» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
135 / 1490
»»

Pep3Laugh ::

fuck nano že na 5$ škoda, da nisem več vrgu noter :'(

BorutO ::

Ja vrži zdaj notri, ker 5 eur pa še ni tako veliko. Vrži 100 eur notri pa imaš takoj 20 enot. Jaz sem si privoščil trx za 200 dolarjev zdaj, ko je tako nizek, mogoče se zgodi čudež, pa pride na en evro nekoč, davnega leta. :P

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Dobr, da ni FB dev še reševal tistega shorta.

Nodi, 35 posto ti je šel gor v enem tednu, ne bit greedy.



Jst mam monitor okol obrnen. Pomaga
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

kow je izjavil:

Dvomim, da je to res.. verjetno so samo hoteli asociacijo svojega imena z neko korporacijo.
Oz. kaj mislis z besedo "vstopalo"...


Hoteli so uporabljati njihove rešitve. In se spomnim, kako so pri Tronu ugibali, s kom se bo podpisalo pogodbo, ko je un njihov šef namignil, da bodo šli s ful veliko firmo v projekt.

Senior Dev ::

Gre kdo shortat BTC po tem ko se je Facebooku zgodila tragedija?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Pep3Laugh ::

edini coin ki bi ga šou zdej shortat je xtz :))

nosib ::

Sem začetnik in trgujem na Bitstamp ter Binance. Ko prodam v Bitstampu ostane v denarnici ista vsota denarja. Ko pa vse prodam v Binancah pa v denarnici kar vsota pada. Zakaj to, skrbi me v primeru, da ko bo vse padlo in bom imel nastavljen Stop-limit Sell in bom prodal recimo pravočasno, denar pa bo padal? Je to kaj povezano, ker trgujem v EUR?

Vetrolov ::

Ališič bi lahk komentiral napeto dirko med xrp in xlm :D

PrihajaNodi ::

Pep3Laugh je izjavil:

edini coin ki bi ga šou zdej shortat je xtz :))


Ja sam shorti morjo bit med 0,5 usd pa max do 5 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

39.300$ PUUUUUUUSH

endelin ::

Kaj je moonboysi.
Smo utrujeni?

Market kar narasca po par 10 milijard

enemon ::

Samo fantje a ni bilo ful lahko predvideti tega bull runa? Pol leta po halvingu... Zakaj nismo vrgli kaj več noter, easy money bi bil to? Vsi prejšnji bulli so bili po halvingu, torej...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Ganon ::

Če bi bilo "ful lahko", bi bili že vsi milijonarji. Še v tem trenutku je težko izbrati, kam vložiti denar.

DuaL ::

ETH sam vprasanje casa kdaj bo sel v visave? Ali >:D

enemon ::

Ganon je izjavil:

Če bi bilo "ful lahko", bi bili že vsi milijonarji. Še v tem trenutku je težko izbrati, kam vložiti denar.


Samo BTC bull je bil vedno po halvingu, tak je cikel.

+2 k v plusu danes, ni slabo.

Ganon ::

enemon je izjavil:

Ganon je izjavil:

Če bi bilo "ful lahko", bi bili že vsi milijonarji. Še v tem trenutku je težko izbrati, kam vložiti denar.


Samo BTC bull je bil vedno po halvingu, tak je cikel.

+2 k v plusu danes, ni slabo.


Jaz itak vse zamudim. :) Za recimo tisočaka bi lahko v tem trenutku nekaj na hitro kupil, pa nimam nobene ideje.

jWill55 ::

Pep3Laugh je izjavil:

fuck nano že na 5$ škoda, da nisem več vrgu noter :'(


Lepo se ga je dalo danes shortat. :D

Mato989 ::

nosib je izjavil:

Sem začetnik in trgujem na Bitstamp ter Binance. Ko prodam v Bitstampu ostane v denarnici ista vsota denarja. Ko pa vse prodam v Binancah pa v denarnici kar vsota pada. Zakaj to, skrbi me v primeru, da ko bo vse padlo in bom imel nastavljen Stop-limit Sell in bom prodal recimo pravočasno, denar pa bo padal? Je to kaj povezano, ker trgujem v EUR?


ker nimaš evrov ampak kak tether ali kaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Bo btc še danes prebil 40k haha?

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Bo btc še danes prebil 40k haha?


Prej kot xtz 2.7
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

endelin je izjavil:

Bo btc še danes prebil 40k haha?


Vazelin, si tudi ti pozabil takoj po halvingu vržt denar noter in te boli zdaj ko tko raste. ;((

Sparkxl ::

Meni je zanimivo da kljub norišnici z btc, v javnosti nič ne odmeva. Moj frizer še par dni nazaj ni nič omenjal bitkojn

Nedasemiveč ::

Sparkxl je izjavil:

Meni je zanimivo da kljub norišnici z btc, v javnosti nič ne odmeva. Moj frizer še par dni nazaj ni nič omenjal bitkojn


Res je zanimivo. Leta 2017/2018 se spomnem, kako je bilo po 24 kur praktično na tri dni kakšen gost ali vsaj kratka objava o kriptu.

Da sem jaz urednik pop-a na polno shillam svoj kakec kojn :D

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Sparkxl je izjavil:

Meni je zanimivo da kljub norišnici z btc, v javnosti nič ne odmeva. Moj frizer še par dni nazaj ni nič omenjal bitkojn


Pri 40k folk ne bo vec not metal. Mogoce kak shitkojn...to je logika mnozic
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

Eno vprašanje, kaj pomeni shortat? A ni to to, da kupiš kar pač imaš in s tem služiš lepo, ali kaj je point tega shortanja? Sem čisto nov v teh zadevah - predvsem na etoroju.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Meni je zanimivo da kljub norišnici z btc, v javnosti nič ne odmeva. Moj frizer še par dni nazaj ni nič omenjal bitkojn


Pri 40k folk ne bo vec not metal. Mogoce kak shitkojn...to je logika mnozic


Ne bod ospet pri 80k
ko bo moon 1 mil v igri
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

enemon ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Meni je zanimivo da kljub norišnici z btc, v javnosti nič ne odmeva. Moj frizer še par dni nazaj ni nič omenjal bitkojn


Pri 40k folk ne bo vec not metal. Mogoce kak shitkojn...to je logika mnozic


Ne bod ospet pri 80k
ko bo moon 1 mil v igri


1 mio mogoče ob naslednjem halvingu.

Qcube ::

paradoxxx ::

BorutO je izjavil:

Eno vprašanje, kaj pomeni shortat? A ni to to, da kupiš kar pač imaš in s tem služiš lepo, ali kaj je point tega shortanja? Sem čisto nov v teh zadevah - predvsem na etoroju.


Short pomeni, da ti verjameš, da bo cena padla in zato prodaš BTC (si ga izposodiš od exchanga ali drugih, no sistem sam poskrbi za to) po recimo ceni 100 in ko pade, ga nazaj odkupiš po ceni 90. Zaslužil si 10 enot. Če cena zraste na 110 si 10 v minusu. Moraš seveda imet kritje, da se exchange zavaruje, da v vsakem primeru ni ona na izgubi.

Drugač pa guglaj: https://www.investopedia.com/terms/s/sh...

SuperKripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Meni je zanimivo da kljub norišnici z btc, v javnosti nič ne odmeva. Moj frizer še par dni nazaj ni nič omenjal bitkojn


Pri 40k folk ne bo vec not metal. Mogoce kak shitkojn...to je logika mnozic

Pa ti res mislis, da so navadni ljudje zasluzni za dvig cene na 40.000? Bore malo. Gre se za zaroto velikih igralcev po mojem mnenju. Velik denar je v igri. Pumpajo z denarjem printan iz zraka in vlagajo.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Pa to gre res lahko na 100k

Alt hodlerji zaenkrat pobiramo drobtine:'(

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Meni je zanimivo da kljub norišnici z btc, v javnosti nič ne odmeva. Moj frizer še par dni nazaj ni nič omenjal bitkojn


Pri 40k folk ne bo vec not metal. Mogoce kak shitkojn...to je logika mnozic

Pa ti res mislis, da so navadni ljudje zasluzni za dvig cene na 40.000? Bore malo. Gre se za zaroto velikih igralcev po mojem mnenju. Velik denar je v igri. Pumpajo z denarjem printan iz zraka in vlagajo.



Nisem trdil da to ne drzi. Da mam pa kes pa ne kupim btcja po tej ceni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Lol ko bi moje alte zamenjal v btc ko je bil 19k;((













;((

enemon ::

endelin je izjavil:

Lol ko bi moje alte zamenjal v btc ko je bil 19k;((













;((


Meni je prav težko gledat graf od BTC ;((8-O

Senior Dev ::

Tezus ti je že 2.6$ in ti jamraš namesto da bi šel v penzijo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Sej noben ni mislu da bo xtz res prisel dol iz top 10 na 20 ali manj...jbga...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kovac93 ::

Uporablja kdo Elipay? Koliko pod market ceno zamenjajo pri plačilu računa?

enemon ::

SuperKripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Meni je zanimivo da kljub norišnici z btc, v javnosti nič ne odmeva. Moj frizer še par dni nazaj ni nič omenjal bitkojn


Pri 40k folk ne bo vec not metal. Mogoce kak shitkojn...to je logika mnozic

Pa ti res mislis, da so navadni ljudje zasluzni za dvig cene na 40.000? Bore malo. Gre se za zaroto velikih igralcev po mojem mnenju. Velik denar je v igri. Pumpajo z denarjem printan iz zraka in vlagajo.


A je važno kdo pumpa? Vsak je lahko zraven-

SuperKripto ::

A nic ne razmisljate o tem, da so tisti, ki so ustvarili bitcoin, naredili eden najvecjih transferjev bogastva v zgodovini clovestva? Se vi zavedate, da ce bo bitcoin se naprej tako rasel, da se bo to nekje poznalo v svetu? Pa ne na bolje. Se zavedate, kaj vse lahko to prinese s sabo. Vecino vas zanima samo stanje v vasi denarnici. Ne razmislja pa na vpliv na svet.

Zgodovina sprememb…

enemon ::

SuperKripto je izjavil:

A nic ne razmisljate o tem, da so tisti, ki so ustvarili bitcoin, naredili eden najvecjih transferjev bogastva v zgodovini clovestva. Se vi zavedate, da ce bo bitcoin se naprej tako rasel, da se bo to nekje poznalo v svetu. Pa ne na bolje. Se zavedate, kaj vse lahko to prinese s sabo. Vecina vas zanima samo stanje v vasi denarnici. Ne razmislja pa na vpliv na svet.


No, ampak tudi jype in kakob sta nekaj dobila, pa nista ustvarila BTC. Ali pač? :D

Pa tudi ti si kar nekaj trejdal. Si nehal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

kow ::

okej... tole snowballa v manijo... me prav zanima kje bo top pred prvim vecjim pullbackup (vec kot 10%).

SuperKripto ::

enemon je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A nic ne razmisljate o tem, da so tisti, ki so ustvarili bitcoin, naredili eden najvecjih transferjev bogastva v zgodovini clovestva. Se vi zavedate, da ce bo bitcoin se naprej tako rasel, da se bo to nekje poznalo v svetu. Pa ne na bolje. Se zavedate, kaj vse lahko to prinese s sabo. Vecina vas zanima samo stanje v vasi denarnici. Ne razmislja pa na vpliv na svet.


No, ampak tudi jype in kakob sta nekaj dobila, pa nista ustvarila BTC. Ali pač? :D

Pa tudi ti si kar nekaj trejdal. Si nehal?


Tudi ce sta dobila par milijonov, so to drobtinice v primerjavi s tistim, s cim razpolagajo ustanovitelji.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Mata miljarde ne miljone. Ce kakob dobi iz faking airdropov po 100k...dobra loterija v lajfu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Ko tako pomislim sem res en totalen idiot. Gremo se nek kripto a v BTC ne ampak v neke shitcoine:))

enemon ::

SuperKripto je izjavil:

enemon je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A nic ne razmisljate o tem, da so tisti, ki so ustvarili bitcoin, naredili eden najvecjih transferjev bogastva v zgodovini clovestva. Se vi zavedate, da ce bo bitcoin se naprej tako rasel, da se bo to nekje poznalo v svetu. Pa ne na bolje. Se zavedate, kaj vse lahko to prinese s sabo. Vecina vas zanima samo stanje v vasi denarnici. Ne razmislja pa na vpliv na svet.


No, ampak tudi jype in kakob sta nekaj dobila, pa nista ustvarila BTC. Ali pač? :D

Pa tudi ti si kar nekaj trejdal. Si nehal?


Tudi ce sta dobila par milijonov, so to drobtinice v primerjavi s tistim, s cim razpolagajo ustanovitelji.


To je res, 95% BTC-ja ima v lasti nekaj whale-ov in lahko manipulirajo s ceno kot jim paše.

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

A nic ne razmisljate o tem, da so tisti, ki so ustvarili bitcoin, naredili eden najvecjih transferjev bogastva v zgodovini clovestva? Se vi zavedate, da ce bo bitcoin se naprej tako rasel, da se bo to nekje poznalo v svetu? Pa ne na bolje. Se zavedate, kaj vse lahko to prinese s sabo. Vecino vas zanima samo stanje v vasi denarnici. Ne razmislja pa na vpliv na svet.


Lahko dokažeš ta največji transfer denarja na Svetu?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Ko tako pomislim sem res en totalen idiot. Gremo se nek kripto a v BTC ne ampak v neke shitcoine:))


Jure je bil early adaptor pa je shilal xtz ko zmesan...jbg
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mata miljarde ne miljone. Ce kakob dobi iz faking airdropov po 100k...dobra loterija v lajfu

Zdej si pa predstavljaj koliko vec bodo imeli ustanovitelji iz ozadja. lahk kupijo cel svet. Mislis, da je to dobro za clovestvo ce nekdo lahk kupi cisto vse kar je naprodaj?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mata miljarde ne miljone. Ce kakob dobi iz faking airdropov po 100k...dobra loterija v lajfu

Zdej si pa predstavljaj koliko vec bodo imeli ustanovitelji iz ozadja. lahk kupijo cel svet. Mislis, da je to dobro za clovestvo ce nekdo lahk kupi cisto vse?


Sj to je ze zdj. Kaj pa btc spremeni. Btc je predrag za obicnega cloveka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

SuperKripto je izjavil:

A nic ne razmisljate o tem, da so tisti, ki so ustvarili bitcoin, naredili eden najvecjih transferjev bogastva v zgodovini clovestva? Se vi zavedate, da ce bo bitcoin se naprej tako rasel, da se bo to nekje poznalo v svetu? Pa ne na bolje. Se zavedate, kaj vse lahko to prinese s sabo. Vecino vas zanima samo stanje v vasi denarnici. Ne razmislja pa na vpliv na svet.


In kako boš spremenil svet na bolje? Z lepimi mislimi? Good luck.

Money is the instrument of change:
- Get the money
- Change the world more to your liking (hopefully not full-retard)
Never take a financial advice from someone who works for a living.
««
135 / 1490
»»