» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
170 / 1455
»»

scythe ::

PrihajaNodi je izjavil:

scythe je izjavil:

Neki dobrega za XLM, če je seveda vse res. https://ambcrypto.com/stellar-blockchai...


Uf to pa je novica. Stelar se x5?



Če ni fake, potem bo šlo počasi gor. Če pride na 0.60 je dost :D

scythe je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

scythe je izjavil:

Neki dobrega za XLM, če je seveda vse res. https://ambcrypto.com/stellar-blockchai...


Uf to pa je novica. Stelar se x5?



Če ni fake, potem bo šlo počasi gor. Če pride na 0.60 je dost :D
https://twitter.com/stellarorg/status/1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

kow ::

Opa, jutri je ze 15. Vazelin, si ze odprl short?

PrihajaNodi ::

Vazelin je skoz v shortu ker drzi xtz.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je skoz v shortu ker drzi xtz.


To ni short, ker ne profitira s tem ko XTZ nazaduje napram BTCju. Če pa bi shortal BTC/XTZ ratio na x10 margina, bi bil pa sedaj že v penziji. To je pa tudi res.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Nodi končno penzija s Polko. Čestitke, lepo uživaj v eksotičnih krajih in čimmanj foruma.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

scythe ::

Senior Dev je izjavil:

Nodi končno penzija s Polko. Čestitke, lepo uživaj v eksotičnih krajih in čimmanj foruma.

PowaAaaaH ::

BTCUSD je 3x retestu 40k - brez uspeha. Začel je delovat weak vse skupi, ne verjamem da bo prebil RSI trendline-resistance in s tem nadaljeval momentum za ATH z ETH-jom.

Zna pasti zelo kmalu v downtrend vse skupaj za nekaj časa (bolj kratkoročno?) (lower high, mogoče tudi lower low)..

ETH mu itak sledi "na grobo" tako, da bi pričakoval enako..

Ta "analiza" pa je glede na nov "trikotnik" oz. triangle, ki se je oblikoval in zgornjo mejo trenutno lahko vidiš kot velik resistance. Ampak nikoli ne veš, navsezadnje je to BTC in dela skoraj kar se mu zljubi kot Tesla :)

https://imgur.com/1U44jjQ

Lahko prebije, danes, jutri ali nekje po grafu do 26.1.. We will see. Za 1x še držim ETH

Nedasemiveč ::

HypoHypo je (deloma) out, tako da danes lahko pričakujete odf** altov na nove ATH :)

- Prodal Ethereum (kupoval po 150$, 300$ in 550$ - številke zaokrožene), prodal danes po 1.210$
- Prodal Cardano (kupoval po 0,04$, 0,08$ ter manjši delež na 0,2$), prodal danes po 0,31$

Moj trenutn portfolio

- Blockstack (kupoval v ICOtu po 0,1$ - early investor voucher), trenutna vrednost 0,51$
- Verge (lol) - imam notri okoli 1000 EUR, namenjenih zgolj trajdanju, malce za špilat.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kul. Zdj pa lahko mal pomagas forumasem pa pokupis tezos.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DeBrito ::

NEBL ga spet lepo vleče. Če ne bi bilo tistega pump&dump, bi zdaj bil že proti 2$

A_A ::

DegenGambler je izjavil:

Ojla, a kdo mogoče drži Voyager token? https://www.coingecko.com/en/coins/voya...

Token, ki se bo uporabljal za komunikacijo med Voyager sateliti, ki trenutno še potujejo po vesolju. Naj bi blockchain tehnologija omogočala hitro komunikacijo med dvema Voyagerjema, tudi če sta več svetlobnih let stran. IMO x100 coin za naslednji alt season.

Vsak, ki bo držal Voyager token bo lahko poslal ukaz na Voyager za ceno nekaj Voyager tokenov. Tvoj ukaz bo potem Voyager upošteval, tako da ga boš recimo lahko vodil v kakšno drugo osončje, ali pa pripeljal nazaj na zemljo, ali pa z njim naredil kakšno eksluzivno slikco za Instagram. Ogromno usecaseov.

9.1. sem ga prodal, ker 3 lete ni bilo nič iz njega. Mogoče sem zajebal :)

SuperKripto ::

Support, ta glavn za kratkorocno je bil 37k in odkar je zakljucil 4 urno sveco nad tem, se vedno ni padel. Ce to naredi, nimate kaj upat pri trejdanju ampak upostevat. Ni nobena raketna znanost. Ce se zakljuci pod , pa prodat. Z vidika tehnicne *ne fundamentalne) analize ne vidim smisla prodajat vsega, ce je trend navzgor. kako vemo, ce je bullish trend? Osnovni kazalci za to so moving average crte. Gleda se za kratkorocno 4h graf. Za srednjerocno in dolgorocno pa dnevni graf, tedenski in mesecni. Ce je po vseh kazalcih nad moving average, celo po kratkorocnem 4 urnem grafu, potem je z vidika trejdanja en velik nesmisel vse prodat ali pa celo shortat. Drugo je ce nekdo zeli vnovcit manjsi delez dobickov.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



Na 1 urnem grafu se trentno cena giblje po narisanem oranznem kanalu

PowaAaaaH ::

Problem pri crpypto je to, da velikokrat nimaš majhnih pullbackov ampak so dejansko sellouti tudi po 10%+ na enkrat. Uptrend ti lahko vidiš že na uč brez kakršnih indikatorjev. MA je dejansko dost laggy indikator in je za naprej težko napovedovat, ker ti prvo naprinta Canddle šele potem pride MA. Ok za delnice mi je EMA koristna.. Ampak jaz hočem pri crypto vidt signale naprej KAJ SE LAHKO zgodi (100% ne ve noben) in na podlagi tega z drugimi "potrdili" (price action, RSI, support-resistance,trendline) Predvidevaš trade..

Lahko je za nazaj analizirat kaj pa kako se je zgodilo, ampak mi rabmo vedt za naprej oz. kaj nam govori vse skupi in povežemo v celoto. Jaz ne rabim vedt kolk velik bo pullback.. Js grem v trade, ko se mi vse poklapa in ko se kaže bullish market, tudi če zamudim kak 5% uptrend se ne sekiram.

In ja kot si pokazal tisti graf vidiš velik resistance na vrhu.. Je pa uptrend in ko "biki" začnejo popuščati oz ratajo zmatrani tkrt je važn, da leavaš trade. Za to ti pa ne bo pomagu noben MA. Razen če jaz še nisem ugotovil.

Mi pa trenutno pri crypto za to pomaga najbol TTM Squeeze, morm rečt da je v večini primerov prov in mi da za prihodnost nek alarm kaj se bo vrjetno zgodilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

SuperKripto ::

Ja, to je problem samo, ce imas vlozenega prevec denarja notri. Zato je potrebno imeti na strani nekaj fiat denarja in cakat za vecje korekcije. Ena izmed najboljsih korekcij v bull trendu so ponavad tam nekje od 30 do 40 procentov. Pa recimo tiste, ki se odbijejo navzgor od tedenske 21 EMA ali pa tedenske 20 moving average. Drgac pa tisti ta pametni trejdarji niso prodajal v padcu ampak kupovali. verjetno imajo nastavljeno buy nekaj malega na 10 procentov popravka. Nekaj vec buy na 20 procentov, se vec na 30 in 40 procentov, ali pa na pomembnih MA crtah ali drugih trendlinijah, fibonaci linijah itd.

PowaAaaaH ::

Nevem imam (kupljen) course in sem v skupini pri enem, ki ima "manjši" par Mill fund in trejda crypto še z optionsi.. In nikoli ne lovi "falling knife" golden rule za crypto.. Strategij kot sem rekej je več. Npr. eden izmed razlogov zakaj ni dobro lovit pullbacke = leto 2017. Tukaj jaz ne kupim Apple delnice po 90$ ampak nek coin, ki je vzadi brez kake vrednosti (seveda so sedaj drugačni časi).. Pullbacki zame ja pri delnicah sploh kvalitetnih, pri crypto se ne morm strinjat.

SuperKripto ::

Ni potrebno lovit falling knife ampak lepo pocakas na odboj. Ce nekdo zeli lovit falling knife, lahko vlozi ampak res zelo majhen del, ce pade se vec pa delez malenkost povisa. Vecjo vsoto pa potem ko se svece ze zakljucijo in pride do odboja pa do breakouta.

PowaAaaaH ::

Razumem vse, ampak tudi leta 2017 lahka rečemo da je padel na začetku na en support line. Ampak ali je še kdaj prišel višje? Tukaj je problem. Če mam js neko firmo, ki obrača miljarde na leto in je v vseh sektorjih ne vidim problema in z veseljem ujamem take pullbacke. Pri crypto tega ne morm rečt, pa vrjetno zato, ker nism nek beliver v to, čeprav vsi pravijo, da bo konec leta BTC 100K+ in vrjetno bo res. Ampak ne morm se nanašat na to. V Apple si upam dat za naslednjih 5-10 let dt ves kapital, za BTC niti približno, pa mi bo mogoče na koncu žal ali pa tudi ne, če bomo z trejdi dost nabral :). Razumem pa kaj hočeš povedat in sem prepričan, da ta strategija deluje sploh, ko je BULL market. Vprašanje je kaj se zgodi ko ni.

SuperKripto ::

Ce upostevas samo osnovne kazalce, je bull trend zacel pri nekje 10.500 usd. To je bila meja za vstop z najmanj tveganja. Potem si v bull trendu dokler pac traja imas noter glavni del. Pa mogoce na pomembnih mejah prodas manjsi delez. Drugo pustis dokler bull trend traja. To je v teoriji. Ampak zdaj je cas ko je s fundamentalnega vidika dost bolj nepredvidljivo. Tako da jaz ne kupujem bitcoina.

azvik ::

Men tudi deluje BTC, brez neke moči za preboj. Tole od 35k do 40k so youtuberji, pa FOMO pokupili. Vsaj upam :)Je pa vse možno, sam vrjamem, da bodo ta veliki na teh levelih še hoteli požet nekaj dobička.

SuperKripto ::

Graf ti bo pokazal, ce bodo zeleli vzet dobicek. ni potrebno nic ugibat vnaprej. razen ce imas vlozeno v kripto vec kot si lahko privoscis. Pa pozabljate, da so korekcije za trejdarje nekaj zelo dobrega.

Zgodovina sprememb…

PowaAaaaH ::

SuperKripto je izjavil:

Ce upostevas samo osnovne kazalce, je bull trend zacel pri nekje 10.500 usd. To je bila meja za vstop z najmanj tveganja. Potem si v bull trendu dokler pac traja imas noter glavni del. Pa mogoce na pomembnih mejah prodas manjsi delez. Drugo pustis dokler bull trend traja. To je v teoriji. Ampak zdaj je cas ko je s fundamentalnega vidika dost bolj nepredvidljivo. Tako da jaz ne kupujem bitcoina.


Ja se strinjam po eni strani, po drugi pa kaj če gre do 200,300k+ in si ti prodal pri 20,30 in 40.. Težko je bit bit pameten kaj je prav in kaj ne hehe, zato ga raje trejdam in se s tem nekak tudi zaščitim z manjšimi izgubami, če so. Imaš vedno več investitorjev ampak, da gledaš dnevna nihanja 20% dol 20% gor in da imaš še nevem kakšen kapital 1 mill + in ti niha 200k dol na dan.. Nevem js ne bi zdržu :)

KriptoKekec ::

Tole od 35K do 40k so bli CryptoCobain plus kompanioni.

DeeJay ::

Če na vsake 20-30% rasti prodaš 10% vreče nekega kovanca, jih imaš sicer vedno manj, sam skoraj neomejeno dolgo. Imaš pa tudi keš za vstop nazaj pri korekcijah.
Don't f with me.

azvik ::

Se strinjam, čeprav vidim prihodnost v cryptu, raje jemljem ven dobiček, 2x, 3x, 25-40% pa pustim naprej. Če bi bil pa 100%, da bo BTC nova svetovna valuta, pa nebi nič prodajal za €. Kdo ve, kaj prinese prihodnost, nori časi, nori ljudje na oblasti.

DeeJay ::

Seveda vsak svoje. Jest grem bolj na "ziher" z vidikom, da vsaj neki dobim ven in imam tudi pri korekcijah možnost vstopit močneje nazaj.
Hodler sem bil dovolj dolgo. Ponekod se je obrestovalo, v veliko primerov pa tudi ne.
Pri cryptu nikoli ne veš kaj te čaka za ovinkom :)
Don't f with me.

SuperKripto ::

PowaAaaaH je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Ce upostevas samo osnovne kazalce, je bull trend zacel pri nekje 10.500 usd. To je bila meja za vstop z najmanj tveganja. Potem si v bull trendu dokler pac traja imas noter glavni del. Pa mogoce na pomembnih mejah prodas manjsi delez. Drugo pustis dokler bull trend traja. To je v teoriji. Ampak zdaj je cas ko je s fundamentalnega vidika dost bolj nepredvidljivo. Tako da jaz ne kupujem bitcoina.


Ja se strinjam po eni strani, po drugi pa kaj če gre do 200,300k+ in si ti prodal pri 20,30 in 40.. Težko je bit bit pameten kaj je prav in kaj ne hehe, zato ga raje trejdam in se s tem nekak tudi zaščitim z manjšimi izgubami, če so. Imaš vedno več investitorjev ampak, da gledaš dnevna nihanja 20% dol 20% gor in da imaš še nevem kakšen kapital 1 mill + in ti niha 200k dol na dan.. Nevem js ne bi zdržu :)


Sej zato pa sem povedal, da se z vidika trejdanja ne proda vsega, dokler je nad moving average crtami na razlicnih casovnih grafih. lahko se prodaja manjsi delez ob kaksnih pomembnih tockah. Kar se tice 20 ali 40 procentov korekcije, so v kriptu cisto normalna zadeva in celo zazelena za vstop, ce je se v bull trendu. Drgac pa jutri je 15. januar. Je ze kaj znano glede tetherja?

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



kaj mislite na tale cme btc graf. Narisano je vec moznih trendlinij. Dodal sem rdeco linijo, ki teoreticno predstavlja moznost ovire, glede na dolocen prejsnji vrh.

kr_en23 ::

Mi lah en pomaga, danes sem na Uniswap kupu en shitcoin, ki je zrasu za eno 10% in zdaj bi ga hotu nazaj prodat(swap za ETH). Pa mi napiše "The transaction cannot succeed due to error: undefined. This is probably an issue with one of the tokens you are swapping." Razumem, da nardijo rugpull pa odstranijo vso likvidnost, sam v pool-u je še zmerej ETH in pač mogu bit met omogočen SWAP opcijo. Tud slippage sem že povečal do 5% pa ista zgodba. Gre se za tegale btw: https://info.uniswap.org/token/0xDf3A2C...

Ganon ::

Zakaj omenjate jutrišnji datum? So pričakovani kakšni večji pretresi?

SuperKripto ::

Kar se tice uniswap, jaz osebno nisem nikol uporabljal in ne vem.

Glede jutrisnega datuma, so novice o stable coin oziroma usdt tetherju, da ima do 15. januarja rok za dolocena dokazila, da ima res vse krito, kar naprinta in pumpa kriptovalute.

Ganon ::

SuperKripto je izjavil:

Glede jutrisnega datuma, so novice o stable coin oziroma usdt tetherju, da ima do 15. januarja rok za dolocena dokazila, da ima res vse krito, kar naprinta in pumpa kriptovalute.


In če tega ne bo, lahko to vpliva na ostale?

DeeJay ::

Ganon, Tether bo jutri dostavil 2.5 miljona dokumentov, da so kriti. Preden bodo to preverli bo bitcoin že na 100k. ;)
Don't f with me.

nicksonn ::

kr_en23 je izjavil:

Mi lah en pomaga, danes sem na Uniswap kupu en shitcoin, ki je zrasu za eno 10% in zdaj bi ga hotu nazaj prodat(swap za ETH). Pa mi napiše "The transaction cannot succeed due to error: undefined. This is probably an issue with one of the tokens you are swapping." Razumem, da nardijo rugpull pa odstranijo vso likvidnost, sam v pool-u je še zmerej ETH in pač mogu bit met omogočen SWAP opcijo. Tud slippage sem že povečal do 5% pa ista zgodba. Gre se za tegale btw: https://info.uniswap.org/token/0xDf3A2C...

Uporabi celo enoto, ne decimalk.
x n!

dope1337 ::

Am ... sodec po uradni strani od Poolz Finance se niso ustvarili tokena.

Najverjetneje je fake token izdan na Uniswapu, katerega ne bos nikoli vec mogu pretvoriti nazaj v ETH.

Lesson 1 of Uniswap: Preveri smart contract. Na uradni strani izdajatelja tokena, bo vedno podan smart contract od njihovega tokena.

Upam da se v tvojem primeru motim, ce se pa ne, pa upam da ni bila predraga sola.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

SuperKripto ::



za kratkorocen trejd, trenutno btc stoji na sticiscu 3 linij, na 1 urnem grafu moving average in 2 trendliniji, bela in oranzna trendlinija. Zdaj se caka zakljucek 1 urne svece cez 18 min. ampak 1 urna ni toliko pomembna kot 4h in dnevna. Na tem grafu cme je cena nekoliko visja kot na drugih menjalnicah.

Zgodovina sprememb…

PowaAaaaH ::

Imam naštiman sell point pod TrendLineom nekje na 945(ETHEUR).. Kakor sem "sumil" tako je bilo.. Vprašanje ali zdrži sedaj trendline in ride-a nazaj gor ali ne.

https://imgur.com/YvAI5S4

kr_en23 ::

dope1337 je izjavil:

Am ... sodec po uradni strani od Poolz Finance se niso ustvarili tokena.

Najverjetneje je fake token izdan na Uniswapu, katerega ne bos nikoli vec mogu pretvoriti nazaj v ETH.

Lesson 1 of Uniswap: Preveri smart contract. Na uradni strani izdajatelja tokena, bo vedno podan smart contract od njihovega tokena.

Upam da se v tvojem primeru motim, ce se pa ne, pa upam da ni bila predraga sola.


Ja, mal sem se pozanimal in dejansko obstajajo "unsellable" tokens, k ti scammerji preprečijo prodajo. Sicer sem vedu, da je šitcoin, ker ni blo niti strani objavljene, uradni POOLZ gre šele jutri ven, pa tudi ta je najverjetneje SCAM. Lesson learned I guess, DEX-i so zgleda še dost divji zahod.

DegenGambler ::

kr_en23 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Am ... sodec po uradni strani od Poolz Finance se niso ustvarili tokena.

Najverjetneje je fake token izdan na Uniswapu, katerega ne bos nikoli vec mogu pretvoriti nazaj v ETH.

Lesson 1 of Uniswap: Preveri smart contract. Na uradni strani izdajatelja tokena, bo vedno podan smart contract od njihovega tokena.

Upam da se v tvojem primeru motim, ce se pa ne, pa upam da ni bila predraga sola.


Ja, mal sem se pozanimal in dejansko obstajajo "unsellable" tokens, k ti scammerji preprečijo prodajo. Sicer sem vedu, da je šitcoin, ker ni blo niti strani objavljene, uradni POOLZ gre šele jutri ven, pa tudi ta je najverjetneje SCAM. Lesson learned I guess, DEX-i so zgleda še dost divji zahod.


Ja pac ni regulacije ni. In je tudi v kratkem in malo daljsem ne bo. Tako da je treba bit res zelo previdn :(

SuperKripto ::

PowaAaaaH je izjavil:

Imam naštiman sell point pod TrendLineom nekje na 945(ETHEUR).. Kakor sem "sumil" tako je bilo.. Vprašanje ali zdrži sedaj trendline in ride-a nazaj gor ali ne.

https://imgur.com/YvAI5S4







Eth zdaj ravno sedi hkrati na 4 urni in 1 urni moving average. Na dnevni pa se MA podpora nahaja nekje na priblizno 990 usd.

Senior Dev ::

Podjetje Chainalysis ugotavlja, da je kar okoli 20 odstotkov bitcoinov za vedno zaklenjenih v denarnicah, saj so lastniki ali dediči ostali brez dostopa. Gre za okoli 140 milijard dolarjev... Zanimivo. Verjetno bo tega v naslednjih letih še več. Pričakujem da bo čez 10 let zaklenjenih za vedno okoli 50% vseh Bitcoinov.:D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

Ja, Dokler ne pride satoshi in vse proda. :))

dope1337 ::

DegenGambler je izjavil:

kr_en23 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Am ... sodec po uradni strani od Poolz Finance se niso ustvarili tokena.

Najverjetneje je fake token izdan na Uniswapu, katerega ne bos nikoli vec mogu pretvoriti nazaj v ETH.

Lesson 1 of Uniswap: Preveri smart contract. Na uradni strani izdajatelja tokena, bo vedno podan smart contract od njihovega tokena.

Upam da se v tvojem primeru motim, ce se pa ne, pa upam da ni bila predraga sola.


Ja, mal sem se pozanimal in dejansko obstajajo "unsellable" tokens, k ti scammerji preprečijo prodajo. Sicer sem vedu, da je šitcoin, ker ni blo niti strani objavljene, uradni POOLZ gre šele jutri ven, pa tudi ta je najverjetneje SCAM. Lesson learned I guess, DEX-i so zgleda še dost divji zahod.


Ja pac ni regulacije ni. In je tudi v kratkem in malo daljsem ne bo. Tako da je treba bit res zelo previdn :(


V teh primerih, je dobro slediti objavam na Telegram/Discord kanalu od izdajatelja tokena. Tam so dost aktivni in azurni s podatki o izdaji tokena.

P.S. Pa da ne bos mislil, da si prvi ali zadnji, ki je sel skozi to ... Jz mam sreco, da je bila ta sola dokaj poceni. Vzemi si to, kot strosek za izobrazevanje :)
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PowaAaaaH ::

SuperKripto je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Imam naštiman sell point pod TrendLineom nekje na 945(ETHEUR).. Kakor sem "sumil" tako je bilo.. Vprašanje ali zdrži sedaj trendline in ride-a nazaj gor ali ne.

https://imgur.com/YvAI5S4







Eth zdaj ravno sedi hkrati na 4 urni in 1 urni moving average. Na dnevni pa se MA podpora nahaja nekje na priblizno 990 usd.


Jap, za enkrat je zdržal, bomo vidl za naprej.. Zdi se mi, da ima BTC enostavno premočn resistance dons na 40k - več ur stagniranja, ni blo pravega momentuma (še), da prebije to cifro.

Ker MA se najbolj uporablja pri cripto? Jaz ga osebno ne uporabljam nič, vendar mi mogoče ne bi smetal, če ga dodam na manjšo svetlost zravn.. 20 in 50? Je v teh primerih MA boljši od EMA in zakaj?

kr_en23 ::

dope1337 je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

kr_en23 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Am ... sodec po uradni strani od Poolz Finance se niso ustvarili tokena.

Najverjetneje je fake token izdan na Uniswapu, katerega ne bos nikoli vec mogu pretvoriti nazaj v ETH.

Lesson 1 of Uniswap: Preveri smart contract. Na uradni strani izdajatelja tokena, bo vedno podan smart contract od njihovega tokena.

Upam da se v tvojem primeru motim, ce se pa ne, pa upam da ni bila predraga sola.


Ja, mal sem se pozanimal in dejansko obstajajo "unsellable" tokens, k ti scammerji preprečijo prodajo. Sicer sem vedu, da je šitcoin, ker ni blo niti strani objavljene, uradni POOLZ gre šele jutri ven, pa tudi ta je najverjetneje SCAM. Lesson learned I guess, DEX-i so zgleda še dost divji zahod.


Ja pac ni regulacije ni. In je tudi v kratkem in malo daljsem ne bo. Tako da je treba bit res zelo previdn :(


V teh primerih, je dobro slediti objavam na Telegram/Discord kanalu od izdajatelja tokena. Tam so dost aktivni in azurni s podatki o izdaji tokena.

P.S. Pa da ne bos mislil, da si prvi ali zadnji, ki je sel skozi to ... Jz mam sreco, da je bila ta sola dokaj poceni. Vzemi si to, kot strosek za izobrazevanje :)


Mam na srečo večino v blue-chip coinih, ki me tud drzijo nad vodo. Sam premamlo me je ko sem opazu, da dejansko vsak token ki ima na začetku added liquidity nad €100k je vsaj 2x naredu. Sem mislil, da je bolj posledica trenutne evforije, čeprav se mi je zdelo da je predobro da bi blo res, ker dobesedno na vsakih 10min pride nov ven.

PowaAaaaH ::

Npr. dober (šolski) primer kako previous resistance rata support. Prav tako je to vedno dober znak.. https://imgur.com/ae0dDCd (BTCUSD)

SuperKripto ::

Sem bral nekaj o tetherju in pise, da do jutri je potrebno prinest dokumente. Ampak zadeva naj se ne bi resila jutri, le dokumente naj bi dobili 15. januarja. Zdej ne vem kdaj je za pricakovat resitev.

DegenGambler ::

kr_en23 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

kr_en23 je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Am ... sodec po uradni strani od Poolz Finance se niso ustvarili tokena.

Najverjetneje je fake token izdan na Uniswapu, katerega ne bos nikoli vec mogu pretvoriti nazaj v ETH.

Lesson 1 of Uniswap: Preveri smart contract. Na uradni strani izdajatelja tokena, bo vedno podan smart contract od njihovega tokena.

Upam da se v tvojem primeru motim, ce se pa ne, pa upam da ni bila predraga sola.


Ja, mal sem se pozanimal in dejansko obstajajo "unsellable" tokens, k ti scammerji preprečijo prodajo. Sicer sem vedu, da je šitcoin, ker ni blo niti strani objavljene, uradni POOLZ gre šele jutri ven, pa tudi ta je najverjetneje SCAM. Lesson learned I guess, DEX-i so zgleda še dost divji zahod.


Ja pac ni regulacije ni. In je tudi v kratkem in malo daljsem ne bo. Tako da je treba bit res zelo previdn :(


V teh primerih, je dobro slediti objavam na Telegram/Discord kanalu od izdajatelja tokena. Tam so dost aktivni in azurni s podatki o izdaji tokena.

P.S. Pa da ne bos mislil, da si prvi ali zadnji, ki je sel skozi to ... Jz mam sreco, da je bila ta sola dokaj poceni. Vzemi si to, kot strosek za izobrazevanje :)


Mam na srečo večino v blue-chip coinih, ki me tud drzijo nad vodo. Sam premamlo me je ko sem opazu, da dejansko vsak token ki ima na začetku added liquidity nad €100k je vsaj 2x naredu. Sem mislil, da je bolj posledica trenutne evforije, čeprav se mi je zdelo da je predobro da bi blo res, ker dobesedno na vsakih 10min pride nov ven.


Nekaj strani nazaj je kakob objavil zanimivo zgodbo nekoga, ki je na ta nacin prisel iz 800$ na 1m$.

SuperKripto ::

Se ena zanimivost. ne vem, ce je nakljucje , ampak zadnje mesece sem preveril vse prazne lune po judovskem koledarju in cist vsi so imeli zelene dnevne svece. Prav tako sem preveril polne lune po judovskem koledarju. Vecina je na polno luno bila ali rdeca, ali pa je dosegla lokalni vrh in zacela delat korekcijo tist dan ali pa naslednji.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

PowaAaaah, MA 20 in 50, se mi zdi, da se najbolj uporablja med kripto trejdarji. Tudi ema ampak mislim da manj. jaz EMA 21 uporabljam izkljucno za tedenski graf.
««
170 / 1455
»»