» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
37 / 1490
»»

Đekson Đek ::

Wen moon?

endelin ::

nič ne bo z bull runom ker ni več Trump high energy MAGA

endelin ::

sploh nočem pomisliti kaj bo z alti da gre sedaj market cap nazaj na 200 mlrd;((

Mato989 ::

Senior Dev je izjavil:

Koli pa imaš Nebliotov? Okoli 20.000? Ali je ta številka še bistveno manjša? Srečno s poslovnim partnerjem. Vedi pa, da če gre BTC nad 300k, se bo za partnerjem izgubila vsaka sled v kolikor je zbral vsaj ene 10 BTC zagonskih sredstev.


Tezko se bo izgubila vsaka sled.... Pa se zbral je le 1.75... Socer pa tip ima kar solidno premozenje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Preveč folka čaka balls deep v altih. tako da se jaz sprašujem če je sploh možen nek res velik pump

PrihajaNodi ::

Nop
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

Fak, nič od penzije. Jutri spet na šiht. :D

PrihajaNodi ::

Yep. Prodal bi xtz pri 4.5 pa bi blo vsaj za dacio
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Čokoladko ::

Ker twist v tej temi. Zdj je kr BTC in, marca pa kao ni šanse, to je passe. :)

Senior Dev ::

Ne bi rad bil nadležen ampak realno gledano sem vsak dan bližje penziji. Še malo da potegne pa kot bi Mato reko, bajbaj gnila fabrka.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Jacksmav ::

Vsak ATH od določenga kovanca, ko ga doseže...sam prodaja...oz. ko maš profit... x 100 pozabte :) al pa se motim :)

Valvoline ::

Tetherprinter podira rekorde, po 100 milijonov fejkanih vsak dan. Ze pri 17bn (se 800 milijonov frisno sprintanih caka v ozadju). Kapo dol, kriminalci st.1 v zgodovini clovestva.
:D

endelin ::

to pol pomeni, da majo 17mlrd usd v sefu.

#strong

Dpool ::

Kaksno imate kaj mnenje o minepi.com ? Torej o Pi kriptovaluti? Rudari se preko mobilne naprave, vsakih 24h moras kliknit na eno ikonico na Mobile App in rudaris Pi.
Nisem pa zasledil kako na tak nacin karkoli rudaris? Ce pravijo, da ne uporabljamo performance od mobilnih naprav.

Senior Dev ::

Preko misli gre to, zato ne rabiš performance od telefona. Valuta temelji tudi bolj ali manj na pozitivnih afirmacijah tipa: "Penzija je pred vrati, Še letos grem v kripto penzijo, Imel bom ogromno denarja"
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Dpool ::

Torej purely je ideja zastavljena na 50/50 priloznosti? Ce bi slucajno ljudje kupovali kaj z Pi kripto potem good, uspe.. ce ne, pa pac 'doors close'. Skratka.. upanje vsakega kriptoja. :)

Facebook dev ::

Ne. Pi kriptovaluta ni nič. To je app 3eh študentov na stanfordu, ki jim je malo dolgčas. Skupaj so sedaj nabrali že preko 5m? uporabnikov, ki vestno vsak dan klikajo naj minajo tokene, čeprav ne počnejo dejansko nič.

Iz Pija nikoli ne bo nič. Še zmeraj pa to ne pomeni, da ni dobra priložnost za zaslužek. Govori se, da bi v kakšnem letu Pi postal na voljo za tradeat in takrat bi lahko prodal hype in vse svoje "narudarjene žetone".
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

zmeden27 ::

Pozdravljeni

Kako iz paper walleta prenesti bitcoine na Bitstamp račun?

Hvala

lp

vicks ::

Zjutraj je na coinmarketcao.com bila možnost videti lestvico najnovejših kovance, najbolj obiskanih (vročih) kovancev,...Tam pri gainers&losers je bilo to. Mogoče kdo ve kje je sedaj to, ne najdem?

spegli ::

BTCUSD nad 15400 noben noče met. Gremo mal dol po municijo.

Fly2Sky ::

da vidimo, če po tradiciji kripto sledi S&P-ju?
https://www.google.com/search?q=s%26p+5...
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

keba ::

neko obvestilo sem dobil na Bitstamp da se bo BTC delil na dva dela al neki, a kdo ve kaj o tem?

Facebook dev ::

15.11 se bo bitcoin cash delil na dva. Trenutno kakor kaže, bo večina minerjev podprla BCHABC chain in bo BCHN samo zamrl.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

A se vedno drzite BCH? Lol.

Valvoline je izjavil:

Tetherprinter podira rekorde, po 100 milijonov fejkanih vsak dan. Ze pri 17bn (se 800 milijonov frisno sprintanih caka v ozadju). Kapo dol, kriminalci st.1 v zgodovini clovestva.
:D


To ne drzi. Sem 90% preprican, da imajo dovolj sredstev - sploh zdaj, ko je sel bitkojn gor.
Del USDT je podprt s kriptom, vecina s fiatom. Gotovo pa niso zaupanja vredni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

keba ::

Facebook dev je izjavil:

15.11 se bo bitcoin cash delil na dva. Trenutno kakor kaže, bo večina minerjev podprla BCHABC chain in bo BCHN samo zamrl.



se pravi kaj se svetuje, da se trenutno ves bch proda pa potlej kupi al se ga kar pusti pa gre to avtomatsko?

PrihajaNodi ::

Gre avtomatsko
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

keba je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

15.11 se bo bitcoin cash delil na dva. Trenutno kakor kaže, bo večina minerjev podprla BCHABC chain in bo BCHN samo zamrl.



se pravi kaj se svetuje, da se trenutno ves bch proda pa potlej kupi al se ga kar pusti pa gre to avtomatsko?


Vse to se bo zgodilo avtomatsko, tebi ni potrebno početi nič.
Če imaš BCH na menjalnici, potem je odvisno od menjalnice ali ti bo "dala" še sredstva od BCHN (šibkejšega chaina) ali ne. Na krakenu so napisali, da v kolikor bosta nastala 2 konkurenčna chaina, potem bo uporabnik dobil tudi BCHN sredstva. Torej če imam 15.11 10 BCH, potem se zgodita lahko 2 stvari:
- Fork in BCHN propade -> Na menjalnici boš še zmeraj imel 10 BCH (ki je dejansko BCHABC ampak bo obdržal ime BCH)
- Fork in nastaneta 2 konkurenčna chaina -> Na menjalnici (odvisno od menjalnice sicer) boš imel sedaj 10 BCH (BCHABC) in 10 BCHN.

Je pa trenutno vrednost 1 BCHN 20 dolarjev.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

Bojda se cacop pripravlja na veliko prodajo da pošlje na milijone malih delničarjev v obup? ;(
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Senior Dev ::

Prodajate kaj kriptovalute zdaj ko je vse šlo tako zelo gor ali še čakate večje donose? 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

lejko0 ::

Prodajam, ko bo BTC 130k usd

Senior Dev ::

Potem si eden tistih ki ga je kupil po tistem ko je šel x1000 gor in čaka da bo šel še x1000. Srečno!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

lejko0 ::

Moja logika je, da lahko doseže mkt cap 2 trilliona. Od trenutne vrednosti to ni niti 10x, ne vem kje vidis 1000x. Sem na tej sceni od 2013, kaksne dve leti prepozno sem se vkljucil res

endelin ::

uf to bo veselica, da gre btc nazaj na enih 12k;(( alti deljeno 3.
bo pa zanimivo videt, če ma btc dovolj goriva za ATH

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

Nekam počasi gre BTC gor. Kje je december '17, ko je v eni uri zrasel toliko kot zdaj v enem dnevu. Da o altih ne govorim.

PrihajaNodi ::

Alti so dead
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Nodi je skoraj inverse genij. 80p stvari zgresi - to NI enostavno.

Nasvet (se ponavljam):
- nehajte uporabljat besedo "alti" - je nesmiselna
- delajte nasprotno kot govori Nodi: "alti" niso mrtvi
(recimo aave in uniswap sta se zelo lepo odbila in lahko ste naredili 50% profite, ce ste kupovali takrat, ko so govorili defi je "mrtev")

Kako trenutno vidim trg:
- monero moona (dark web)
- eth 2.0 faza 0 bo launchala letos (trenutno je 1. december cilj)
- BTC-ju korist 2. val korone (ki prinese dodatno tiskanje fiata), pomaga tudi Trump, ki noce priznati poraz in bo sral po sodiscih
- (manjse) financne firme vstopajo v kripto (kar povecana nakupni pritisk predvsem na BTC in ETH)
- cena "plina" na ethereumu je imo blizu dna (recimo, da gledamo 14 day moving average)

PrihajaNodi ::

A xtz prokol upgrade si pa pozabil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

To je zdaj btc dalec najvisje kot kdajkoli po jan 2018 ne....

Zanima me komentar grunta ki je trdil da bo btc nizje konc leta lani, kaj misli o tem

In vsi ostali napovedovalci propada crypta
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Ok to je btc, kaj pa alti mato?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

A xtz prokol upgrade si pa pozabil?


Nisem fan xtz. Vcasih imas tudi prav, zato sem napisal 80%.

endelin ::

Vzpon btc je nerelevanten za like 80% hodlerjev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kow ::

Ne pozabite za bozicka kaj majhnega prodati. Vecina stacka pa itak hodl.

Facebook dev ::

endelin je izjavil:

Vzpon btc je nerelevanten za like 80% hodlerjev


Če odštejejo nekaj defi projektov, je situacija popolnoma enaka ali še slabša kot 1 mesec nazaj.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

endelin ::

Letos je bump altov že bil.

endelin ::

To je res mucno gledat.
Market cap proti 500mlrd. Jaz pa 40% od vrha lol

kow ::

Se ne strinjam. Kar se dogaja je glorious.

KriptoKekec ::

LMAO.

Če trenutno niste + v dolarjih, potem očitno delate nekaj narobe.

Senior Dev ::

Tezi je spet čez 2$, Vazelin tik pred penzijo. Go Tezi, go! :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Mimogrede.. Uniswap v3 je targetiran za letos. Bolj verjetno se mi zdi, da pride Q1 2021.

A_A ::

ojej..sedaj se prijavil po dolgem času na kucoin.. TKY, Telcoin, cV, je to še sploh kaj živega? :) po ceni zgleda da ne :)
««
37 / 1490
»»