» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1209 / 1485
»»

vaščan ::

Bomo vidl kakšen pristanek bo zrihtal fed vse kaže na recesijo nekje do konca 2023. Se pravi ko bomo mi začutili recesijo se bo stock market že odbil od podna kaj bo s kriptom v tej situaciji bili živi pa videli.

FireSnack ::

Bear bo pomoje kar do leta 2028. Ampak dokler ne prodaš ne izgubiš in win-win situacijo imamo tako zagarantirano. Lahko mirno spremljamo kako naša naložba počasi izgubi 99.9999% vrednosti. Potem gremo novi krog po Lambota in na x1000000 donose novim zmagam naproti.
Preprodajalec NFT umetnin

Mat2000 ::

FireSnack je izjavil:

Bear bo pomoje kar do leta 2028. Ampak dokler ne prodaš ne izgubiš in win-win situacijo imamo tako zagarantirano. Lahko mirno spremljamo kako naša naložba počasi izgubi 99.9999% vrednosti. Potem gremo novi krog po Lambota in na x1000000 donose novim zmagam naproti.


brez besed

PrihajaNodi ::

Dejmo pocakat do novega leta. Faza akamulacije je tu, smart money je sedaj jn kot tudi 25 k in do konca 2023 100k. Nic mi nemogoce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vetrolov ::

Vsi kar čakajte na konec bear marketa med tem ko mi naložba v RBIF leti kot raketa gor :))

martincek1 ::

Pozabil si pa povedat, da si kupil pri x2 :D Mal hecam.
Kakorkoli, mogoče kripto pade še za 2-3x, ko se vsuje stock, ampak kdor bo mesečno vlagal, bo v naslednjem bull runu lepo profitiral. Pa kakšen blue chip NFT se splača kupit.

Na žalost veliko potrošnikov že počasi izplačuje svoje prihranke, ki so jih vlagali v preteklosti in bodo na dolgi rok samo še na slabšem.

Gregor P ::

Drži, večina je že načela prihranke.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PacificBlue ::

1Earth je v treh tednih šel gor za x10.

If you don't know, now you know.:D
I’m out.
:3

DarwiN ::

Once you find out, it's already too late. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

MaticSLO ::

Bi kupil kdo virtualno zemljo (NFT)?

10$ za kos zemlje



https://land.macncheese.app

A. Smith ::

Binance, spet vprašljive.
https://mishtalk.com/economics/binances...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Gregor P ::

A na Marsu in Luni je že zmanjkalo lokacij?:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PrihajaNodi ::

PacificBlue je izjavil:

1Earth je v treh tednih šel gor za x10.

If you don't know, now you know.:D



this coin was made with love

to our mother earth and thats mean is good project.

💚🌍🌲 in this crazy world this project has huge potential... i love it and thank you 🙏
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Še malo počakajte pubeci. Jutri popoldan pa dumpek. Buy orderje si fpalite na 12 do 14 k. Kjer vam je ljubše. Marca pa do 10k. Nato po stagnacija in 2024 odboj

deco16 ::

Ka bo to pokalo ej, gor pa dol, ti boš sanjal 13k, meni bo pa trajde delalo ;)

Kripto ::

Odštevamo do božička ali grincha...

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

deco16 je izjavil:

Ka bo to pokalo ej, gor pa dol, ti boš sanjal 13k, meni bo pa trajde delalo ;)

Itak, ne zna kesa delat pol se pa tukej kurci kak btc ni nic vreden
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

deco16 je izjavil:

Ka bo to pokalo ej, gor pa dol, ti boš sanjal 13k, meni bo pa trajde delalo ;)

Itak, ne zna kesa delat pol se pa tukej kurci kak btc ni nic vreden


A da bo šlo gor vidva jodlara? Ne smešita se. Še nikoli se ni med krizo kovalo dobičkov. Počakaj da padne.

PrihajaNodi ::

Saj ni krize. Trgovine so polne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Danes velik dan za kripto.
CPI report less than 7%?



Zna biti lepa pumpica.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

hunterslo ::

SBF išče odvetnika, baje dobro plača, v FTT žetonih.

IgorCardanof ::

Sem dokaj preprican, da z Binanceom ni nic narobe in ne bo nobenib tezav, pa vseeno, po Twitterju se siri cedalje vec fuda gledw Binancea.
Za tiste, ki si res zelijo zelo malo tvegat, je mogoce to trenutek, ko umaknejo sredstva na varno.

Sam jih ne bom. Je pa treba vedt da je vecina se tako neverjetnega fuda na twitterju letos bila resnicns 8-)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Binance ne more propast, so enostatvno preveliki. Ce bi se to zgodilo bi itak ameriska vlada skocla notr pa pomagala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

deco16 ::

Prebranac je izjavil:

A da bo šlo gor vidva jodlara? Ne smešita se. Še nikoli se ni med krizo kovalo dobičkov. Počakaj da padne.


Ne poslušaš kaj sem napisal. Reku sem da bo volatilno. Men bo trajde delalo ti pa čakaš. Ko bo 13k ti še vedno neboš kupil ker boš mislil da bo šlo še dol in tako naprej ;)

TheMentor ::

PrihajaNodi je izjavil:

Binance ne more propast, so enostatvno preveliki. Ce bi se to zgodilo bi itak ameriska vlada skocla notr pa pomagala



Že čakajo z žaklji denarja pred upravno stavbo.

Motion ::

Ob kateri uri pride CPI ven?

Webmojster ::

Binance sees withdrawals of $1.9 billion in last 24 hours, data firm Nansen says

https://www.investing.com/news/forex-ne...

PacificBlue ::

Motion je izjavil:

Ob kateri uri pride CPI ven?


Kot vedno, ob 14:30
I’m out.
:3

deco16 ::

čez 4 minute.

Boom ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: deco16 ()

PacificBlue ::

https://www.bls.gov/news.release/cpi.nr...

Cpi 7.1%
Vsi marketi v zelenem

I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Bum, raketa gre gor. Faze akumulacije je konec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bum, raketa gre gor. Faze akumulacije je konec.


Ne seri

PacificBlue ::

Ja res. 7.1%inflacija je se vedno visoka. Ni še konec bear marketa. V naslednjem letu se bo to se jasno pokazalo.
I’m out.
:3

Rossi V ::

PacificBlue je izjavil:

Ja res. 7.1%inflacija je se vedno visoka. Ni še konec bear marketa. V naslednjem letu se bo to se jasno pokazalo.



sj ve....samo ni zdrav če ne poskuša še par ljudi nategnit,da bi vlagali v nepravem času.Moj profit je pobran pred pol ure ,bolje vrabec v roki kot golob na strehi.

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja res. 7.1%inflacija je se vedno visoka. Ni še konec bear marketa. V naslednjem letu se bo to se jasno pokazalo.



sj ve....samo ni zdrav če ne poskuša še par ljudi nategnit,da bi vlagali v nepravem času.Moj profit je pobran pred pol ure ,bolje vrabec v roki kot golob na strehi.


no neki drobiža je se ostal v igri :-)

FireSnack ::

Kriptotajkuni bodo po zaporih podobno kot kaki tranzicijski tajkuni, ki so delali mutne posle s certifikati.
Kripto zaslužkarji pa podobno osovraženi kot kaki top 1% iz piramidnih sistemov. Oboji kot izmečki družbe na dolgi rok.
Preprodajalec NFT umetnin

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

Kriptotajkuni bodo po zaporih podobno kot kaki tranzicijski tajkuni, ki so delali mutne posle s certifikati.
Kripto zaslužkarji pa podobno osovraženi kot kaki top 1% iz piramidnih sistemov. Oboji kot izmečki družbe na dolgi rok.



ti se nimaš česa bat,nisi zaslužkar tako da si ne beli glave s tem

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Kriptotajkuni bodo po zaporih podobno kot kaki tranzicijski tajkuni, ki so delali mutne posle s certifikati.
Kripto zaslužkarji pa podobno osovraženi kot kaki top 1% iz piramidnih sistemov. Oboji kot izmečki družbe na dolgi rok.



ti se nimaš česa bat,nisi zaslužkar tako da si ne beli glave s tem


On ti pise tole iz Bogote. Zivi kot kralj in ma same lepe bejbe okol. Toliko o tem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Do Kwon se bi naj skrival v Srbiji?

https://www.24ur.com/novice/tujina/padl...

Če je to res se je fajn zafrknil, da ni izbral Slovenije. Tu bi bil Kralj. Še v politiko bi se lahko spustil. In vse ovadbe bi padle. Naše sodstvo za vse poskrbi, če pade pravi denar pod mizo. :D

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

Hahaha. Cpi gor v ključnih procentih vi pa kar sanjate o moon boyz. Zabijte notri peneze in se napizdite. Recesija je tu, ali verjamite ali pa ne. Malo še gor, potem pa ribicam prisekat krila z dumpom do 15k.

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Kriptotajkuni bodo po zaporih podobno kot kaki tranzicijski tajkuni, ki so delali mutne posle s certifikati.
Kripto zaslužkarji pa podobno osovraženi kot kaki top 1% iz piramidnih sistemov. Oboji kot izmečki družbe na dolgi rok.



ti se nimaš česa bat,nisi zaslužkar tako da si ne beli glave s tem


On ti pise tole iz Bogote. Zivi kot kralj in ma same lepe bejbe okol. Toliko o tem



to men bolj zgleda kot profil o čemur ti sanjaš :-)....pa se neki ne izide....a ne Nodko

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Kriptotajkuni bodo po zaporih podobno kot kaki tranzicijski tajkuni, ki so delali mutne posle s certifikati.
Kripto zaslužkarji pa podobno osovraženi kot kaki top 1% iz piramidnih sistemov. Oboji kot izmečki družbe na dolgi rok.



ti se nimaš česa bat,nisi zaslužkar tako da si ne beli glave s tem


On ti pise tole iz Bogote. Zivi kot kralj in ma same lepe bejbe okol. Toliko o tem



to men bolj zgleda kot profil o čemur ti sanjaš :-)....pa se neki ne izide....a ne Nodko



ej Nodko....a zdj ko 250 k nisi dočakal.......100 k nisi dočakal,25k ne boš dočakal to pomeni,da 1.1 spet zacneš srat s svojimi posti 250 k do konc 2023?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

FireSnack ::

Lepa pumpica in čas da malce izplačamo, kajne Rossi V? Gremo malce južno na toplo. Izplačaj si 1% kripta in si privošči 3 mesece oddiha.
Preprodajalec NFT umetnin

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

Lepa pumpica in čas da malce izplačamo, kajne Rossi V? Gremo malce južno na toplo. Izplačaj si 1% kripta in si privošči 3 mesece oddiha.



oddih imam jaz kar 12 mesecev na leto.....topli kraji ...veš prepotoval sem kar nekaj sveta ,recimo v Tajsko sem zaljubljen,tudi živel tam .....vsem toplo priporočam.....sem se pa vrnil v Slovenijo zaradi drugih razlogov ,tudi nekako imam večja pričakovanja kot da se mi punce za 20 USD usd mečejo pod noge.....in vsi ,ki mislite ,da so topli kraji težko dostopni....cenejši so kod Hrvaška....tako,da name s tem ne moraš naredit vtisa

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Lepa pumpica in čas da malce izplačamo, kajne Rossi V? Gremo malce južno na toplo. Izplačaj si 1% kripta in si privošči 3 mesece oddiha.



oddih imam jaz kar 12 mesecev na leto.....topli kraji ...veš prepotoval sem kar nekaj sveta ,recimo v Tajsko sem zaljubljen,tudi živel tam .....vsem toplo priporočam.....sem se pa vrnil v Slovenijo zaradi drugih razlogov ,tudi nekako imam večja pričakovanja kot da se mi punce za 20 USD usd mečejo pod noge.....in vsi ,ki mislite ,da so topli kraji težko dostopni....cenejši so kod Hrvaška....tako,da name s tem ne moraš naredit vtisa



Če mene človek vpraša živiš pa v kaksnem Horjulu.....nehi drekat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Lepa pumpica in čas da malce izplačamo, kajne Rossi V? Gremo malce južno na toplo. Izplačaj si 1% kripta in si privošči 3 mesece oddiha.



oddih imam jaz kar 12 mesecev na leto.....topli kraji ...veš prepotoval sem kar nekaj sveta ,recimo v Tajsko sem zaljubljen,tudi živel tam .....vsem toplo priporočam.....sem se pa vrnil v Slovenijo zaradi drugih razlogov ,tudi nekako imam večja pričakovanja kot da se mi punce za 20 USD usd mečejo pod noge.....in vsi ,ki mislite ,da so topli kraji težko dostopni....cenejši so kod Hrvaška....tako,da name s tem ne moraš naredit vtisa

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Lepa pumpica in čas da malce izplačamo, kajne Rossi V? Gremo malce južno na toplo. Izplačaj si 1% kripta in si privošči 3 mesece oddiha.



oddih imam jaz kar 12 mesecev na leto.....topli kraji ...veš prepotoval sem kar nekaj sveta ,recimo v Tajsko sem zaljubljen,tudi živel tam .....vsem toplo priporočam.....sem se pa vrnil v Slovenijo zaradi drugih razlogov ,tudi nekako imam večja pričakovanja kot da se mi punce za 20 USD usd mečejo pod noge.....in vsi ,ki mislite ,da so topli kraji težko dostopni....cenejši so kod Hrvaška....tako,da name s tem ne moraš naredit vtisa



Če mene človek vpraša živiš pa v kaksnem Horjulu.....nehi drekat



pa to ni neka tekma....tole debato tko k je Nodko rekel je bil sam,zacel jo je par klincev ,počasi imam občutek,da je bila ustvarjena da pumpate ljudi.........imate pa smolo .....kar nekaj fantov se je priključilo s svojim znanjem ,ki želijo samo izmenjavat informacije in koristijo debati .....zgubljate svojo moč oz kar se mene tiče ste jo izgubili

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Lepa pumpica in čas da malce izplačamo, kajne Rossi V? Gremo malce južno na toplo. Izplačaj si 1% kripta in si privošči 3 mesece oddiha.



oddih imam jaz kar 12 mesecev na leto.....topli kraji ...veš prepotoval sem kar nekaj sveta ,recimo v Tajsko sem zaljubljen,tudi živel tam .....vsem toplo priporočam.....sem se pa vrnil v Slovenijo zaradi drugih razlogov ,tudi nekako imam večja pričakovanja kot da se mi punce za 20 USD usd mečejo pod noge.....in vsi ,ki mislite ,da so topli kraji težko dostopni....cenejši so kod Hrvaška....tako,da name s tem ne moraš naredit vtisa

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Lepa pumpica in čas da malce izplačamo, kajne Rossi V? Gremo malce južno na toplo. Izplačaj si 1% kripta in si privošči 3 mesece oddiha.



oddih imam jaz kar 12 mesecev na leto.....topli kraji ...veš prepotoval sem kar nekaj sveta ,recimo v Tajsko sem zaljubljen,tudi živel tam .....vsem toplo priporočam.....sem se pa vrnil v Slovenijo zaradi drugih razlogov ,tudi nekako imam večja pričakovanja kot da se mi punce za 20 USD usd mečejo pod noge.....in vsi ,ki mislite ,da so topli kraji težko dostopni....cenejši so kod Hrvaška....tako,da name s tem ne moraš naredit vtisa



Če mene človek vpraša živiš pa v kaksnem Horjulu.....nehi drekat



pa to ni neka tekma....tole debato tko k je Nodko rekel je bil sam,zacel jo je par klincev ,počasi imam občutek,da je bila ustvarjena da pumpate ljudi.........imate pa smolo .....kar nekaj fantov se je priključilo s svojim znanjem ,ki želijo samo izmenjavat informacije in koristijo debati .....zgubljate svojo moč oz kar se mene tiče ste jo izgubili



po domače rečen....smetite to debato

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Prebranac ::

Samo da napizdijo ljudi z jemanjem kreditov in prihrankov, in idejo, da bo rastlo v nedogled. Nisem še videl rasti v recesiji. Samo monnboyzi na hopiumu tukaj promovirajo ponzi! Počekajte da padne še coinbase, pa upam ne binance, potem bo komaj kaj realne rasti. Sedaj pa je death cats bounc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

Samo da napizdijo ljudi z jemanjem kreditov in prihrankov, in idejo, da bo rastlo v nedogled. Niaem še videl rasti v recesiji. Samo monnboyzi na hopiumu tukaj promovirajo ponzi! Počekajte da padne še coinbase, pa upam ne binance, potem bo komaj kaj realne rasti. Sedaj pa je death cats bounc.



nč se bat,noben jih ne jemlje že dolgo časa več ne resno
V recesijo nismo še niti vstopli.Na špekulacije se pa ne zmeni......binance je naredil kar je naredil s fTT ,potem špekulacije z njegove strani Kucoin,Teather in je vse dobil nazaj....vsi delajo isto

PrihajaNodi ::

Btc bo golden standard v temnih casih, hranilec vrednosti. Samo kupujte. Ne poslusajte jamracev. Robot pa itak vse kontra naredi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Btc bo golden standard v temnih casih, hranilec vrednosti. Samo kupujte. Ne poslusajte jamracev. Robot pa itak vse kontra naredi


sj vidiš,da te noben ne jemlje resno.Ribice so postale močnejše od odvisnega trejderja :-)....lahko ti prinesem kaksen letak na dom.......odvisnost pa to ;-)

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Btc bo golden standard v temnih casih, hranilec vrednosti. Samo kupujte. Ne poslusajte jamracev. Robot pa itak vse kontra naredi


sj vidiš,da te noben ne jemlje resno.Ribice so postale močnejše od odvisnega trejderja :-)....lahko ti prinesem kaksen letak na dom.......odvisnost pa to ;-)



pa se neki....Nodko....a veš k sm ti rekel,da tud slepa kura zrno najde......ICP..........si pa tudi edina slepa kura ko najde zrno in ga ne pozre

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Btc bo golden standard v temnih casih, hranilec vrednosti. Samo kupujte. Ne poslusajte jamracev. Robot pa itak vse kontra naredi


sj vidiš,da te noben ne jemlje resno.Ribice so postale močnejše od odvisnega trejderja :-)....lahko ti prinesem kaksen letak na dom.......odvisnost pa to ;-)

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Btc bo golden standard v temnih casih, hranilec vrednosti. Samo kupujte. Ne poslusajte jamracev. Robot pa itak vse kontra naredi


sj vidiš,da te noben ne jemlje resno.Ribice so postale močnejše od odvisnega trejderja :-)....lahko ti prinesem kaksen letak na dom.......odvisnost pa to ;-)


Kako pa kj Lunc Nodi,pa Doge? :-)


pa se neki....Nodko....a veš k sm ti rekel,da tud slepa kura zrno najde......ICP..........si pa tudi edina slepa kura ko najde zrno in ga ne pozre

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

FireSnack ::

Ma glavno da je dosti keša, da je kokain in da so karizmatična pametna dekleta pripravljena na zabavo. Vse ostalo bo že nekako.
Preprodajalec NFT umetnin

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

Ma glavno da je dosti keša, da je kokain in da so karizmatična pametna dekleta pripravljena na zabavo. Vse ostalo bo že nekako.


O nicemer od nastetega nimaš pojma

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Ma glavno da je dosti keša, da je kokain in da so karizmatična pametna dekleta pripravljena na zabavo. Vse ostalo bo že nekako.


O nicemer od nastetega nimaš pojma



Nodijevi robotki tko kt njega tud tebe ne marajo ha?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()
««
1209 / 1485
»»