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Tole zna imeti velik vplivna kripto:

https://www.microstrategy.com/en/resour...

3. Februarja ima Microstrategy konferenco z veliko zanimanja vplivnih ljudi.

Ja res je, da crypto kmalu ne bo več decentraliziran. No sej že zdaj ni več tako kot je bil nekoč.


I see, da pojem decentraliziran meces sem in tja naokoli, brez da bi vedel, kaj pomeni :D
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

valkoor ::

DegenGambler je izjavil:

valkoor je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Tole zna imeti velik vplivna kripto:

https://www.microstrategy.com/en/resour...

3. Februarja ima Microstrategy konferenco z veliko zanimanja vplivnih ljudi.

Ja res je, da crypto kmalu ne bo več decentraliziran. No sej že zdaj ni več tako kot je bil nekoč.


I see, da pojem decentraliziran meces sem in tja naokoli, brez da bi vedel, kaj pomeni :D

Itak jaz nimam pojma. Boš moral malo prebrati, da boš kaj več vedel. Nabijaš 10 let stare floskule...

DegenGambler ::

Torej ker Bitcoin dobiva priznavanje v svetu in ker Joze drzi 10000 Bitcoinov, sedaj Bitcoin ni vec decentraliziran.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

valkoor ::

DegenGambler je izjavil:

Torej ker Bitcoin dobiva priznavanje v svetu in ker Joze drzi 10000 Bitcoinov, sedaj Bitcoin ni vec decentraliziran.

Narobe. Poskusi znova.. Sicer ne razumem kakšen Joža. A to je kakšna interna fora?

Če misliš, da so exchangi in nekateri walleti decentralizirani se motiš... Saj bo šlo.

Sploh za exchange je značilno, da ti blokirajo račun ker napraviš "sumljivo transakcijo". Pote pa en mesec pošiljaš passport pa delaš selfije.. Super kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: valkoor ()

endelin ::

samo jype in kakob skup mata 1/10isočino vseh BTCjev v obtoku:D
zbere se par whaleov in ustanovijo BTC FED

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

thetech ::

V ZDA se baje pripravlja še večja regulacija, tako da imaš kar prav.

Exchangi so prekleto tečni s KYC verifikacijo, samo da na exchange naložiš par 100€ v FIAT valuti. Zdaj že walleti zahtevajo KYC verifikacijo in celo nekateri airdropi...

Sejbo ::

valkoor je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Torej ker Bitcoin dobiva priznavanje v svetu in ker Joze drzi 10000 Bitcoinov, sedaj Bitcoin ni vec decentraliziran.

Narobe. Poskusi znova.. Sicer ne razumem kakšen Joža. A to je kakšna interna fora?

Če misliš, da so exchangi in nekateri walleti decentralizirani se motiš... Saj bo šlo.

Sploh za exchange je značilno, da ti blokirajo račun ker napraviš "sumljivo transakcijo". Pote pa en mesec pošiljaš passport pa delaš selfije.. Super kaj.


CEX je definitivno nekaj česar si kripto svet ne želi, a je bil še do nekaj časa nazaj nuja - z razvojem DEXa v zadnjem času (pustimo dexe iz 2017) se stvari zagotovo premikajo v pravo smer, čeprav je tukaj prostora za napredek še veliko.

Se pa po eni strani moram strinjat s tem da ne smemo prezreti dejstva da Kitajska kot vsako leto večja velesila "drži" vedno več BTCja, kar pomeni da zagotovo še hitreje postajajo leader na določenih finančnih področjih oz si to prednost z lahkoto povečujejo. Spomnimo se kako so prevzeli večino železa/železarn.

ja, še 15 let nazaj sem se smejal, ko so eni rekli, kitajci vas/nas bodo povozili, sedaj je pa to kruta realnost. Kje pa bomo čez 15 let?

DegenGambler ::

valkoor je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Torej ker Bitcoin dobiva priznavanje v svetu in ker Joze drzi 10000 Bitcoinov, sedaj Bitcoin ni vec decentraliziran.

Narobe. Poskusi znova.. Sicer ne razumem kakšen Joža. A to je kakšna interna fora?

Če misliš, da so exchangi in nekateri walleti decentralizirani se motiš... Saj bo šlo.

Sploh za exchange je značilno, da ti blokirajo račun ker napraviš "sumljivo transakcijo". Pote pa en mesec pošiljaš passport pa delaš selfije.. Super kaj.


Eh, bi lahko pisal naprej, pa vidim, da si ze preprican v svoj prav. Ni noben problem, ne bom pa izgubljal casa s tabo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

jojw ::

DegenGambler je izjavil:

valkoor je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Torej ker Bitcoin dobiva priznavanje v svetu in ker Joze drzi 10000 Bitcoinov, sedaj Bitcoin ni vec decentraliziran.

Narobe. Poskusi znova.. Sicer ne razumem kakšen Joža. A to je kakšna interna fora?

Če misliš, da so exchangi in nekateri walleti decentralizirani se motiš... Saj bo šlo.

Sploh za exchange je značilno, da ti blokirajo račun ker napraviš "sumljivo transakcijo". Pote pa en mesec pošiljaš passport pa delaš selfije.. Super kaj.


Eh, bi lahko pisal naprej, pa vidim, da si ze preprican v svoj prav. Ni noben problem, ne bom pa izgubljal casa s tabo.

Pa saj je napisal popolnoma pravilno! Ne bodi zdaj užaljen, ker si mislil, da je v kriptu vse decentralizirano
Ne res ni, točno tako kot je napisal.

O tem se je že veliko razpredalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

KappaPride ::

Ce se spravijo na binance, oni sami btc dampajo na 100$ lol.

DegenGambler ::

jojw je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

valkoor je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Torej ker Bitcoin dobiva priznavanje v svetu in ker Joze drzi 10000 Bitcoinov, sedaj Bitcoin ni vec decentraliziran.

Narobe. Poskusi znova.. Sicer ne razumem kakšen Joža. A to je kakšna interna fora?

Če misliš, da so exchangi in nekateri walleti decentralizirani se motiš... Saj bo šlo.

Sploh za exchange je značilno, da ti blokirajo račun ker napraviš "sumljivo transakcijo". Pote pa en mesec pošiljaš passport pa delaš selfije.. Super kaj.


Eh, bi lahko pisal naprej, pa vidim, da si ze preprican v svoj prav. Ni noben problem, ne bom pa izgubljal casa s tabo.

Pa saj je napisal popolnoma pravilno! Ne bodi zdaj užaljen, ker si mislil, da je v kriptu vse decentralizirano
Ne res ni, točno tako kot je napisal.

O tem se je že veliko razpredalo.


On je ze povedal, da priznavanje Bitcoina kot store of value s strani ljudi z velik kesa pomeni, da je Bitcoin centraliziran. Od tu dalje sploh ni potrebe vec komentirat.

jojw ::

DegenGambler je izjavil:

jojw je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

valkoor je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Torej ker Bitcoin dobiva priznavanje v svetu in ker Joze drzi 10000 Bitcoinov, sedaj Bitcoin ni vec decentraliziran.

Narobe. Poskusi znova.. Sicer ne razumem kakšen Joža. A to je kakšna interna fora?

Če misliš, da so exchangi in nekateri walleti decentralizirani se motiš... Saj bo šlo.

Sploh za exchange je značilno, da ti blokirajo račun ker napraviš "sumljivo transakcijo". Pote pa en mesec pošiljaš passport pa delaš selfije.. Super kaj.


Eh, bi lahko pisal naprej, pa vidim, da si ze preprican v svoj prav. Ni noben problem, ne bom pa izgubljal casa s tabo.

Pa saj je napisal popolnoma pravilno! Ne bodi zdaj užaljen, ker si mislil, da je v kriptu vse decentralizirano
Ne res ni, točno tako kot je napisal.

O tem se je že veliko razpredalo.


On je ze povedal, da priznavanje Bitcoina kot store of value s strani ljudi z velik kesa pomeni, da je Bitcoin centraliziran. Od tu dalje sploh ni potrebe vec komentirat.

Ne tega ni nikjer trdil. Lažeš in zavajš, sicer ne vem zakaj. Nam obrazložiš?

tonis ::

ADA vrh kanala tik pod .47

DegenGambler ::

jojw je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

jojw je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

valkoor je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Torej ker Bitcoin dobiva priznavanje v svetu in ker Joze drzi 10000 Bitcoinov, sedaj Bitcoin ni vec decentraliziran.

Narobe. Poskusi znova.. Sicer ne razumem kakšen Joža. A to je kakšna interna fora?

Če misliš, da so exchangi in nekateri walleti decentralizirani se motiš... Saj bo šlo.

Sploh za exchange je značilno, da ti blokirajo račun ker napraviš "sumljivo transakcijo". Pote pa en mesec pošiljaš passport pa delaš selfije.. Super kaj.


Eh, bi lahko pisal naprej, pa vidim, da si ze preprican v svoj prav. Ni noben problem, ne bom pa izgubljal casa s tabo.

Pa saj je napisal popolnoma pravilno! Ne bodi zdaj užaljen, ker si mislil, da je v kriptu vse decentralizirano
Ne res ni, točno tako kot je napisal.

O tem se je že veliko razpredalo.


On je ze povedal, da priznavanje Bitcoina kot store of value s strani ljudi z velik kesa pomeni, da je Bitcoin centraliziran. Od tu dalje sploh ni potrebe vec komentirat.

Ne tega ni nikjer trdil. Lažeš in zavajš, sicer ne vem zakaj. Nam obrazložiš?


Omenil sem konferenco, kjer bo ceo microstrategyja govoril o Bitcoinu. Kaj je on naredil? Konkreten del sredstev podjetja je dal v BTC. Komentar kolega je bil, Bitcoin je čedalje bolj centraliziran. Povežeš prvo in drugo.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

energetik ::

A danes se pa pumpa ETH? :D

Motion ::

in TRX-a zgleda

perci ::

Motion je izjavil:

in TRX-a zgleda

of kors - deepfuckinvalue

endelin ::

Xtz pumpica v roku enega leta

Motion ::

fak xrp in reef oboje prodal glih pred pumpo :(

scythe ::

Evo USDC šel ponoči na Stella/XLM oz. zdaj možna pretvorba iz XLM->USDC. Bomo vidli, koliko bo to vplival na ceno :)

Tavher ::

Tvegano kupiti ETH na popravku vala ko bo? Pri koliko USD?

energetik ::

ETHUSD je zaključil 1h svečo nad simetričnim trikotnikom, ki traja nekje od 25.1., tako da gremo morda še gor do novega ATH pri nekje 1550.
Če je spodnja stranica tega trikotnika še support, potem bom jaz nekaj kupil verjetno pri okoli 1320.

Hm, tudi BTC se je danes zbudil. Vendar pri BTC ne vem kaj naj si mislim zaradi Muskovega pumpanja, bo spet meja pri 38k ali bo šlo še kaj višje...

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Nehajte gledat geomtrijske like in preprosto kupujte. BUY BUY BUY
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BlackDeath ::

Machete je izjavil:

Nehajte gledat geomtrijske like in preprosto kupujte. BUY BUY BUY


What could possibly go wrong with that strategy

BTC se danes spet hitro dviguje :)

Zgodovina sprememb…

PowaAaaaH ::

PowaAaaaH je izjavil:

tonis je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

BTC zgleda zame gut, šel v pozicijo. Zadnje dni kljub bear marketu je držal support okoli 27k EUR.. Sedaj bulli počasi prevzemajo. Ima pa kar nekaj resistenca proti 30-31k, ki jih je dosegel ob Musk pumpu.

Zame deluje res dobr.


Lahko malce tale "zgleda gut" objasniš? Verjamem da znaš veliko več od mene, sprašujem pa zato, ker mi btc ne zgleda da bo v naslednjem dnevu in pol prav dosti navzgor naredil... Imaš kakšne targete?



Na hitr - zame je to early entry glede na TTM Squeeze, v Trade-u sm lahka tudi več dni. Ni tako kot pri delnicah day-tradeanje je bolj kot swing trade. Mislim, da sem ujel dober entry za potencialni run.

1. TTM Squeeze - dark purple + red dot -> bollinger bands se squeeza v keltner channesl in napoveduje "big move" - seveda je to lahko navzdol ali na gor (glede na to da se giblje na zgornjem resistance-u in da beari zgublajo "control" lahko predvidevamo direction - na sliki spodaj sem ti tudi označil prejšnje move-e glede na red dot-e, ne držijo pa vedno).

2. RSI trendline - označen z rumeno - lepo drži support, kej več ti ne bi pisal glede tega razen če te zanima, polagam pa tudi veliko na RSI pri vztopu v trade ali iztopu (sploh pri crypto)

3. Price Action - Ni mi najbolj všeč, tudi sam Volume še ni taprav, vendar imamo uptrend. Vidimo da smo retestal cca. 28400 večkrat in ga ni ratalo več "prebiti" nato manjši pullback proti 27k, kjer je vse skupaj zdržalo. Prav tako "dober" mesečni candle.

Računam na mogoče "explosion" čez prvi resistence 28.4-28.6k in potem je problem 29k, tam bomo videli ali znamo retestat nazaj 30-31k..

Še dodatno ena "analiza" glede BTC v zadnjem mesecu glede na RSI - Price Action.

https://imgur.com/Dbgl1if

https://imgur.com/ujaTWHT


EDIT: je pa tale 28-29k res precej velik resistence zadnjih 10 dni.



Po pričakovanjih. Rabmo support na 29k in pičimo proti 31..

Machete ::

BlackDeath je izjavil:

Machete je izjavil:

Nehajte gledat geomtrijske like in preprosto kupujte. BUY BUY BUY

What could possibly go wrong with that strategy
BTC se danes spet hitro dviguje :)


Ne vem, raztegni graf tja do 2012 pa ti meni povej, ali je bolje kupovat ali je bolje risat romboide in trapezoide.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
215 / 1490
»»