» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
171 / 1485
»»

kingsix ::

Cool story bro.

Kripto mesi ::

Sem preveril staroverski in romski koledar. V nobenem nič pametnega. Grem pogledat še inkovskega in indijanskega.

SuperKripto ::

lol, inkovski in indijanski, to je eno in isto. Drgac majanski koledar, ne samo da uposteva sonce in luno za koledar ampak tudi druge planete, npr venero, mars, jupiter, saturn itd.

PowaAaaaH ::

Lol, hvala drgač za info glede MA.. Glede koledarjev/lune.. Kaj pa vem :D težko za vrjet, čeprov bi par let nazaj isto rekel za trade-anje, da je bullshit but here we are.. :))

"What you believe has a dramatic effect on your outlook in (trading) and in life".

SuperKripto ::

Ne rabis nic verjet. lahko gres sam preizkusit, gres delat v nocni klub, in bos scasoma ugotovil da na dneve, ko je polna luna, je veliko vec fizicnega obracunavanja, razbijanja kozarcev, energije v zraku kot sicer. A drgac verjames, da luna vpliva na plimo in oseko? pa ves, da ima clovek tudi vodo v telesu? Priblizno 70 procentov. verjetno dela doloceno minimalno plimo in oseko v telesu, sicer premosorazmerno, ocean je neprimerno vecji kot clovesko telo, zato je bistveno manj tega zaznat v telesni tekocini. Ampak verjetno vpliva na razpolozenje in trejdanje.

Zgodovina sprememb…

PowaAaaaH ::

Verjamem da ima vpliv na plimo da. Za rdeče dneve v marketu pa težko. Ampak who knows, lahko imaš prav.

doktorproof ::

doktorproof je izjavil:

En zastonj signal:
Jaz sem odnehal in pretopil ves tezos v polko, tako da se zna zgodit da bo šel gor... polka pa dol.


No, v bistvu je bil to sik dil.

PrihajaNodi ::

Kakob sem zadel s polko? Me bos kaj pohvalil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::



Kratkorocen oranzen kanal ocitno se vedno drzi. Cme graf ima nekoliko visje cene kot druge menjalnice.
Kar se tice vpliva na rdece svece. Res je. Nima neposrednega vpliva na svece. ampak verjetno pa ima vpliv na ljudi in njihovo razpolozenje. Razpolozenje pa ima vpliv na trejdanje.

PrihajaNodi ::

Zgodba o uspehu je polkadot. To kar je nas forumas Jurcek mislil da je Tezos je bila polkadot. Ico cena pa 0,29 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Ko je bitcoin nazadnje zakljucil sveco nad 4h moving average je bil priblizno 18.800 usd. Potem je prvic zakljucil sveco pod 4h moving average pri 35.300 usd. To je 88,8 procentov dobicka. Ampak zdaj ko je spet zakljucil sveco nad 4h moving average, nimate kot trejdar kaj upat. To se z vidika trejdanja ne dela tako. Na upanje se nicesar ne dela. Ampak jaz vseeno ne bom kupoval bitcoina. Zarad ze nastetih razlogov. Samo povem, kako trejdarji razmisljajo.

PowaAaaaH ::

https://cointelegraph.com/news/exchange...

da ne boste rekl, da nisem delil. Vrjetno zlo dobra novica za ETH. Splača se it vrjetno notr, če še kdo ni. Je pa tudi "špekulacija", glede na novice ostajam osebno definitivno še v ETH kljub že lepemu % od trade-a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

SuperKripto ::

Verjetno dobro za dolgorocno. Ampak iz izkusenj sem se naucil, da ne kupujem na podlagi novic za sirso javnost. Mogoce le kupovanje na govoricah. Buy the rumor sell the news.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



In cena je ze nazaj dol na 4h moving average. Sicer se 4h sveca se ni zakljucila, bo ob 9 uri. Potem ce pade, je spodaj modra moving average skupaj z belo trendlinijo. ce tudi to pade pa baje pomaga molitev :)) sej ne hecam se. Potem je spodaj tista dnevna moving average.

Machete ::

Kateri je še good portfolio tracker? Coinlib je očitno zaspal z dodajanjem novosti, čeprav še deluje normalno.
Če ima app je kul, ni pa nujno. Hvala.

also: japonska malica se lepo drži
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

DegenGambler ::

Imo je tole najbolj ociten head and shoulders pattern kar smo jih videli.

Odpiram navidezni short pri 37800, 10x margin, 10k vlozka.

perci ::

Nisem računal ampak moj je verjetno že likvidiran.

DegenGambler ::

Ravno na meji nekje je ja. 36400 + 10%. 40040$ je likdvidacija. Pomoje so te ravno dobil vceraj 8-)

PrihajaNodi ::

Tezos z mc od dota = 18 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

perci je izjavil:

Nisem računal ampak moj je verjetno že likvidiran.

En glup vic. Zakaj se shortu rece short. Zato ker kratko traja. Hahahahahaha :))
Se dobro, da je bil samo navidezen.

SuperKripto ::



Ups, padel pod oranzen kanal, pod belo trendlinijo. Ampak imamo se vedno 4h movin g average. potegnem crtico na grafu..pa je. eno samo crtico sem te imel. Enkrat pa vse veselje je minilo, zvedel sem da tether shitcoin mi je filo. prijel sem jo za sijek in ji rekel, ves kaj mala. nisi edina ki je denar srala. (by mi2)

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



Zaenkrat je support zdrzal na 4h grafu. Sicer je se 11 minut do zakljucka svece ampak zgleda da se vedno drzi. In spet lepo minila je se ena noc.

PrihajaNodi ::

A to je zarad judovskega koledarja ko so ljudje bolj veseli?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Mislite, da je tale run Voyager tokena tako uspešen, ker je nenazadnje le sestavni del potovanja na luno/v vesolje? Vsak, ki hoče v vesolje, mora imeti Voyager token.

PrihajaNodi ::

Sigurno. Vsak, ki hoce na luno mora drzat ta token...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

Na zacetku leta je bil 15 centov. VGX to the moon :)

tonis ::

btc.d na 4h MA200 supportu, če bo odboj, gre dominanca gor.

kow ::

Verjetno mislis MA20? 200/6 je 33 dni.

endelin ::

Opa tezi na 2.7

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Opa tezi na 2.7



Ne vec:) ze pada
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

profesjonalc ::

Že x2 na Kakob 2nd coinu lol

tonis ::

kow je izjavil:

Verjetno mislis MA20? 200/6 je 33 dni.


Ja, 33dni.. pač 4h MA200. Še vedno sedi gor.

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Opa tezi na 2.7



Ne vec:) ze pada

Morda pa kakob in jype res trolata

Machete ::

Daj zbudi se, pa nehaj natepavat do onemoglosti 3 leta stare zgodbe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Motion ::

polka bo zgleda da prehitela XRP po MC.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

UNI danes ATH.



Kot zanimivost, sushi ima ze polovico market capa vs UNI. Imo, relativno overvalued. UNI trenutno nima inflacije, plus vecji fee gre LPjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

DegenGambler ::

Ves defi leti v nebo zadnje dni, če odmislimo moon coine kot so Voyager in Cosmos, ki imajo ves ta hype izključno zaradi imena in ker folk misli, da so nujno potrebni za na luno.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Se tezos"leti".
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sc0ut ::

Still waiting for salt :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

PrihajaNodi ::

Kje si pa tega potegnu...:|
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Machete ::

kow je izjavil:

UNI danes ATH.



Kot zanimivost, sushi ima ze polovico market capa vs UNI. Imo, relativno overvalued. UNI trenutno nima inflacije, plus vecji fee gre LPjem.


overvalued sushi al uni?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

nekdonekje ::

Tether ima 1:1 banko na bahamih? From January 2020 to September 2020, the amount of all foreign currencies held by all the domestic banks in the Bahamas increases by only $600 million -- going from $4.7B to $5.3B. (Bahamian dollar is pegged to the US dollar, so 1 BSD = 1 USD.) - - But during the same period, total issued Tethers increased by almost $5.4 billion -- going from $4.6B to $10B!

PrihajaNodi ::

Kak nagravzen ui pa ima uniswap...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

Voyager se pripravlja na zasilni pristanek.

PrihajaNodi ::

Loool
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dvince ::

kje ima zdaj LINK next resistance?

Machete ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kak nagravzen ui pa ima uniswap...


Za majhne količine pod 1000$ je uniswap čisto predrag fee.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sc0ut ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje si pa tega potegnu...:|
aja, ne salt, prevod.

Japonec lepo vlece, to pa se stagnira.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kak nagravzen ui pa ima uniswap...


Za majhne količine pod 1000$ je uniswap čisto predrag fee.


Se prav za socialce kot sm jst pa vazelin odpade
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
171 / 1485
»»