» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
211 / 1490
»»

dvince ::

spet nova pumpica xrp:)

snowzoor ::

Kok dolgo traja da pride denar do binanca preko SEPA, če sedaj naložim? Če pride še danes, kupim dogcoine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snowzoor ()

PacificBlue ::

2-3 ure
I’m out.
:3

snowzoor ::

Preko SEPA naloga?

Aston_11 ::

Bitrue full dobro dela. Not.

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Cak a xrp je zdj scam al ni?


Ali je Herbalife MLM scam?

Ali so shorterji uspeli?


Nevem, ti mi povej. Zaenkrat se je dal lep profit nrest.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Nodi, čim prej prodaj Tezose, samo ti si še ovira, da ne napumpa do 20$.

doktorproof ::

Tako, malo smo se ogreli, naredimo še raztezne vaje, pol se pa počas preštejemo in eno zares užgemo.

PacificBlue ::

snowzoor je izjavil:

Preko SEPA naloga?

Ja
I’m out.
:3

Sejbo ::

tako, šibke roke smo otresli, še ena kavica in dva čika, pol pa po kokice in naj se izstrelitev prične.

DegenGambler ::

Blagor fishstick, ki je tale whale dump iz grafov prebral v nulo. Dobesedno 2 minuti pred dumpom, so mu indikatorji na grafu javili, da bo crash do 55c.

@Fishstick, čestitke. V mojih očeh si heroj. Mojster grafov. Kapo dol.

Zgodovina sprememb…

Sejbo ::

predvsem je fascinantno kako vse grafe prebere za nazaj s skoraj 99% točnostjo

doktorproof ::

DegenGambler je izjavil:

da bo crash do 55c.



Mi ni bilo jasno o kakšnih 55centih govoriš. U EUR je bilo bolj brutalno, je šlo na jebenih 31centov.

hamez66 ::

55 dolarskih centov. Mnogi tu trgujemo in razmišljamo v dolarjih, ker je veliko več kripto/dolar parov kot kripto/eur parov.

Jacksmav ::

ajde prpravte drobiž...menda ne bomo Slovenci pa zatajil.....10€ v pumpo pa da vidmo do kje gre :)

doktorproof ::

Ja, to sem pogruntal, ampak mi tudi v dolarskih centih nekaj ni štimalo. Pa sem šel gledat grafe (bitstamp)... dolarski je v bistvu dolgcajt.

Zgodovina sprememb…

Sejbo ::

žepni drobiž pripravljen, a mormo bit točni kot za novo leto?

Jacksmav ::

Sejbo je izjavil:

žepni drobiž pripravljen, a mormo bit točni kot za novo leto?

nazdravljal bomo pa malce kasneje :)

snowzoor ::

Da vidimo, če gre do $1.

DegenGambler ::

doktorproof je izjavil:

Ja, to sem pogruntal, ampak mi tudi v dolarskih centih nekaj ni štimalo. Pa sem šel gledat grafe (bitstamp)... dolarski je v bistvu dolgcajt.


Na binanceu je XRP/USDT par padel do 53c. Verjamem, da je to ta graf, ki ga je fishstick gledal in napovedal padec. Še enkrat, iskrene čestitke.

BorutO ::

Elon Musk podpira bitcoin, sprašuje se o smislu prodaj na kratko
10 min
Ustanovitelj Tesle Elon Musk je na družabni aplikaciji Clubhouse je po poročanju Bloomberga izjavil, da "nima izrazitega mnenja o kriptovalutah," da pa je po njegovem mnenju "bitcoin dobra stvar". Ob tem je dodal, "da je zamudil na zabavo" in da bi moral kriptovalute kupiti pred osmimi leti. S svojimi izjavami je bitcoin zanihal nekoliko navzgor v primerjavi z včeraj, poroča Bloomberg.

Nedavno je Musk mnenje izrazil tudi o špekulativnih aktivnosti šortanja, torej pri terminskih prodajah na kratko. V tvitu je zapisal: "Ne moreš prodajati hiš, ki jih nimaš v lasti. Ne moreš prodajati avtov, ki jih nimaš v lasti. *Lahko* pa prodaš delnice, ki jih nimaš v lasti!? To je nakladanje - prodaja na kratko je prevara, ki je zakonita samo zaradi ostalinskih razlogov."

Ganon ::

Sem dokupil ob padcu, kar bo-bo. :P

Sejbo ::

srečno, bratje v orožju

DegenGambler ::

@Fishsticks, koliko kažejo grafi? Do kam gremo in kaj se bo zgodilo ob 1430? Plačam ti 10€ za vsako dojavo. Hvala.

hamez66 ::

Naštimajte visoke sell orderje, če slučajno pride do kakega vrha ob 14:30 na način, kot smo videli pri nebl pumpu. :)

Senior Dev ::

Mam sell orderje na 4$, tako da držimo pesti da se proda.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

snowzoor ::

Na koncu bo v stilu tresla se gora, rodila se miš :D

DegenGambler ::

snowzoor je izjavil:

Na koncu bo v stilu tresla se gora, rodila se miš :D


Točno tako. Vseeno pa sem nastavil sell orderje visoko.

BorutO ::

Eno vprašanje ... na bitstampu imam bitcoine kupljene ... recimo, da jih hočem prodati pri tej ceni, kot je zdaj, jih dam v prodajo, med tem cena pade recimo do 25.000 usd ... se potem proda po tisti ceni, po kateri prodajam ali pa novi ceni, 25k usd? Če ne, pa potem sploh to kdo kupi za 33k recimo, kot je zdaj, ko pa je trenutno vredno 25kusd .... govorim o primeru, ker nimam neke točne slike kako to gre ... kupil si sem, zdaj pa čakam ... trenutno sem pa v zgubi, ker sem jih kupil za 200 evrov (okoli 144usd) pri ceni 34.000 usd.

snowzoor ::

DegenGambler je izjavil:

snowzoor je izjavil:

Na koncu bo v stilu tresla se gora, rodila se miš :D


Točno tako. Vseeno pa sem nastavil sell orderje visoko.


Enako, če bo bo, če ne pa tudi ni velike zgube.

energetik ::

hamez66 je izjavil:

55 dolarskih centov. Mnogi tu trgujemo in razmišljamo v dolarjih, ker je veliko več kripto/dolar parov kot kripto/eur parov.
Ja, to sem pogruntal po prvem dnevu, ko sem začel. Predvsem ker so vse analize in grafi v dolarjih in je potem zelo tečno vse preračunavat v €.

doktorproof ::

Ok, kdo bo začel?

Aston_11 ::

Bitrue ne dela ;)

kow ::

kakob je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Cak a xrp je zdj scam al ni?


Ali je Herbalife MLM scam?

Ali so shorterji uspeli?


Tehnicno sicer ni scam. Ampak je pa nesmiselno, da ljudje vstopajo, ampak ocitno se vedno novi najdejo. Torej je, tak sustainable/perpetual "scam". Zato so shorterji failali.

Luc8 ::

A mi lahko kdo prosim na hitro razloži kako na BITSTAMPU naštimam sell orderje? Če grem pod market -> order -> sell -> stop mi ne dopušča vnos višje vrednosti od trenutne. Morda narobe gledam?

energetik ::

Sell limit, ne stop.

Mi je pa glupo, da ne morem nastavit trailing sell stopa, še preden gre cena navzgor čez.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

limit uporabi
sell stop je za nižjo vrednost

doktorproof ::

Zakaj bi to nastavljal, ne boš gledal?

Luc8 ::

Zlati ste :D
@doktorproof glede na to da je bil tudi že prej v nekaj sekundah velik dump (sem v živo gledal kako se je grafu začelo mešat) se malo bojim da bom prepozen. Za vsak slučaj, bolj nov sem v tem.

Aston_11 ::

Kaj to je bilo to od pumpa?

Anney ::

Ups. A morem monitor obrnit. Narobe mi skače.:)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kiFni ::

če gre na 77$ bom miljonar ;((

pronto ::

Start

BorutO ::

Jaz mam 7192 trxov zakupljenih ... trenutni profit 33 dolarjev :'D ... mogoče bo celo življenje na nekje istem rangu - 0,0270 do 0,0330, lahko bo padlo na 0 lahko pa se zgodi, da bom tudi jaz kdaj postal milionar. :'D

SuperKripto ::

kiFni je izjavil:

če gre na 77$ bom miljonar ;((

super, a bos ubral Mato taktiko, ne prodas dokler ni milijon. Na vse ali nic. Ali pa bi vmes kaj vnovcil? Tezko biti pameten kle. Hec :)

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

PUMPPPPPPPPPPPPPPPPP

SuperKripto ::

tresla se je gora in tresle so se tudi roke :)

XRPNERD ::

NO PUMPPPPPPPPPPP :=)

Jacksmav ::

tema :)

scythe ::

Slabi pump tole.... :D
««
211 / 1490
»»