» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
169 / 1453
»»

Mato989 ::

Machete je izjavil:

kow je izjavil:

perci je izjavil:

Meni še vedno deluje kratkoročno bearish....ne verjamem, da bomo v prvo prebili resistance na 40-42k.

Kaj bi dal se za 15 ali 20% dump, da noobe dokoncno prestrasi. In izstopijo pri dnu.


Nekako ne razumem tovrstne privoščljivosti. Tudi tiste od matota, da navija, da bi čim več folka izviselo.
Zarad noobov tebi raste cena. Odjebi jih. Taki mastadoni, kot si ti ne dvigujejo cene. Prej obratno.


Jaz želim da izvisi samo folk ki načrtno ali pač panično prodaja in ki shorta... pa ti povem zakaj ker osebno menim da če si nekdo želi da se objektivno SLABO dogaja neki vrednosti je to negativna misel takih pa ne maram.

Zato vsakemu ki proda z namenom nakupa nazaj privoščim da gre gor, enako kot short.

Enostavno nehaj prodajat in HODL!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato nehaj nabijat. Drzis kovanc ki ze polovico keta samo stagnira.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato nehaj nabijat. Drzis kovanc ki ze polovico keta samo stagnira.


Će temu prišteješ še 4% staking rewards, potem ne stagnira več toliko a?

PrihajaNodi ::

V primerjavi z btc in ostalimi alti si krepko pusnil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato nehaj nabijat. Drzis kovanc ki ze polovico keta samo stagnira.


Prodaj ga... Kdo ti brani... saj Machete je tudi prodal, zdaj pa mu je bad, ker je spušil... prodaj še ti mogoče pa gre x2 pol in smo rešeni =)

Ti samo jokaš kako je hudo z enim kovancem, ampak to ni bistvo mojega prispevka, bistvo je da vsak ki proda z ŽELJO da bi še bolj padlo samo zato da bo ON kupil več enakega nazaj mu je čisto prav in mu privoščim da zjebe in ostane z manj fiata forever.

To pa zato ker si želi negativno za neko vrednost nečesa
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Machete ni zgubil toliko kot ti ce bi prodal na athju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PowaAaaaH ::

Nočem se mešat v vaše "krege" ampak a ne bi blo bolje, da bi se bolj posvečal kako zaslužiti vsi skupaj? Dnarja je v crypto ponovno 1 trilijon $.. Js bi reku, da je to dovolj, da bi lahko vsak od nas odščipnil in imel nekaj od tega.. Namesto pumpanja ega bi lahko vsi levelal up in se zravn še kej naučil. Če je en, lahka jemo vsi.

Anyway ETH hoče jurja in najbrš ga bo vidu dans 8-)

Machete ::

Jaz se še ne bom obesil, ker sem prejšnja leta lepo nalagal, samo zadnje 2 tedna sem malo zabluzil. Ni krize. Samo ene 30% manj v fiatu od tega, kot če bi pustil na miru :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DeeJay ::

PowaAaaaH je izjavil:

Nočem se mešat v vaše "krege" ampak a ne bi blo bolje, da bi se bolj posvečal kako zaslužiti vsi skupaj? Dnarja je v crypto ponovno 1 trilijon $.. Js bi reku, da je to dovolj, da bi lahko vsak od nas odščipnil in imel nekaj od tega.. Namesto pumpanja ega bi lahko vsi levelal up in se zravn še kej naučil. Če je en, lahka jemo vsi.

Anyway ETH hoče jurja in najbrš ga bo vidu dans 8-)


Dnarja v cryptu je daleč od en triljon. To je samo marketcap.
Don't f with me.

PowaAaaaH ::

DeeJay je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Nočem se mešat v vaše "krege" ampak a ne bi blo bolje, da bi se bolj posvečal kako zaslužiti vsi skupaj? Dnarja je v crypto ponovno 1 trilijon $.. Js bi reku, da je to dovolj, da bi lahko vsak od nas odščipnil in imel nekaj od tega.. Namesto pumpanja ega bi lahko vsi levelal up in se zravn še kej naučil. Če je en, lahka jemo vsi.

Anyway ETH hoče jurja in najbrš ga bo vidu dans 8-)


Dnarja v cryptu je daleč od en triljon. To je samo marketcap.


Pardon narobe sm se izrazu.

kow ::

Ko imas enkrat to v bilancah, ni vec samo marketcap...

zlabra ::

Jaz sem držal tam 2-3 leta, ni bilo niti enega nakupa ter prodaje, da sem prišel vsaj na vstopno točko, ker sm tudi kupoval BTC po 10-12k, potem pa je strmoglavilo, sem pa še dokupoval na nižjih vrednostih

mesec nazaj sm vse prodal pri 14-15k in sedaj spet vstopil z 50% deležem enkrat, skratka ja vem, neumno.
Če nebi prodal dobr mesec nazaj vse, sigurno nebi vstopal z 50% back in the game, nočem pa se ponovi januar in ostanem spet brez vsega pa čakam spet 3-4 leta.

Če kdo ve kaj je HODL sm to jaz, sem gledal kako je ratal iz 12k 3,3k pa sem potem še dokupil. :/

Bohnedej da potrebuješ krvavo ta denar s katerim se igraš v temle svetu ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabra ()

paradoxxx ::

zlabra je izjavil:

Jaz sem držal tam 2-3 leta, ni bilo niti enega nakupa ter prodaje, da sem prišel vsaj na vstopno točko, ker sm tudi kupoval BTC po 10-12k, potem pa je strmoglavilo, sem pa še dokupoval na nižjih vrednostih

mesec nazaj sm vse prodal pri 14-15k in sedaj spet vstopil z 50% deležem enkrat, skratka ja vem, neumno.
Če nebi prodal dobr mesec nazaj vse, sigurno nebi vstopal z 50% back in the game, nočem pa se ponovi januar in ostanem spet brez vsega pa čakam spet 3-4 leta.

Če kdo ve kaj je HODL sm to jaz, sem gledal kako je ratal iz 12k 3,3k pa sem potem še dokupil. :/

Bohnedej da potrebuješ krvavo ta denar s katerim se igraš v temle svetu ;)


No, jaz sem za 600$ v 2014 dobil cel BTC, nekaj potem čaral z njim, da sem iz njeg naredil 0.7 in na to pozabil. Potem sem konec 2017 začetek 2018 poknil not 10k€ v ene shitkojne, je šlo vse v maloro kot vemo, pol še sem pa tam po 200€ in sem zdaj na cca 20k€. Tale akcija iz 2014 me rešuje na srečo, da nisem globoko v minusu... HODL torej od 2014 do 2017, pa potem od 2018 do zdaj :)

mAXTER ::

PowaAaaaH je izjavil:

Nočem se mešat v vaše "krege" ampak a ne bi blo bolje, da bi se bolj posvečal kako zaslužiti vsi skupaj? Dnarja je v crypto ponovno 1 trilijon $.. Js bi reku, da je to dovolj, da bi lahko vsak od nas odščipnil in imel nekaj od tega.. Namesto pumpanja ega bi lahko vsi levelal up in se zravn še kej naučil. Če je en, lahka jemo vsi.

Anyway ETH hoče jurja in najbrš ga bo vidu dans 8-)


Končno ena pametna misel izmed vsega neuporabnega šrota...tale tema je kot tipično slovensko favšijsko debatiranje...ko gre slabo se vsi napajajo iz tega in glodajo kosti, ko gre dobro pa ni enga mojstra razen redkih, ki bi znal kaj pametnega povedat ;((

kakob ::

Trading je full time job.

Če nisi whale:
Nično, nehaš poslušat aquafriende.
Prvo, pogruntaš kdo so pomembni ljudje.
Drugo, najdeš njihov public alpha leak.
Tretje, probaš ugotovit njihov non-disclosed alpha leak.

Ne boš tako uspešen kot oni, lahko pa uspeš ujeti nekaj tail-winda.

Sicer pa pač buy and hold.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

DegenGambler ::

Bi dans kdo jedu sushi z vanilijevo kremo?

energetik ::

PowaAaaaH je izjavil:


p.s BTCUSD najdu support na 38k, če prebije 39k vrjetno vsaj retesta all time high. ETH še vedno solidno..
BTCUSD glih leze čez 39k. Torej praviš, zdaj gremo v nebo? :)

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

Trading je full time job.

Če nisi whale:
Nično, nehaš poslušat aquafriende.
Prvo, pogruntaš kdo so pomembni ljudje.
Drugo, najdeš njihov public alpha leak.
Tretje, probaš ugotovit njihov non-disclosed alpha leak.

Ne boš tako uspešen kot oni, lahko pa uspeš ujeti nekaj tail-winda.

Sicer pa pač buy and hold.



Hvala kakob. Jst holdam pa holdam pa nic.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Machete ::

Moj pes se tudi ne loči od zglodane kosti. Ne razume, da se da še dobit sveže.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

kakob ::

Breaking news: sell side liquidity crisis
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PacificBlue ::

@DOT
[img]
]

Neon87 ::

Dajte malo napumpat Reef (na Binance), da začne folk kupovat.

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

@DOT
[img]
]


Sm ga shillow! Ce bi xtz prsu tja bi sov lahko v penzijo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

tommorrow ::

Iota x10 :)

kakob ::

V bistvu ljudje v Sloveniji, ki jim ni treba kripto-trgovanja poročat FURSu so disadvantaged.

Ker se v Sloveniji ne plačuje davka na trgovanje, ljudje preveč ven in not skačejo iz pozicij.

Ko gre bitcoin gor in si 20% v profitu, te mika da bi pobral 20%. Če moraš plačat 20% davka, te to nebi mikalo.

Za non-sofisticated trading people so davki super inciativa to hold!
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PowaAaaaH ::

energetik je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:


p.s BTCUSD najdu support na 38k, če prebije 39k vrjetno vsaj retesta all time high. ETH še vedno solidno..
BTCUSD glih leze čez 39k. Torej praviš, zdaj gremo v nebo? :)



40k je še "psihološki" resistance.. Mislm da bomo retestal all time high, če nam rata na RSI prebit zadnji trendline (označeno z rdečo) pol gre skoraj 90% v nebo in čez all time high.

Če pade pod support trendline (označeno z zeleno) potem vrjetno pullback k prvem supportu na chartu.

https://imgur.com/a/X3wKOzs

Sined9 ::

Grem v short x10
Lp

lamborđini ::

DegenGambler je izjavil:

Ojla, a kdo mogoče drži Voyager token? https://www.coingecko.com/en/coins/voya...

Token, ki se bo uporabljal za komunikacijo med Voyager sateliti, ki trenutno še potujejo po vesolju. Naj bi blockchain tehnologija omogočala hitro komunikacijo med dvema Voyagerjema, tudi če sta več svetlobnih let stran. IMO x100 coin za naslednji alt season.

Vsak, ki bo držal Voyager token bo lahko poslal ukaz na Voyager za ceno nekaj Voyager tokenov. Tvoj ukaz bo potem Voyager upošteval, tako da ga boš recimo lahko vodil v kakšno drugo osončje, ali pa pripeljal nazaj na zemljo, ali pa z njim naredil kakšno eksluzivno slikco za Instagram. Ogromno usecaseov.


To je bivsi ethos (rebrand).

paradoxxx ::

Sined9 je izjavil:

Grem v short x10
Lp


dejavu

PrihajaNodi ::

lamborđini je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

Ojla, a kdo mogoče drži Voyager token? https://www.coingecko.com/en/coins/voya...

Token, ki se bo uporabljal za komunikacijo med Voyager sateliti, ki trenutno še potujejo po vesolju. Naj bi blockchain tehnologija omogočala hitro komunikacijo med dvema Voyagerjema, tudi če sta več svetlobnih let stran. IMO x100 coin za naslednji alt season.

Vsak, ki bo držal Voyager token bo lahko poslal ukaz na Voyager za ceno nekaj Voyager tokenov. Tvoj ukaz bo potem Voyager upošteval, tako da ga boš recimo lahko vodil v kakšno drugo osončje, ali pa pripeljal nazaj na zemljo, ali pa z njim naredil kakšno eksluzivno slikco za Instagram. Ogromno usecaseov.


To je bivsi ethos (rebrand).


Si ti zeitgeist? Resno se drzis xtz?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PowaAaaaH ::

Evo ga ETHEUR pipnu moj drug price target - jurja (Binance) .. Za enkrat še vedno držim vso pozicijo od 877.

Zdj naprej bo pa mal težje in bo rabu vrjetno pomoč od BTC .. Najbolje bi bilo da prebije od RSI zadnji resistance in poči vse na ATH.

Če dobi support na jurja bi bilo super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PowaAaaaH ()

Baja ::

WTF is WBTC? #1 on cmc ?!?

PrihajaNodi ::

Ker market cap wbtcja. U triljonih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

Ja bug majo zgleda.

WBTC je custodially wrapped BTC na ETH networku.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Kdo cmc al eth?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

paradoxxx ::

kakob je izjavil:

Breaking news: sell side liquidity crisis


Kakšne so še implikacije razen tega, da je ponudba manjša in cena zato raste?

DegenGambler ::

https://cryptoslate.com/bitcoin-surges-...

Grayscale je ponovno odprl svoje produkte za nove investitorje 13. januarja in prvi dan pokupil preko 2100 btcjev.

Zgodovina sprememb…

kakob ::

paradoxxx je izjavil:


Kakšne so še implikacije razen tega, da je ponudba manjša in cena zato raste?


Short term could be anything.

Pri 12k so me spraševali 'a bo šel btc gor?'

Pri 16k so me spraševali 'a bo šel btc gor?'

Pri 20k so me sprašveli 'a bo šel btc gor?'

Odgovor vedno enak: short term nimam pojma, long term verjetno ja.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

kakob ::

Za tiste k se/me sprašujete zakaj je tko drago kupt 0f59b977e5f3aef85a56fc53be40925aef7b7c37de710ddd8df62892b8c4a408 na dexih.

https://ftx.com/#a=4783975 (ref link da 5% off fees)


Že nekaj časa najači exchange. Sam ne mi degen gemblat.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

KriptoKekec ::

Nehaj kopirat za mano! :)

Kupi FTX token. Eden redkih "altov", ki ga dejansko podpiram. Mi je žal, da nisem februarja kupil FTX_EQUITY tokna, ko so ga imeli na voljo.

Prav tako lahko "stejkaš" vse večje valute (tudi EUR, USD, itd.). Vaš 0f59b977e5f3aef85a56fc53be40925aef7b7c37de710ddd8df62892b8c4a408 je imel dva dni nazaj staking rate okoli 60% :).

Stejkaš (oziroma farmaš) brez smart contract riskov in IL-ja. V primeru likvidacije kreditojemalcev jamči SBF.

Moj ref (vem da ni tema za ref, samo če kakob lahko, te bom jaz tudi):
https://ftx.com/#a=ONLYUP

kakob ::

KriptoKekec je izjavil:


Kupi FTX token.


Sem imel, in še imam nekaj. Prodal večino za premik v CEL pri 1.35.

FTX prinese tudi airdrop (locked) SRM vsak teden.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Aston_11 ::

Na FTX pa ni da ni coina gor. Celo Cel imajo.

PrihajaNodi ::

Sj lrakticno gre gor vse x2. Mors bit res srecko da trofnes nekaj kar se ne premika ali stagnira
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sj lrakticno gre gor vse x2. Mors bit res srecko da trofnes nekaj kar se ne premika ali stagnira


Consider yourself lucky!
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Mhm
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

Nodi, better to be lucky than smart.


Trust me.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Mal mas pomesane definicije, moj bancni racun ne obcuti neke srece.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

scythe ::

Neki dobrega za XLM, če je seveda vse res. https://ambcrypto.com/stellar-blockchai...

PrihajaNodi ::

scythe je izjavil:

Neki dobrega za XLM, če je seveda vse res. https://ambcrypto.com/stellar-blockchai...


Uf to pa je novica. Stelar se x5?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mal mas pomesane definicije, moj bancni racun ne obcuti neke srece.



It's an inanimate fucking object.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()
««
169 / 1453
»»