» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
17 / 1490
»»

Facebook dev ::

Čokoladko je izjavil:

Ma jaz sem bil bolj malo aktiven po halvingu, par swing trejdov za nekaj keša, zafukal sem pa, da sem prodal OMG prehitro na 4, namest vsaj na 8. Zdaj pa lepo v evre nazaj pa čakat oz riskirat 1% na te glavne točke v Bitcoinu. riskiram na ceni okrog 10k $ 1% accounta pa tako dalje. Danes bo itak na borzah zeleno, kripto verjetno pod 10k ne bo pogledal. Dvomim, da bi lahko. Splača se riskirat.

Ne bi se pa branil Bitcoina ponovno po 6k. Te vaše shitcoine pa no comment :D Kdaj se boste naučil? Pa če že, dilajte vsaj kake lowmarketcap, če se poserje zakon. Če ne pa jebat ga. Spušiš isto kot ta Tezos&co.


Morš vedt da z mal vloženega kapitala, ne boš velik dobil, če boš dal v BTC, ETH. Ja itak je ful vredu, vložiš 50k, gre BTC x2 in vzameš ven 100k. Čiz kul. Čez pa daš notri jurja ali dva, ti je pa bolj kot ne vseeno, ali potegneš potem vn 3. Tako da zarad tega so shitcoini bolj privlačni. Če zgubiš, zgubiš teh nekaj 1000. Če dobiš, pa dobiš kar lepo količino denarja :)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

Nova generacija, hehe.. Kaj pa zrno na zrno.. Stare modrosti ne veljajo vec?

doktorproof ::

Je samo še festfud, kakšna pogača! :)

Mato989 ::

kow je izjavil:

Nova generacija, hehe.. Kaj pa zrno na zrno.. Stare modrosti ne veljajo vec?


Zrno na zrno je super ce mas fajno zalito plosco (bero fajn financni zacetek)

V delnice je super vlagat mesecno, ce zmores vseeno prvic vlozit tam ene 15 do 20k da se pozna pri startu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kvinta ::

Morš vedt da z mal vloženega kapitala, ne boš velik dobil


To poslušam od začetka kriptovalut pa vse do danes na začetku je celo res pol pa ko recimo prlezeš iz enega na pet ali več se ti pa zelo lepo pozna....samo večni problem večine je to da bi malo dali pa veliko želi ;((
A.C.A.B

Mato989 ::

Kvinta je izjavil:

Morš vedt da z mal vloženega kapitala, ne boš velik dobil


To poslušam od začetka kriptovalut pa vse do danes na začetku je celo res pol pa ko recimo prlezeš iz enega na pet ali več se ti pa zelo lepo pozna....samo večni problem večine je to da bi malo dali pa veliko želi ;((


Problem je da vecina trdo dela za 10k kaj sele 20k prihrankov in pol s tem gemblajo bistveno bolj posrano kot ce mas 5k place na spju kot normiranc.... Ali pa ce ti lahko stari kupi flet in avto
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Facebook dev ::

Je kdo od vas sodeloval v World Series of Trading? Prva nagrada je bila 7.5 BTCjev, tako da čestitke zmagovalcu. Zmagal je z 5200% profitom.

https://www.bybit.com/en-US/wsot/?conte...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Uf kar precej je to padlo.
Sem vedel da bi moral del pobrat ven ko je prislo do drugega pusha;((

Sedaj se caka eno leto na nov mini bull? :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Jap Vazo, počitnice si si natajmal ob napačnem času ...

Optimalno bi bilo, da se svet delnic in kripta zdej zave gospodarske krize, da je kake pol leta muke in potem lepo počas začnemo rast in v nov ogromen kripto bubble. Takrat pa pobereš keš in greš živet v Grčijo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Haha v dobrem tednu spusil glih za nekaj sladkih tednov na tajskem:D sladko sladkih
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

svecka ::

3 November 2020 USA volitve. Če zmaga Trump pričakujem drop na vseh borzah.

kow ::

Senior, nic ne omenjas kako so ChainLink node-om ukradli 700 etrov...

zlabra ::

a bo šel bitcoin še dol, zanimivo je, dogaja se :D

PrihajaNodi ::

Dokupim xtz na 0,93 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mile ::

A ne bi rajs polke na 1.8$?

PrihajaNodi ::

Bi tudi, ce bi prisel do tja. Vecja verjetnost pa je da gre xtz nazaj na 0,93 usd. Sladek nakup bo to.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

10200 kr long imho.

Facebook dev ::

Folk zganjal paniko kako vse pada, danes pa že vse 10% gor ...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

No ja, xtz je -45% od 4.5 usd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

anketar ::

kaj pravte bo eth padu nazaj na 200€ al bo držu 320€ do konc leta?

legendary ::

Ce smo res v bull runu potem je tole najcenejsi nakup za nekaj casa. Lahko sicer v naslednjih dneh pride se do malega padca, potem pa je verjetno to to kar se tiče trenutnih cen.

kow ::

anketar je izjavil:

kaj pravte bo eth padu nazaj na 200€ al bo držu 320€ do konc leta?


Tezko komentiram ceno, ampak. Ce ne bo katastrof, je velik optimizma v samem community-ju. Od stablecoinov, do tradinga (tudi non-custodial) BTC-ja na ethereumu.
L2 resitve, o katerih se ze ves cas veliko govori, so tudi ZELO blizu sirsi uporabi, ceprav to se ni ocitno.

Veliko je verjetno odvisno tudi od delniskega trga.

PrihajaNodi ::

Btc 9.200 xtz 2.20
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Auch :|
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PersonaRuda ::

Določeni kovanci /2 v enem dnemu. Primer: Sushi. Upam, da ste pravi čas prodali, ker tu se je dalo lepo zaslužiti na kratki rok.

anketar ::

dobr, da sem še počaku z eth, drgač bi že bil na suicide watch

PersonaRuda ::

Drugače pa tudi lani smo imeli eno tako močnejšo korekcijo kot je sedaj ta. Le da se ne spomnim v katerem mesecu. Vse to se bo pobralo čez par dni/tednov.

Facebook dev ::

Res upam drugače da ne. Boljše je imeti odraz realnega stanja v delnicah in kriptu in ko se gospodarska situacija v svetu dejansko izboljšuje, da gredo tudi delnice in kripto gor. Kaj pa je fora, da imaš tu same laži? 40 mio američanov brezposelnih, delnice pa letijo v nebo? Halo ...

Naj bo sedaj hud crash, in potem začnemo od začetka, skupaj z dejansko ponovno vzpostavitvijo gospodarstva.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

anketar ::

jah čakam na buy za eth, da lahka pol več šitkojnov kupm za novoletni pump/dump

kow ::

https://twitter.com/spencernoon/status/...

Kaj pa kupujete srot... Kdaj se boste naucili.

Facebook dev ::

:))

Sej se ni za bat. Je napisal, da bo se zmeraj sodeloval pri projektu do konca. 8-)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Noro kaksni tisočaki so spet splavali po vodi zaradi greeda.;((:)) ajd se vidmo drug leto enkrat:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Bo se letos xtz nad 4 sam da gre upgrade cez
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

No ja, Polka -40%. Pa šele začelo se je.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Vazelin ::

Imam oči na polki. Pocakam še 20 minusa pol pa vskočim
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Dokupil xtz na 2.57.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Čestitke. Prdnil v stol skozi mrežo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

svecka ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dokupil xtz na 2.57.


Jaz se nič ne upam kupit, vsaj do konca volitev in razlastitev rezultatov v USA ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

PrihajaNodi ::

Enkrat bomo vsi mrtvi, tolazi oa me da bi bil moj nakup precej nizji od vazelinovega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

svecka ::

2016 ko je Trump zmagal je cripto poskočil, letos predvidevajo isto če Trump zmaga, da bo folk pograbil dolarje in jih umaknil v cripto/gold. Verjetno bom isti čas spremljal LIVE rezultate USA volitev in cripto market in držal gumb na ALL IN.

Facebook dev ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dokupil xtz na 2.57.


Ima še kdo plan dokupovat pred 0.9$?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

Facebook in Nodi sta se kar lepo opekla na YFI variantah. Vzameta polovičko ven ali pozabita vložek spet? Vlagaj toliko kolikor si pripravljen izgubiti. Dokler ne prodaš ne izgubiš.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Čokoladko ::

Zj k kupim Bitcoin prčakujte apokalipso k marca k mi je iz 7800 zgrmelo na 3800 pr 40k vložka lol ;)

Facebook dev ::

Senior Dev je izjavil:

Facebook in Nodi sta se kar lepo opekla na YFI variantah. Vzameta polovičko ven ali pozabita vložek spet? Vlagaj toliko kolikor si pripravljen izgubiti. Dokler ne prodaš ne izgubiš.


Unlucky timing. Puscam notri, zda je kar je.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Facebook in Nodi sta se kar lepo opekla na YFI variantah. Vzameta polovičko ven ali pozabita vložek spet? Vlagaj toliko kolikor si pripravljen izgubiti. Dokler ne prodaš ne izgubiš.


Jst se dokupim xtz na 0,93 pa 0,4 usd pol pa neham
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

A je Aquafriend banan v tej temi? Glede na to, da sem ga včasih velikokrat kritiziral, ga moram tudi pohvalit za njegovo dobro napoved glede Chainlink. Sicer je trajalo kar dolgo, ampak od 2.5 do 20$ je pa lep dobiček, pa tudi od 2.5 do trenutnih 10$ je še vedno zelo lepo.

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

A je Aquafriend banan v tej temi? Glede na to, da sem ga včasih velikokrat kritiziral, ga moram tudi pohvalit za njegovo dobro napoved glede Chainlink. Sicer je trajalo kar dolgo, ampak od 2.5 do 20$ je pa lep dobiček, pa tudi od 2.5 do trenutnih 10$ je še vedno zelo lepo.


Napoved brez casovnega okvirja je vredna bolj malo...

hamez66 ::

Od takrat, ko je priporočal, cena nikoli ni bistveno padla, je pa bistveno zrasla. Meni se to zdi kul in to je razlog, da ga pohvalim. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Mato989 ::

hamez66 je izjavil:

Od takrat, ko je priporočal, cena nikoli ni bistveno padla, je pa bistveno zrasla. Meni se to zdi kul in to je razlog, da ga pohvalim. :)


In kaj se bo zgodilo ce bo sel enkrat na 3$ nazaj... Pol pa vec ne bo dober pick. Vse je odvisno od casovnice to vsi vemo... Aqua pa je bil lopov in se kaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Ja, otroku je xrpje pokradel
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
17 / 1490
»»