» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1208 / 1484
»»

bozicek ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zdele pa pumpa do 25k do novga leta. Božiček prihaja, pripnite pasove!


Ne lazi, letos ne prihajam ker:

a: emisijski kuponi so predragi
b: baje moji jeleni prdijo in spuščajo preveč plinov
c: posledično iz 9 jelenov na 5
d: Golob mi obdavčil storitev na prevoz
Darila letos samo za poredne

Kripto ::

Še malo in bomo videli ali bo kripto Božiček ali kripto Grinch :))

Money is mindset!

MaticSLO ::

sumi666 je izjavil:

Tole mislim da je ze bilo govora tle gor.. Dobil od binance mail da moram verifajat acc v 24 urah drugače mi ga neki omejijo.... Mail prišel od tle....
do_not_reply@mailersp1.binance.com

Malo sumljivo... ???


Mail se lahko spoofa, tako da posiljatelj izgleda legit, v resnici pa ga je poslal heker iz poljubnega e-naslova in zlonamerno vsebino

Ce kliknes se naceloma ne bo nic zgodilo. Preveri ce je legitimna domena (binance.com) ... Je pa potrebno pazit ker lahko naredijo sub-domeno. Npr naredijo domeno verify-accountz.com in potem te lahko linkajo na binance.com.verify-accountz.com ki zgleda kot binance.com na zacetku, je pa v resnici le subdomena zlonamernega naslova

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zdele pa pumpa do 25k do novga leta. Božiček prihaja, pripnite pasove!


Ti si v Bucuresti? Kateri del? Blizu Piata Uniri?

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

:))Cotrocen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Še pravi čas sem kupil BTC. Zdaj gre na 300k, kot je bilo rečeno s strani kripto stroke.
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

25 k do konc leta
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

25 k do konc leta


Dihaj luzer. Mala pumpica. Zagrabi jo s svojim...kaj kmalu padne dol fse.

PrihajaNodi ::

Ustavi se. Nismo mi krivi ce noces obogateti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

:))Cotrocen


To je blizu Continentala...sem bil pred več kot 20 leti tam večkrat.

Money is mindset!

TheMentor ::

AZERO, KASPA za naslednji bull run.


Pa ne okol govort.

inzenir1337 ::

Lepa pumpa. Sem naročil jahto in Lambo. Čakam poštarja da prinese...

PrihajaNodi ::

Faza akumulacije je konec. Do novega leta 25k. Tako hitro bo šlo gor da bo nekatere srat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

delavec44 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Faza akumulacije je konec. Do novega leta 25k. Tako hitro bo šlo gor da bo nekatere srat.


Pismo, jaz sem samo to prebral pa že moram na wc.

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Faza akumulacije je konec. Do novega leta 25k. Tako hitro bo šlo gor da bo nekatere srat.



Faza akumulacije se še začela ni,če si pa predrago plačeval ....pa ....shame on you " strokovnjak "

Rossi V ::

delavec44 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Faza akumulacije je konec. Do novega leta 25k. Tako hitro bo šlo gor da bo nekatere srat.


Pismo, jaz sem samo to prebral pa že moram na wc.


Iz vodovod kanalizacije prihajajo opozorila,baje nas je šlo preveč naenkrat

PrihajaNodi ::

ICP spet vertikala gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

ICP spet vertikala gor



potem pa prosti pad dol.....zelena črta menjalnic s katero vam poskušajo pobrat še zadnje peneze in namamit ljudi jim pa ne ratuje najbolje.....no support.....prosti pad dol

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

ICP spet vertikala gor



potem pa prosti pad dol.....zelena črta menjalnic s katero vam poskušajo pobrat še zadnje peneze in namamit ljudi jim pa ne ratuje najbolje.....no support.....prosti pad dol


Tako,da ne naročuj lambota k ga ne boš mogel plačati

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

ICP spet vertikala gor



potem pa prosti pad dol.....zelena črta menjalnic s katero vam poskušajo pobrat še zadnje peneze in namamit ljudi jim pa ne ratuje najbolje.....no support.....prosti pad dol

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

ICP spet vertikala gor



potem pa prosti pad dol.....zelena črta menjalnic s katero vam poskušajo pobrat še zadnje peneze in namamit ljudi jim pa ne ratuje najbolje.....no support.....prosti pad dol


Tako,da ne naročuj lambota k ga ne boš mogel plačati


Spregledal,da govoriš od ICP .....od miljon poskusov tud slepa kura zrno najde

PacificBlue ::

Trust wallet(TWT) pa gre čist po svoje.
I’m out.
:3

FireSnack ::

Končno lepa pumpa. To smo čakali.
Preprodajalec NFT umetnin

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

Odkar so notri spet institucije, jaz kot kriptostrokovnjak ne pričakujem padca BTC pod 17k. Če gre pod 17k sem bebec!



kriptostrokovnjak si samooklicani,da si bebec smo ti pa že večkrat dokazali

FireSnack je izjavil:

Končno lepa pumpa. To smo čakali.


in če je to zate pumpa vidim da niti ne veš kako pumpa izgleda,očitno si vse zgrešil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Odkar so notri spet institucije, jaz kot kriptostrokovnjak ne pričakujem padca BTC pod 17k. Če gre pod 17k sem bebec!



kriptostrokovnjak si samooklicani,da si bebec smo ti pa že večkrat dokazali

FireSnack je izjavil:

Končno lepa pumpa. To smo čakali.


in če je to zate pumpa vidim da niti ne veš kako pumpa izgleda,očitno si vse zgrešil



in vidim,da sramu pred ostalimi ne poznaš....imej ga vsaj sam pred sabo :-)

hamez66 ::

FireSnack ni bebec, je kriptobogataš. Ga poznam osebno.

Rossi V ::

hamez66 je izjavil:

FireSnack ni bebec, je kriptobogataš. Ga poznam osebno.



a se teb zdi,da so ljudje tu neumni? očitno....ko se vsi debilaši spucate od tu bo tema zaživela

Rossi V ::

hamez66 je izjavil:

FireSnack ni bebec, je kriptobogataš. Ga poznam osebno.



sicer pa ne vem.....sam je rekel naj ga kličemo bebec ,če BTC še kdaj pade pod 17K :-)
od zdaj naprej je bebec

PrihajaNodi ::

Saj je kar zivahno. Tebe se ni bilo 2018 takrat je bilo mrtvilo. Sem bil sam tu. Zato pa poznam robote
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Saj je kar zivahno. Tebe se ni bilo 2018 takrat je bilo mrtvilo. Sem bil sam tu. Zato pa poznam robote


polno je tebe in tvojih glupih profilov s katerih se javljaš.....ti bom nežno zašepetal v uho.......obišči psihiatra :-) pa skupaj z roboti pojdite ;-)Mislim,da nategnit nisi uspel nikogar,ker ko človek prebere tvoj idiotizem,ki ga pišeš........če mu ni jasno......sam si je kriv.Na tem forumu pričakujem uporabne teme,ki jih ima večina in če nisi opazil ti s svojimi sfejkanimi profili si preteklost:-)

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj je kar zivahno. Tebe se ni bilo 2018 takrat je bilo mrtvilo. Sem bil sam tu. Zato pa poznam robote


polno je tebe in tvojih glupih profilov s katerih se javljaš.....ti bom nežno zašepetal v uho.......obišči psihiatra :-) pa skupaj z roboti pojdite ;-)Mislim,da nategnit nisi uspel nikogar,ker ko človek prebere tvoj idiotizem,ki ga pišeš........če mu ni jasno......sam si je kriv.Na tem forumu pričakujem uporabne teme,ki jih ima večina in če nisi opazil ti s svojimi sfejkanimi profili si preteklost:-)


In zdaj je čas da zaupiješ.....BTC 25 k do novga leta ;-)

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj je kar zivahno. Tebe se ni bilo 2018 takrat je bilo mrtvilo. Sem bil sam tu. Zato pa poznam robote


polno je tebe in tvojih glupih profilov s katerih se javljaš.....ti bom nežno zašepetal v uho.......obišči psihiatra :-) pa skupaj z roboti pojdite ;-)Mislim,da nategnit nisi uspel nikogar,ker ko človek prebere tvoj idiotizem,ki ga pišeš........če mu ni jasno......sam si je kriv.Na tem forumu pričakujem uporabne teme,ki jih ima večina in če nisi opazil ti s svojimi sfejkanimi profili si preteklost:-)

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj je kar zivahno. Tebe se ni bilo 2018 takrat je bilo mrtvilo. Sem bil sam tu. Zato pa poznam robote


polno je tebe in tvojih glupih profilov s katerih se javljaš.....ti bom nežno zašepetal v uho.......obišči psihiatra :-) pa skupaj z roboti pojdite ;-)Mislim,da nategnit nisi uspel nikogar,ker ko človek prebere tvoj idiotizem,ki ga pišeš........če mu ni jasno......sam si je kriv.Na tem forumu pričakujem uporabne teme,ki jih ima večina in če nisi opazil ti s svojimi sfejkanimi profili si preteklost:-)


Moj nasvet: ljudje ti bodo zaupali,ko boš iskren z njimi

In zdaj je čas da zaupiješ.....BTC 25 k do novga leta ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

spegli ::

BTC Head and Shoulders Pattern so narisal na 4h. Mogoče potegne do 18k, mogoče ne. Ta PA je čist adijo zadnji mesec. Naj že dumpnejo na 14k da bo mir in nakupimo.

PrihajaNodi ::

spegli je izjavil:

BTC Head and Shoulders Pattern so narisal na 4h. Mogoče potegne do 18k, mogoče ne. Ta PA je čist adijo zadnji mesec. Naj že dumpnejo na 14k da bo mir in nakupimo.

25 k here we come. Mark my words. Fse vas bo na rit vrglo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

15476 pa do 16733 je trend line, ki se je drži. Pod tem gremo na 16k. TA shit.

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

spegli je izjavil:

BTC Head and Shoulders Pattern so narisal na 4h. Mogoče potegne do 18k, mogoče ne. Ta PA je čist adijo zadnji mesec. Naj že dumpnejo na 14k da bo mir in nakupimo.

25 k here we come. Mark my words. Fse vas bo na rit vrglo


Kako kaj bartova glavica? Ali še ni na 15 k?

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

spegli je izjavil:

BTC Head and Shoulders Pattern so narisal na 4h. Mogoče potegne do 18k, mogoče ne. Ta PA je čist adijo zadnji mesec. Naj že dumpnejo na 14k da bo mir in nakupimo.

25 k here we come. Mark my words. Fse vas bo na rit vrglo


Kako kaj bartova glavica? Ali še ni na 15 k?



...čak še mal ....čist mal :-)

Rossi V je izjavil:

Prebranac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

spegli je izjavil:

BTC Head and Shoulders Pattern so narisal na 4h. Mogoče potegne do 18k, mogoče ne. Ta PA je čist adijo zadnji mesec. Naj že dumpnejo na 14k da bo mir in nakupimo.

25 k here we come. Mark my words. Fse vas bo na rit vrglo


Kako kaj bartova glavica? Ali še ni na 15 k?



...čak še mal ....čist mal :-)



sploh pa kva teb ni jasn.... a nis vidu Nodijeve pumpe...iz 16.100 na 16200 ? a nimava istih grafov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

spegli je izjavil:

BTC Head and Shoulders Pattern so narisal na 4h. Mogoče potegne do 18k, mogoče ne. Ta PA je čist adijo zadnji mesec. Naj že dumpnejo na 14k da bo mir in nakupimo.

25 k here we come. Mark my words. Fse vas bo na rit vrglo


tvoje besede smo zabeležili tudi ko si napovedoval 250k,100 k.......a zdj pa kr 25k? hitro nižaš še hitrej k se btc sam.Kako to Nodko?

spegli ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

spegli je izjavil:

BTC Head and Shoulders Pattern so narisal na 4h. Mogoče potegne do 18k, mogoče ne. Ta PA je čist adijo zadnji mesec. Naj že dumpnejo na 14k da bo mir in nakupimo.

25 k here we come. Mark my words. Fse vas bo na rit vrglo


tvoje besede smo zabeležili tudi ko si napovedoval 250k,100 k.......a zdj pa kr 25k? hitro nižaš še hitrej k se btc sam.Kako to Nodko?


Bad bot.

PrihajaNodi ::

Nekaj se dogaja na trgu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hunterslo ::

:)))

FireSnack ::

Rossi V je izjavil:

hamez66 je izjavil:

FireSnack ni bebec, je kriptobogataš. Ga poznam osebno.



sicer pa ne vem.....sam je rekel naj ga kličemo bebec ,če BTC še kdaj pade pod 17K :-)
od zdaj naprej je bebec

Jaz bi na tvojem mestu raje služil velike pare kot pa se tukaj prepiral in talal bebce stroki. Zdaj je čas da se pobere profit za letos in se prešteje šuške.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

Rossi V je izjavil:

hamez66 je izjavil:

FireSnack ni bebec, je kriptobogataš. Ga poznam osebno.



sicer pa ne vem.....sam je rekel naj ga kličemo bebec ,če BTC še kdaj pade pod 17K :-)
od zdaj naprej je bebec

Jaz bi na tvojem mestu raje služil velike pare kot pa se tukaj prepiral in talal bebce stroki. Zdaj je čas da se pobere profit za letos in se prešteje šuške.


glede na to kdaj si kupoval,težko verjamem ,da bo kj dost šušljal pri tebi

Prebranac ::

Malo še gor do 17 400 potem pa gremo veselo na 15k. Božič bo rdeč. Hlače pa bele.

mr_chai ::

Pred novim letom bo šlo šemal dol, ker bo folk dvigoval bitkojne za petarde, rakete in darila.

PrihajaNodi ::

Ne. Glih do konc novga leta hte btc do 25 k ker bo folk bozicnice not metov
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Webmojster ::

Pumpica do 13,644.77 potem pa padec na 9,300.15 nakar padec na 7,302.21

nuclear ::

Ali morda kdo ve, če delaš v tujini že par let in imaš slovensko državljanstvo, ter imaš vse davke od dohodka v tujini plačane, in si koristil ta dohodek da si kupoval kripto valute, ali lahko prideš v Slovenijo in pretvoriš kripto valute v euro na slovenski bančni račun In plačaš davek na kripto capital gain po novi slovenski zakonodaji 5%? Ali moraš v Sloveniji začeti delati da si upravičen do slovenskega davka? Aka namesto da pretvoriš kripto v fiat v tujini kjer je davek 10% na capital gain, ali lahko to storiš v sloveniji in placas 5% glede na to da so državljan ?
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

hunterslo ::

Kje imaš ti kak pravni akt ki ureja kripto to fiat za fizične osebe v RS??

PrihajaNodi ::

nuclear je izjavil:

Ali morda kdo ve, če delaš v tujini že par let in imaš slovensko državljanstvo, ter imaš vse davke od dohodka v tujini plačane, in si koristil ta dohodek da si kupoval kripto valute, ali lahko prideš v Slovenijo in pretvoriš kripto valute v euro na slovenski bančni račun In plačaš davek na kripto capital gain po novi slovenski zakonodaji 5%? Ali moraš v Sloveniji začeti delati da si upravičen do slovenskega davka? Aka namesto da pretvoriš kripto v fiat v tujini kjer je davek 10% na capital gain, ali lahko to storiš v sloveniji in placas 5% glede na to da so državljan ?

Samo nakazi na banko pa jim daj za kufe. Nobenga davka in prav je tako.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

Ni nobenega davka in davka kot kaže niti ne bo. Trend je obrnjen dol. Prihaja novo leto, kitajsko novo leto, še več recesije in še več inflacije...
Balon lahko nazaj napihnejo samo marsovčki, če pridejo iz drugega planeta, kjer je čas debelih krav. :))

Drugače pa je veseli december že tradicionalno čas vnovčevanja dobička. Zamenjajte kak Bitcoinček ali dva in si privoščite kaj nepozabnega. Srečno!
Preprodajalec NFT umetnin

PrihajaNodi ::

Tih bod ti, sam trolas kle gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tih bod ti, sam trolas kle gor


Te moti konkurenca?

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tih bod ti, sam trolas kle gor


Te moti konkurenca?


Samo nodi upa na bull v takem klavernem gospodarstvu. Žal ga bomo razočarali, ker zaenkrat kaže na dollg bear. Tja do konec 2024, fsaj. Nodi in njemu podobni fanatiki bodo zabijali zadnje prislužene peneze v negativnem trendu z upanjem na bottom. Malo morgen pubeci...
««
1208 / 1484
»»