» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
216 / 1490
»»

BlackDeath ::

Machete je izjavil:

BlackDeath je izjavil:

Machete je izjavil:

Nehajte gledat geomtrijske like in preprosto kupujte. BUY BUY BUY

What could possibly go wrong with that strategy
BTC se danes spet hitro dviguje :)


Ne vem, raztegni graf tja do 2012 pa ti meni povej, ali je bolje kupovat ali je bolje risat romboide in trapezoide.


Odvisno.
Če si risal grafe marca potem si vedel =)

energetik ::

Vse je stvar tega, na kakšni časovni skali hočeš trgovati, bi rekel.
Jaz sem prišel do tega, da pod 2h skalo sploh ne bom več gledal, ker mi je preveč stresno.

BlackDeath ::

Energetik si samo gledal ali tudi prodajal/kupoval?

energetik ::

Seveda tudi trgoval, saj sem na začetku hotel videti, kako to sploh gre in se mi jasno ni dalo čakati več dni ali tednov, da kaj poberem.
Zdaj vidim, da to ne gre, ker potem samo še buljim v ekran. Pogledal bom 1x ali 2x na dan kako zadeve stojijo za prodat/nabavit. Morda celo 1-2x tedensko. Sicer zamudiš razna dnevna pumpanja, ampak vsaj mirno spiš.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Ko boš dosegel zen, da pogledaš enkrat na mesec ali še to ne, si zmagal.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DeeJay ::

$REN
Don't f with me.

kow ::

Uff, sushi. Cestitke, kakob.

GrX ::

DegenGambler je izjavil:

jojw je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

jojw je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

valkoor je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Torej ker Bitcoin dobiva priznavanje v svetu in ker Joze drzi 10000 Bitcoinov, sedaj Bitcoin ni vec decentraliziran.

Narobe. Poskusi znova.. Sicer ne razumem kakšen Joža. A to je kakšna interna fora?

Če misliš, da so exchangi in nekateri walleti decentralizirani se motiš... Saj bo šlo.

Sploh za exchange je značilno, da ti blokirajo račun ker napraviš "sumljivo transakcijo". Pote pa en mesec pošiljaš passport pa delaš selfije.. Super kaj.


Eh, bi lahko pisal naprej, pa vidim, da si ze preprican v svoj prav. Ni noben problem, ne bom pa izgubljal casa s tabo.

Pa saj je napisal popolnoma pravilno! Ne bodi zdaj užaljen, ker si mislil, da je v kriptu vse decentralizirano
Ne res ni, točno tako kot je napisal.

O tem se je že veliko razpredalo.


On je ze povedal, da priznavanje Bitcoina kot store of value s strani ljudi z velik kesa pomeni, da je Bitcoin centraliziran. Od tu dalje sploh ni potrebe vec komentirat.

Ne tega ni nikjer trdil. Lažeš in zavajš, sicer ne vem zakaj. Nam obrazložiš?


Omenil sem konferenco, kjer bo ceo microstrategyja govoril o Bitcoinu. Kaj je on naredil? Konkreten del sredstev podjetja je dal v BTC. Komentar kolega je bil, Bitcoin je čedalje bolj centraliziran. Povežeš prvo in drugo.

Pa saj to ti želijo povedati. Več kapitala se vlaga, večja bo regulacija..

DegenGambler ::

Tu se pač ne strinjam z vami. Bitcoin je glavni in to, da pridobiva na priznavanju v svetu, je najboljši možen scenarij, ki si ga lahko zamisliš.

Se pa poleg Bitcoina in vseh ostalih projektov zadnja leta ekstremno hitro razvija DeFi. To pa potem bo prihodnost tudi vseh financ v prihodnosti. Ne bo lahko, ne bo hitro, leta 2100 bo pa nekaj najbolj normalnega, recimo da trguješ z delnicami brez posrednikov na blockchainu.

Ampak nevem, za vas decentraliziranost pomeni, da se kriptovaluta trejda med nekaj 100 v kleti zaprtih wannabe hackerjih?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

DegenGambler je izjavil:

Tu se pač ne strinjam z vami. Bitcoin je glavni in to, da pridobiva na priznavanju v svetu, je najboljši možen scenarij, ki si ga lahko zamisliš.

Ampak nevem, za vas decentraliziranost pomeni, da se kriptovaluta trejda med nekaj 100 v kleti zaprtih wannabe hackerjih?


Dej mi prosim razloži kako je najboljši možni scenarij dejstvo, da držijo večino BTC Kitajci (in verjetno z leti še povečujejo delež) in ali to še pomeni decentraliziranost?
Kaj kitajskega si zares želiš? Plačo, dopust, delovni čas ali svobodo govora in nadzora?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

hamez66 ::

Kako pa veš, koliko bitcoinov držijo Kitajci? Sej ljudi je tudi največ na Kitajskem, na drugem mestu je pa Indija. Komot bi lahko rekli, da Indijci bolj malo vplivajo na to, kako se živi pri nas.

Je pa tip napisal o dogodku, kjer se bo predavalo CEOtom iz zahoda, ne iz Kitajske, se pravi bi po tej logiki pomenilo, da bo manj centralizacije.

MisterR ::

Merlak ugaša svoj projekt tokens.net

https://www.tokens.net/#announcement

Mato989 ::

MisterR je izjavil:

Merlak ugaša svoj projekt tokens.net

https://www.tokens.net/#announcement


Merlak, strokovnjak za crypto... Samo še Blejske hotele zapre in bo one project wonder... no vsaj tam mu je carsko uspelo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

XRPNERD ::

hamez66 je izjavil:

Kako pa veš, koliko bitcoinov držijo Kitajci? Sej ljudi je tudi največ na Kitajskem, na drugem mestu je pa Indija. Komot bi lahko rekli, da Indijci bolj malo vplivajo na to, kako se živi pri nas.

Je pa tip napisal o dogodku, kjer se bo predavalo CEOtom iz zahoda, ne iz Kitajske, se pravi bi po tej logiki pomenilo, da bo manj centralizacije.


Vprašaj to glede Indijcev v GB in USA.

hamez66 ::

XRPNERD je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Kako pa veš, koliko bitcoinov držijo Kitajci? Sej ljudi je tudi največ na Kitajskem, na drugem mestu je pa Indija. Komot bi lahko rekli, da Indijci bolj malo vplivajo na to, kako se živi pri nas.

Je pa tip napisal o dogodku, kjer se bo predavalo CEOtom iz zahoda, ne iz Kitajske, se pravi bi po tej logiki pomenilo, da bo manj centralizacije.


Vprašaj to glede Indijcev v GB in USA.



Ja ta najpametnejši Indijci vodijo nekaj firm in imajo visoke plače, ampak to je pač smetana Indije. Indijci, ki delajo na njivah, imajo bore malo vpliva na nas. Ali pa Kitajci leta 1970. Sam lej, lahko da sem dal slab primer, ampak če nekdo shilla bitcoine ameriškim ceotom, to ne pomeni, da bo pa zdaj bitcoin bolj centraliziran.

XRPNERD ::

Dal si slab primer, ker še vedno razmišljamo o njih kot o enih papkih, ki jejo riž po vseh možnih vukojebinah, kot pri nas v Trenti.
Gre za napredno nacijo z najboljšo tehnologijo in organiziranostjo mravelj. Kar poglej kdo gradi most na Pelješac npr. Ali pa kakšne večje infrastrukturne projekte v EU.
Zdej pa kupuj še njihov BTC. Zakaj je BTC že zanimiv?

kakob ::

MisterR je izjavil:

Merlak ugaša svoj projekt tokens.net

https://www.tokens.net/#announcement


Sicer on ni več zraven, ampak bitstamp should be next.

Kako BS še ima sploh kakšno stranko, je dokaz da markets are not efficient.

kow je izjavil:

Uff, sushi. Cestitke, kakob.


Better to be lucky than smart.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

hamez66 ::

XRPNERD je izjavil:

Dal si slab primer, ker še vedno razmišljamo o njih kot o enih papkih, ki jejo riž po vseh možnih vukojebinah, kot pri nas v Trenti.
Gre za napredno nacijo z najboljšo tehnologijo in organiziranostjo mravelj. Kar poglej kdo gradi most na Pelješac npr. Ali pa kakšne večje infrastrukturne projekte v EU.
Zdej pa kupuj še njihov BTC. Zakaj je BTC že zanimiv?


Ne vem, kaj ima to veze z decentralizacijo? Ja, ok, dal sem slab primer. Zdej pa prosim razložite, na kakšen način shillanje ceotom poveča centraliziranost.

kow ::

Tezos zelo blizu ATL. Obcudujem vas, hodlerje.

snowzoor ::

Kaj pravite na doge 04/02/2020?

kakob ::

kow je izjavil:

Obcudujem vas, hodlerje.



Better to be lucky than smart.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

XRPNERD ::

snowzoor je izjavil:

Kaj pravite na doge 04/02/2020?


DeeJay ::

MisterR je izjavil:

Merlak ugaša svoj projekt tokens.net

https://www.tokens.net/#announcement


Lep projekt, naredu x10 overall.
Škoda ker niso vlagal več v marketing in razvoj.
Je pa res, da bodo ICO vlagatelji nazaj dobil USD vložek povrnjen... ETH vložek pa jok :) .. sami bodo pa pobasal ogromno.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

kakob ::

DeeJay je izjavil:

MisterR je izjavil:

Merlak ugaša svoj projekt tokens.net

https://www.tokens.net/#announcement


Lep projekt, naredu x10 overall.
Škoda ker niso vlagal več v marketing in razvoj.
Je pa res, da bodo ICO vlagatelji nazaj dobil USD vložek povrnjen... ETH vložek pa jok :) .. sami bodo pa pobasal ogromno.


Wow. You really got shit for brains.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

DeeJay ::

zanimivo kako se en kakecb kle kaže za stručkota cryptota, ker je mel srečo, da je pač kupu low BTC.
Mega strokovnjak.
Don't f with me.

kow ::

Ni enostavno biti strokovnjak za kripto, ko nesmiselno pumpajo doži ipd. Smo pac spet v gambling fazi.

kakob ::

DeeJay je izjavil:

zanimivo kako se en kakecb kle kaže za stručkota cryptota, ker je mel srečo, da je pač kupu low BTC.
Mega strokovnjak.


Strokovnjak sem zarad drugih reči.

Bom še enkrat po slovensko: Bolš 'met srečo kot pamet.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

DeeJay ::

kakob je izjavil:


Strokovnjak sem zarad drugih reči.

To ti dam prav. Si strokovnjak trolanja in žaljenja uporabnikov foruma.
Don't f with me.

kakob ::

DeeJay je izjavil:

kakob je izjavil:


Strokovnjak sem zarad drugih reči.

To ti dam prav. Si strokovnjak trolanja in žaljenja uporabnikov foruma.


Again missing the point. Samo kretenom povem da so kreteni.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

kakob ::

kow je izjavil:

Ni enostavno biti strokovnjak za kripto, ko nesmiselno pumpajo doži ipd. Smo pac spet v gambling fazi.


V takem okolju je težje identificirat legit projekte, ki ne bodo zgrmeli 99% dol ko glasba neha špilat, tak kot naprimer shitcoin scam-skladi katere promovira tale retarded dj.

Turkey doesn't know its a turkey.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

DeeJay ::

hahaha.... ja folk, kr vlagite v Kakcbov top shop Celsius, če hočte met grafike s kužki nalimane po sobi :D



Lahk pa date v ICONOMI...
3 mesce... 359% profita, 1 mesec 170% ... (Metelkova Crypto Underground). The choice is yours.

https://icnhodler.com/crypto-strategies
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

kow je izjavil:

Ni enostavno biti strokovnjak za kripto, ko nesmiselno pumpajo doži ipd. Smo pac spet v gambling fazi.


V takem okolju je težje identificirat legit projekte, ki ne bodo zgrmeli 99% dol ko glasba neha špilat, tak kot naprimer shitcoin scam-skladi katere promovira tale retarded dj.

Turkey doesn't know its a turkey.


Till it is slaughtered.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

c3p0 ::

x10+ na ETH v enem letu, brez shitpostov tu, brez 24/7 spremljanja forumov in brez japonskih svečk, samo mine & HODL.

Bo pa treba še malo daytradat, čisto 4 fun.

kakob ::

DeeJay je izjavil:

hahaha.... ja folk, kr vlagite v Kakcbov top shop Celsius, če hočte met grafike s kužki nalimane po sobi :D



Lahk pa date v ICONOMI...
3 mesce... 359% profita (Metelkova Crypto Underground). The choice is yours.
https://icnhodler.com/crypto-strategies


Sicer si ponovno pokazal da maš drek v glavi. Sploh ne vem what is your point?

Celsius ima 6 miljard usd (6 billion usd) AUM.

Tvoj fake shitcoin scam sklad pa 6 eur.

Gre pa za dva povsem različna produkta. En je yield farming med tem ko holdaš, drugi je pa degenreate shitcoin gambling turkey fleecing.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

DeeJay ::

kakob je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Iconomi nardiš account, vložiš v en od mnogih skladov in pušiš


Preveč vas morem popravljat fantje. Zresnite se.


Evo še en dokaz, da nimaš pojma.
Od tega datuma, do danes 212%.
Don't f with me.

paradoxxx ::

kakob je izjavil:

DeeJay je izjavil:

hahaha.... ja folk, kr vlagite v Kakcbov top shop Celsius, če hočte met grafike s kužki nalimane po sobi :D



Lahk pa date v ICONOMI...
3 mesce... 359% profita (Metelkova Crypto Underground). The choice is yours.
https://icnhodler.com/crypto-strategies


Sicer si ponovno pokazal da maš drek v glavi. Sploh ne vem what is your point?

Celsius ima 6 miljard usd (6 billion usd) AUM.

Tvoj fake shitcoin scam sklad pa 6 eur.


DeeJay čist živčn, najbrž pušiv keš v XRP včeraj. Bod veseu, da kakob sploh še kaj napiše, 99% ljudi ne bi blo več tu, ko bi bili enkrat preskrbljeni...

DeeJay ::

Živčen? Nah. Samo kakcu nastavljam ogledalo, da nima pojma o čem govori.
XRP sm se pa znebu že dolg nazaj.
Don't f with me.

kakob ::

DeeJay je izjavil:


Evo še en dokaz, da nimaš pojma.
Od tega datuma, do danes 212%.



Totalni luzerji. Če bi doge kupil bi nardil 1000%.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

DeeJay ::

Tko so pa tvoj CEL in nardil 10%.
Don't f with me.

hamez66 ::

Doge je zakon. Se je iz grafov videlo, da ga je treba kupovat pri 17 18 satoshijih. :D

ViperR ::

Men je ta celsius tud mal sumljiv. Gledam ce posodis 10k usdt dobis vrnjeno 13% letno, ce si hoces posodit 10k usdt pa placas samo 9% letno(max), lahko tudi manj. Od kje oni dodajo 4% letno ni jasno?

kakob ::

DeeJay je izjavil:

Tko so pa tvoj CEL in nardil 10%.


Prvič nikol nisem nobenemu reku da naj kdo CEL kupi.

Drugič, če ga benchmarkaš v BTC je up več kot 30% od kar sem kupu token.

Closer to 300% odkar sem kupil equity.

It will grow, tudi ko pride medo.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

hamez66 je izjavil:

Doge je zakon. Se je iz grafov videlo, da ga je treba kupovat pri 17 18 satoshijih. :D



A ne kazejo grafi tudi xtzju odlicno. Btw par nakladacev ga je fino shilal, kao long super term investment. Kdo so, pa sami vedo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Doge je zakon. Se je iz grafov videlo, da ga je treba kupovat pri 17 18 satoshijih. :D


Ja sam dj-evi 6 euro hedge fund managerji so to čist falil.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

DeeJay ::

kakob je izjavil:


Prvič nikol nisem nobenemu reku da naj kdo CEL kupi.


kakob je izjavil:

New Celsius promo code. Use USDC20 to get $20 in USDC with your next transfer of $2,000 or more in stablecoins to your Celsius wallet!


+ Moj referral code "shitcoin" prinese še dodatnih 20 dolarjev iniciative.

40 USD, pa ne rečt da se ne splača... to je več kot PrihajaNudl Net Asset Value.



Res ne?
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

kakob ::

DeeJay je izjavil:

kakob je izjavil:

New Celsius promo code. Use USDC20 to get $20 in USDC with your next transfer of $2,000 or more in stablecoins to your Celsius wallet!


+ Moj referral code "shitcoin" prinese še dodatnih 20 dolarjev iniciative.

40 USD, pa ne rečt da se ne splača... to je več kot PrihajaNudl Net Asset Value.



Res ne?


No kje piše da naj kdo kupi CEL token?

A si se v glavo udaru ko si bil še majhen?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

perci ::

Meanwhile... TEZOS.. pardon, TETHER na stabilnih 1 usd.

c3p0 ::

ViperR je izjavil:

Men je ta celsius tud mal sumljiv. Gledam ce posodis 10k usdt dobis vrnjeno 13% letno, ce si hoces posodit 10k usdt pa placas samo 9% letno(max), lahko tudi manj. Od kje oni dodajo 4% letno ni jasno?


Spektakularno bo failal, my prediction. Vmes pa lahko marsikdo še lepo zasluži in tudi bo. Tudi na ponzijih je tako, pa ne pravim da je CEL ponzi.

Sparkxl ::

PrihajaNodi je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Doge je zakon. Se je iz grafov videlo, da ga je treba kupovat pri 17 18 satoshijih. :D



A ne kazejo grafi tudi xtzju odlicno. Btw par nakladacev ga je fino shilal, kao long super term investment. Kdo so, pa sami vedo.


V čem točno se ti nakladači razlikujejo od tebe? Ti tu stresaš svoje prerokbe dnevno ,čeprav si znan po tem da v 99% mimo vsekaš in si doktor buy low sell high.
Torej kaj tebe loči od teh nakladačev?

kakob ::

c3p0 je izjavil:

ViperR je izjavil:

Men je ta celsius tud mal sumljiv. Gledam ce posodis 10k usdt dobis vrnjeno 13% letno, ce si hoces posodit 10k usdt pa placas samo 9% letno(max), lahko tudi manj. Od kje oni dodajo 4% letno ni jasno?


Spektakularno bo failal, my prediction. Vmes pa lahko marsikdo še lepo zasluži in tudi bo. Tudi na ponzijih je tako, pa ne pravim da je CEL ponzi.


Cool, my bet is against you.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()
««
216 / 1490
»»