» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
61 / 1490
»»

endelin ::

pri 20

PrihajaNodi ::

Uf. Te lahko prosim za oporoko preden umres da mi das kljuce od walleta?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XperiA ::

Se že začenja.. KLIK :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XperiA ()

Bwaze6 ::

Kater idiot spet plačuje za popularizacijo kriptovalut pri frizerkah?

Danes so novice o bitcoin rekordih po ogromno slovenskih novičarskih straneh, na RTV SLO pa celo o ETH 2.0...

Kaj če bi si votel drek, posut z bleščicami, podajali sami?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

PrihajaNodi ::

Tiho bodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zako ::

Hi,
eno vprasanje, kako si izplacat crypto na TRR in na BUSD na Binancah?

Tnx
Zako je zakon!!!

Bwaze6 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tiho bodi


Je treba privabit nove vlagatelje za nov bullbrun, podobno koncu leta 2017, ko ste vsi nakladali, kako zgornje meje ni, in so ljudje vlagali tik pod 20.000?

Piramidne sheme FTW. Kar počnete je v resnici ilegalno. Don't change my mind.

XRPNERD ::

Kam torej gre? Gor al dol?

XperiA ::

Počakaj še malo.. Mediji bojo spravili btc na ATH potem pa sledi sell-off

kow ::

Bwaze6 je izjavil:


Piramidne sheme FTW. Kar počnete je v resnici ilegalno. Don't change my mind.


Kaj tocno si mislis je irrelevantno. Jaz si tudi mislim, da bi marsikaj moralo biti nelegalno, pa ni. Ali pa vsaj sodstvo ne preganja.
Jaz sem recimo mnenja, da bi razne Mercator pike morale biti nelegalne, 99p ljudi se pac ne strinja z mano.

Zako ::

XperiA je izjavil:

Počakaj še malo.. Mediji bojo spravili btc na ATH potem pa sledi sell-off

Mislis za BTC?
Zako je zakon!!!

Facebook dev ::

Bwaze6 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tiho bodi


Je treba privabit nove vlagatelje za nov bullbrun, podobno koncu leta 2017, ko ste vsi nakladali, kako zgornje meje ni, in so ljudje vlagali tik pod 20.000?

Piramidne sheme FTW. Kar počnete je v resnici ilegalno. Don't change my mind.


Jaz sem recimo mnenja, da bi morali imeti delno cenzuro, fake news pa bi mor biti hudo kazensko preganjan.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

XRPNERD ::

Neki se je spet zbudilo. :D

Zako ::

pismo, sploh ne morem delat, ker skoz te grafe in stevke gledam...
neki se res zbuja.....
Zako je zakon!!!

Neon87 ::

XTZ globoko spi, od avgusta, ko je zaspal in potem padel globoko s postelje na manj kot tretjino vrednosti v BTC. :(

Facebook dev ::

Se izkaže, da je 1 dan star sushi še boljši kot svež. Danes bi imel veliko večje profite ...

Drugače se je pa začelo govorit o kriptu v slovenskih medijih.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Čokoladko ::

Mah overall bi bilo bolje pa veliko bolj profitabilno vse vršt v Biotech stocks marca za razvoj cepiv kot v BTC. Moderna je bila po 15 do 20 dolarja. Včeraj na 170. Krneki :) Pa še zdj herd mentality pa kripto v medijih. Eh fuck off.

Senior Dev ::

Pismo, večina znancev ki so hodlali malo več zdaj na veliko prodajajo kripto te dni. Tudu vi? Kam boste pa poinvestirali ta denar?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Senior, ne bomo ti prodali svojih kojnov :))

Facebook dev ::

Senior Dev je izjavil:

Pismo, večina znancev ki so hodlali malo več zdaj na veliko prodajajo kripto te dni. Tudu vi? Kam boste pa poinvestirali ta denar?


Neumna poteza. V kolikor si v kriptu zaradi denarja, potem je trenutno slaba poteza upoštevajoč, da je verjetnost za bubble velika.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

endelin ::

Upam da pride bubble še to leto. Da gremo v 2021 brez težkih vreč:P

DeeJay ::

Zakaj bi wall street vlagal denar v BTC, če nebi z namenom, da potegnejo ven vsaj 5x?

endelin ::

Vsak dolarski milijonar bo hotu met vsaj en cel BTC. To bo stvar prestiža med milijonarji

Facebook dev ::

Problem je, da si v nekaj letih nekateri dolarski milijonarji ne bodo mogli privoščit enega BTCja 8-)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

vrtn4r ::

Senior Dev je izjavil:

Pismo, večina znancev ki so hodlali malo več zdaj na veliko prodajajo kripto te dni. Tudu vi? Kam boste pa poinvestirali ta denar?


Pojdi rajše naprej testirat kodo.

endelin ::

Čedalje več novic se potrebuje v mainstreamu da bo možen kakšen večji bik. Verjetno kakršnegakoli teka bikov alternativnih žetonov ne bo brez tega, da Bitni kovanec ne preseže vsaj 25keur

hator ::

Ali ima SPARK token, ki bo preko airdropa dodeljen XRP hodler, kakšno prihodnost?

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Vsak dolarski milijonar bo hotu met vsaj en cel BTC. To bo stvar prestiža med milijonarji

To bo še zanimivo. Na Svetu je trenutno 52-milijonov milijonarjev. A Bitcoin bo nekoč imel le 21 milijonov kovancev.

DeeJay ::

Exactly.
Zato je trenutna vrednost BTCja za njih taka, kot je bila za nas leta 2009.

tonis ::

Moje mnenje je da bo šlo še dol.
Eno je neupoštevanje "pravil" ichimoku oblaka, drugo pa CME lukna na ~17500.

..to ni napoved, samo primerjava: pri prejšnjem mehurčku je bil po dotiku ATHja naslednji mesec rdeč (trading view). Pač, graf mora bit "lep", ne more it kar v prvo čez tako oviro.

endelin ::

Tole se čedalje bolj stiska. Ponavadi sledil padec

Čokoladko ::

Marca 4k sedaj skoraj 20. 500% razlika. Pravila igre so se spremenila, big boysi z mediji sedaj kao Bitcoin next big thing. Ja tut jaz sem malo skeptičen, toliko denarja leži naokoli da pač gre v risk assets. Logično :) K zgrmi dol je pa...jeba :D Ti mediji so itak vsi zakupljeni, enkrat kontra BTC, sedaj pro BTC.

PersonaRuda ::

tonis je izjavil:

Moje mnenje je da bo šlo še dol.
Eno je neupoštevanje "pravil" ichimoku oblaka, drugo pa CME lukna na ~17500.

..to ni napoved, samo primerjava: pri prejšnjem mehurčku je bil po dotiku ATHja naslednji mesec rdeč (trading view). Pač, graf mora bit "lep", ne more it kar v prvo čez tako oviro.

+1

Decembra 2016 je bil prebit takratni ATH in v januarju 2017 je BTC padel cca. -15% pod prejšnji ATH iz leta 2013. Torej, če to preslikamo na današnji čas. Decembra 2020 bo BTC prebil ATH in se ustavil nekje na 21-22k v januarju 2021 pa sledi padec (-15% od zdajšnji ATH 20k) na nekje 17k. Kasneje, ko bo spet prebil 20k, več nebi smel pasti pod 20k (razen, če bo propadel in drvel proti 0).

Mojih 20 sekund

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Vsak dolarski milijonar bo hotu met vsaj en cel BTC. To bo stvar prestiža med milijonarji


Ti drzis kakec kojne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tomaz- ::

zanimivo..

ko je bil bitcoin cca 11000, sem jih kupil 9.. Pa jih imam namen držat do svojega REALNEGA PENZIONA, ne tako kot neki kvazi penzija devi tukaj, hehe

No, realni penzion bo čez cca 13 let.. me zanima, koliko bo bitcoin takrat.. Tega denarja pa drugače sedaj ne pogrešam, če ga nisem takrat, ko je padel kot sto mater, ga tud sedaj ne :) ko bo, če bo, bo :)

Facebook dev ::

V 13 letih bo en btc krepko čez 10mio$. Tako da se boš lahko upokojil že prej. Samo na hitro grafke pogledamo, bubble je na vsake 3-4 leta, vsakič gre vrednost BTCja x10 in več. V 13ih letih bodo še vsaj 4je krogi. /s
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

vicks ::

Skale network? Nekaj novega?

kiFni ::

tomaz- je izjavil:

zanimivo..

ko je bil bitcoin cca 11000, sem jih kupil 9.. Pa jih imam namen držat do svojega REALNEGA PENZIONA, ne tako kot neki kvazi penzija devi tukaj, hehe

No, realni penzion bo čez cca 13 let.. me zanima, koliko bo bitcoin takrat.. Tega denarja pa drugače sedaj ne pogrešam, če ga nisem takrat, ko je padel kot sto mater, ga tud sedaj ne :) ko bo, če bo, bo :)

In vmes ne boš prodal, da bi kupoval več v korekciji?
Recimo, da bodo do takrat še trije cikli z novimi ATH.
Do zdaj so bili padci v bearu cca 80%. Seveda se to lahko spremeni in bodo manjši.

Baja ::

ne bo.

jaz tudi ne bom. zaradi mene lahko gremo se enkrat na 3k, ne trznem. sem se od zacetka zajebavo da je kripto za penzijo, ampak bo zgeda res tako. mogoče celo prej kot realna penzija, ampak hej, penzija je penzija.

Facebook dev ::

vicks je izjavil:

Skale network? Nekaj novega?


Nekaj kar se pa ni spremenilo je pa 10 novih coinov vsak dan. Zdaj če želiš, lahko gemblaš na njih. Mogoče rata, večinoma ne. Če si dober in ne preveč greedy, najbrž lahko tudi nekaj % narediš tu.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Dober dan ::

Fantje, imam Bitstamp account like 3 leta, pa ga nikoli nisem uporabljal. Kaj se da v bitstamp aplikaciji kupiti kripto z Viso?

Senior Dev ::

Facebook dev, si dobil odpoved ali si prodal Tezuse? Cele dneve postaš po forumu. To je slabo znamenje. Vso srečo na nadaljnji karierni poti.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kiFni ::

Dober dan je izjavil:

Fantje, imam Bitstamp account like 3 leta, pa ga nikoli nisem uporabljal. Kaj se da v bitstamp aplikaciji kupiti kripto z Viso?

Logiraj se in poglej. Lepo piše kakšni so pogoji nakupa.

Meridian ::

A kdo izmed vas spremlja The Graph? Proti koncu decembra bo full network launch.

Facebook dev ::

Senior Dev je izjavil:

Facebook dev, si dobil odpoved ali si prodal Tezuse? Cele dneve postaš po forumu. To je slabo znamenje. Vso srečo na nadaljnji karierni poti.


Delo od doma. Potem se pa na vsake par ur počekira moje teme. Ni najboljše, samo naredim svoje stvari vedno dovolj hitro, tako da ni problem, če malo slackam tako.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

endelin ::

Baja je izjavil:

ne bo.

jaz tudi ne bom. zaradi mene lahko gremo se enkrat na 3k, ne trznem. sem se od zacetka zajebavo da je kripto za penzijo, ampak bo zgeda res tako. mogoče celo prej kot realna penzija, ampak hej, penzija je penzija.

Ne boš trzal ko bo šlo iz 20k na tri ja8-)

Senior Dev ::

Facebook dev je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Facebook dev, si dobil odpoved ali si prodal Tezuse? Cele dneve postaš po forumu. To je slabo znamenje. Vso srečo na nadaljnji karierni poti.


Delo od doma. Potem se pa na vsake par ur počekira moje teme. Ni najboljše, samo naredim svoje stvari vedno dovolj hitro, tako da ni problem, če malo slackam tako.

Koliko je socialna te dni? Če ti socialna gre x20 z dobrim coinom dobiš plačo od senior deva skoraj. Splača se spremljat namige v temi potem cel dan.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Facebook dev ::

400€ je socialna trenutno. Pa se zivim pri starsih tako da imam streho nad glavo, hrano in gretje. Lahko vsak mesec komot 350€ v kripto vrzem. Ce pa se odlocim, da za 1 mesec ne bom nic sel ven iz stanovanja pa se druzils kolegi, lahko vrzem pa kar celih 400€ notri.

In verjemi, v 3 letih se kar nabere enih sredstev.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Baja ::

endelin je izjavil:

Baja je izjavil:

ne bo.

jaz tudi ne bom. zaradi mene lahko gremo se enkrat na 3k, ne trznem. sem se od zacetka zajebavo da je kripto za penzijo, ampak bo zgeda res tako. mogoče celo prej kot realna penzija, ampak hej, penzija je penzija.

Ne boš trzal ko bo šlo iz 20k na tri ja8-)


been there, done that. sue me!

p.s.: s tomaz-em pa grema vseeno 2028 v penzijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

400€ je socialna trenutno. Pa se zivim pri starsih tako da imam streho nad glavo, hrano in gretje. Lahko vsak mesec komot 350€ v kripto vrzem. Ce pa se odlocim, da za 1 mesec ne bom nic sel ven iz stanovanja pa se druzils kolegi, lahko vrzem pa kar celih 400€ notri.

In verjemi, v 3 letih se kar nabere enih sredstev.


No sej potem sva isto. Koliko let imas?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
61 / 1490
»»