» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1327 / 1489
»»

Kripto ::

Bitcoin se za enkrat zelo dobro drži. September, ki je običajno neugoden je skoraj že mimo. Vstopamo v zadnji kvartal 2023 in vsak dan smo bližje halvingu aprila 2024. V oktobru premik nad 30k USD je zelo verjeten. Bomo videli... Hladne glave, mirne živce in roke...tako, da potrpežljivo.

Money is mindset!

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najprej loci med trjedanjem in investiranjem. Potem pa lahko debatiras dalje kaj nardit. Lahko hodlas btc, ker verjames v njega, medtem pa trejdas short


Ne jaz sem bolj staromoden "trader"

Moj cilj je da ob nihanju potencialno prodam BTC in ga za enak denar potem kupim več... to je za mene success, če potem seveda zraste nazaj na previous value...


Potem ni problema. Naredi analizo pa trejdaj po analizi.



Saj zato sem pa vprašal vas proje, kdaj menite da je dobro BTC prodat in kdaj ga potem spet nazaj kupit... Jaz fully verjamem da bo BTC nekoč spet preko 50k... ampak do tačas, bi pa rad prišel od 0,56 BTCja na 0,75 ali 1 BTC brez da vložim dodaten keš...


Prodaj vse pa pozabi na kripto. Bo ok? Mislim, ne zastopim vas kako bi trejdali, analiz pa ne delate. Po cem potem trejdate? Po vremenu?

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najprej loci med trjedanjem in investiranjem. Potem pa lahko debatiras dalje kaj nardit. Lahko hodlas btc, ker verjames v njega, medtem pa trejdas short


Ne jaz sem bolj staromoden "trader"

Moj cilj je da ob nihanju potencialno prodam BTC in ga za enak denar potem kupim več... to je za mene success, če potem seveda zraste nazaj na previous value...


Potem ni problema. Naredi analizo pa trejdaj po analizi.



Saj zato sem pa vprašal vas proje, kdaj menite da je dobro BTC prodat in kdaj ga potem spet nazaj kupit... Jaz fully verjamem da bo BTC nekoč spet preko 50k... ampak do tačas, bi pa rad prišel od 0,56 BTCja na 0,75 ali 1 BTC brez da vložim dodaten keš...


Prodaj vse pa pozabi na kripto. Bo ok? Mislim, ne zastopim vas kako bi trejdali, analiz pa ne delate. Po cem potem trejdate? Po vremenu?


Kdo pa pravi da tradam(o) trenutno mam na bitstampu z 2% letno ampak če bi lahko v 2 mesecih z 1 tradom prodal pri neki ceni in kupil 20% več bi pa to nardil :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Kaksne analize? Branje grafov in minutnih svec?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najprej loci med trjedanjem in investiranjem. Potem pa lahko debatiras dalje kaj nardit. Lahko hodlas btc, ker verjames v njega, medtem pa trejdas short


Ne jaz sem bolj staromoden "trader"

Moj cilj je da ob nihanju potencialno prodam BTC in ga za enak denar potem kupim več... to je za mene success, če potem seveda zraste nazaj na previous value...


Potem ni problema. Naredi analizo pa trejdaj po analizi.



Saj zato sem pa vprašal vas proje, kdaj menite da je dobro BTC prodat in kdaj ga potem spet nazaj kupit... Jaz fully verjamem da bo BTC nekoč spet preko 50k... ampak do tačas, bi pa rad prišel od 0,56 BTCja na 0,75 ali 1 BTC brez da vložim dodaten keš...


Prodaj vse pa pozabi na kripto. Bo ok? Mislim, ne zastopim vas kako bi trejdali, analiz pa ne delate. Po cem potem trejdate? Po vremenu?


Kdo pa pravi da tradam(o) trenutno mam na bitstampu z 2% letno ampak če bi lahko v 2 mesecih z 1 tradom prodal pri neki ceni in kupil 20% več bi pa to nardil :D


Predno se odločaš,moraš vedeti,da tarče 28k ti jaz ne morem zagotoviti,nisem MM
Upam nanjo

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaksne analize? Branje grafov in minutnih svec?


Lahko tudi sekundne ce imas tak sistem in ti deluje.

Prebranac ::

Zaenkrat kaze za en k...c. nekaj niha ampak danes po sestanku padne. Gdor ima peneze naj shorta. Cekam 12k pa tudi ce se fsi poserjete.

Klobasa ::

jebeš sveče, rabiš on chain analizo, da vidiš kaj kiti delajo. to je vse.

Klobasa ::

PrihajaNodi ::

Dobr je tole zašopal, eni alti res lepo delajo. IMHO se priprvljamo na bull in alt. sezono.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

Mogoče je pa kot black swan mišljeno, da gre btc na 100k?

globoko grlo ::

Zakaj zdej to raste?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

25990 long ,move SL to entry,so no risk for me
once EMA 50 broken TP1-27k,TP2-28k
Če nam market dovoli obisk 28k-28,4,add shorts otherwise no


ok 27k kljukica
28k coming

regija 28k short

Izgleda da letos ne bo UPtober,ampak DOWNtober

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Siso ::

Že teden nazaj si klical 28,
ne bo jo še v kratkem

energetik ::

globoko grlo je izjavil:

Zakaj zdej to raste?

Labod je padel v Jupol.
vires in numeris

Prebranac ::

Globoko grlo. Idemo dol ponoči, kajti poševnooki so maheri za napizdovanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

janezvalva| ::

globoko grlo je izjavil:

Zakaj zdej to raste?

cena bitcoina in kriptovalut narasla ob novici, da je Coinbase pridobil globalno licenco
https://www.coindesk.com/policy/2023/09...

Kripto ::

Tako kot sem večkrat napisal...potrebujemo zelo veliko potrpežljivosti in discipline v naslednjih mesecih. Bitcoin je lahko nad 30k USD zelo hitro.

Money is mindset!

Prebranac ::

P n d orkestrirana pumpica. Počekajmo na dump.
Lažovi. CZ in binance orkestrira pumpe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

PacificBlue ::

Dump bo brutalen
I’m out.
:3

Rossi V ::

yes there will be blood in the street but not ours

Influencerji ze klicejo "bull market is here"
Btc 35k,50k,100k.....

energetik ::

In kaj si ti drugačen od influencerjev, le da praviš drugače? Ja je še vedno možen še 1 popravek, ampak trenutno kaže, da 200W EMA nudi močan support že od junija naprej. Kje se zaključi sveča ta teden in kje se zaključi septembrska, bo odločilno kako naprej. Ampak očitno imaš ti kristalno kuglo in veš že zdaj.
Je pa res, če bi se mi dalo trejdat, bi prodal na 27.7k in dal SL na nekje 28,2k. Ampak sem bolj hodler, če bo padlo, bom še dodal, sicer pa puščam moje pozicije.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

PrihajaNodi ::

:))Black swan. Prej nodijev 30 k pa pol na 120 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

:))Black swan. Prej nodijev 30 k pa pol na 120 k


Ne bos videl 30k prej. Ze ce bi naredil proper analizo ne vidis 30k.

PrihajaNodi ::

Boma vidla. Alt kar dobr pokajo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ePenzija ::

Prebranac je izjavil:

Zaenkrat kaze za en k...c. nekaj niha ampak danes po sestanku padne. Gdor ima peneze naj shorta. Cekam 12k pa tudi ce se fsi poserjete.

Srečen ti, ker boš pred mano dočakal svoj cilj. Podpišem za 8.9k :):)

Rossi V ::

SEC further delays Blackrocks spot BTC ETF application
What did I tell you?

There will be no Btc etf till 2024

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

SEC further delays Blackrocks spot BTC ETF application
What did I tell you?

There will be no Btc etf till 2024


Odlično, do takrat pa lepo padne. Potem pa all in.

Mato989 ::

Rossi V je izjavil:

SEC further delays Blackrocks spot BTC ETF application
What did I tell you?

There will be no Btc etf till 2024



Fora je v tem da to nikogar več ne zanima, vse odkar je dal Blackrock vlogo je dejstvo da ETF BO... ker Blackrock ne daje vloge kr tja v en dan...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Prebranac ::

Mato989 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

SEC further delays Blackrocks spot BTC ETF application
What did I tell you?

There will be no Btc etf till 2024



Fora je v tem da to nikogar več ne zanima, vse odkar je dal Blackrock vlogo je dejstvo da ETF BO... ker Blackrock ne daje vloge kr tja v en dan...


Fed u tudi ni v interesu, ds spet trg preplavi milijarde dolarof. Borijo se proti inflaciji pubec.

Night King ::

Malo delaya, da se bo bolje poklopilo s halvingom...pa koncem vojne, pa še kaj se bo našlo

PrihajaNodi ::

Pricakujte tak bull da vas jo glava pekla
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

energetik ::

Night King je izjavil:

Malo delaya, da se bo bolje poklopilo s halvingom...pa koncem vojne, pa še kaj se bo našlo

Da se poklopi halving, konec EU vojne pa pričetek nižanja obresti FED... Eksplozija.
vires in numeris

TheMentor ::

No evo vam dump
https://www.binance.com/en/futures/BTCU...

BTC na 2707 wick. Upam, da bo zdej mir uni k ste o 10k sanjal. Upam, da ste kaj kupili.

Prebranac ::

TheMentor je izjavil:

No evo vam dump
https://www.binance.com/en/futures/BTCU...

BTC na 2707 wick. Upam, da bo zdej mir uni k ste o 10k sanjal. Upam, da ste kaj kupili.


Hepan. Kaj to nekaj kopiras bullshit. Zaleti se s svojim fomo, snifaj hopium naprej. Bmk za tele novice. Ko fsi govorijo da gre gor ponavadi boti delajo obratne manevre.

energetik je izjavil:

Night King je izjavil:

Malo delaya, da se bo bolje poklopilo s halvingom...pa koncem vojne, pa še kaj se bo našlo

Da se poklopi halving, konec EU vojne pa pričetek nižanja obresti FED... Eksplozija.


Nic ne bo nizanja. USA ljudje zivijo v kontenerih. Obresti so nore. Se bodo visali, spekulanti prevec penezof mecejo v obtok in nepremicnine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

TheMentor ::

špekulnati vejo, da FED blefira in nima veliko prostora. Bo nekje začelo pokat se bodo tako vsrali, da bodo dva printerja zalaufal.

PrihajaNodi ::

Itak zato pa pravim 30-60-120 k buulll run
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kalibri ::

Kje vam pumpa? Nodi maš vodo v kleti?

PacificBlue ::

Bulls in a few days

I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Kalibri je izjavil:

Kje vam pumpa? Nodi maš vodo v kleti?


K bo 3 triljone marcet cap boš videl. Vse gre še ornk go
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

TheMentor je izjavil:

špekulnati vejo, da FED blefira in nima veliko prostora. Bo nekje začelo pokat se bodo tako vsrali, da bodo dva printerja zalaufal.


Kokrat lahko še isti playbook uporabijo, preden se dolar popolnoma zlomi? Sicer ja, kar naj, potrebno je zaslužit za kako nepremičnino.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Buggy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kalibri je izjavil:

Kje vam pumpa? Nodi maš vodo v kleti?


K bo 3 triljone marcet cap boš videl. Vse gre še ornk go


Tole zgoraj je primer tipicnega luzerja, ki je svojo prihodnost stavil na crypto. Ce je ozdravljivo? NE...tip spusil vse, kar je mozno vedno v najslabsih situacijah, ko smo drugi gainali in iz tega pravi cas vlekli sredstva.

..nauk za prihajajoce rodove crypta...tako se rodijo zagrenjeni pohlepni trolcki, ki si domisljajo da znajo parirati sistemu, ki mu niso dorasli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

PrihajaNodi ::

Vsaj dnar mam za gume:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

ne pa za avto in hiso...kako kej mami :))

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

ne pa za avto in hiso...kako kej mami :))


Vse je. Samo namest x5 rajs kupim 5 srednjih razredov pa se mi hebe. Sej bo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

A socialna, ki ti jo placujemo iz Slovenije ti krije tvoj luxury status v Rominiji, ki si ga domisljas? Mama ve, da trolas po forumih?

PacificBlue ::

Nodi

Lahk zrihtas kako poceni Dacio?:D
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

Nodi

Lahk zrihtas kako poceni Dacio?:D


Lahko[:)novo iz Romunije
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

Jaz bi tvojo rabljeno z malo kilometri in MiŠelinkam. A prodas pls?

Ti bi kaksne DOGE z veseljem vzel, pa prodal mamin avto a ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Prebranac ::

Tukaj se nekaj duvate..jvpm. 3pm. Jasno je da ob slabi goapodarski situaciji idemo dol do 12k. Res nea vem kako ste zaslepljeni.
««
1327 / 1489
»»