» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
958 / 1461
»»

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Ah dej.. kaj je pa crknilo. Daj primer.


Dubaicoin, ICN, KMD, zadnja dva sta bla med top 100. Nekaj jih bo hitro crknilo, nekaj pa bo šlo po poti verga.

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Zdaj se bo končno razkrilo to, da nas je večina imela kripto le za en ogromen spletni kazino, sedaj je pa treba pobrat dobičke. Ostala bo pa množica bagholderjev in tistih nekaj 1000 ljudi, ki jim je dejansko mar za "tech".


Tako ste govorili tudi 2018...


Da se ne razumeva narobe, kripto ima prihodnost in sem zelo bullish nanj. Je pa treba pogledat realno na situacijo. To kar se je dogajalo zadnje leto, je totalno fuknjeno in si zaslužimo, da gremo najprej na 0, preden gremo višje gor.


To smo že v bearu 2018 govoril, pa je doge še največ nredu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:


Dubaicoin, ICN, KMD, zadnja dva sta bla med top 100. Nekaj jih bo hitro crknilo, nekaj pa bo šlo po poti verga.


Prvic slisim za te kojne... nic, niti priblizno vrednega se ni crknilo.

PrihajaNodi ::

Se tipkamo v letu 2023 - 2024 top 100 in top 10 se bo krepko premešalo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Machete ::

Ajd čau.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Še bolj boli da si cel bull držal xrp. :|
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Ocitno grem jutri po kredit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

deco16 ::

V bearu se dela portofolio. V bullu se dela denar ;)

PrihajaNodi ::

tole še ni pravi bear...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

strawman ::

Dva od low-cap projektov v katere mislim kmalu vržt nekaj denarja sta Yieldly (600+ po MC) ter Tinyman (ICO bo Q1 2022).
Trenutno dominirata Algorand DeFi (swap, lp, dex), ki se zna v prihodnjem letu dobro razviti. Je pa ekosistem po velikosti nekje na ravni ADA in kako leto za SOL/DOT.

PrihajaNodi ::

pomojem se splača algorand nabavt. Zna kar dominirat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Večina dino kovancev je naredila izjemno slabe donose ta balon. Prav tako so bili izjemen indikator za prihajajoc crash. Vsakic ko je (denimo LTC) potegnil gor, je to pomenilo, da bo crash v kratkem.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Poglejte kaj je naredil Bitstamp. Wick na 38k. wtf ?

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

TradingView 15m

PrihajaNodi ::

Opa prebijamo 34k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bruse/LJ_Lee ::

spegli je izjavil:

Poglejte kaj je naredil Bitstamp. Wick na 38k. wtf ?

ja, to se dostkrat zgodi, verjetno dolocene x menjalnice, ki se ukvarjajo z leverage trejd uporabljajo dolocene 3 menjalnice za povprecno ceno in potem jih verjetno uporabijo za pumpanje ali dumpanje, da se mal short pa long pozicije koncajo.

PacificBlue ::

Vsekakor se "splača" iti v crypto nakupe pred 1. februarjem, ko se kitajske familije zberejo skupaj in govorijo o stvareh, ki so se jim zgodile tekom leta, beseda bo nanesla tudi na kripto in da je pametno zdaj kam investirat. Kot vsako leto.

Nasvet from china guy. To the moon!

endelin ::

3 mesece padanja za nami. 9 to go

Bruse/LJ_Lee ::

offtopic, se spomnite balkanske verzije Monty Pythona, imenovane "Top lista nadrealista", kjer so predvideli dost dogodkov preden so se zgodili. En izmed dogodkov , ki se ni uresnicil, pa se zdaj uresnicuje. Namrec, posneli so, v eni epizodi, kako iz severne evrope prihajajo zivet v Bosno. To je takrat v casu snemanja bilo nepredstavljivo, v tistih casih so iz Bosne odhajal zivet v severno evropo zivet kot gasterbajterji. Danes pa po internetu vidim vse vec komentarjev, kako se spogledujejo z idejo o odhodu zivet v Bih, zarad vec svobode. A ne Nodi? Se mi zdi, da si ti tudi omenil to idejo nekje?

Drgac pa razmisljam, pismo, kako so lahko predvideli toliko dogodkov, dost prej preden so se zgodili. A so imeli kristalno kroglo ali pa je bilo to le nakljucje. Pa razmisljam, da za nakljucje se je uresnicilo ze prevec njihovih posnetih nadaljevanj, tko da se mi zdi to manj verjetno, da gre za nakljucje. Morda pa je res nekaj na tem, da lahko mase ljudi (cela ex yu je gledala, veckrat), ki gledajo dolocen film, risanko ali nadaljevanko, zacnejo ustvarjat prek podzavesti ali zavestno tak agregatni oblak misli, kot ga vidijo na tv ekranu. In potem scasoma se lahko ta agregatni oblak materializira v realnost.

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

El Salvador:

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Bruse/LJ_Lee ::

pismo, samo 9 procentov pade od vceraj, pa ze cela panika? :P

DarwiN ::

Revna država. Nimajo kaj za izgubit, zato je šel predsednik gemblat. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

Fantje lep rebound. 34 potem pa nazaj na 45k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

IgorCardanof je izjavil:

Večina dino kovancev je naredila izjemno slabe donose ta balon. Prav tako so bili izjemen indikator za prihajajoc crash. Vsakic ko je (denimo LTC) potegnil gor, je to pomenilo, da bo crash v kratkem.



Men je bla osebno zadnja rdeča luč, ko so se aktivirali računi stari več let in začeli dvigat keš.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Bruse/LJ_Lee ::

aja, ja zakaj pa tega nisi povedal takrat?

endelin ::

Ta bull je prehiteval prejšnjega za 2 meseca po časovnici. Logično je bilo da bo novembra počilo!1

Bruse/LJ_Lee ::

Kaj pa pravi \bohinc? Do kam gremo? Evo, zdej mate priloznost mu mal pocistit karmo, izvolite.

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Ta bull je prehiteval prejšnjega za 2 meseca po časovnici. Logično je bilo da bo novembra počilo!1


Smo še nad 34k. Kje je panika? Par procentov dol...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Predlagam, da nam Merlak pove kaj se bo zgodilo.

Bruse/LJ_Lee ::

sej res, nekdo je omenil, da naj bi Merlak napovedal 10k, pa ne vem ce to misli zdaj ali pa je to bila stara napoved?

endelin ::

Prejsnji bear je pravilno napovedal 3k

Bruse/LJ_Lee ::

a se vam zdi, da je lazje "napovedat" ce imas menjalnico cez? :))

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Prejsnji bear je pravilno napovedal 3k

Kaj kupujes?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

PacificBlue je izjavil:

Vsekakor se "splača" iti v crypto nakupe pred 1. februarjem, ko se kitajske familije zberejo skupaj in govorijo o stvareh, ki so se jim zgodile tekom leta, beseda bo nanesla tudi na kripto in da je pametno zdaj kam investirat. Kot vsako leto.

Nasvet from china guy. To the moon!


Nevem ali si sarkasticen ali ne, glede na to da si Cardano holder.

Ampak prav iste besede so govorili vsi ytberji novwembra za thanksgiving dinner in pa decembra za bozicne praznike. Danes smo pa kje?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Bruse/LJ_Lee ::

male ribice> btc gre do 100k najmanj, lahko pa tudi 250k ali vec, bull run vsakic traja do decembra ali januarja
kiti velikani> prodat moramo pred decembrom, torej novembra, po kakrsnikoli ceni bo v tistem casu, v vsakem primeru pa ne smemo cakat 100k

Zgodovina sprememb…

styrian ::

BTC ima 50% inflacijo glede na košarico življenjski potrebščin. Fiat rulz!

chrush ::

styrian je izjavil:

BTC ima 50% inflacijo glede na košarico življenjski potrebščin. Fiat rulz!

Hja, samo si pa decentraliziran, če imaš btc, hahaha.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

IgorCardanof ::

styrian je izjavil:

BTC ima 50% inflacijo glede na košarico življenjski potrebščin. Fiat rulz!


Je uradna inflacija se zmeraj pod 2% kot si rad govoril prejsne tedne. Nam das kak graf?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

styrian ::

Za november je glede na prejšnje leto 2,5%. ;)

A zdaj ko je BTC strmoglavil, si pa ime spremenil in nosiš papirnato vrečko na glavi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

IgorCardanof ::

styrian je izjavil:

Za november je glede na prejšnje leto 2,5%. ;)

A zdaj ko je BTC strmoglavil, si pa ime spremenil in nosiš papirnato vrečko na glavi?


To kar se dogaja na kripto marketu je popolnoma irrelevantno od tega, da zanikas da sploh imamo povisano inflacijo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

49106 ::

styrian je izjavil:

Za november je glede na prejšnje leto 2,5%. ;)




Inflacija je 2.5%, položnice za ogrevanje pa ponekod 100% višje. :)):))

styrian ::

Jaz kurim na lanska drva. :))

49106 ::

Nekateri pa na odpadni les.

PrihajaNodi ::

49106 je izjavil:

styrian je izjavil:

Za november je glede na prejšnje leto 2,5%. ;)




Inflacija je 2.5%, položnice za ogrevanje pa ponekod 100% višje. :)):))

Jst za 20 eur tankam, prrej in sedaj. Tako da je vseeno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

:)):)) Za fasungo pa tudi porabiš enako kot prej. To, da manj poješ in prevoziš v resnici sploh ni pomembno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Prebranac ::

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.

mr_chai ::

Prebranac je izjavil:

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.


Poberi ven in kupu e-bike, da boš lahko Wolt dostavljalec.

xyz248 ::

Se en ban. Bravo fantje, dobro vam gre. Opazil sem tudi, da je nekdo, ki sodeluje v kripto temi, spremenil svoj nickname, zelo podoben mojemu. Ker ve, da je od aqua. saj sem sodeloval v temi o zajtrku, ki sem ze prej omenjal v tej temi. Tam je bilo dost pritozb, ces naj hr natakar aka aqua neha pisat svoja mnenja, podkrepljena z viri strokovnjakov, celo v temi opozori modratorja je bilo kar nekaj pritozb in zavajanj. Danes sem pisal svoje drugacno mnenje v temi delnice in sem naletel na dodatno kritiko od forumasa, ki sodeluje tudi v tej temi, ces naj me ignorirajo. No, zdele je nekdo pobrisal 2 komentarja v temi delnice, kjer sem samo povedal svoje mneje, niti slucajno se mi ni zdelo primerno za izbris kaj sele za ban. Dobro funkcionira tale demokracija pa svoboda govora. Ima da sistem propade na polno, ker ocitno ni dovolj dober.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Prebranac ::

mr_chai je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Fantje 1300 usdt plusa! All in šel. Poberem ven? Sol sem nabavil. Ker je nizka cifra pa hitro zraste.


Poberi ven in kupu e-bike, da boš lahko Wolt dostavljalec.


Ne rabim. Bom prodal in šel spet all in...

xyz248 ::

Ocitno zelijo provocirat, morda zelijo, da spet zacnem filozofirat o zdravstvu pa politiki? Ne znam si rzlagat drugac tole provokacijo, kjer ne dovolijo pisat niti drugacnega mnenja o zajtrku, halo? o zajtrku? Pa o delnicah? Ajd, razumem, ko pisete, da naj ignorirajo moje komentarje, saj se verjetno bojite, da ne bom podal kaj kritik na vase profile in pocetje. Ampak ce bi vas prevec kritiziral potem vam s tem le delam uslugo , namrec s tem cistis karmo drugemu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()
««
958 / 1461
»»