» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1233 / 1452
»»

Motion ::

CMC in Coingeco aplikacejije mogoče

Joze_K ::

ok, našel
coinstats

funkcionira, hvala

PacificBlue ::

Neki fud se spet pojavlja glede Binance, v enem mesecu je MC od BUSD padel za 11%(2 milijardi $)

Zgodovina sprememb…

strawman ::

Če kdo kaj spremlja FTX stečajni postopek - na seznamu upnikov se je poleg Binance in AirBNB znašel tudi ameriški IRS.
Če bi moral ugibati, bi rekel da zaradi zaostalih, neplačanih davkov, ki jih je agencija po naključju "odkrila".
50 največjim upnikom dolgujejo $3 milijarde, kar se precej lepo poklopi z zaseženimi $3,5 milijarde asseti.
Zgleda, da vsi hočejo pristavit svoj lonček. Navadni smrtniki brez prioritetnega poplačila se bodo seveda spet obrisali pod nosom, oziroma čakali 10 let za drobiž.

IgorCardanof ::

PacificBlue je izjavil:

Neki fud se spet pojavlja glede Binance, v enem mesecu je MC od BUSD padel za 11%(2 milijardi $)


So res lame glede tega ze.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

TheMentor ::

PacificBlue je izjavil:

Neki fud se spet pojavlja glede Binance, v enem mesecu je MC od BUSD padel za 11%(2 milijardi $)


MC je padel, ker se je večina tega BUSD porabila pri kupovanju BTC pri trenutnem pumpu. Za tem pumpom je vglavnem Binance.

https://imgur.com/XOkzPqM

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

IgorCardanof ::

Aha, Binance Cartel meme a?

BUSD se porablja lahko edino tako, da se ga reedema za pač pravi USD in se tokeni burnajo. Kako točno nakup Bitcoina preko BUSDja, to naredi?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

TheMentor ::

IgorCardanof je izjavil:

Aha, Binance Cartel meme a?

BUSD se porablja lahko edino tako, da se ga reedema za pač pravi USD in se tokeni burnajo. Kako točno nakup Bitcoina preko BUSDja, to naredi?


Hja...maš prov ja...to, da se je BUSD porabljalo za nakup btcja nebi smelo vplivat na sam MC.

IgorCardanof ::

@Nodi, se kupuje Mino? Se spomnim, da si govoril, da je pri 5$ poceni, sedaj pri 0.6$ bi moral bit pa res dobr deal al kako?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Opet nekaj testiravljemo mejo 23 000. Do fed reporta 1.2. Potem pa jebeni dump. Načrtovane dvosmerne binance transakcije in manipuliranje z xrp in busd in s bnb. Upam samo da vas napizdijo in zarinete notre toliko penezof, da bom lahko pobral pozitivno ničlo v tej ponzi shemi.

wilbur ::

Prebranac je izjavil:

Opet nekaj testiravljemo mejo 23 000. Do fed reporta 1.2. Potem pa jebeni dump. Načrtovane dvosmerne binance transakcije in manipuliranje z xrp in busd in s bnb. Upam samo da vas napizdijo in zarinete notre toliko penezof, da bom lahko pobral pozitivno ničlo v tej ponzi shemi.

Pojma nimaš 🤣

PacificBlue ::

dope1337 ::

Prebranac je izjavil:

Opet nekaj testiravljemo mejo 23 000. Do fed reporta 1.2. Potem pa jebeni dump. Načrtovane dvosmerne binance transakcije in manipuliranje z xrp in busd in s bnb. Upam samo da vas napizdijo in zarinete notre toliko penezof, da bom lahko pobral pozitivno ničlo v tej ponzi shemi.


Ti še za v Haloze nisi s takšnim izražanjem.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Prebranac ::

dope1337 je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Opet nekaj testiravljemo mejo 23 000. Do fed reporta 1.2. Potem pa jebeni dump. Načrtovane dvosmerne binance transakcije in manipuliranje z xrp in busd in s bnb. Upam samo da vas napizdijo in zarinete notre toliko penezof, da bom lahko pobral pozitivno ničlo v tej ponzi shemi.


Ti še za v Haloze nisi s takšnim izražanjem.


Gouzdni joža.

hunterslo ::

DJED = LUNA 3.0

Kripto mesi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Brez opozorila me je Perci zaklenil iz teme o kriptovalutah!

Hvala ti perci, če je to res. Zdaj še pa Warkrafta odreši muk pa bo tema lepša.

sumi666 ::

Za aktivacijo binance kartice je bilo dovolj da sem na bankomatu pin vnesel not a moram dvigniti keš ali narediti plačilo... Stanje k sem pogledal na bankomatu je pokazalo 0... Ceprav mam nastiman na kartici gor par 100 busd...

DiBoss ::

če si nakažem 3500€-4000€ iz binance na TRR, me bo banka klicala? In kaj daj jim rečem? Prihodek je od trejdanja.

sumi666 ::

DiBoss je izjavil:

če si nakažem 3500€-4000€ iz binance na TRR, me bo banka klicala? In kaj daj jim rečem? Prihodek je od trejdanja.


Se mi zdi mal premajhen znesek da bi se v to spuščali... Drugače pa binance kartica, dnevni limit dviga je 700 evr, 6 dni pa maš to dol pa država nič ne ve..

DiBoss ::

ja, samo jaz nočem gotovine. Kaj mi bo gotovina. Js bi mel na trr. Sej z gotovino ne moreš nič konkretnega kupit niti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DiBoss ()

Kebo ::

Naložiš na mbills in plačuješ položnice?

DiBoss ::

ma ne, kaj je tolko narobe dat na trr? kaj me bo kdo ubil? zakaj ste tolko anti trr ?

val46 ::

Shintaro, ne seri še v tej temi dej.

FrRoSt ::

DiBoss je izjavil:

ma ne, kaj je tolko narobe dat na trr? kaj me bo kdo ubil? zakaj ste tolko anti trr ?


:)):)):))

Ubil te ne bo nihče! ;) Boš pač visel neprestano na trr! :))

Fantje spreminjajo svoje portfelje več, kot ti menjaš gate in odpiraš nove nicke skupaj. :)):)):)) To so hitre in dinamične zadeve. 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

spegli ::

DXY mi zgleda, da hoče obrnit trend. BTC pa polno bull. Ne gre skup in je za mene no trade cona. Imo nedelja btc proba na 24k, v pon pa dump.

Erikon11 ::

Pozdravljeni,

zanimiv projekt je tudi EZ Finance, ki gradi platformo na Aptos-u in Sui-ju. Osredotočajo se med drugim na farming z vzvodom, hedge farming in farming agregator z posojanjem. Trenutno so še v zelo začetni fazi razvoja, kmalu pa prihaja testnet.

spegli ::

Pozdravljen bot fakof

PacificBlue ::

Yes, we love AI:

Miki N ::

Kaj pa pravite na Cannacoin, kripto podprt z dejansko dobrino - gandžo? To reši "brez uporabne vrednosti" del ne?

shark_nm ::

sumi666 je izjavil:

DiBoss je izjavil:

če si nakažem 3500€-4000€ iz binance na TRR, me bo banka klicala? In kaj daj jim rečem? Prihodek je od trejdanja.


Se mi zdi mal premajhen znesek da bi se v to spuščali... Drugače pa binance kartica, dnevni limit dviga je 700 evr, 6 dni pa maš to dol pa država nič ne ve..


Dvomim da nič ne ve država. Dobiš še kazen za neprijavljen račun v tujini povrhu. A niso Binance na Cipru? Kar še olajša snitchanja

delavec44 ::

Saj nimaš TRRja.

DiBoss ::

mah nevem js sm naredu cca 4000€ in si bom pač dal na trr, kar bo bo. Trgovanje do 100 trgovalnih dni itak ni obdavčeno oz ni dejavnost. Zdej bo pa problem če bom še naprej kaj naredil, kar verjetno bom, pomoje do poletja ene 10.000€ ki bom vse dal na trr. Z papirjem res nevem kaj delat.

cebelar123 ::

DiBoss je izjavil:

mah nevem js sm naredu cca 4000€ in si bom pač dal na trr, kar bo bo. Trgovanje do 100 trgovalnih dni itak ni obdavčeno oz ni dejavnost. Zdej bo pa problem če bom še naprej kaj naredil, kar verjetno bom, pomoje do poletja ene 10.000€ ki bom vse dal na trr. Z papirjem res nevem kaj delat.

Meni je prav zanimivo da ni nobenega ki bi napisal nakazal sem si 5k na trr in zgodilo se je....

DiBoss ::

v tisti drugi temi 'dokazovanje furs glede crypto' , je napisal en da si je nakazal, nevem pa kolko in da ga je banka klicala.
Js sm si do zdej 1000€ or so nakazal, pa ni blo problema. Naslednje nakazilo pa bomo vidli kaj bo, če bo kšn klic bom pač reku iz trgovanja kriptovalut in jim poslal trades.

IgorCardanof ::

DiBoss je izjavil:

mah nevem js sm naredu cca 4000€ in si bom pač dal na trr, kar bo bo. Trgovanje do 100 trgovalnih dni itak ni obdavčeno oz ni dejavnost. Zdej bo pa problem če bom še naprej kaj naredil, kar verjetno bom, pomoje do poletja ene 10.000€ ki bom vse dal na trr. Z papirjem res nevem kaj delat.


Model, za ta drobiž te ne bo noben klical. Za tvoje 4k se bančniku niti ne splača prečekirat tvojega računa.

PacificBlue je izjavil:

Yes, we love AI:



Sem si rekel, da nikoli ne bi šel v metaverse. No mogoče si pa premislim lol.
Mate tu še materiala:
https://twitter.com/heartereum
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

inzenir1337 ::

Na katerih bencinskih črpalkah imajo za kupiti kriptovalute? Rad bi imel tak profit, da pokrijem do konc leta teh 40% inflacije, ki mi je pojedla skoraj polovico denarja v dveh letih.

Kripto mesi ::

Nehaj najedat z zanič trolanjem.

DiBoss ::

Kripto mesi je izjavil:

Nehaj najedat z zanič trolanjem.

ti si najboljši kripto master ki odloča kaj je cringe, kaj je troll itd. , sam pa edino kar si naredu s kripto je minus pa ti starši plačujejo mleko pa plenice.

Kripto mesi ::

DiBoss je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Nehaj najedat z zanič trolanjem.

ti si najboljši kripto master ki odloča kaj je cringe, kaj je troll itd. , sam pa edino kar si naredu s kripto je minus pa ti starši plačujejo mleko pa plenice.

Shintaro zvonik in štrik čakata.

shark_nm ::

IgorCardanof je izjavil:

DiBoss je izjavil:

mah nevem js sm naredu cca 4000€ in si bom pač dal na trr, kar bo bo. Trgovanje do 100 trgovalnih dni itak ni obdavčeno oz ni dejavnost. Zdej bo pa problem če bom še naprej kaj naredil, kar verjetno bom, pomoje do poletja ene 10.000€ ki bom vse dal na trr. Z papirjem res nevem kaj delat.


Model, za ta drobiž te ne bo noben klical. Za tvoje 4k se bančniku niti ne splača prečekirat tvojega računa.

PacificBlue je izjavil:

Yes, we love AI:



Sem si rekel, da nikoli ne bi šel v metaverse. No mogoče si pa premislim lol.
Mate tu še materiala:
https://twitter.com/heartereum


Si ziher? Če neseš na banko več kot 1000 eur te vprašajo za izvor denarja ki ga moraš navest

delavec44 ::

Gotovine ja. To pa ni gotovina.

Pa še za gotovino so ene banke bolj papeške od papeža, ene pa bolj normalne.

IgorCardanof ::

shark_nm je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

DiBoss je izjavil:

mah nevem js sm naredu cca 4000€ in si bom pač dal na trr, kar bo bo. Trgovanje do 100 trgovalnih dni itak ni obdavčeno oz ni dejavnost. Zdej bo pa problem če bom še naprej kaj naredil, kar verjetno bom, pomoje do poletja ene 10.000€ ki bom vse dal na trr. Z papirjem res nevem kaj delat.


Model, za ta drobiž te ne bo noben klical. Za tvoje 4k se bančniku niti ne splača prečekirat tvojega računa.

PacificBlue je izjavil:

Yes, we love AI:



Sem si rekel, da nikoli ne bi šel v metaverse. No mogoče si pa premislim lol.
Mate tu še materiala:
https://twitter.com/heartereum


Si ziher? Če neseš na banko več kot 1000 eur te vprašajo za izvor denarja ki ga moraš navest


Mogoče je bilo res tako 20 let nazaj, ko je pač 1000 evrov bilo nekaj vredno in si si s tem lahko kupil skoraj polovico mercedesa. Danes, ko si pa s tem niti 3 dni dopusta na Debelem Rtiču ne moreš privoscit, pa dvomim da se kdo sekira, če polagaš 1000 evrov na račun.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

delavec44 ::

Kaj samo mene moti, ker 2. od leve nima črnega modrca?

miha98 ::

PacificBlue je izjavil:

Yes, we love AI:



Joooj druga z leve je moja :D

IgorCardanof ::

Dino tokeni so med top gainerji. V zadnjih nekaj primerkih je tako obnašanje pomenilo nekaj večji dump skozi celoten market v prihodnjih dneh. Kaj pa tokrat?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Dol gremo. Konec je azijskega novega leta...rad bi da zabijete kaj penezov. Odkrito vam povem, da nea želim spet bite zadnji v ponzi shemi.

inzenir1337 ::

Evo prodajamo spet in gremo v unovčevanje dobička. Kako dolgo bo trajal tale bull?

spegli ::

Pa gremo 24k

PacificBlue ::

IgorCardanof ::

IgorCardanof je izjavil:

Dino tokeni so med top gainerji. V zadnjih nekaj primerkih je tako obnašanje pomenilo nekaj večji dump skozi celoten market v prihodnjih dneh. Kaj pa tokrat?


Torej?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
1233 / 1452
»»