» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
196 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

Pod 30 ne gremo, pod 20 ne gremo, pod 15 ne gremo in smo na 8 gremo pod 8? Kaj ce pridemo na 3k btc? Nor bull trap bi rekel Nodi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Nodi, spet si pretirano custven. BTC je na 30k. Ko gre nizje, se takoj zacne akumulacija. Jst mislim, da bull lahko preseka samo FED, ce nehajo printat.
Eter se drzi neverjetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kow ::

Ce gre dol ali gor, upam da ste vsi znebili kaksnega shitkojna, ker januar je bil res primeren cas.

Ganon ::

Pri 1005 evrih sem ga kupil. :D

kow ::

Zapiram virtualni long.

w4nkst4 ::

neki novga na kraken FLOW

amacar ::

Jup, FLOW smo kupovali na coinlistu v presale za 0.1$, v avkciji pa za 0.38$, večina kovancev je še zaklenjenih, tako da je cena kar visoka (x100 od presale), pričakujem, da bo padla (oktobra se odklenejo prvi kupljeni kovanci). Odklenjeni so nastejkani kovanci.
Na njem pa laufa: https://www.nbatopshot.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

profesjonalc ::

Malo me je začel skrbeti potencialni stock market crash, glede na to kako spumpane so nekatere delnice. Verjetno bi to pozročilo tudi velike sell offe v kripto svetu? Kaj menite

Drugače pa, zdaj so baje popularni stock investorji na tiktoku z svojimi tutoriali. Če to ni bubble... https://twitter.com/musa/status/1354464...

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

kow je izjavil:

Zapiram virtualni long.


Nic ne zapiras. Ti si bil likvidiran. Izgubil si virtualnih 10k. Sori.

kow ::

Ne tega. Danasnjega.

perci ::

DegenGambler je izjavil:

kow je izjavil:

Zapiram virtualni long.


Nic ne zapiras. Ti si bil likvidiran. Izgubil si virtualnih 10k. Sori.

saj ni imel leverage?

kow ::

Sem imel (virtualni) leverage. Vse sem popusil. Razen ure.

DegenGambler ::

perci je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

kow je izjavil:

Zapiram virtualni long.


Nic ne zapiras. Ti si bil likvidiran. Izgubil si virtualnih 10k. Sori.

saj ni imel leverage?


Upam da noben izmed nas ni taka reva, da vsaj virtualno ne bi vedno trejdal z vzvodom.

perci ::

Upam da noben izmed nas ni taka reva, da vsaj virtualno ne bi vedno trejdal z vzvodom.

Ja, lej. Jst sem se zadnjič kr opeku...sej veš, kogar kača piči, se boji zvite vrvi.

Senior Dev ::

Tudi sam se probam izogibati vzvodom, četudi so samo virtualni. Ko se nasadiš res ni lep filing in si kar potrt kakšen dan ali dva.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Jp, moj virtualni dan je bil popolnoma unicen.

perci ::

Depra, totalna.

tonis ::

perci je izjavil:

Depra, totalna.

..ampak virtualna.

Senior Dev ::

To sploh ni časa za depresijo. Ste videli to fedro, kako se je odbilo in spet leti proti milijonu, proti luni? Spet sem poln Elana in veselim se smučanja na neki super lokaciji v Švici, na smučišču Jungfrau, v devici ali vsaj lepi brhki krasotici, s šampanjci v vodi z vrelci, namišljenimi vzvodi in nabreklimi spolnimi udi, s polnimi modi...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

:)) :D

Dobri posti zadnjo stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Depra, totalna.


Zdj vidis kako se jaz pocutim ze 3 leta odkar sm ful in v xtz. Ti si me pa zelel benat iz tu, kjer edino tu lahko izpovem svoje frustracije...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

..tezi pa še kar lepo po kanalu..


..še drugačen view..


Na dveh mestih označeno kje je prebil zelen ichimoku v zadnjih dveh tednih in se potem tudi vrnil nazaj. ETH je danes storil isto. (pa verjetno še mnogo drugih, ampak nisem spremljal..)

Še kdo meni, da moj oblaček ne deluje?


Stellar zaenkrat odboj od tistega, kar sem včeraj napisal da bi morda lahko bil nastajajoči kanal (oznak na grafu nisem nič premikal, so tam kot včeraj):

..tudi 4h oblak prehaja v rdeči del, tako da zaenkrat še kaže ok. Ampak poudarjam to je čista špekulacija, ki jo bo treba podmazat s kakšno dobro novico.

BTC pa že večkrat omenjen odboj od MA50, hkrati tudi fib38. Do kje bo šlo bodo pa traderji povedali. 3 4 morda 5-intrideset, ne vem.

XRPNERD ::

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

Depra, totalna.


Zdj vidis kako se jaz pocutim ze 3 leta odkar sm ful in v xtz. Ti si me pa zelel benat iz tu, kjer edino tu lahko izpovem svoje frustracije...


Če te kej potolaži ti povem, da sem še jaz vrgu 500 € v Tezos (pri 3 $) samo zato, da če slučajno prileze čez 4 $ in te bom moral poslušat kako si car, da ne bom mel slabega občutka, ker te nisem poslušal. :)

PrihajaNodi ::

tonis je izjavil:

..tezi pa še kar lepo po kanalu..


..še drugačen view..


Na dveh mestih označeno kje je prebil zelen ichimoku v zadnjih dveh tednih in se potem tudi vrnil nazaj. ETH je danes storil isto. (pa verjetno še mnogo drugih, ampak nisem spremljal..)

Še kdo meni, da moj oblaček ne deluje?


Stellar zaenkrat odboj od tistega, kar sem včeraj napisal da bi morda lahko bil nastajajoči kanal (oznak na grafu nisem nič premikal, so tam kot včeraj):

..tudi 4h oblak prehaja v rdeči del, tako da zaenkrat še kaže ok. Ampak poudarjam to je čista špekulacija, ki jo bo treba podmazat s kakšno dobro novico.

BTC pa že večkrat omenjen odboj od MA50, hkrati tudi fib38. Do kje bo šlo bodo pa traderji povedali. 3 4 morda 5-intrideset, ne vem.



Daj Perci prosim ustavi jih s temi kanali in oblaki!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XRPNERD ::

tonis je izjavil:

..tezi pa še kar lepo po kanalu..


..še drugačen view..


Na dveh mestih označeno kje je prebil zelen ichimoku v zadnjih dveh tednih in se potem tudi vrnil nazaj. ETH je danes storil isto. (pa verjetno še mnogo drugih, ampak nisem spremljal..)

Še kdo meni, da moj oblaček ne deluje?


Stellar zaenkrat odboj od tistega, kar sem včeraj napisal da bi morda lahko bil nastajajoči kanal (oznak na grafu nisem nič premikal, so tam kot včeraj):

..tudi 4h oblak prehaja v rdeči del, tako da zaenkrat še kaže ok. Ampak poudarjam to je čista špekulacija, ki jo bo treba podmazat s kakšno dobro novico.

BTC pa že večkrat omenjen odboj od MA50, hkrati tudi fib38. Do kje bo šlo bodo pa traderji povedali. 3 4 morda 5-intrideset, ne vem.


Ma ta stellar je en k. 10 dni je šel horizontalno bolj kot lahko narišeš z ranvilom, pol pa samo še dol. Upam, da se tvoja napoved uresniči, ker imam kar nekaj notr.

perci ::

Nodi prišel nazaj, takoj rata zoprno brati poste.

PersonaRuda ::

true

kakob ::

Word.

Nodi comes, kakob goes.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

scythe ::

Ma ta stellar je en k. 10 dni je šel horizontalno bolj kot lahko narišeš z ranvilom, pol pa samo še dol. Upam, da se tvoja napoved uresniči, ker imam kar nekaj notr.


Stellar je res opasn, ne veš kam bo šel. Juter ima Stellar neko razpravo, upajmo da bo kaj pozitivnega.

DegenGambler ::

XRPNERD je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

Depra, totalna.


Zdj vidis kako se jaz pocutim ze 3 leta odkar sm ful in v xtz. Ti si me pa zelel benat iz tu, kjer edino tu lahko izpovem svoje frustracije...


Če te kej potolaži ti povem, da sem še jaz vrgu 500 € v Tezos (pri 3 $) samo zato, da če slučajno prileze čez 4 $ in te bom moral poslušat kako si car, da ne bom mel slabega občutka, ker te nisem poslušal. :)


Tudi jaz. Sem mislim, da se bo ob grayscale novici končno prebudil, pa zgleda ne. Bom pa vseeno pustil teh nekaj stotakov v Tezosu, tako da bom lahko skupaj z hodlerji užival ali trpel :D

Mato989 ::

REVENGE OF 'DUMB MONEY'

Long dismissed as "dumb money," retail traders have made stocks move in ways that defy fundamental analysis. Global bets worth billions of dollars could be at risk as amateurs challenge the bearish positions of influential funds.

On GameStop, the retail investor army has gone toe-to-toe with institutional short-sellers, a traditional area for hedge funds.

The 20 small-cap Russell 2000 index companies with the biggest bearish bets against them have risen 60% on average so far this year, easily outperforming the market, a Reuters analysis of Refinitiv data shows.

Europe's most-shorted stocks also saw big price swings on Wednesday. Experts are debating whether these massive share moves should be considered ominous signs for the market.

Reddit co-founder Alexis Ohanian said the rise of retail investors is healthy.

"That's the sentiment, the public doing what they feel has been done to them by institutions," Ohanian said in a tweet on Wednesday. "I know they're all 'random people on the internet' but there's a lot more empathy and community there than people realize."


Vsakič ko "dumb money" posili shorte kakšnih sleparjev ki shortajo in skladov je lep dan na Svetu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tonis ::

scythe je izjavil:

Ma ta stellar je en k. 10 dni je šel horizontalno bolj kot lahko narišeš z ranvilom, pol pa samo še dol. Upam, da se tvoja napoved uresniči, ker imam kar nekaj notr.

Stellar je res opasn, ne veš kam bo šel. Juter ima Stellar neko razpravo, upajmo da bo kaj pozitivnega.

Jaz sem danes vrgel notri 150€, pač, morda pa rata. drugače bom pa bagholder :D

..btw, če je tukaj masa članov, ki vam je tečno gledat moje grafe, mi ni problem nehat. Objavljam zato, ker mislim da mogoče pa komu kaj prav pride...
Glede na to, da imajo nekateri grafi tudi po ~1000 ogledov, je očitno nekomu pa le interes da pogleda.

scythe ::

tonis je izjavil:

scythe je izjavil:

Ma ta stellar je en k. 10 dni je šel horizontalno bolj kot lahko narišeš z ranvilom, pol pa samo še dol. Upam, da se tvoja napoved uresniči, ker imam kar nekaj notr.

Stellar je res opasn, ne veš kam bo šel. Juter ima Stellar neko razpravo, upajmo da bo kaj pozitivnega.

Jaz sem danes vrgel notri 150€, pač, morda pa rata. drugače bom pa bagholder :D

..btw, če je tukaj masa članov, ki vam je tečno gledat moje grafe, mi ni problem nehat. Objavljam zato, ker mislim da mogoče pa komu kaj prav pride...
Glede na to, da imajo nekateri grafi tudi po ~1000 ogledov, je očitno nekomu pa le interes da pogleda.


Naj te bog usliši, drugače je šel letošni dobiček v maloro xD

Sejbo ::

Tonis, ti kar objavljaj, sigurno si bolj koristen kot nodijevo jamranje

mit3k ::

Tonis, obstaja masa članov, ki spremlja tvoje grafe... pusti haterje. :)

Jaki-1 ::

mit3k je izjavil:

Tonis, obstaja masa članov, ki spremlja tvoje grafe... pusti haterje. :)

+1

tonis je izjavil:

scythe je izjavil:

Ma ta stellar je en k. 10 dni je šel horizontalno bolj kot lahko narišeš z ranvilom, pol pa samo še dol. Upam, da se tvoja napoved uresniči, ker imam kar nekaj notr.

Stellar je res opasn, ne veš kam bo šel. Juter ima Stellar neko razpravo, upajmo da bo kaj pozitivnega.

Jaz sem danes vrgel notri 150EUR, pač, morda pa rata. drugače bom pa bagholder :D

..btw, če je tukaj masa članov, ki vam je tečno gledat moje grafe, mi ni problem nehat. Objavljam zato, ker mislim da mogoče pa komu kaj prav pride...
Glede na to, da imajo nekateri grafi tudi po ~1000 ogledov, je očitno nekomu pa le interes da pogleda.

Podpiram tvoje grafe, delaš zelo dobro in koristno delo za vse na tem forumu.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaki-1 ()

Jaki-1 ::

Za vstop čakam močnejše dipe, caa. 30%, prej ali slej bodo prišli.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

tonis ::

Hvala za podporo, gremo dalje, bi pa bil vesel če bi tudi kakšen PRO kdaj kaj objavil, menim da tega manjka tu gor..

Glede dipov, ne pričakovat nemogoče nizkih številk ker jih (najbrž) ne bo, razen če gremo v medveda. če gre na 17k kjer je odprt CME, smo ga najebali.

Tole ni hajresolušn, ampak da pa se razbrat po črtah, ki jih večkrat omenjam kako stvari stojijo - primerjava s prejšnjim bullom, do katerih črt potekajo korekcije. Če gremo do temno modre je alarm(poglejte si prejšnji bull) 8-)
Neka zdrava korekcija bi bila do zelene črte(ampak ne direkt, vedno so odboji vmes)

seniorman ::

Niste normalni, 32% dip smo že imeli ... ravno danes tudi blizu. Boste pa kupovali potem ko bo 50k, se vam že smejim :)

Mato989 ::

No kot kaže zaenkrat je 30k support zdržal, to je najpomembneje...

Zdaj pa nazaj v area 35-39k in alti še x2 vsaj top 25!

Zadeve so se umirile to je dobro. Raje bi videl počasno rast 3-5% tedensko amapk ene 6 tednov zapored za top crypto.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PacificBlue ::

Sem opazil včeraj, da kljub padanju cene @DOT, je bil volumen trgovanja več kot 20% v plus/24h, kar naj bi bil dober indikator da ne gre v bearish mode.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

pump doge, razlog fejk twitter profil za wallstreetbets, ki ima sicer ogromno followerjev
https://twitter.com/wsbchairman

boolsheat ::

tonis je izjavil:

Hvala za podporo, gremo dalje, bi pa bil vesel če bi tudi kakšen PRO kdaj kaj objavil, menim da tega manjka tu gor..

Glede dipov, ne pričakovat nemogoče nizkih številk ker jih (najbrž) ne bo, razen če gremo v medveda. če gre na 17k kjer je odprt CME, smo ga najebali.

Tole ni hajresolušn, ampak da pa se razbrat po črtah, ki jih večkrat omenjam kako stvari stojijo - primerjava s prejšnjim bullom, do katerih črt potekajo korekcije. Če gremo do temno modre je alarm(poglejte si prejšnji bull) 8-)
Neka zdrava korekcija bi bila do zelene črte(ampak ne direkt, vedno so odboji vmes)



Manjka nam kak dotik 100MA..

mile ::

End of Dune network?

Link1
Glasovanje

DegenGambler ::

Slabse kot jim gre, jim tako ali tako ne more iti. Podpiram merge.

nafta55 ::

Greyscale je ustvaril Cardano trust?

https://twitter.com/danny_cryptofay/sta...

PrihajaNodi ::

Ocitno grayscale vse dodaja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Odpiram virtualni 10x long na Cardano ob novicah, da se ustvarja Grayscale cardano trust.

tonis ::

Cardano/USD
Deluje kot odboj od trendlinije..


Zgornja črta samo informativna, če se morda ustvari kanal, zaenkrat sta samo dva dotika.

i33a ::

Se je že kdo mogoče kdaj igral kaj z AI (ali pa videl kje na spletu kaj takega), da spremlja cene Bitcoina in Altcoinov in te opozori, ko se začne kak pump (ki mu sicer verjetno sledi dump) določenega Alt kovanca. Pri tem pa upošteva volume, ceno napram BTC in razne druge metrike?
Vem, da se cene ne da točno napovedovati in ne skušam zdaj narediti nekega trading bota. Bolj mi je zanimivo, če bi lahko izvedel za kak pump na začetku - saj ni nenavadno, da kovanec dobi tudi 25%+ v dnevu (in ni tak problem, tudi če bi zamudil kak % v začetku pumpa). Kakšna se vam zdi ideja?
««
196 / 1490
»»