» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
204 / 1490
»»

SuperKripto ::

xrp v pol ure za 30 procentov gor. Ni slabo za dead coin

mit3k ::

Zgleda je ta novica, vse skupaj se malo podžgala:
https://ripple.com/insights/sec-update-...

Omg, gladko cez 0.50

tonis ::

450komadov sem kupil par tednov nazaj za .32, zdaj sem pri .5 izstopil. Bolje vrana v roki, kot kokoš na strehi.

mit3k ::

Bravo, lep profit.

Baja ::

kaj je ta 0. WSB na cmc-ju?

endelin ::

perci: izgleda ni bila ravno ok ideja kupit doge :P

kiFni ::

mit3k je izjavil:

Uf kera xrp pumpica, zamudil vstop pri 0.33, zdaj sem verjetno ze prepozen. :D

jst pri 0.38 nisem bil prepozen 8-) :D

Carjou ::

Se dobro, da sem jih jaz 4k prodal po 3 letih holdanja za 0,165€ z cca 700€ izgube.

hamez66 ::

Carjou je izjavil:

Se dobro, da sem jih jaz 4k prodal po 3 letih holdanja za 0,165€ z cca 700€ izgube.


Isto je moj kolega naredu. Kupu pri 1.5, držal par let in končno prodal pri 0.25 :D

SuperKripto ::

Baja je izjavil:

kaj je ta 0. WSB na cmc-ju?

to je binance oziroma kripto svet dal cast in poklon reddit skupini wallstreetbets, ki je skupinsko kupovala dolocene delnice in likvidirala short pozicije milijarderjev. gre se kao za revolucijo, kao bo mali clovek zmagal nad pohlepnimi elitami. Ce verjames. Verjetno inside delo, podprto iz ozadja, da lahk pol kaksne nove regulacije uvajajo, ali pa da imajo izgovor za market crash, ali pa zelijo preusmerit ljudi v kripto. v glavnem sumim da imajo iz ozadja dolocene interesne skupine zaroto.

kiFni ::

hamez66 je izjavil:

Carjou je izjavil:

Se dobro, da sem jih jaz 4k prodal po 3 letih holdanja za 0,165€ z cca 700€ izgube.


Isto je moj kolega naredu. Kupu pri 1.5, držal par let in končno prodal pri 0.25 :D

sožalje ;((:))

tonis ::

kiFni je izjavil:

mit3k je izjavil:

Uf kera xrp pumpica, zamudil vstop pri 0.33, zdaj sem verjetno ze prepozen. :D

jst pri 0.38 nisem bil prepozen 8-) :D


Kje si prodal?

Samo opozorim.. RSI ji so pri 90, saj lahko bo šlo še kaj gor - jaz osebno ne bi tvegal.

PersonaRuda ::

hamez66 je izjavil:

Carjou je izjavil:

Se dobro, da sem jih jaz 4k prodal po 3 letih holdanja za 0,165€ z cca 700€ izgube.


Isto je moj kolega naredu. Kupu pri 1.5, držal par let in končno prodal pri 0.25 :D

Zato pa sem jaz trdno odločen, da z minusom ne prodam in raje vse zgubim kot pa, da se nekim drobižom zadovoljim. HODL do multi-profita ali nič. Magari čakam 20 let.

endelin ::

kamikaze: predvsem boš čakal:))

kow ::

Kaksen cuden trg je trenutno. Tolk cudno, da se najbolj varni zdijo fiat shitkojni :))

SuperKripto ::

A se spomnete, ko je dolocen youtuber povedal, da dolocene skupine nameravajo dumpat xrp do 22 centov in potem se je takrat to tudi zgodilo, ko je padel na 17 centov. Na coinbase pa je na 15 min sveci res bilo 22 centov. Zdaj pred par dnevi je povedal da se bo nekaj zgodilo na xrp in povedal doloceno stevilko, ki jo raj ne bi povedal, ker ne vem ce bo res.

Zgodovina sprememb…

scythe ::

tonis je izjavil:

kiFni je izjavil:

mit3k je izjavil:

Uf kera xrp pumpica, zamudil vstop pri 0.33, zdaj sem verjetno ze prepozen. :D

jst pri 0.38 nisem bil prepozen 8-) :D


Kje si prodal?

Samo opozorim.. RSI ji so pri 90, saj lahko bo šlo še kaj gor - jaz osebno ne bi tvegal.


Kdor ne tvega, ne profitira :D Če gre XRP dol, gre tudi XLM, zdaj sta oba istočasno potegnala gor. Res da je RSI pri XLM pri 76..

hamez66 ::

Itak, youtuberji z veliko sledilci imajo velik vpliv. Zadnjič je en naredil video za nek beden coin, v 15 minutah je napumpal iz 0.26 na 0.33 (sveča do 0.35), potem pa padanje.

Baja ::

SuperKripto je izjavil:

Baja je izjavil:

kaj je ta 0. WSB na cmc-ju?

to je binance oziroma kripto svet dal cast in poklon reddit skupini wallstreetbets, ki je skupinsko kupovala dolocene delnice in likvidirala short pozicije milijarderjev. gre se kao za revolucijo, kao bo mali clovek zmagal nad pohlepnimi elitami. Ce verjames. Verjetno inside delo, podprto iz ozadja, da lahk pol kaksne nove regulacije uvajajo, ali pa da imajo izgovor za market crash, ali pa zelijo preusmerit ljudi v kripto. v glavnem sumim da imajo iz ozadja dolocene interesne skupine zaroto.


aha, sem že mislo da so res kakšen coin ven dali :)

PrihajaNodi ::

PersonaRuda je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Carjou je izjavil:

Se dobro, da sem jih jaz 4k prodal po 3 letih holdanja za 0,165€ z cca 700€ izgube.


Isto je moj kolega naredu. Kupu pri 1.5, držal par let in končno prodal pri 0.25 :D

Zato pa sem jaz trdno odločen, da z minusom ne prodam in raje vse zgubim kot pa, da se nekim drobižom zadovoljim. HODL do multi-profita ali nič. Magari čakam 20 let.


Man ti drzis @skycoin ist skret kot Tezos.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

jype: tezos ni penzija material.

a nekaj osebkov na tem forumu je šlo v xtz iz tega razloga:D

hamez66 ::

Ja, jype je to velikokrat povedal, sicer je pa tezos naredil sladkih 15x od dna, pa takrat smo ga še kupovali oz. poskušali z buybacki, pa potem se je odbil od skoraj 4$ nazaj na 0.95$ in do 4.5$, se pravi bi lahko naredil zelo lepe profite... Ampak nodi je po eni strani govoril, da bo šel tezos na 0.9$, po drugi strani pa vztrajal pri držanju coina, namesto, da bi ga prodal. Pa je šel coin potem res do 0.95.

PrihajaNodi ::

Hja, ga je pa opisoval kot ETH killerja.

Buy backov ne izvajam. Bom pa prodal pri 4.5 ce kdaj doseze.

V treh letih iz 0.33 na 4.5 (tam ni dolgo ostal) je za kripto slabo. Link pa je bil penzija materijal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Ja za link nam je Aqua povedal pri okoli 2.7$, tako da je zdaj na okoli 10x, se pravi podobna situacija. Dogecoin je bolje uspel, 10x v enem dnevu :D (s tem, da je bil predlog za Link seveda top)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

endelin ::

lol visoko opuritetno izgubo mam z Curve DAO token

tonis ::

SuperKripto je izjavil:

A se spomnete, ko je dolocen youtuber povedal, da dolocene skupine nameravajo dumpat xrp do 22 centov in potem se je takrat to tudi zgodilo, ko je padel na 17 centov. Na coinbase pa je na 15 min sveci res bilo 22 centov. Zdaj pred par dnevi je povedal da se bo nekaj zgodilo na xrp in povedal doloceno stevilko, ki jo raj ne bi povedal, ker ne vem ce bo res.


Običajno take špice na (xrp) grafu pomenijo vsaj nekajurno konsolidacijo, da se pregreti RSIji ohladijo.

Tudi če bo šel še enkrat gor, bi znal prej naredit fib78 korekcijo in test trendilnije. Če tja res pride in ostane nad linijo morda celo naredim buyback s stop loss pod trendlinijo.

Če če če...

DegenGambler ::

Hvala Tonis za analizo. Meni se tudi dozdeva, da bo sedaj nekaj ur okoli 40c, potem pa še kakšen leg navzgor.

Sem šel 7x long pri 41c, 0.376$ je likvidacija. Upam da rata. Drugače pa rečemo papa 500€ ...

PrihajaNodi ::

hamez66 je izjavil:

Ja za link nam je Aqua povedal pri okoli 2.7$, tako da je zdaj na okoli 10x, se pravi podobna situacija. Dogecoin je bolje uspel, 10x v enem dnevu :D (s tem, da je bil predlog za Link seveda top)


Ne gledas iste situacije. Koliko je bil Link v icotu? Pozabljas da je bil xtz nekaj casa nad linkom, xtz je nato padel na isto pozicijo kot je bil 2017/18 na 23 oz 21 mesto ko je bil 0.33 usd. Torej je xtz za ROI najslabsa investicija.

endelin je izjavil:

lol visoko opuritetno izgubo mam z Curve DAO token


Se vecjo ker drzis xtz.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

tonis ::

DegenGambler je izjavil:

Hvala Tonis za analizo. Meni se tudi dozdeva, da bo sedaj nekaj ur okoli 40c, potem pa še kakšen leg navzgor.

Sem šel 7x long pri 41c, 0.376$ je likvidacija. Upam da rata. Drugače pa rečemo papa 500€ ...


To ni bila neka huda analiza, je bolj opazovanje grafa, ne vzet za sveto ;)
Če govoriš o ne-virtualnem longu potem imo hodiš precej po robu. Pri taki špici se mi zdi fib78 korekcija povsem realna.

DegenGambler ::

tonis je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Hvala Tonis za analizo. Meni se tudi dozdeva, da bo sedaj nekaj ur okoli 40c, potem pa še kakšen leg navzgor.

Sem šel 7x long pri 41c, 0.376$ je likvidacija. Upam da rata. Drugače pa rečemo papa 500€ ...


To ni bila neka huda analiza, je bolj opazovanje grafa, ne vzet za sveto ;)
Če govoriš o ne-virtualnem longu potem imo hodiš precej po robu. Pri taki špici se mi zdi fib78 korekcija povsem realna.


Je kar realen long. Se pa tudi tresem vsakič ko pade vrednost pod 40c ...

kiFni ::

naslednji cilj je 0.75+...
hodlal bom do torka popoldne, ko/če doseže nek vrh vzamem ven vložek
ostalo hodlam za moon, mars,...

tonis ::

..še tole dodajam.

Dnevni graf. XRP preko MA 20 50 100 in 200 ter EMA21.
A kar čez vse v enem dnevu? ..ne trdim da je nemogoče. Bomo videli kje bomo ob 1AM.

@tetherfud, če si expert potem verjetno veš kaj delaš, meni osebno bi bilo pa preveč rizično. Ampak saj veš, ur money ur decision.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

DegenGambler ::

tonis je izjavil:

..še tole dodajam.

Dnevni graf. XRP preko MA 20 50 100 in 200 ter EMA21.
A kar čez vse v enem dnevu? ..ne trdim da je nemogoče. Bomo videli kje bomo ob 1AM.

@tetherfud, če si expert potem verjetno veš kaj delaš, meni osebno bi bilo pa preveč rizično. Ampak saj veš, ur money ur decision.


Nisem ravno nov v kriptu, je pa prvič, da bi se šel margin trading na taki pnd sceni ...

zlabra ::

mi je žal da nisem vstopil pri 17 u ripla... yeyy

SuperKripto ::

rip ripl shortarji. A zdaj veste zaka se ne shorta v bull marketu. Ce redditovci zvejo, da prevec shortate bodo hudi in bodo prisli narest boom shaka laka squeeze.

Zgodovina sprememb…

mick29 ::

Elrond in aave mnenje? Buy & hodl?

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

rip ripl shortarji. A zdaj veste zaka se ne shorta v bull marketu. Ce redditovci zvejo, da prevec shortate bodo hudi in bodo prisli narest boom shaka laka squeeze.


Samo xtz se shorta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Carjou ::

Sem kupil 3650 Xrp nazaj 0.296EUR. Kar bo pa bo.

Od 2017 nisem imel nikol sreče z tem coinom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Carjou ()

Aston_11 ::

SuperKripto je izjavil:

ker ne vem ce bo res.
Samo dve sta - bo padlo še bolj, ali bo zraslo, da bo glava pekla? Katero bo? IMO bo padlo, as alwaysTM

DeeJay ::

PnD xrp je mimo. Next?
Don't f with me.

Ganon ::

DeeJay je izjavil:

PnD xrp je mimo. Next?


Na Redditu so začeli omenjati Cardano.

SuperKripto ::

haha, uradno naj bi se pump zacel jutri. haha :)) konec pumpa? ja kuko? ce se niti zacel ni, lol. Ampak ne vem ce mislijo resno z jutrisnim pumpom. Tko da jaz nicesar ne priporocam, samo povem kaj se pise okrog.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

tonis je izjavil:

..še tole dodajam.

Dnevni graf. XRP preko MA 20 50 100 in 200 ter EMA21.
A kar čez vse v enem dnevu? ..ne trdim da je nemogoče. Bomo videli kje bomo ob 1AM.

@tetherfud, če si expert potem verjetno veš kaj delaš, meni osebno bi bilo pa preveč rizično. Ampak saj veš, ur money ur decision.


Dober si. Ce gre sedaj se en leg up, si tocno naciljal. Mene je ravno polikvidiralo. Ampak na Binanceu te na srevo ne likvidira do konca, tako da imam se pozicijo odprto (del) in lahko dobim nazaj teh 300e.

kiFni ::

SuperKripto ::

lol v kaksno paralelno realnost sem vstopil. Mulci z reddita in drugih forumov delajo revolucijo in likvidirajo milijarderje ki shortajo. itak. Vse kar je blo potrebno, da se je nekdo tega spomnil in se je agregatni oblak miselnosti materializiral v kvantno fiziko.

Aston_11 ::

Likvidirajo miljarderje na način, da drugi miljarderji drago prodajo, tile revolucionarji pa jih financirajo
Kaj je z XRP?

SuperKripto ::

nekateri so se zacel zgledovat po teh mulcih z reddita iz skupine wallstreetbets in zdaj zelijo pumpat tudi kripto. Zdaj spamajo po twitterju za novo skupino, ki zelo hiter raste po stevilu clanov in pise, da nameravajo jutri pumpat xrp. koliko je to res, pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

MasterKiD ::

SuperKripto je izjavil:

nekateri so se zacel zgledovat po teh mulcih z reddita iz skupine wallstreetbets in zdaj zelijo pumpat tudi kripto. Zdaj spamajo po twitterju za novo skupino, ki zelo hiter raste po stevilu clanov in pise, da nameravajo jutri pumpat xrp. koliko je to res, pa ne vem.

A je kakšna možnost da jim ne bi uspelo?

XRPNERD ::

XRPNERD je izjavil:

bonanno je izjavil:

se pravi Sec novica bo kmalu poazbljena in gre Xrp na 1usd...


Ne bo pozabljena. >:D
Vsake tolk pride en pump 10-20% (kot danes), kjer se da lepo shortat, ker pade spet nazaj na 0,30 $.
Kripl bo napumpal še preden bo novica zunaj (mi ne bomo vedeli zakaj, pač pa bomo smatrali da gre za še en pump&dump) in prodali za ušivih 20%. In potem bo šele napumpal, ko bomo mi brez. 8-O
Zato jst od jutri naprej ne tikam več moje XRP zaloge.


Nekako tako ja.

SuperKripto ::

MasterKiD je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

nekateri so se zacel zgledovat po teh mulcih z reddita iz skupine wallstreetbets in zdaj zelijo pumpat tudi kripto. Zdaj spamajo po twitterju za novo skupino, ki zelo hiter raste po stevilu clanov in pise, da nameravajo jutri pumpat xrp. koliko je to res, pa ne vem.

A je kakšna možnost da jim ne bi uspelo?

vedno je moznost. Recimo da bi res zacel pumpat, ne pozabit da ima ripl v lasti kar zajeten procent vseh xrp, ki jih lahko prodaja. Zato so cez zgodovino xrp grafa vedno bliskoviti sunki rasti cene, ki trajajo ponavad od par ur, ali pa par dni , v bull runih pa vcasih tudi par tednov. Potem pa stagniranje in dumpanje dolgo casa. Kako bo zdaj pa ne vem.
««
204 / 1490
»»