» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
31 / 1450
»»

PrihajaNodi ::

A nisi ze dovolj pokuril na Tezosu z nakupi nad 3 usd?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Voluhar BTC ni hotel povohat moje buy oredreje na 11k. Trenutno pa ne vidim razloga za prodajo. 12K moja doma.

spegli ::

Pa nehite se pustit nategavat z raznimi odličnimi projekti. Vedno se konča enako.

kow ::

Ni nujno. Je pa izredno casovno potratno raziskati in razumeti posamezne projekte.
Kdo sprasuje v smislu "kaj mislite o kovancu X", bo z veliko verjetnostjo naredil izgube.

kow ::

Komaj cakam, da zmaga Biden, nato pa Demokrati natiskajo 2 trilijona. brrrrrrrrrr

CaqKa ::

kow je izjavil:

Komaj cakam, da zmaga Biden, nato pa Demokrati natiskajo 2 trilijona. brrrrrrrrrr

če se to zgodi bodo delnice spet rasle. pa verjetno tudi zlato.

Aston_11 ::

Mah, je treba počakat BTC 13k. For starters... ot

vicks ::

https://www.youtube.com/channel/UCeS-Ij...

pozna kdo? mnenja? za kaj pravzaprav gre tukaj? sliši se prelepo, verjetno hud nateg :D

Facebook dev ::

Do kam lahko gre predvolilni bullrun? BTC je že na 12.6k
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Do 15k glede na mc.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

Moja napoved med 6 in 7.5k


Za bozic, si rekel...

lay2er ::

kow je izjavil:

Ni nujno. Je pa izredno casovno potratno raziskati in razumeti posamezne projekte.
Kdo sprasuje v smislu "kaj mislite o kovancu X", bo z veliko verjetnostjo naredil izgube.


A tako kot raziskujete xtz ipd? Nimajo buzzwordi, white paperji in tehnikalije nobene povezave s trgom. Slediti trendom in ne biti pohlepen je veliko bolje kot “do your own research”, ker potem na kocnu jokas kot vecina tu.

kow ::

Tehnikalije imajo in se zato 100% ne strinjam. Tezos se je uspesno pohypeal iz razloga, ker je imel neke lastnosti (stakeanje, on-chain governance). Te lastnosti sicer dolgorocno nimajo nobene prednosti.
Recimo jaz mislim, da je Monero dobra priloznost, ker ima lastnosti, ki jih BTC nima. In bo verjetno popolnoma prevladal na "temnem spletu". Trend se ne vzpostavi ali konca brez razloga. Seveda je mozno tudi slediti hype-u - kar pocne vecina komentatorjev - samo je casovno izredno potratno. Je prakticno full time job, ker moras vstopiti zgodaj. Hvala, ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

endelin ::

moj blockfolio je like 40% od vrha :)) izgleda hodlam bolj smeti.

Danč: od kdaj pa ti spremljaš kripto? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

moj blockfolio je like 40% od vrha :)) izgleda hodlam bolj smeti.

Danč: od kdaj pa ti spremljaš kripto? :D


Moj je -60% oba drživa iste smeti, tako da nevem od kdaj je tebi tako poskočil.

Btw, če po novem letu ne bo novi ATH ko pride največji upgrade, je to crknjen konj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Koronavirus depresija vidim, da se zliva tudi v ta naš odročen kripto kotiček na slotechu ...

Bitcoin presega 13k$, tu pa sama depresija?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

endelin ::

Najprej sem pogledal graf od BTC.
Potem sem videl graf od ETH. Pa to je noro. grem stavit da je šel XTZ vsaj na 2.8
In potem vidim XTZ skoraj na lokalnem dnu:))

prav matra me, da ne vržem notri še zadnjih 500 eur sedaj :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Senior Dev ::

Pri meni vsak dan erekcija ko zjutraj pogledam Blockfolio. Nori rekordi.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Meni tudi ni jasno kaj eni drzijo.. BTC skoraj ze 13k in ETH blizu 400. Pa faza 0 prakticno pred vrati.

endelin ::

when alt season?

PrihajaNodi ::

Sej je tu endelin, samo ti ne drzis nic vrednega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

dokupil XTZ pri 2.15. enkrat bo:))

PrihajaNodi ::

Zdj se xtz proda. 1.6 usd je naslednji level.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Neon87 ::

Kakšno je vaše mnenje glede tega Pi Network, gre za eksperiment, ki lahko uspe?
Če še kdo nima..
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 8 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/neon87 and use my username (neon87) as your invitation code.

Kripto mesi ::

To je eksperiment, koliko neumnih ljudi si bo naložilo aplikacijo. Eksperiment je uspel, saj je odgovor veliko ljudi. Drugače pa iz tega ne bo nič, tako da obvoz.

Facebook dev ::

Še zmeraj je pa možno, da bo to v kakem letu na voljo za prodajo in se bo teh nekaj pijev dalo prodat nekomu drugemu, ki jih bo želel nekomu drugemu prodati še za višjo ceno.

Torej daš nekaj svojih podatkov njim, mogoče boš lahko te tokene nekomu enkrat prodal. Je pa to zelo neuporaben projekt drugače, ki ne bo uspel, ampak takih je itak 99% vseh kripto projektov.

Klasična igra, ali boš našel nekoga, ki bo tvoje neuporabne žetone, kupil za višjo ceno, kot si jih kupil ti.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

Jp. Ce se gres tako igro, bos izgubil denar z veliko verjetnostjo.

Neon87 ::

Facebook dev je izjavil:

Klasična igra, ali boš našel nekoga, ki bo tvoje neuporabne žetone, kupil za višjo ceno, kot si jih kupil ti.


Pri tej stvari jih ne rabiš kupit :)
Zato pa naj kdo uporabi moj ref link :)

kow ::

No, pa si se izdal :)

IL_DIAVOLO ::

Paypal gre v kripto wut!

https://www.google.com/amp/s/www.coinde...

Game changer?

kow ::

Ne. Game changer je layer2 na ethereumu. Ali pa ren protocol in interoperability. Skratka tehnologija, ne neki dinozaver na netu, ki ima samo brandname.

endelin ::

kaj pravite, kdaj se bo kaj prelilo v alte?

PrihajaNodi ::

Se ne bo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WhiteAngel ::

kow je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

Problem skalabilnosti zares ni rešil še nihče.


ZkSync in Loopring sta to ze resila za ether in erc20 kovance, vsaj za uporabnike, ki se razumejo.. Problem je, kako uporabnike preseliti na L2, o tem je tudi nazadnje pisal Vitalik.
https://ethereum-magicians.org/t/a-roll...


Imo je trenutno najvecji problem:
"Layer 2 protocols should be built into the wallet".


Ne, L2 ni več trustless in rabiš nek 3rd party vmes.

Zgodovina sprememb…

WhiteAngel ::

kow je izjavil:

Ne. Game changer je layer2 na ethereumu. Ali pa ren protocol in interoperability. Skratka tehnologija, ne neki dinozaver na netu, ki ima samo brandname.


Dinozaver? Potem pa bolj malo spremljaš kripto sceno... kako pa kaj eth2.0?

endelin ::

še malo in po maju 2018 presežemo 400mlrd cap-a:D8-)

PrihajaNodi ::

500 je bil max
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

WhiteAngel je izjavil:


Dinozaver? Potem pa bolj malo spremljaš kripto sceno... kako pa kaj eth2.0?


Kaj tocno bo paypal ponudil kriptu? Nic. Ozemal bo svoje stranke, ki bodo zaradi neznanja preplacevali storitve. Ampak ok, zakaj pa ne.
Eth 2.0? Kaj z njim? Ce bo beacon chain Decembra ali Februarja, ni neke razlike.

PrihajaNodi ::

Paypal bo ponudil placevanje s kriptom. Kaj to ni dovolj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

svecka ::

Če želimo ponovno 2018 pump rabimo čimveč v medijih reklame za Crypto nore rasti. Paypal je že en vzrok, vendar ker je impletacija šele 2021 bo mogoče šele takrat tisti pravi bull.

DeeJay ::

Super da velikani inkorporirajo kripto, pa tud če je zaklenjen na platformi. Važn, da se dogaja in da mu posledično ljudje zmeri bl zaupajo.

Facebook dev ::

svecka je izjavil:

Če želimo ponovno 2018 pump rabimo čimveč v medijih reklame za Crypto nore rasti. Paypal je že en vzrok, vendar ker je impletacija šele 2021 bo mogoče šele takrat tisti pravi bull.


Si zelimo nov balon, zato da dumpnemo kojne na kripto podmladek, tako kot so to storili nam ane :)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

svecka ::

@Facebook Dev

zadel si v nulo ;)

kow ::

Korporacija objavi novico brez resnih informacij, vi pa ze mokri kot 12 letniki.

Increasing the Utility of Cryptocurrency in Digital Commerce

Beginning in early 2021, PayPal customers will be able to use their cryptocurrency holdings as a funding source to pay at PayPal's 26 million merchants around the globe. Consumers will be able to instantly convert their selected cryptocurrency balance to fiat currency, with certainty of value and no incremental fees. PayPal merchants will have no additional integrations or fees, as all transactions will be settled with fiat currency at their current PayPal rates. In effect, cryptocurrency simply becomes another funding source inside the PayPal digital wallet, adding enhanced utility to cryptocurrency holders, while addressing previous concerns surrounding volatility, cost and speed of cryptocurrency-based transactions.

Skratka, samo vmesna menjalnica bodo. Nobenega placevanja s kriptom, ne bodte neumni - tega stricek Sam ne bo kar tako zlahka pustil.

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

svecka je izjavil:

Če želimo ponovno 2018 pump rabimo čimveč v medijih reklame za Crypto nore rasti. Paypal je že en vzrok, vendar ker je impletacija šele 2021 bo mogoče šele takrat tisti pravi bull.


Si zelimo nov balon, zato da dumpnemo kojne na kripto podmladek, tako kot so to storili nam ane :)



Haha sploh kakob in jure sta mene nasrala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Čokoladko ::

PrihajaNodi je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

svecka je izjavil:

Če želimo ponovno 2018 pump rabimo čimveč v medijih reklame za Crypto nore rasti. Paypal je že en vzrok, vendar ker je impletacija šele 2021 bo mogoče šele takrat tisti pravi bull.


Si zelimo nov balon, zato da dumpnemo kojne na kripto podmladek, tako kot so to storili nam ane :)



Haha sploh kakob in jure sta mene nasrala


Ne. Nasral si se sam. Zakaj bi pa zaupal nekim neznancem? Dj ne me jebat no :D A zato, ker sta ti onadva rekla da kupi ta Tezos je pa to to?

Marca k sm kupu Bitcoin pod 8k pa kasneje okrog 6k ste se mi smejali da sem bebo in da ste vi k ste kupil Tezos ste bolj pametni. My ass. To je tekma na dolge proge. Ti vaši alti so pa jebeni hot potato scena.

Mato989 ::

Čokoladko je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

svecka je izjavil:

Če želimo ponovno 2018 pump rabimo čimveč v medijih reklame za Crypto nore rasti. Paypal je že en vzrok, vendar ker je impletacija šele 2021 bo mogoče šele takrat tisti pravi bull.


Si zelimo nov balon, zato da dumpnemo kojne na kripto podmladek, tako kot so to storili nam ane :)


I9
Haha sploh kakob in jure sta mene nasrala


Ne. Nasral si se sam. Zakaj bi pa zaupal nekim neznancem? Dj ne me jebat no :D A zato, ker sta ti onadva rekla da kupi ta Tezos je pa to to?

Marca k sm kupu Bitcoin pod 8k pa kasneje okrog 6k ste se mi smejali da sem bebo in da ste vi k ste kupil Tezos ste bolj pametni. My ass. To je tekma na dolge proge. Ti vaši alti so pa jebeni hot potato scena.


Kolko milijonov si ze zasluzil
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Ne vem zakaj bi to da lahko kupuješ in prodajaš Bitcoin na Paypalu poslalo Matota v penzijo. Podobno ni poslalo Matota v penzijo ko so na Revolutu omogočili podobno zadevo. Mato bo še naprej delal za jurja na mesec in še vedno bo imel za odplačevat 30 jurjev kredita za trosobno garsonjero. Dejansko se ni nič spremenilo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

O trolči je nazaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
31 / 1450
»»