» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
197 / 1490
»»

Machete ::

Slaba. Next.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kow ::

i33a je izjavil:

Kakšna se vam zdi ideja?

Predvsem sem razmisljal kako hecna beseda je AI. 99.9% folka jo uporablja za vsako racunalnisko stvar, ki jo ne razume.

DegenGambler je izjavil:

Odpiram virtualni 10x long na Cardano ob novicah, da se ustvarja Grayscale cardano trust.


Virtualna likvidacija pri?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

realize ::

 meme

meme


Če se želite vsak dan nasmejati ob slo memejih na kripto temo, vas povabim da followate tralala_memes na Instagramu :)

peky ::

@i33a

Mogoče si lahko s tem pomagaš: https://www.maskerade.fr/binance/new/

mit3k ::

Doge na 1$? :D

Ganon ::

mit3k je izjavil:

Doge na 1$? :D


Kaj se dogaja? 8-O

mile ::

ze ene 0.04$ bi bilo kul :)

PacificBlue ::

Ganon je izjavil:

mit3k je izjavil:

Doge na 1$? :D


Kaj se dogaja? 8-O


Sezona alt coinov se je odprla:)
I’m out.
:3

Qcube ::

Haha res hud doge, +285% v enem dnevu.

energetik ::

ETHUSD pa danes druga slika kot včeraj, pravkar proba prebiti 1350$, zanekrat mu ne rata...

PacificBlue ::

Ne vem, morda pa danes tudi polna luna vpliva malo na rast. take it into consideration.
I’m out.
:3

DeBrito ::

Haha, keri joke. Iščeš coine, ki imajo nek produkt in perspektivo za seboj, potem pa pride DOGE, ki je dejansko sprdačina in po*ebe vse po spisku!! :))

BostjanC88 ::

Doge do lune. Končno se neki premika.

SuperKripto ::

sej je ze bilo omenjeno, doge pumpajo, ker je fejk profil od tistih, ki pumpajo gamestop, zdej kao bodo doge. Ampak je fake profil je pa res, da ima ogromno followerjev. Potem je kmalu zatem izsla forbes novica, da bodo reddit uporabniki zdaj sli pumpat doge, pa da zelijo ga napumpat do 1 dolar.

Zgodovina sprememb…

lastao ::

SuperKripto je izjavil:

sej je ze bilo omenjeno, doge pumpajo, ker je fejk profil od tistih, ki pumpajo gamestop, zdej kao bodo doge. Ampak je fake profil je pa res, da ima ogromno followerjev. Potem je kmalu zatem izsla forbes novica, da bodo reddit uporabniki zdaj sli pumpat doge, pa da zelijo ga napumpat do 1 dolar.



1$ my ass , potem lahko samo s 330$ vložka postaneš miljonar.
Z vzvodom x50 na binance, kdo si upa naj proba.
330$ to 1mio in a week 8-)
Sreča spremlja Hrabre :)

DegenGambler ::

Doge shillajo na polno na redditu, ljudje pisejo da naj se pumpa tko kot gme na wallstreetbets. Tko da ja. Slabo.

wajdouc ::

Rad bi premaknil nekaj šoldov (cca 2k) iz Bitstampa na druge menjalnice, kateri kojn priporočate? Aja, to delam prvič. Gledam fee-je: BTC in ETH sta draga, XRP, LTC, BCH in XLM so poceni (vsaj na prvi pogled). Kaj predlagate?

Aston_11 ::

XRP

profesjonalc ::

wajdouc je izjavil:

Rad bi premaknil nekaj šoldov (cca 2k) iz Bitstampa na druge menjalnice, kateri kojn priporočate? Aja, to delam prvič. Gledam fee-je: BTC in ETH sta draga, XRP, LTC, BCH in XLM so poceni (vsaj na prvi pogled). Kaj predlagate?


Nevem sicer kero menjalnico gledaš, ampak najbolši od teh je pomoje XLM, par sekund transakcija, za majn ko cent :)

tonis ::

Če delaš prvič, raje najprej prenesi en delček, da vidiš če je vse OK.

wajdouc ::

Sem poslal za provo manjši znesek z XLM. Poceni in v nekaj sekundah.

mile ::

Kraken je spet cist neodziven

Senior Dev ::

Hvala ti Doge za dupliranje! Lep pozdrav, Franca
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Senior Dev je izjavil:

Hvala ti Doge za dupliranje! Lep pozdrav, Franca

Tripleto

PacificBlue ::

watch out @SIACOIN
I’m out.
:3

SuperKripto ::

SuperKripto je izjavil:




Ker Elon reklamira doge na svojem tviterju, sem malo pogledal doge/usd in doge/btc. Pri usd je ravno na vrhu dolgorocnega kanala. Ali bo Elonu uspelo raketirat cez kanal bomo videli. Odvisno je tudi od bitcoina, kako bo rasel in kdaj bo delal korekcijo. Na grafu doge/btc pa je bil nedolgo nazaj pri samem dnu in zdaj skocil navzgor.


Tale graf za doge/btc ocitno whali izkoriscajo za nabiranje satoshijev. Se vidi, da cez zgodovino so veckrat napumpali do dolocenih mej na grafu. ocitno manipulacija. Ampak vedno najdejo kaksen izgovor, enkrat Elon, drugic wallstreetbet. Kripto scena je res joke.

Zgodovina sprememb…

tommorrow ::

Eno glupo vprašanje. Kje lahko kupim za 20€ bitcoina s kartico brez da se moram prej verificirat? Davnega leta 2018 sem ga nabavila kupon na Petrolu in to je bilo to. KYC nimam opravljen na nobeni borzi, ker mi ni bilo treba - pa tudi ne bom, dokler ne bom na nuli - da dobim tisti 1k nazaj :). Tak da prosim nekaj simpl in zihr :). Hvala

DegenGambler ::

Binance ne rabi KYC za osnovno uporabo.

Mato989 ::

Kraken spet gnoji kot v najboljših časih leta 2017!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Kraken spet gnoji kot v najboljših časih leta 2017!


Kaj kupujes? Se bos losal xtzja?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tommorrow ::

DegenGambler je izjavil:

Binance ne rabi KYC za osnovno uporabo.


Please complete basic info to continue.

DegenGambler ::

Aja ti bi mela čiz brez osebnih podatkov. To pa potem ne bo šlo tko.

Ganon ::

Si upate kupiti večjo količino XDG?

SuperKripto ::

kaj je xdg? doge futures?

Ganon ::

Dogecoin. Sprašujem se, do kam lahko seže trenutna norija in kako hitro lahko vse skupaj zgrmi v prepad.

SuperKripto ::

Trenutno je ravno dosegel prvi cilj na poloniex, 76.000 satoshijev. Ampak nikol ne ves, kje bodo kiti dumpal. Pa nikol ne ves do kam bodo pumpal reddit uporabniki. Drgac naslednje cilje imas narisane na zgornjem grafu. Sicer na binance je sel do 90.000 satoshijev, zgleda da je tam bilo vec kupovanja.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

endelin, a je bilo potem kaj dogecoin buybacka po prodaji? Je padel na okoli 0.007$, zdaj pa zelo lepih 0.024$.

SuperKripto ::



Pozor tudi na btc cme futures grafu. Je skoraj ze dosegel vrh trikotnika kot tudi moving average na 4h grafu. Na bitstamp grafu je malo drugace, ker cme ne steje vikend trgovalnih dni.

boolsheat ::

Coinbase IPO se očitno obeta:
Coinbase to Go Public With Direct Listing of Shares
https://decrypt.co/55896/coinbase-annou...

SuperKripto ::

Nekdo je omenjal etoro reklamo, ces da naj bi zarad te reklame zacel trejdat tam. Ampak tudi jaz na youtube veckrat vidim to reklamo, pac nimam ad blockerja. Pri reklami uporabljajo zelo znano psiholosko zvijaco. Ste opazili, da na konc videa odrasel clovek govori z otrocjim glasom s tisto lutko. Ta zvijaca deluje s psiholoskega vidika.

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Nekdo je omenjal etoro reklamo, ces da naj bi zarad te reklame zacel trejdat tam. Ampak tudi jaz na youtube veckrat vidim to reklamo, pac nimam ad blockerja. Pri reklami uporabljajo zelo znano psiholosko zvijaco. Ste opazili, da na konc videa odrasel clovek govori z otrocjim glasom s tisto lutko. Ta zvijaca deluje s psiholoskega vidika.


Kako ze? Da lahko tudi star prdec dobi otroka ali da si ga lahko privosci? Ali pa mogoce ce bos obogatel bos moral poslusat dretje, ker bodo babe same prisle. Meni jo stalno vrtijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::





sure, skip this ad, like you skip buying dogecoin, and tezus and....:))

Senior Dev ::

hamez66 je izjavil:

endelin, a je bilo potem kaj dogecoin buybacka po prodaji? Je padel na okoli 0.007$, zdaj pa zelo lepih 0.024$.

Bila je sladka prodaja in nakup mize za namizni tenis. Zdaj bi dobil 4 Lambote za tiste Doge. :)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

tonis ::

Aqua, a nam pokažeš še tvoj pogled na xlm vs $..
Tukaj https://www.tradingview.com/symbols/XLM... (skoraj) vsi rakete rišejo.. (btw, trenutno se muči z zelenim oblakom na 3h grafu, do sobote mu kakšnih extremov na gor ne pripisujem)

Pa realno, kaj pričakuješ glede BTC, imaš target? Jaz sem namreč še vedno mnenja ~25k.
Brez diplomatskih odgovorov prosim :) cifra nas zanima

PrihajaNodi ::

Pisete o xlm in ostalih jajcih na konc pa doge coin zmaga. Haha
Sam se cakam da nebla pa bankero ustreli u zrak.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

To so muhe nekajdnevnice, ki so pač random izbrane in pri 10k kojnih pač ne moreš met vseh na zalogi in čakat raketo na grafu. Vstopat v take eliote je max rizik.

XRPNERD ::

Drži kdo DGB?
Mnenje?

scythe ::

Doge je danes povozil vse coine, kaj bo čez par mesecov, ne vemo. Če ne tvegaš, ne veš :) Mogoče bo presenetil XLM ali pa tudi ne, dokler dela pluse, ni neke skrbi. Mogoče pride čez kakšno leto ali dve na 1$.

XRPNERD ::

scythe je izjavil:

Doge je danes povozil vse coine, kaj bo čez par mesecov, ne vemo. Če ne tvegaš, ne veš :) Mogoče bo presenetil XLM ali pa tudi ne, dokler dela pluse, ni neke skrbi. Mogoče pride čez kakšno leto ali dve na 1$.


Meni se zdej cedijo sline.

SuperKripto ::

tonis je izjavil:

Aqua, a nam pokažeš še tvoj pogled na xlm vs $..
Tukaj https://www.tradingview.com/symbols/XLM... (skoraj) vsi rakete rišejo.. (btw, trenutno se muči z zelenim oblakom na 3h grafu, do sobote mu kakšnih extremov na gor ne pripisujem)

Pa realno, kaj pričakuješ glede BTC, imaš target? Jaz sem namreč še vedno mnenja ~25k.
Brez diplomatskih odgovorov prosim :) cifra nas zanima

ne vem kaj nameravajo elite pocet v naslednjih tednih in mesecih tko da tezko rect. Vem samo, da bo do februarja usdc sel na xlm. Kot sem povedal ne zelim nic priporocat in napovedovat.

Zgodovina sprememb…

««
197 / 1490
»»