» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
146 / 1490
»»

paradoxxx ::

Na bitstampu vidim takole, a je to glitch al je zares bil kakšen trade po tej ceni (20k)? Jaz sem imel sicer buy na 37500 pa je šlo skozi, medtem ko na binance 36500 ni šlo...

slika

Drmr ::

paradoxxx je izjavil:

Na bitstampu vidim takole, a je to glitch al je zares bil kakšen trade po tej ceni (20k)? Jaz sem imel sicer buy na 37500 pa je šlo skozi, medtem ko na binance 36500 ni šlo...

Jst imam en buy pri 27k pa ni sel skozi, tako da dvomim da je bila kdaj taksna cena.

SuperKripto ::

Si predstavljate, da bi v bear marketu sli v long. kako bi se vam posrecilo? Mogoce enkrat v desetih poskusih? No, to je priblizno isto kot ce bi shortal v bull marketu.

Zgodovina sprememb…

perci ::

v bearu se jih pa squeeza, tko da je še vedno risky.

SuperKripto ::

Seveda, zato ne priporocam niti long niti short. Ampak po mojem mnenju je shortanje trenutno se bolj risky. Ampak vidim kar nekaj gemblarjev, ki zelijo shortat. Vcasih se posrec ampak koliksna je verjetnost?

Zgodovina sprememb…

demogill ::

SuperKripto je izjavil:

Seveda, zato ne priporocam niti long niti short. Ampak po mojem mnenju je shortanje trenutno se bolj risky. Ampak vidim kar nekaj gemblarjev, ki zelijo shortat. Vcasih se posrec ampak koliksna je verjetnost?


O tem kaj bo ne odlocamo mi a saj vam je jasno, smo pa pripravljeni na eno ali drugo. Glede na trenutno bo ostalo na support 40k+-

SuperKripto ::



Ker je ta sveca v obliki kladiva oziroma hammer, si je zelo lahko zapomnit. Je zelo znan med trejdarji. Ce se pojavi po trendu navzdol, je to znak vecjega kupovanja pri dnu. Ce se pojavi po trendu navzgor, pri vrhu, je potrebno cakat na potrditev kaksna je naslednja sveca, ki lahko nakaze na vecjo verjetnost spremembe trenda. Ne deluje vedno, je pa vecja verjetnost. Ampak ne deluje pri enominutnih in petminutnih svecah.

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

SuperKripto je izjavil:

Seveda, zato ne priporocam niti long niti short. Ampak po mojem mnenju je shortanje trenutno se bolj risky. Ampak vidim kar nekaj gemblarjev, ki zelijo shortat. Vcasih se posrec ampak koliksna je verjetnost?


Ce si marca nabavu 1 btc za 5k in je zadnji teden skocu iz 35k na 40k, brez neke resne korekcije, ga lahko mirno shortas (ko pade na recimo 30k ga spet kupis). Še vedno imaš 1 btc in zraven še +10k. Kaj je risky, ce ga zdej prodas?... V vsakem primeru bos mel profit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

SuperKripto ::

Nekateri ga shortajo ze od 10k. Jim je uspelo? Ni ravno recept za uspeh. To je gembling v smislu, da si vedno reces, zdej pa bo res korekcija. To je gembling in nic drugega.

XRPNERD ::

SuperKripto je izjavil:

Nekateri ga shortajo ze od 10k. Jim je uspelo? Ni ravno recept za uspeh. To je gembling v smislu, da si vedno reces, zdej pa bo res korekcija. To je gembling in nic drugega.


Ja a da držiš coin z 800% roi na ath pa ni risky?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Nodi, as vidu tega barta na dnevnem btc chartu....na tedenskem sta pa dva. Ali to pomeni, da prihaja Marge?


Pojma nimaš kaj je TA.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

trejdarji upostevajo trend. Dokler je nad trend linijami, v cem je smisel shortanja?

kow ::

a smo ze nazaj na 40k, lol. Kdor shorta v tem marketu... se mu priklonim, ce zadane.

demogill ::

kow je izjavil:

a smo ze nazaj na 40k, lol. Kdor shorta v tem marketu... se mu priklonim, ce zadane.


Lahko se priklones tistemu ki dela oboje ;)

perci ::

Ma jst se priklonim tudi tistemu, ki fali :)

profesjonalc ::

To zgleda ni bil niti k od korekcije...

SuperKripto ::

Kiti delajo valove na grafih. Male ribice pa naplavlja sem pa tja, cist prestrasene. Razen tistih, ki skusajo plavat nad kiti ker je tam bolj varno.

PrihajaNodi ::

profesjonalc je izjavil:

To zgleda ni bil niti k od korekcije...



Za alte je bil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Ampak valov ne delajo samo kiti. Znano je namrec (tako mi je prisepnil TrzaskiGusar) da tudi luna vpliva na plimo in oseko. Zaka ne bi izrabili starodavno znanje pomorscakov in iskalcev skritega zaklada, poln zlatnikov?

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Ampak valov ne delajo samo kiti. Znano je namrec (tako mi je prisepnil TrzaskiGusar) da tudi luna vpliva na plimo in oseko. Zaka ne bi izrabili starodavno znanje pomorscakov in iskalcev skritega zaklada, poln zlatnikov?


Teb se je tud ze skisalo vidim. Zame se ne recem ko zivim v polkletni sobi pri starsih, kaj si pa ti pocel ali jedel...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Ja malo za hec, malo pa zares. Sej veste, da sem postal cist navdusen nad koledarjem starovercev. V bistvu je podoben judovskem koledarju. pa kitajskem, pa indijskem.

MasterKiD ::

Danes večer pa spet big pump. Kdo bo sodeloval?

Nedasemiveč ::

Verge mi napumpajte.

sivistol ::

Nedasemiveč je izjavil:

Verge mi napumpajte.


a te fomo daje ?

Buggy ::

ce bi kdo uposteval jypeta bi sedaj zdel v naslonjacu in se nasmihal tem hypom, ki jih zganjate. Razni nodiji na forumu aktivni zgolj s trolanjem, trenutno suxajo big time zato pa salty..me like it :))

Nedasemiveč ::

sivistol je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Verge mi napumpajte.


a te fomo daje ?


FOMO bi pomenilo, da bi zdaj kupoval. Jaz imam namen prodajat.

Cristofori ::

A mi lahko en malo razloži te kripto valute.
Naredil sem račun na Binance, sedaj čakam potrditev. Torej na ta račun bom kupil npr. bitcoin/eth... in če bi hotel minat, kako to naredim da mi gre na isti račun?
Vem da se ne splača več, samo rad bi se naučil, tako da bi bil zelo hvaležen če bi mi kdo podal en primer od 0 do npr. eth računa na katerega lahko kupujem in minam.
Hvala.

Mato989 ::

A_A je izjavil:

kdo je omenjal včeraj cV, sem opazil da jih imam še 4700.. vredni so pa 1,86 eu :))

Mato a NEO je drugače mrtev al še migajo kaj?


Neo pride rebrand pa nov protokol al kaj ze neo 2.0 q1 2021
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

azvik ::

Cristofori je izjavil:

A mi lahko en malo razloži te kripto valute.
Naredil sem račun na Binance, sedaj čakam potrditev. Torej na ta račun bom kupil npr. bitcoin/eth... in če bi hotel minat, kako to naredim da mi gre na isti račun?
Vem da se ne splača več, samo rad bi se naučil, tako da bi bil zelo hvaležen če bi mi kdo podal en primer od 0 do npr. eth računa na katerega lahko kupujem in minam.
Hvala.


Na Binance imaš rubriko Pools, tam ti piše vse glede rudarjenja, mislim da je celo film za navodila. Druga opcija, glede na to, da si nov, je Nicehash, zelo enostavno za namestitev, ustvariš račun.... Ne se zaganjat z kupovanjem mining riga sedajle, ker so cene grafičnih napihjene. Če pa imaš doma dobro grafično, pa jo lahko izkoristiš-trenutno je profitabilno.

A_A ::

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

kdo je omenjal včeraj cV, sem opazil da jih imam še 4700.. vredni so pa 1,86 eu :))

Mato a NEO je drugače mrtev al še migajo kaj?


Neo pride rebrand pa nov protokol al kaj ze neo 2.0 q1 2021

rebrand, to pomen da je trenutni ničvreden ali bodo borze menjale same?

Mato989 ::

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

kdo je omenjal včeraj cV, sem opazil da jih imam še 4700.. vredni so pa 1,86 eu :))

Mato a NEO je drugače mrtev al še migajo kaj?


Neo pride rebrand pa nov protokol al kaj ze neo 2.0 q1 2021

rebrand, to pomen da je trenutni ničvreden ali bodo borze menjale same?



Isto kot eth 2.0
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

A_A ::

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

kdo je omenjal včeraj cV, sem opazil da jih imam še 4700.. vredni so pa 1,86 eu :))

Mato a NEO je drugače mrtev al še migajo kaj?


Neo pride rebrand pa nov protokol al kaj ze neo 2.0 q1 2021

rebrand, to pomen da je trenutni ničvreden ali bodo borze menjale same?



Isto kot eth 2.0

tnx

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

ce bi kdo uposteval jypeta bi sedaj zdel v naslonjacu in se nasmihal tem hypom, ki jih zganjate. Razni nodiji na forumu aktivni zgolj s trolanjem, trenutno suxajo big time zato pa salty..me like it :))


Sko ga. Drzimo xtz
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PP111 ::

Včerej zvečer je bil pomoje padec tudi zaradi tega, ker je eToro ob 21:00 zaprl vse levereged pozicije.

Due to extreme market volatility in the crypto markets, the margin requirements for all leveraged crypto positions is increasing to 100 percent. This applies to both CFD and real leveraged crypto positions.

If you do not increase the margin to 100 percent then the position will be closed at 21:00 GMT today (Friday January 8, 2021). The invested amounts in these positions, together with any profit or loss incurred, will be returned to your account balance.

gruntfürmich ::

perci je izjavil:

Neka tišina je ratala na forumu... bearish mode?

fehtajo babice in dedke da jim posodijo ker bodo dokupovali na 20-tedenski MA...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Kako je zdaj kralji altov? Alt sezona prihaja? Kdaj alt penzija?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vanilija ::

Kupil vceraj pri 40600 pa potem prodal pri 39900, ker sem mislil, da je crash in potem spet kupil pri 3910 in sedaj je skoraj 41000, tako da imam ze nekaj 10EUR profita :) Kripto je zakon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

PrihajaNodi ::

vanilija je izjavil:

Kupil vceraj pri 40600 pa potem prodal pri 39900, ker sem mislil, da je crash in potem spet kupil pri 3910 in sedaj je skoraj 41000, tako da imam ze nekaj 10EUR profita :) Kripto je zakon.


Bravo. Kamen na kamen palaca
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

vanilija je izjavil:

Kupil vceraj pri 40600 pa potem prodal pri 39900, ker sem mislil, da je crash in potem spet kupil pri 3910 in sedaj je skoraj 41000, tako da imam ze nekaj 10EUR profita :) Kripto je zakon.

Tole je pa najslabše, kar lahko počneš. Vsi smo že počeli to in nikoli se na dolgi rok ne obnese.

demogill ::

vanilija je izjavil:

Kupil vceraj pri 40600 pa potem prodal pri 39900, ker sem mislil, da je crash in potem spet kupil pri 3910 in sedaj je skoraj 41000, tako da imam ze nekaj 10EUR profita :) Kripto je zakon.
raje poglej kolk dajes za provizijo, ce se mislis it to igro pejt rajs u forex

PrihajaNodi ::

This is called buy beck perci
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

PrihajaNodi je izjavil:

This is called buy beck perci

Ki rata dvakrat trikrat, četrtič se pa opeces za nazaj in za naprej.

demogill ::

perci je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

This is called buy beck perci

Ki rata dvakrat trikrat, četrtič se pa opeces za nazaj in za naprej.


Se da ce si natreniran izkusnje disciplina...nikakor pa ne za popolnega zacetnika

perci ::

Nisem reku, da se ne da...redkim pa ratuje, ker je trg manipuliran.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Nisem reku, da se ne da...redkim pa ratuje, ker je trg manipuliran.


Zakaj si tako crnogled in ozkogled. Ce znas brati TA in ves kje je bartova glavica lahko delas miljone.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

perci ::

Ne moreš.

PrihajaNodi ::

Si prebral clanek od kakoba, ki ga je nalepil tu? Tipo je iz 800 usd naredil miljon. Res pa je da bi se vec ce bi samo drzal ker je bil v kriptu od leta 2011 pa je vse spusil na altih v zacetku.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Si prebral clanek od kakoba, ki ga je nalepil tu? Tipo je iz 800 usd naredil miljon. Res pa je da bi se vec ce bi samo drzal ker je bil v kriptu od leta 2011 pa je vse spusil na altih v zacetku.

Ti jih ne boš. Ti boš iz milijona naredil 800.

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Si prebral clanek od kakoba, ki ga je nalepil tu? Tipo je iz 800 usd naredil miljon. Res pa je da bi se vec ce bi samo drzal ker je bil v kriptu od leta 2011 pa je vse spusil na altih v zacetku.

Ti jih ne boš. Ti boš iz milijona naredil 800.


Moram prvo dobit miljon. You can not be poor if you are already poor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
146 / 1490
»»