» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
740 / 1490
»»

Motion ::

energetik je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ja. Imas prav. Drugac pa boljse, da se danes btc odloci kam misli iti, ker jutr je ze vikend in bo spet vec moznosti za fejk out.

Če se ne motim, se je ravnokar odločil, da gre dol.


Sedaj je na dnu BOLL banda, Dostikrat od tu ustreli tudi navzgor.

energetik ::

Pri katerih svečah?

PrihajaNodi ::

Svece so za pogrebe
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

energetik je izjavil:

Pri katerih svečah?

Dnevnih
 BTC/USDT

BTC/USDT

energetik ::

vaščan ::

Tole je živčna vojna vrgel sem jurčka v fantoma pri 1.59 in v solano pri 175 Če bo padal naslednji jurček gre noter pri 155solana fantom 1.26 še stop loss nastavim in to je to pa da vidimo kaj bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Machete ::

Za vikend bodo krvavice.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

V0RT3X ::

vaščan je izjavil:

Tole je živčna vojna vrgel sem jurčka v fantoma pri 1.59 in v solano pri 175 Če bo padal naslednji jurček gre noter pri 155solana fantom 1.26 še stop loss nastavim in to je to pa da vidimo kaj bo.


smart man :D

10th Sept so today a bunch of FTM that was locked up that was on that 1 year staking thing unlocks today. Between today and tomorrow about 400M FTM unlocks. Price of FTM at lockup was 0.03 so surely those people going to take some profit

PrihajaNodi ::

Mina pa suvereno gor. Kak mora biti tipu, ki jo je prodal ker je drago kupoval na 4.28 in vzel solanium:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Machete ::

Tudi LUNA terra navzgor. Also buy MNGO.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Senior Dev ::

Zadnji cajt za nakup Solane.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

Zadnji cajt za nakup Solane.

Nop, Mina is the next gem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

35-38k btcusd imo.

vaščan ::

Jah to noben neve mina je v teoriji ok. Tile fantje pravijo da se bliža golden cross če rata zna bit noro

PrihajaNodi ::

Ne samo teoriji.

Paz to Mina na 87 mestu...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Motion ::

spegli je izjavil:

35-38k btcusd imo.

Kaj je tam? Fib, ičumoko?

Senior Dev ::

Solana proti 400 danes če jo odbije Fib!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Mina na 6 usd. Odličen community, sell solana to buy more mina:* folk pa se kar misli da bo poceni kupoval na 4 usd. No go.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

maldic ::

 xyo/algorand

xyo/algorand


 xyo/ftt

xyo/ftt


 xyo/mina

xyo/mina



tukaj je se en kandidat, ki je v zadnjih par dneh dober. Na grafu xyo v primerjavi z algorandom, ftt in v primerjavi z mino. Sori nodi, ampak v zadnjem casu ga prehiteva podolgem in pocez. Mogoce pa se v prihodnej trend spremeni, kaj ves. Drugac pa xyo ima zadaj fundamentalne novice in to je listanje na coinbase oziroma je pred kratkim listan na coinbase pro, morda bo tudi na coinbase, tako se spekulira, ampak ne vem. V zadnjih dveh dneh je boljsi tudi od solane in fantoma mapak prot tem dvem junakom se vedno ni naredil kak mocnejsi vzorec, 2 dni je premalo, se vedno ni breakouta, da bi lahko reku, da je boljsi od solane in fantoma.

bozicek ::

Jaz sem takrat ko je prišla na gate.io prodal svoje Ergote in kupil Mino (po dva in tri evre)
Čez čas sem se tepel po glavi in rekel jebi se Nodi ti in ta tvoja Mina ko je padla na 0.8, ERGO pa rastel
Pa sem grunatl če bi jo še dokupil takrat...Pa sem raje v ONE zmetal višek drobiža :)
No zdaj pa imam :)

No ONE sem tri dni nazaj prodal pri 0.15 in naredil čez 100%. Pa če bi še mal počakal sedaj k je 0,18 bi še kakšen evro več padel

Gruntam če bi še Mino prodal, ker tole bo čez en mesec ziher spet vse v podnu

ETH prodan (prehitro)
ONE prodan
ADA prodano (malce prehitro)
STORMX imam na 0,4 če bo prodan

Vsi kovančki za 100% prodani v teh treh mesecih

Sedaj pa čakat da nazaj pade in kupit
Darila letos samo za poredne

Aquafriend ::

Drugac pa ne mislit, da je lahko najt cist naj naj bolsi trenutni performerski kovanc, da bos v vsakem trenutku lahko med tisocimi kovanci najdu ravno tistega, ki bo v tistem obdobju najvec rasel. Vcasih uspe. Ampak ce ne uspe, to se ni razlog, da nisi vesel, ce ti kak drug kovanec raste. Drugac pa je algorand v teh zadnjih urah relativno mocan, ni toliko padel, celo uspel je narest novo podlago in se odbil malo navzgor. Treba narisat nove vzorce. Ampak se vedno je pomembno kaj bo bitcoin delal. Trenutno btc dolgocasen.

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

sajba10 je izjavil:

Povzetek pogovora dveh YT BitBoy-The Moon, napoved (BitBoya) kaj bi lahko bilo še IN do konca meseca septembra: 1. AMP, 2. CARDANO 3. XRP. Sploh na XRP je mahjen- ker po njegovo ob razglasitvi sodbe in porazu SEC-a bo valuta XRP poletela v nebo (12x in več do konca tega bull obdobja). V dveh od treh imam nekaj naloženega. Pa da vidimo??


ISO 20022 familia.
1. ALGO /dapps (Flare)
2. XDC / world trade
3. IOTA / autonomus machine 2 machine transactions
4. XRP / an agnostic exchange token meant for institutional value
5. XLM / cross-border payments and remittances (unbanked)
6 USDC / 1.1 with legal tender
ALL VIA CODIUS

Ne me vprašat za vir.

PrihajaNodi ::

merlin2 je izjavil:

sajba10 je izjavil:

Povzetek pogovora dveh YT BitBoy-The Moon, napoved (BitBoya) kaj bi lahko bilo še IN do konca meseca septembra: 1. AMP, 2. CARDANO 3. XRP. Sploh na XRP je mahjen- ker po njegovo ob razglasitvi sodbe in porazu SEC-a bo valuta XRP poletela v nebo (12x in več do konca tega bull obdobja). V dveh od treh imam nekaj naloženega. Pa da vidimo??


ISO 20022 familia.
1. ALGO /dapps (Flare)
2. XDC / world trade
3. IOTA / autonomus machine 2 machine transactions
4. XRP / an agnostic exchange token meant for institutional value
5. XLM / cross-border payments and remittances (unbanked)
6 USDC / 1.1 with legal tender
ALL VIA CODIUS

Ne me vprašat za vir.



To so že vsi prenapihnjeni kovanci...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

ze vracunano v ceni? :) lol, nodija prasajte. Hec, kaj pa ce je res?

 cme btc

cme btc



tukaj sem potegnil se eno crto na 4h grafu, to je tudi lahko potencialen suportek. Zdaj pa bomo videli ce bo sel gor ali pa dol od tukaj.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Jaz sam upam, da te ne plačujemo iz proračuna :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Aquafriend ::

Koga to? Zivim od svojega ustvarjanja. Mi ustvarjamo. Zanimiva kombinacija ustvarjanja prek matere zemlje, kar sejes to zanjes in ustvarjanja s svojimi miselnimi procesi. Drugac pa je tak sistem, da sploh ni treba direkt placat, ker enostavno lahko naprintajo denar in obdavcijo denar ljudi. Tako ga razvrednotijo. To je v bistvu transfer premozenja. Se mi pa ne zdi posteno.

Zgodovina sprememb…

ajfon ::

Pozdrav,

katere DeFi projekte priporočate?

Lp

(nerabi biti jutri x100 :)))

sajba10 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mina na 6 usd. Odličen community, sell solana to buy more mina:* folk pa se kar misli da bo poceni kupoval na 4 usd. No go.

Se še splača skočit na ta MINA vlak? Včasih dobim občutek, da vedno ko kupim zadeva se umiri in je too late!

Buggy ::

Sele ko bo sel Nodi ven...zdej ko je all-in raj ne :))

Aquafriend ::

 mango/usd

mango/usd



nekdo je omenjal mango? Na grafu je narisan kanal, po katerem je potekala cena. Trenutno je bliz vrha, ki ga je sicer dosegel in se potem mal odbil navzdol. Tko da previdno. Razen ce naredi breakout. Drugac pa v primerjavi z nekaterimi naj preformeri ni glih neki. Vsaj do zdaj ne.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Speči velikan. Še vsaj x10 pričakuje moj pohlepni jaz.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Aquafriend ::

Vsi so speci velikani. Dokleri se ne zbudijo. Kdaj pa se zbudi? mogoce na yom kippur?

IL_DIAVOLO ::

Senior Dev je izjavil:

Zadnji cajt za nakup Solane.


Luna=solana
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Aquafriend ::

 modra crta xrp

modra crta xrp



a se mogoce komu zdi, da je tale modra crta za xrp graf kr neki, pa da smo v bistvu mi z zavestjo delno vplival na kvantno realnost in je potem cena res upostevala modro crto? Kaj pa ce je vse res?

Senior Dev ::

Solana je superiorna tehnologija in napada prvo mesto na CMC. V Solani najdemo že največje istitucije. Mislim da vlak še ni odpeljal.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

Torej me naj ne skrbi, če sem je vzel nekaj na 210$. Hvala ti.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Torej me naj ne skrbi, če sem je vzel nekaj na 210$. Hvala ti.

Ne. Solana gre na 1000 usd ada pa 100.

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

thecryptosniper bo kmalu imel v zivo porocanje na svojem youtube kanalu, na njegovem tviterju je tudi link za video.

PrihajaNodi ::

Sporoči katere kanale vidi pa če je kje še kak ičmohokov oblak, mogoče še kaka nagrobna sveča. Hvala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

me je mal presenetu, ker sred bul runa shorta doge pa eth. Prodal je kovance razen dveh, ki ju stejka. ne vem pa do kdaj bo shortal. Zdaj v zivo poroca. Jaz ne bom nic rekel ce ima prav ali ne bomo videli.

pravkar je reku, da gre lahko samo do enih 44k morda 42k, lahko pa se tudi zgodi da gre dol mocneje, zato za vsak slucaj zacel shortat ze prej, sicer pa je ze opozoril, ko je bil vrh nekje nad 51k

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Na vodi cutim, da bo ta vikend pobarvan z rdeco, zato sem tudi sam nastavil nekaj trnkov...pa da vidimo :P

Aquafriend ::

morda pa bo res drzal pregovor sell rosh hashanah buy rom kippor?

endelin ::

Tezus ponoči pojačal čez 6 in hopla takoj manjša korekcija marketa:))

Tezus je super indikator

Senior Dev ::

Buggy je izjavil:

Na vodi cutim, da bo ta vikend pobarvan z rdeco, zato sem tudi sam nastavil nekaj trnkov...pa da vidimo :P

Motiš se spet. Binance ne morejo pod 400$ ker so v igri institucije.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Tezus ponoči pojačal čez 6 in hopla takoj manjša korekcija marketa:))

Tezus je super indikator



Pa kako lahko še kar držiš ta obskurni coin....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Infusion ::

Fantje mislim da bo res nekaj iz tega Flokija. Partnershipi ki jih nizajo so na nivoju Axie Infinitya. V aziji dela za njih marketing največja južno korejska marketinška firma ICO Pantera, ista firma ki je delala azijski marketing za Axie Infinity, SANDBOX, Elrond, KuCoin itd... To zna biti tudi namig da bo Floki kmalu na KuCoinu, napovedujejo namreč veliko menjalnico. Kar sem poslušal, je njihova marketinška ekipa zelo sposobna. Ne seznamu pa imajo tale moment še ene 6 velikih announcementov.

Drugače pa, kaj menite o Cellframeu? Šele tretja parachain kriptovaluta na trgu, druge dve pa sta seveda v več biljonskem market capu.

Seveda kakor vedno, do your own research.

IL_DIAVOLO ::

Ni treba biti pretirano inteligenten, da izračunas 1+1.

Floki se je poleg pantere povezal tudi z gigantom, ki omogoča plačevanje s kripto valutami. Partnerji so netflix, ps, amazon, googleplay, uber.

https://cryptocart.cc/
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

vaščan ::

Mina je bla vmes na 4.9 zdej pa spet pumpa nazaj. Jaz mam 50/50 fiat kripto trenutno. računam na korekcijo btcja tja max do ene 43 poj se pa začne taprav bull grem all in. pizdarija bo če ne prebijemo 53. Ker potem bo spet žalostno ene 2 meseca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Senior Dev ::

Po mojih zadnjih analizah BTC ne more dosti pod 46.300$. Tu nekje ga bo zagrablo in ga odbilo proti 87.350$.
Nič grem nazaj na jahto kjer nimam interneta sploh. Se slišimo v ponedeljek ko bo Solana čez 300$.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin
««
740 / 1490
»»