» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
18 / 1490
»»

Facebook dev ::

Aqua je hr_natakar in je trenutno aktiven v drugih temah. Nevem pa ce bere to specificno temo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

hamez66 ::

Mato989 je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Od takrat, ko je priporočal, cena nikoli ni bistveno padla, je pa bistveno zrasla. Meni se to zdi kul in to je razlog, da ga pohvalim. :)


In kaj se bo zgodilo ce bo sel enkrat na 3$ nazaj... Pol pa vec ne bo dober pick. Vse je odvisno od casovnice to vsi vemo... Aqua pa je bil lopov in se kaj


Če bo padel na 3$, bo še vedno dober pick. Če nekomu v tem času ni uspelo prodat s profitom, je pač tele. Jaz sem napisal, zakaj sem ga pohvalil, pa ne vem a si zdaj ljubosumen al kaj je narobe.

PrihajaNodi ::

Imam obcutek da je baloncek pocil in gre btc na 500 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WhiteAngel ::

PrihajaNodi je izjavil:

Imam obcutek da je baloncek pocil in gre btc na 500 usd


BTC gre na en dolar. Še manj. V bistvu bo šel v negativo tako kot nafta!

PrihajaNodi ::

Se zna zgodit ja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Še kdo drži Sushi? Dvignite roke pravi hodlerji. Da si tam pri 10 kupoval je bila tudi naložba stoletja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Ja ni bilo pametno vlagat v kovance povezane s hrano ...

Me zanima ali je fant zgoraj prodal svoj Sushi pri 7$ ali ga se zmeraj drzi pri 1.25$.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Čokoladko ::

A je kaka povezava z padcem BTCja k DeFi na veliko exit scammajo?

Facebook dev ::

Padec BTCja je razlog za DeFi exit scamme. Sedaj ko vse pada, zelijo pobrati svoje nakradene evre iz defi projektov in zato defi pada se toliko bolj.

Ce bi bila sedaj kripto norija, bi seveda vecina teh defi projektov rastla in napihovala balon se naprej.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Kako defi pada veliko bolj? Pustmo scame ala sushi na strani. Kava pa pada z vsemi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako defi pada veliko bolj? Pustmo scame ala sushi na strani. Kava pa pada z vsemi.


Greš na coingecko, urediš kovance po naraščajočem 24h price change in gledaš kovance po vrsti. Večina biggest losers je defi projektov.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

Odšel danes kakšen kriptostrokovnjak tu v penzijo slučajno?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

zlabra ::

YFII na polovičko, a jebi ga :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabra ()

kow ::

Taboljsi developerji so pri YFI. Nehajte ze nabavljat sitkojne.

PersonaRuda ::

Sushi se vrača. +95%. Sicer nisem nič kupil, ampak tu se je dalo v enem tednu narediti zelo lep profit, če si vedel kdaj kupiti, kdaj prodati in kdaj spet nazaj kupiti.

Likalnik ::

Fantje mene pq zanima katero aplikacijo uporabljate za kupovanje/vlaganje v crypto?
Sam uporabljam ze nekaj casa eToro...sem se jo navadil in je dokaj preprosta....tezava je samo, da je omejena pri izbiri kam vloziti....recimo...

ICX ni
Sushi ni....itd...oziroma ali jaz ne najdem...glede na to, da sem pa pregledal kaj vse ponujajo tega ni bilo na izbiro.

Torej katero aplikacijo, ki pokriva najvec uporabljate vi?

Facebook dev ::

Binance, Kraken, Kucoin. Za uber shitcoine, kot si ga omenil, pa Uniswap.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Mato989 ::

Likalnik je izjavil:

Fantje mene pq zanima katero aplikacijo uporabljate za kupovanje/vlaganje v crypto?
Sam uporabljam ze nekaj casa eToro...sem se jo navadil in je dokaj preprosta....tezava je samo, da je omejena pri izbiri kam vloziti....recimo...

ICX ni
Sushi ni....itd...oziroma ali jaz ne najdem...glede na to, da sem pa pregledal kaj vse ponujajo tega ni bilo na izbiro.

Torej katero aplikacijo, ki pokriva najvec uporabljate vi?


Slabsega appa nisi mogel zbrat

Spokaj na bitstamp, kraken in binance ter kucoin...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Likalnik je izjavil:

Fantje mene pq zanima katero aplikacijo uporabljate za kupovanje/vlaganje v crypto?
Sam uporabljam ze nekaj casa eToro...sem se jo navadil in je dokaj preprosta....tezava je samo, da je omejena pri izbiri kam vloziti....recimo...

ICX ni
Sushi ni....itd...oziroma ali jaz ne najdem...glede na to, da sem pa pregledal kaj vse ponujajo tega ni bilo na izbiro.

Torej katero aplikacijo, ki pokriva najvec uporabljate vi?


Nobene. Pametne pogodbe. Pobje, pocasi boste morali skapirati za kaj se gre....

In ja, vem kaj boste rekli, trenutno je cena 'bencina' previsoka. Ampak to samo pomeni, da gremo 'full speed ahead'.
L2 resitve so za vogalom. Optimistic Virtual Machine. fap,fap,fap

Facebook dev ::

Tole je zadnjic ko je Bitcoin nad 10k, mark my words.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

Zadnjič sploh je Bitnikovanec nad 10k$ in Tezus nad 2$.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

Tole je zadnjic ko je Bitcoin nad 10k, mark my words.


Kaj to pomeni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Da ne boš šel v penzijo še tako hitro iz kripto poslov.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

To mi je jasno. Naj se prestavim na konjake dirke?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Tole je zadnjic ko je Bitcoin nad 10k, mark my words.

Kaj to pomeni?


Da ne bo sel nikoli vec pod 10k ali pa popolnoma propadel.

Zdaj pa izberi.

PrihajaNodi ::

Jaz pravim, da bo vse skupaj propadlo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zlabra ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz pravim, da bo vse skupaj propadlo.


1,5k pade pa ste vsi fertik, kolk hitro pozabite da je bil 4k letos marca.

svecka ::

Nah, lahko pade, folk pozabi in čez čas spet vlaga brezglavo v "piramido" povpraševanja/ponudbe. Osnove ekonomije nihanja. Tudi svetovne krize se ponavljajo, tako da vse se vrsti v začaranem krogu.

Facebook dev ::

Jutri se bo testiralo, alj zdrzi supportna 8k. Danes ponoci se bo testiralo 9.5k.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

Dev je vizionar.. je rekel, da bo Tesla padla na 400.. Je predvidel stock split, lmao.

Facebook dev ::

Oh, stop it, you :D
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PersonaRuda ::

Sem spet prebral, da gremo na 1,5k? Pa to so moje mokre sanje. Še vedno imam opcijo se zakreditirat za več kot 10k €, ampak če pade BTC tudi na 1,5k usd vzamem takoj 10k € krede in kupim skoraj 8 BTC-jev. To pa je po moji oceni dovolj za penzijo, ker ne verjamem, da bo BTC propadel preden bo dosegel ceno med 170k-350k usd za komad. Kot tudi ne verjamem, da lahko gremo pod 2850 usd za BTC. Do 3k še lahlo pademo, pod ceno 2850 usd pa težko. Čeprav bi najraje dal ledvico, če bi to pomenilo, da res gremo na 1,5k usd za BTC.

Iz vaših zapisov na Slo-tech v Božja ušesa. Daj Bog, prosim še enkrat preden poleti BTC nad 170k, da bo še prej cena med 1k-1,5k za komad. Hvala.

kow ::

Ce gremo na 3k, ves supply pokupijo kiti.. Pod 5k si tezko predstavljam, razen ce je res kaksen hud kripto bug ipd.

PrihajaNodi ::

Jaz mislim da je tak dump mozen. Kamikaza ti pa itak ne bos kredita dobil ker zivis pri starsih in nic nimas.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KriptoKekec ::

Vi kr sanjajte o 1.5k.
Prej ETH grepne na 10 kot BTC na 1.5k.

PrihajaNodi ::

Eth 10, btc 2500, tezos 0,25 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Senior Dev ::

Takoj mi obupate če ne gre x100 v roku parih mesecev. x100 vemo da dela tu samo Nodi na tako kratek rok, pa še on vlaga bolj slabe denarce notri.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PersonaRuda ::

Nodi je kripto guru, kateri je uspel z 1€ vložka. Mama mu je dala 1€ za sladoled, Nodi pa namesto da bi šel do sladoLJedara je zavil v štacuno in kupil svoj 1 shitkojn v katerega je vrgel 1 celi Euro. Tega je obrnil za x100 in nato še dvakrat ponovil vajo z all-in_onm (dosegel hat-trick x100), ter odšel v zasluženo penzijo z 1 milijončkom iz 1€ vložka. Sedaj pa, ko je v penziji pa še samo trolla po Slo-Techu in meče po par počenih grošev v kakšen kovanec bolj iz zabave kot da bi imel namen še dodatno zaslužiti, ker obrnil je že x1000000 in s tem uživa v penziji.

Senior Dev ::

Jaz mu privoščim srečo v financah, ker kot vemo je na ostali področjih nasankal. Vsaj nekaj.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PersonaRuda ::

Pokazal je, da ima jajca. Marsikdo bi raje polizal tisti sladoled in si rekel: "Bolje sladoled v roki, kot neki virtualni kovanci na računalniku". No Nodi pa je tisti, ki se je odpovedal enemu sladoledu in z drzno potezo, ter pogumom odšel v zasluženo penzijo.

PrihajaNodi ::

Pocasi mora tema v izolacijo. Perci?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Nodi, a ti si prodal Polko na vrhu? In sedaj buyback nazaj, ko je /2? Lep play!
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

spegli ::

Zdaj ko smo vsi nabavili na 10k, mal počakamo?

Facebook dev ::

Jaz, v pričakovanju krize, nisem nič še dokupoval.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Noben ne nabavla na 10k caka se 4 in 2 k mogoce manj.

P.s. moje predikcije so bile vedno tocno razen music coina. Ta pa me je razocaral.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kow ::

Zanimiv poskus community-ja (Swerve), ki je "kloniral" Curve in jim poskusa spodnesti likvidnost.. upam, da jim uspe.

Čokoladko ::

Jebeni alti, kupim OMG na 3.68 in stop loss na 3.40 in direkt zadane stop loss, danes pa na 3.72. Pridelanih 2400€ minusa. Pfff. Jaz za drugega kot kupit BTC nisem... :D

Facebook dev ::

A tako kot sushi?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.
««
18 / 1490
»»