» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
195 / 1490
»»

kow ::

Odpiram virtualni long. 10k.
EOS predvidljivo tone in je zelo blizu ATL (okt 2017). Enako se ATL blize Tron.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

gruntfürmich ::

tonis je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

tonis je izjavil:

Grunt, lahko svoj target objasniš? Se mi zdi precej optimističen...
20-tedenska MA.

Po mojem vedenju gredo korekcije do weekly EMA21, ki je ta teden na 22800. Ampak ni nujno da bo korekcija zaključena ta teden in tudi ni nujno da bo dotik. Bolj bo problem če bo preboj :|8-)

jah saj veš kako je s TA; pravilna je do takrat ko ni več :)) potem pa iščemo nov vzorec

ampak poglej kako se lepo prepletata 20 in 100-tedenski MA v prejšnjem in zdajšnjem ciklu; točno na podnu.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

Anney je izjavil:

Eno na izi vprašanje za stručkote. Na Binance imam še nekaj malega EUR, rad bi kupil določen coin (wallet fiat and spot), coin mi najde, ampak ko kliknem na buy tipko me vrže na bitcoin zavihek, z ostalimi nisem imel teh težav, zakaj me ta vrže na bitcoin nakup?

ker dotični coin nima fiat parice, oz. ima samo btc parico?

še eno vprašanje za stručkote. kdaj bo slovenski tolar za btc na Binance?
:))
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

Anney ::

In kako pridem do njega, kupim bitcoin in potem z bitcoini ta dotičen coin? Verjetno to nima smisla, ali?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

boolsheat ::

Za večino altcoinov je to edina pot... Kakšen ima še ETH opcijo, pa na Bina če njihov coin... Tako, da ja, je smiselno... ?

Na ATL je kar nekaj coinov, ki imajo sicer OK projekt zadaj, ki je v razvoju že nekaj let - ima kdo kaj pametnega nagledanega? Da vidi ok temelje zadaj... Pa ne XTZ.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Kje se odpira virtualne shorte/longe?
Ali samo peš s svinčnikom?

DegenGambler ::

Aston_11 je izjavil:

Kje se odpira virtualne shorte/longe?
Ali samo peš s svinčnikom?


Tukaj na forumu. So samo namišljeni. Razen slave in potencialne virtualne penzije ne dobiš ničesar.

Senior Dev ::

Aston_11 je izjavil:

Kje se odpira virtualne shorte/longe?
Ali samo peš s svinčnikom?

Vsedem se zdaj v virtualni Lambo in gasa. Lep pozdrav iz virtualne penzije, Franca
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Jp. Jst sem ostal celo brez virtualnega lambota in sem virtualen revez :(

DegenGambler ::

kow je izjavil:

Jp. Jst sem ostal celo brez virtualnega lambota in sem virtualen revez :(


Mi je žal zate. Upam, da si čimprej opomoreš, ker tale long, ki si ga dal včeraj, se je izjalovil. Ni se za hecat z margin tradingom ...

endelin ::

je šel kdo v penzijo z GameStopom

https://siol.net/digisvet/novice/neverj...

?:)

DegenGambler ::

Isto kot z Volkswagnom leta 2008. Vprašanje kako visoko bo šlo tole. Bo pa veliko bagholderjev ostalo nakoncu. Z neuporabnim stockom. Kar nekaj vzporednic lahko potegnemo s kriptom :D

endelin ::

veliko solz bo.
veliko vrvi.
veliko stanja na robu nebotičnikov

XRPNERD ::

Res so jih dobro zjebali drugače 8-)

DegenGambler ::

Pomoje nas cakajo velke sprepembe zdej na tem podrocju in sprememba strategij. Hedge fundi si ne bodo vec upal tako brutalno shortat delnic, glede na to kaj lahko masa degenerate investitorjev nardi. Nimajo milijonov, jih je pa na milijone :D

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Pomoje nas cakajo velke sprepembe zdej na tem podrocju in sprememba strategij. Hedge fundi si ne bodo vec upal tako brutalno shortat delnic, glede na to kaj lahko masa degenerate investitorjev nardi. Nimajo milijonov, jih je pa na milijone :D


Sj mi bomo to s Tezusom nrdil. Masa degenerirancev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tonis ::

4h graf - support ~30800(plava horizontala) še kar drži, vse 4h sveče zaključene nad to ceno.


Hkrati pa death cross na 4h grafu. Tega ne gre enačit s pravim death crossom na dnevnem grafu, vseeno pa lahko pomeni bližajočo se večjo spremembo(če gledamo graf za nazaj v veliki večini pomeni to dol - recimo 80:20). Glede na to, da nismo korektali še do niti ene pomembnejše črte sem še vedno mnenja da bo čas za spust. Do kje seveda ne vem, ampak kot sem že napisal, če bo drop počakal na februar, potem ne bo tako brutalen. (razen če bo konec bulla)

//btw, čeprav je xtz že bil v območju 2.7 še ni dosegel mojega targeta, moral bi se vrnit na 2.65 8-)

Senior Dev ::

Torej virtualni long ali virtualni short? Grem na imaginarno kosilo in upam da mi bo prenehalo kruliti po želodcu. Lp, Štefan
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Aston_11 ::

Senior Dev je izjavil:

Torej virtualni long ali virtualni short? Grem na imaginarno kosilo in upam da mi bo prenehalo virtualno kruliti po želodcu. Lp, Štefan
Tako bo prav.

tonis ::

Kot kaže nihče ni opazil, Senior ima nov citat... :D

Machete ::

endelin je izjavil:

veliko solz bo.
veliko vrvi.
veliko stanja na robu nebotičnikov


Niso tako naivni kot ti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

doktorproof ::

No, pa mu je ratalo...

tonis ::

4h sveča prvič zaključila pod ~30800

Če bi vedel da bo tako problematična ne bi narisal tako debele.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

kow ::

Virtualno sem zastavil uro (casio f-91w). Se en virtualen long. YOLO.

svecka ::

XRPNERD je izjavil:

Res so jih dobro zjebali drugače 8-)


tko bi se moral po celem svetu upret tem goljufom na wallstretu. Sedaj ko lahko vsak na dometu telefonu kupuje in prodaja delnice, bi bilo edino prav, da se velikim mal tresejo hlače in vidijo da lahko mi trgujemo brez njih in naj gredo v anale pozabe. Upam da bo še več takih stvari. Sovražim te goljufe na wallstretu.

kow ::

Ce mislis, da "wallstreet" ne sodeluje (ni joinal squeeze), se imo motis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

paradoxxx ::

svecka je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Res so jih dobro zjebali drugače 8-)


tko bi se moral po celem svetu upret tem goljufom na wallstretu. Sedaj ko lahko vsak na dometu telefonu kupuje in prodaja delnice, bi bilo edino prav, da se velikim mal tresejo hlače in vidijo da lahko mi trgujemo brez njih in naj gredo v anale pozabe. Upam da bo še več takih stvari. Sovražim te goljufe na wallstretu.


Kljub zadovoljstvu malega človeka ob takih dogodkih, je tole tek na kratke proge..

Senior Dev ::

Grem v virtualni short, tisti long prej mi prosim brišite, ker drugače se lahko pod nosom obrišem za Lambota. Srečno vsem in dosti denarja v lajfu!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

carovnik1900 ::

paradoxxx je izjavil:

svecka je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Res so jih dobro zjebali drugače 8-)


tko bi se moral po celem svetu upret tem goljufom na wallstretu. Sedaj ko lahko vsak na dometu telefonu kupuje in prodaja delnice, bi bilo edino prav, da se velikim mal tresejo hlače in vidijo da lahko mi trgujemo brez njih in naj gredo v anale pozabe. Upam da bo še več takih stvari. Sovražim te goljufe na wallstretu.


Kljub zadovoljstvu malega človeka ob takih dogodkih, je tole tek na kratke proge..


mja wallstreet ima sigurno lobirano pri bankah, da lahko vsaj nekateri shortajo v nedogled... čeprav eden od glavnih skladov je vsaj uradno že v resnih težavah, saj naj bi bilo ogroženo 30% celotnega premoženja :) skratka lep zajeb vseeno ...

xardas ::

Danes na playlisti: Slayer - Raining blood

energetik ::

Eh, tud Eter je podlegel, dolgo časa je skakal ko žoga na 1250, pa support ni zdržal.

PacificBlue ::

Plešem polko od zjutraj, pa vedno manj se mi da:/
I’m out.
:3

Edorta ::

Nekaj malega ethja bom dokupila na 1000€. Mogoče bo to ravno pravi čas, mogoče prezgodaj, nikakor pa ne prepozno :)

Ganon ::

energetik je izjavil:

Eh, tud Eter je podlegel, dolgo časa je skakal ko žoga na 1250, pa support ni zdržal.


1250, kaj? Evrov? Nikoli.

energetik ::

$$

Ganon ::

Skakal je precej višje od 1016 evrov.

Ne razumem pa, zakaj se tukaj pogovarjate o dolarjih.

Senior Dev ::

Ste že kaj panični? Nodi, kakšen je tvoj plan če začne padat kot kamen? Bodite pripravljeni na najhujše, samo to bom povedal.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

tonis ::

Špekulacija - polko bomo začeli plesat pri 13$.

Kje je pa xtz?

Drmr ::

Edorta je izjavil:

Nekaj malega ethja bom dokupila na 1000€. Mogoče bo to ravno pravi čas, mogoče prezgodaj, nikakor pa ne prepozno :)

Eee nekdo ima malo vec ehtja kot pred pol ure.
Jst cakam da se malo bolj dropne preden grem v nakupe.

tonis ::

Drmr, zelo previdno pada, da ne boš zamudil...
dotik dnevne MA50 na 29500

lahko bo šlo čez ampak do polnoči bo nazaj. te črte nismo videli že dolgo.


jaz počasi kupujem.

..ampak, po pameti, ne all in. Po moje bo še ena priložnost. v roku tedna, dveh.

Drmr ::

Jst malo racunam na to, da se bo zacel kak panic sell, zdaj ko malo dropa in da bo slo se nizje. Imam postopno nastavljene orderje. Smo ze skoraj na 29k...

Senior Dev ::

32
edit: 31
edit: 30
edit: 29
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

tonis ::

28400 mi je ena opcija... če se zgodi, grem s preostankom notri.
Sicer ne dam roke v ogenj ampak ni običajno da bi MA50 prebilo če ob prvem dotiku (prebilo pomeni da se do preloma dnevne sveče ne vrne nazaj nad to črto, ki je na 29500 danes)
Računam da bomo šli potem nazaj testirat MA20, ampak ne v enem dnevu.


Kaj menite experti?

Senior Dev ::

Ja če mene vprašaš se splača v kolikor potem prodaš nekomu za več.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

perci ::

če bi se spustilo na 20k, bi bilo to super izhodišče za nov bull val

paradoxxx ::

Senior Dev je izjavil:

Ja če mene vprašaš se splača v kolikor potem prodaš nekomu za več.

lol

seniorman ::

Ne gremo pod 29 na daily close

endelin ::

Hodl!

Še ena buyback šansa splavala po vodi:))

Ganon ::

Zdaj pa nazaj gor?

perci ::

HODL!!!!!

Popravek.... SODL!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()
««
195 / 1490
»»