» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
41 / 1490
»»

endelin ::

KriptoKekec je izjavil:

Malo za popestritev

broke: coinmarketcap.com
woke: fiatmarketcap.com

:)

Valvoline ::

Mato989 je izjavil:

Valvoline, kaj boš šele rekel za FED... če bi tether tolko printal kot FED bi že bli vsi crypto majstri v penzijonu!

Upam da gre BTC na 100k Tether na 50bn in to je to!

Vseeno, tiska lahko samo FED z uncle samovim aminom, ti ne smes tiskat. Tether je usdjev wanabee z klavzulo za 1:1 kritje in ne obratno. Pocas bo zmanjkalo btcjev za odkup in takrat bo zagotovo game over, noben ne bo kupoval (ze zdaj ne) razen bitfinex z fejkanimi usdji.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Preveč vas pričakuje vzbujenje altov ključno z mano.

A gemblerka se je še kaj oglasila? Ponavadi je kmalu po tem sledila korekcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Valvoline ::

Signal da prihaja koncni game over je to da ne zmorejo vec pumpat alte. Oz lahko bi, sam se sprintat bi mogl se ene par 100bn fejkanih.
:D

endelin ::

Alti so pumpali takrat ko je dominanca btc padala proti 1/3

To so sedaj samo sladke sanje baghodlerjev

PrihajaNodi ::

Je pa fakin Nodi napovedal crash xtzja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Valvoline je izjavil:

Signal da prihaja koncni game over je to da ne zmorejo vec pumpat alte. Oz lahko bi, sam se sprintat bi mogl se ene par 100bn fejkanih.
:D


Nekam dolgo tebi prihajajo KONČNI signali za game over... že od 2017 nekje :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Valvoline ::

Mato989 je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Signal da prihaja koncni game over je to da ne zmorejo vec pumpat alte. Oz lahko bi, sam se sprintat bi mogl se ene par 100bn fejkanih.
:D


Nekam dolgo tebi prihajajo KONČNI signali za game over... že od 2017 nekje :P

Game over je ze prakticno bil k se je ustavil tetherprinter. Ce bi jih takrat pohapsal bi BTC danes biv 0. Pol so ga spet zagnali. Celoten kriptoponzi je odvisen zgolj od obstoja bitfinexa in tethermafije, sploh pa btc. Enivej, pr teh cenah je jasno da noben ne kupuje samo bitfinex z fejkanimi in se tudi igrajo 24/7 washtrading.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Pa ti ves da je Kraken prva banka, ki je dejansko banka in ima licenco?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Valvoline ::

PrihajaNodi ::

Bitcoin na ethereumu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Valvoline ::

muhaha, fejkan btc? kaj je naslednje, wrapped1, wrapped2, ....
:))

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nekak tko ja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Valvoline je naznanil bika. Grem pit nekaj močnega alkohola in se pripravim na odhod v zasluženo penzijo. Srečno!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Čokoladko ::

Ej pobje. Jaz sem bolj pro Bitcoin, brez drkarije. Kje bi še lahko kaj zaslužili?

A kdo gleda Riot blockchain Inc stock? Ni to ne bi bila slaba naložba. Je pa res da zdaj malo moonalo, največji btc miner firma po marketcapu.

Mato989 ::

Čokoladko je izjavil:

Ej pobje. Jaz sem bolj pro Bitcoin, brez drkarije. Kje bi še lahko kaj zaslužili?

A kdo gleda Riot blockchain Inc stock? Ni to ne bi bila slaba naložba. Je pa res da zdaj malo moonalo, največji btc miner firma po marketcapu.


Malo je že šlo gor tole... jaz osebno ne bi reskiral... je pa en potencial.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Źe vidim kako boste vsi greed as fuck če gredo alti x2:D

Mato989 ::

Če grejo alti x2 začnem prodajat :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Tezos to the mood slučajno? Zdaj je že x2 dobro? Kje so časi ko je bilo x20 slabo... :D
Mater ste eni spustili standarde...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Valvoline je izjavil:

muhaha, fejkan btc? kaj je naslednje, wrapped1, wrapped2, ....
:))


Ni fejkan. Je pa custodial. Ga pa lahko trejdas brez KYC.. Pretty awesome zadeva.

Pa se enkrat vam povem - nehajte uporabljati besedo alti, ker je neumna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

Tezos je alt, neumen alt
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Ajde gremo zdaj v nebo. Naj nekdo napiše da bo BTC 1mio pa da poberemo denar od malih revežev ki bodo ratali pohlepni ko bo letelo v nebo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Jaz upam da bomo prodaji TEZUS po 20 na komad

TezosKristos ::

"""
Začenjal se je 7. teden bullruna. Bitcoin se je na vse možne pretege boril prebiti magično mejo 40000$, Ethereum je magično mejo 1000$ prebil z lahkoto in je bil trenutno vreden 1230$, še nekaj ostalih DeFi projektov je vsak dan rastlo za 10% in več. Tezos je bullrun začel pri vrednosti 2.1$, sedmi teden je odprl z vrednostjo 1.4$ na komad Tezosa.

Developerji Tezos Fundacije so se s svojimi dragimi avtomobili peljali naokoli, njim pa je sledila velika množica hodlerjev Tezosa. Nekateri obubožani, za Tezos so dali vse kar so imeli, drugi malo manj, v Tezos so vrgli par stotakov s katerimi niso vedeli kaj. Ker je Tezos samo izgubljal na vrednosti, so se iz množice hodlerjev slišali jezni in razočarani vzkliki:

" Tezos, hodlali smo te čez dobre in slabe čase. S teboj smo bili ko si padel na 40c in držali smo te, ko si bil vreden 4$. Sedaj je tu bullrun, Ethereum raste, Cardano raste, Polkadot raste, Tezos pa pada, kdaj bo tudi Tezos narastel in nam prinesel ogromne Gainse, ki si nam jih obljubil?"

Tezos je to vprašanje ignoriral. Iz množice se je zaslišal nov glas:

" Z ženo sva se imela namen poročit. Če bi Tezos prodal pri 4$, bi si lahko privoščila veliko poroko z ogromno gosti, točno tako kot si je žena želela. A jaz sem verjel vate, verjel, da bom, če bom hodlal, s Tezosom lahko kupil barke, nepremičnine, privatna letala, šel bom v predčasno penzijo. Danes pa se z ženo niti poročit nemorem, ker je COVID in je vse zaprto ... "

Tezos je to slišal, a se mu ni zdelo vredno, da bi odgovoril. Tedaj se je iz množice zaslišalo:

" Tezos je scam! Iz Tezosa nikoli ne bo nič. Raje prodam sedaj, kot pa da izgubim še več! "

Množica je vzklik hitro pobrala in čedalje glasneje se je slišalo "Tezos je scam! Tezos je scam! Tezos je scam! ..."

Tedaj je bilo Tezosu dovolj. Obrnil se je proti množici in jih nagovoril:

" Kdo izmed vas ne verjame, da skupaj gradimo nekaj veličastnega? Kdo izmed vas ne verjame, da je Tezos edini delujoči PoS izmed vseh blockchainov? Kdo izmed vas meni, da v prihodnosti Tezos ne bo edina valuta s katero se bo lahko kupovalo? Kdo izmed vas ne verjame, da bo Tezos vreden več kot 100$ po komadu? Tisti, ki ne verjame v Tezos naj dvigne roko!"

Množica je kolebala, nakar je nekaj možakov dvignilo roko. Njim je sledilo še nekaj drugih, v naslednjem trenutku je roke navzgor držala skoraj celotna množica. Tezosa je ta pogled razjezil in razžalostil. Zadrl se je:

" VI NEVERNIKI, NISTE VREDNI TEZOSA, SRAMOTA STE TEZOS BLOCKCHAINU, NE ZASLUŽITE SI MOJIH GAINSOV. TAKOJ PRODAJTE VSE SVOJE TOKENE "

Množica je začela prodajat tokene. Nekateri so Tezos tokene prodali za fiat in materialne dobrine, drugi so prodali in postali verniki drugega blockchaina. Nekateri so postali Bitcoin Maximalisti, drugi so verjeli v stablecoine.

Tisti, ki so kupovali Tezos po 40c so še vseeno veselo sprejeli x3 gainse. Tisti, ki so ga kupovali po 1.5$ so si govorili, zakaj nisem prodal pri 4$ takrat, ko je bila možnost? Tisti, ki so kupovali pri 4$ so se drli kripto je scam in za vedno pobrali ven svoja sredstva. Ti se v kripto nikoli niso več vrnili.

Iz ogromne množice hodlerjev je sedaj ostala le še peščica ljudi. Tezos jih je nagovoril:

" Vi ste tisti, ki verjamete v mene. Tezos ni edini PoS, ni niti najbolj popularen in mogoče niti nikoli ne bo uporaben. Tezos najbrž nikoli ne bo dosegel vrednosti 100$ po komadu in kljub temu ste ostali in me želite podpirati in še naprej hodlati? Gainsov vam nemorem dati, lahko pa vam dam nekaj še bolj posebnega. Ker ste edini, ki še držite moje tokene, vas bom naredil validatorje mojih transakcij!

"""


Exodus 2020, p52 - 56.

PrihajaNodi ::

Svaka cast;)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hator ::

A drži informacija, da večje finančne inštitucije vstopajo v Bitcoin?
https://twitter.com/marcfriedrich7
Ta tip skos to nabija. Po eni strani je res logično, ker BTC je pač omejen na 21 milijonov enot. Centralne banke pa gredo do poti Narodne banke Jugoslavije.... Topčider

Senior Dev ::

Drži. In zato je čas da tudi ti pri 20 jurjih za BTC kupiš kakšnega. 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

stara mama ::

KriptoKekec ::

bitcointreasuries.org

Naslednji ATH bo ko bodo Apple, Google in Amazon ter podobni imeli vsaj delno izpostavljenost v BTC. Apple ima trenutno skoraj 200 milijard dolarjev keša, ki jim prinaša negativno nulo.

Če alocirajo samo 1% (tako kot je letos storil Twitter) je to 2 milijardi. Po trenutnih cenah je to več kot 100k kojnov. In to je samo eno podjetje.

Preden nekdo omeni, da lahko gredo noter z futuresi si naj pogleda obrestne mere na FTX, Bitmex ali Bybit pa bo hitro prišel do zaključka, da se ne splača. (variabilna letna obrestna mera je trenutno 14% na FTX)

Opcijski market ima še večji premium tak da OTC spot long je edini način nakupa za takšne playerje.

CaqKa ::

KriptoKekec je izjavil:

Malo za popestritev

broke: coinmarketcap.com
woke: fiatmarketcap.com


Nisem vedel, da je kitajski trg največji.
BTC ima 0,29% world cap. to je zanimiv podatek in treba spremljat kako se bo večal.

kow ::

BTC pa nima 0,29% world cap oz. kaj hudica naj bi to sploh pomenilo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

CaqKa ::

kow je izjavil:

BTC pa nima 0,29% world cap oz. kaj hudica naj bi to sploh pomenilo....

fiatmarketcap.com
Te pa si sam preračunaj koliko ima.

stara mama ::

Remember kids....

Buy high, sell low!

Jacksmav ::

baje, da ripple kupuje nazaj svoje kovance :), očitno hočejo ceno dvignit :)

KriptoKekec ::

Jacksmav je izjavil:

baje, da ripple kupuje nazaj svoje kovance :), očitno hočejo ceno dvignit :)


Zgleda, da ni več norcev, ki bi kuplo to sranje, pa morajo sami sebi po novem prodajat :)

kow ::

CaqKa je izjavil:

kow je izjavil:

BTC pa nima 0,29% world cap oz. kaj hudica naj bi to sploh pomenilo....

fiatmarketcap.com
Te pa si sam preračunaj koliko ima.


Podatki so verjetno napacni. Ker kako bo yuanov vec kot dolarjev (pri USD so vzel M2).

KriptoKekec ::

 M2 supply CHINA VS US

M2 supply CHINA VS US



Kitajski M2 je večji.

Kitajci so veliko bolj naravnani k hoardanju keša in depozitov kot USA, kjer ljudje večino svojega premoženja drži v delnicah.

M2 meri količino denarja v finančnem sistemu in ne celotno bogastvo države.

CaqKa ::

kow je izjavil:

CaqKa je izjavil:

kow je izjavil:

BTC pa nima 0,29% world cap oz. kaj hudica naj bi to sploh pomenilo....

fiatmarketcap.com
Te pa si sam preračunaj koliko ima.


Podatki so verjetno napacni. Ker kako bo yuanov vec kot dolarjev (pri USD so vzel M2).

"verjetno"? daj nek link naslednjič ko boš hotel napisat "verjetno".
Kitajska postaja velesila, zato so se tudi začeli tradewars.
Kitajska ima dovolj notranjega prometa, da si lahko privošči ban s strani amerike, kot recimo pri huaweiu in si celo omisli da bodo svoj OS za telefon naredli. Kitajska je javno naznanila da bo do 2030 veselia v smislu umetne inteligence. Kitajcev je miljarda, amerike je 300mio. Že to ti da povedat, da ima večji potencial kaj lahko psotane.
Kitajska danes, ni isto kot kitajska 1970.

Mato989 ::

No se jay clayton z SECa ki odhaja konec leta je povedal to kar eni ne priznavajo

Da bitcoin je store of value in payment ne pa security
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Še čisto malo in sva z Matotom v penziji.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Apofis ::

A pol dejansko, če bo bc butnu gor, bojo šli alti dol?

kow ::

KriptoKekec je izjavil:


Kitajski M2 je večji.
Kitajci so veliko bolj naravnani k hoardanju keša in depozitov kot USA, kjer ljudje večino svojega premoženja drži v delnicah.
M2 meri količino denarja v finančnem sistemu in ne celotno bogastvo države.


Noted. Se vedno pa je primerjava nesmiselna, ker vecina BTC-ja je v cold storageu, ki na nek nacin tudi ni v financnem sistemu/obtoku.
Par milijonov je tudi izgubljenih.

Bitcoin tudi ni denar in tudi ne more biti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Facebook dev ::

Mi kdo danes časti kak Sushi?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Stokarino ::

To ne, lahko pa kak satoshi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stokarino ()

Jacksmav ::

Tezos News

This includes a Visa/MasterCard with instant XTZ conversion to pay with your tez anywhere credit is accepted. Current timeline expectations put this at a February 2021 launch.

Drugo leto bo zanimivo...:)

TezosKristos ::

Jacksmav je izjavil:

Tezos News

This includes a Visa/MasterCard with instant XTZ conversion to pay with your tez anywhere credit is accepted. Current timeline expectations put this at a February 2021 launch.

Drugo leto bo zanimivo...:)


Tisti, ki bo veroval, bo nagrajen, cetudi bodo na ostalih blockchainih gainsi 50x visji

Psalm 12: 3-4

kow ::

Facebook dev je izjavil:

Mi kdo danes časti kak Sushi?


Pa ves zakaj se je likvidnost preselila? In ves, da se bo verjetno kmalu vrnila na uniswap?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

Prodajte Tezos. Eth pos bo live cez 10 dni
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Potem ne bo Tezus v naslednjih dneh prebil 10$?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Ne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
41 / 1490
»»