» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
152 / 1490
»»

genesiss ::

BTC-ju :))

PrihajaNodi ::

Sam da je kakob nehal rejpat s celsiusom
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

My referral code is ....
Never take a financial advice from someone who works for a living.

genesiss ::

Sexually Transmitted Dollar
https://info.uniswap.org/token/0xbdf2ca...

endelin ::

Perci: že čakaš buyback?:) počakaj na korekciji in potem vskoči. Ko se pojavi tukaj valvoline počasi nakupuješ. :D

Je kdo danes buy backal tezus ko je šel iz 2.9x na 2.5x? Sladkih 10% teoretično

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

Siten si Vazelin. Za 10% ne bom sel reskirat. Se spomnis kako si prodajal po 0.6 potem pa hop na 0.8?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Siten si Vazelin. Za 10% ne bom sel reskirat. Se spomnis kako si prodajal po 0.6 potem pa hop na 0.8?

Ja saj to se bojim. Zato sem HoDl.

scythe ::

Kam se trenutno splača dokupit? EOS, TRX, XLM, ETC ali XMR? XRP se mal bojim, ne veš kam bo potegnal S:

endelin ::

Ste opazili da ponavadi najbolj raste ko se azijci zbudijo?

PrihajaNodi ::

Ja, pada pa za kitajsko novo leto
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

genesiss ::

scythe je izjavil:

Kam se trenutno splača dokupit? EOS, TRX, XLM, ETC ali XMR? XRP se mal bojim, ne veš kam bo potegnal S:

EOS: https://hive.blog/eos/@dan/my-resignati...

Jaz gledam GRT.

PrihajaNodi ::

genesiss je izjavil:

scythe je izjavil:

Kam se trenutno splača dokupit? EOS, TRX, XLM, ETC ali XMR? XRP se mal bojim, ne veš kam bo potegnal S:

EOS: https://hive.blog/eos/@dan/my-resignati...

Jaz gledam GRT.


Bog EoS...ta coin je tm nekje kot tron...kakec
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

demogill ::

endelin je izjavil:

Ste opazili da ponavadi najbolj raste ko se azijci zbudijo?


Ce bi slo po tem vzorcu bi bil danes miljonar :D

DegenGambler ::

gruntfürmich je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Kot zanimivost še to: Razna podjetja so svoje serverje selila na različne lokacije po svetu, samo za to, da so dostopni čas, ko njihov zahtevek potuje do menjalnice/borze zmanjšala za nekaj milisekund in imajo njihovi boti tako manjšo prednost pred ostalimi boti, kjer ukaz potuje dlje časa in se v tem času situacija že spremeni. V takšnem marketu si. Tekmuješ z najboljšimi na svetu.

to velja za navadne borze.
tukaj je malce drugače, ker je govora o kriptovalutah in blockchainu, ter so časi potovanja kriptovalut iz borze na borzo veliko daljši in se arbitraže ne morejo izajati na mili sekundni ravni.
so pa vse povezane, to pa ja.


Ni nobene potrebe po transferju med borzami. Dober bot/trader bo na vseh menjalnicah, oziroma na vsaj večjih menjalnicah držal nekaj BTCja in nekaj USDja. Ko pride do možnosti za arbitražo, na eni menjalnici kupiš, na drugi prodaš in v skupnem si na boljšem. Je pa potem na vsake toliko potrebno narediti rebalans sredstev na posamezni menjalnici.

profesjonalc ::

Včeraj sem bral temo "bitcoin prebil vrednost 2000 dolarjev" na slo-tech. Vsebino komentarjev bi lahko identično preslikal na današnje, samo spremenis ceno. "Joj, zakaj nisem kupil pri 200$, danes bi imel ze X", "bom pocakal, da pade nazaj na Y, potem kupim" in vsi možni FUDi, oh in sploh kako se je treba cimprej znebit tega hudiča. Aja, pa nekdo je napovedal 25k per BTC do leta 2025, pa so se mu vsi smejali :D Zanimivo branje, priporocam :)

Zgodovina sprememb…

endelin ::

profesjonalc je izjavil:

Včeraj sem bral temo "bitcoin prebil vrednost 2000 dolarjev" na slo-tech. Vsebino komentarjev bi lahko identično preslikal na današnje, samo spremenis ceno. "Joj, zakaj nisem kupil pri 200$, danes bi imel ze X", "bom pocakal, da pade nazaj na Y, potem kupim" in vsi možni FUDi, oh in sploh kako se je treba cimprej znebit tega hudiča. Aja, pa nekdo je napovedal 25k per BTC do leta 2025, pa so se mu vsi smejali :D Zanimivo branje, priporocam :)

Priporočam branje teme o kriptovalutah jan 2018

mimii ::

Pozdrav.

Ali se splaca kupiti eth ? Kaj mislite bo se naprej rastel al se zna zgodit da mu cena krepko pade ?

Lp

scythe ::

PrihajaNodi je izjavil:

genesiss je izjavil:

scythe je izjavil:

Kam se trenutno splača dokupit? EOS, TRX, XLM, ETC ali XMR? XRP se mal bojim, ne veš kam bo potegnal S:

EOS: https://hive.blog/eos/@dan/my-resignati...

Jaz gledam GRT.


Bog EoS...ta coin je tm nekje kot tron...kakec


Nekateri mamo še ostanke od 2017-2018 ;) Letos sem sam dokupil ETH, XLM in ETC.

tonis ::

Vprašanje za experte, ali je vzorec pravi?

Senior Dev ::

Tezi vam pada. Kaže se Bartova glavica. Še malo in smo dol pod 2.5$! :P
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Vedno ko tezie spleza več kot 10% pride do (mini) dumpa marketa. Niti uro ne more ostat na 2.9:))

DegenGambler ::

Kljub temu, da si prodal ves kripto, boš še naprej tu trolal? Bi si mislil, da si boš vzel kak mesec prosto in užival v penziji :)

Zgodovina sprememb…

Drmr ::

DegenGambler je izjavil:

Kljub temu, da si prodal ves kripto, boš še naprej tu trolal? Bi si mislil, da si boš vzel kak mesec prosto in užival v penziji :)

Verjetno je ravno prisel iz morja v senco pod palmo na en koktejlcek in je malo slo-tech pocekiral. Revez nima kaj pocet, zdaj ko je v penziji.

PrihajaNodi ::

Jst sm srecen da je kakob prenehal z rejpanjem Cel-a. To mi vec pomeni kot penzija.

Gledam MC pri 288m kjer je bila cena xtzja 2.698-O
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

genesiss ::

https://twitter.com/paoloardoino/status...

Sorry to break this to FUD spreaders. Tether and Bitfinex produced more than 2.5M documentation pages in response to requests from NYAG. Discussions are progressing well. Business as usual after the 15th of Jan.
- tether is backed
- working towards increased transparency in 2021, stay tuned!
- strong KYC/AML
- weekend purchases explained
- after 15th Jan, business as usual

And much more. Hopefully we can a round 2 soon to cover missing topics.

Nedasemiveč ::

2.5 million page documentation

RIP 8-)

DegenGambler ::

Ali so legit ali ne, ne vemo. Bo pa NYAG 2.5m dokumentov obdeloval več let. Toliko časa smo spet dobri.

genesiss ::

Zadnje cajte je printer odgovor na vse :)

brrrr documentation brrrr

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

profesjonalc ::

Če kdo neve kaj pomeni DDOS napad, 2.5miljona strani za prebrat je DDOS napad :))

DegenGambler ::

https://twitter.com/DedWhaleson/status/...

Možno nas čaka kak wild ride.

profesjonalc je izjavil:

Če kdo neve kaj pomeni DDOS napad, 2.5miljona strani za prebrat je DDOS napad :))


Dobra :D

https://www.tradingview.com/chart/?t=10...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

profesjonalc je izjavil:

Če kdo neve kaj pomeni DDOS napad, 2.5miljona strani za prebrat je DDOS napad :))


Lol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jst sm srecen da je kakob prenehal z rejpanjem Cel-a. To mi vec pomeni kot penzija.



Kr zanimiv, sploh glede na to da nikol nism reku nobenmu da naj ga kupi.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

spegli ::

BTC zgleda kr slabo in to je po navadi dobro. Sem nabavil nekaj na 39400 nekaj.

spegli je izjavil:

BTC zgleda kr slabo in to je po navadi dobro. Sem nabavil na 39400 nekaj.


spegli je izjavil:

BTC zgleda kr slabo in to je običajno dobro. Sem nabavil nekaj na 39400 nekaj.

spegli je izjavil:

BTC zgleda kr slabo in to je po navadi dobro. Sem nabavil na 39400 nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

profesjonalc ::

Šel za foro gledat, na vrhu balona leta 2017-2018, se je v temi "špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev" napisalo do 14 strani dnevno. Solidno ;)

kakob ::

Ja tole zdej so rookie numbers.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

endelin ::

ko bo 14 strani dnevno je potrebno pobrati šila in kopita:D

voltaire ::

Kam še vložit poleg ethra in bitcoina? XRP?

Apofis ::

aja, kaj dogaja s tem pi networkom? kaka prihodnost?

DeeJay ::

profesjonalc je izjavil:

Če kdo neve kaj pomeni DDOS napad, 2.5miljona strani za prebrat je DDOS napad :))

A to so sprintal vsako do zdej narejeno transakcijo s tetrom? :D
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

Bitconnect je moj follower na twiterju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Kar se tice botov, na manjsih menjalnicah so mi vcasih sli zelo na zivce. Zato sem dneve in dneve studiral kako jih prelisicit. In mi je na konc uspelo. ampak deluje le na obskurnih manjsih menjalnicah. Verjetno je odvisno tudi od vrste bota. Pac, ugotovil sem, da moram nastavlat vedno visji order, sicer zelo majhni buy orderji, glih tolk da so. In potem mi bot sledi, ampak zgleda je programiran da mi sledi le do dolocene stevilke, ki se mu splaca. Potem ko dosezem doloceno ceno in nastavim buy order, bot naenkrat mi neha sledit in umakne svoje buy orderje. Potem ta minimalni buy order kar pustim tam visoko, ga ne umaknem. pa potem nastavim nov, vecji order tam kjer sem na zacetku nameraval, dost nizje. Pa skenslam vse vmesne buy orderje, ki sem jih sprot nastavil, le najvisjega minimalnega pustim.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Fiziki pravijo, da živimo v simulaciji. Primer double slit quantum eraser experiment. Primer take izjave je npr. Sylvester James Gates: "Opis realnosti najbolje opisuje računalniška koda." Potem je filozofski argument, dr. Nick Bostrom. Potem še en fizik, ki je izdal knjigo MBT /moja velika teorija vsega (=moj veliki prst), Tom Campbell. Seveda to niso edini. Resnica prihaja na dan. Smo neumrljivi, živimo, da znižujemo entropijo (povečujemo red) in to tako, da izboljšujemo odnose. Na smrtni postelji ni človeka, ki bi mu bilo žal, da ni več delal, mnogim pa je žal, ker niso imeli boljših odnosov s svojimi bližnjimi. Živela svoboda odločitve in živela rast k vedno večjemu sodelovanju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

profesjonalc ::

Quality shitpost

kakob ::

Mogoče bi se pa raje o judovskih koledarjih pogovarjal.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

enemon ::

Samo neki pa je po moje na luninem koledarju, ker vsi hodlerji pravijo "to the moon" al neki.

Pep3Laugh ::

ehh moon je blo 2017 zdej je že mars z elon musk.

kakob ::

Btw, ~isti dan ko sem kupil 5478a80dff4a9eff436f7d17520148ffa37e8fedc008809e6f8868e8a978ca86 (ki je sedaj 70% up v USDT terms) sem alociral tudi 0.05% NAV v 0f59b977e5f3aef85a56fc53be40925aef7b7c37de710ddd8df62892b8c4a408 ki je sedaj 'samo' 10% up v USD terms. Imho podcenjeno.

Btw, eyes on the chart!
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Senior Dev ::

Kriptopiramidaši spet šopate na polno in perci dobiva provizije da vas ne bana al kako? :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gruntfürmich ::

SuperKripto je izjavil:

Kar se tice botov, na manjsih menjalnicah so mi vcasih sli zelo na zivce. Zato sem dneve in dneve studiral kako jih prelisicit. In mi je na konc uspelo. ampak deluje le na obskurnih manjsih menjalnicah. Verjetno je odvisno tudi od vrste bota. Pac, ugotovil sem, da moram nastavlat vedno visji order, sicer zelo majhni buy orderji, glih tolk da so. In potem mi bot sledi, ampak zgleda je programiran da mi sledi le do dolocene stevilke, ki se mu splaca. Potem ko dosezem doloceno ceno in nastavim buy order, bot naenkrat mi neha sledit in umakne svoje buy orderje. Potem ta minimalni buy order kar pustim tam visoko, ga ne umaknem. pa potem nastavim nov, vecji order tam kjer sem na zacetku nameraval, dost nizje. Pa skenslam vse vmesne buy orderje, ki sem jih sprot nastavil, le najvisjega minimalnega pustim.

zanimivo ja.
meni je dopoldan bot sledil na bitstampu, ko sem PAX kupoval. vedno je višal za 0,00002. - na BUY orderjih.
sem mislil da ga bom zjebal ko bom dal tak order, ki bo za 0,00002 manjši od nastavljenih SELL orderjih; sem mislil da bo šel bot višje in tako avtomatično izpolnil nastavljen SELL order od drugih.:))
ampak ni prijelo ampak mi je avtomatsko kupilo PAX, čeprav v knjigi takrat ni bilo SELL orderja za to vrednost...

ampak morda ima bitstamp sam nek mehanizem za približevanje orderjev; kot da bi o tem nekaj že bral...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

profesjonalc ::

kakob je izjavil:

Btw, ~isti dan ko sem kupil 5478a80dff4a9eff436f7d17520148ffa37e8fedc008809e6f8868e8a978ca86 (ki je sedaj 70% up v USDT terms) sem alociral tudi 0.05% NAV v 0f59b977e5f3aef85a56fc53be40925aef7b7c37de710ddd8df62892b8c4a408 ki je sedaj 'samo' 10% up v USD terms. Imho podcenjeno.

Btw, eyes on the chart!


Double al single hash? Pa je samo kratica coina al celo ime?
««
152 / 1490
»»