» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
741 / 1452
»»

vaščan ::

120ema je okrog 43 to je tisti najnižji možen scenarij tam grem jaz all in. Dnevni rsi 30 tednski okrog 50 odboj bo hud.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

IL_DIAVOLO ::

Luna :O
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Anney ::

Too the Moon!
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

uvodV?? ::

Aquafriend daj se rate limiti na en graf na dan prosim.

Ijus ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Luna :O


baaa!
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

PrihajaNodi ::

Mina?stala je kot smet tamo za 1 usd in nihce je ni pobral...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Nodi sej znaš, naložiš, kričiš, čakaš the moon, kaj pa potem? Na hrbet daš velik rugzak nečesa. Pa srečno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Hvala:) ko bo mina ob solani se bom nasmihal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

Ob tvojih postih se pa jaz nasmiham...tako da win-win :))

ViperR ::

Long btc, short solana, wish me luck :3

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hvala:) ko bo mina ob solani se bom nasmihal


Se boš nacakal.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

GupeM ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hvala:) ko bo mina ob solani se bom nasmihal

Revež, kako žalostno življenje te čaka ...

Aquafriend ::

A to vi pumpate xyo? Od takrat je zrasel za priblizno 100 procentov, zdaj nekoliko padel, ampak se vedno 60 procentov gor od takrat? Sem presenecen, ko sem zdaj odprl graf, drugac nisem trejdal.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Cakam drop ALGO-ta...smer je ze prava :D

Nodi bo pa kot vedno lakmusov papir za - kaj nekupit...ce pa slucajno ima pa proda...BUY!!! :))

Nodi..XTZ vidim da si prodal ze davno..tnx

aja XTz 0.9 soon se imas nastavljeno na budilki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Aquafriend ::

 xyo proti algorandu

xyo proti algorandu


 xyo/solana

xyo/solana


 solana/xyo

solana/xyo



se spomnete ob 13. uri graf xyo v primerjavi z algorandom, takrat je bil malo pod zgornjo mejo narisanega kanala, zdaj pa je ze priblizno 75 procentov nad kanalom. Na drugem grafu je xyo v primerjavi s solano. Trenutno bi lahko rekli, da je dosegel prejsnje vrhove. Na tretjem grafu pa solana v primerjavi z xyo dosegel dno oziroma prejsen suport. To je seveda samo priblizno kot zanimivost, ni pa to nekaj pomembnega za odlocanje, ker se lahko ful sprot spreminja. Drugac tak primerjalen dnevni graf ne pusca za sabo tistih wick od svec ampak se lahko sprot zniza in zvisuje, dokler se dnevna sveca ne zakljuc.

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Evo nodi xtz je bil (veš un, ko zadnjič nisi vedel), kak se je končalo? Si imel za mino?
Ene 4k si pa že porinil not v mino iz xtz, pa ene 3k v žep, ali sem premalo rekel.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Aquafriend ::

 xtz/usd rjava crta

xtz/usd rjava crta



Tezus :D
Ga zelo dolgo nisem omenjal na grafih. Koliko casa, morda kako leto? Vec kot leto? Sem pogledal, kaj je novega od takrat. Nic novega. Se vedno stoji tista rjava crta, ki sem jo takrat narisal. Se vedno je pod njo. lol, zdaj pred kratkim jo je spet obiskal. Jo poljubil v slovo in sel kr nazaj sedet? Ali pa pride spet nazaj?

Buggy ::

Nodi v virtualnem svetu poriva zgolj romunske prostitutke, ce kaj, pa se za to nima cas s kleti pridt, pa se mamica pravi da to ni kewl, drugace nebo kosila drug dan :P

Aquafriend ::

 solana/usd

solana/usd



solana/usd se je odbila nazaj gor na spodnji odebeljeni trendliniji, ki gre navzgor. Sla nekoliko navzgor, kjer je bila zavrnjena na novi posevni padajoci trendliniji. 4h sveca se ni zakljucena in kaze da bo spet testirala spodnjo trendlinijo kot suport. Vse pa je seveda odvisno od glavnega trenda, ki ga narekuje btc.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Tezzie:))

Anney ::

Buggy je izjavil:

Nodi v virtualnem svetu poriva zgolj romunske prostitutke, ce kaj, pa se za to nima cas s kleti pridt, pa se mamica pravi da to ni kewl, drugace nebo kosila drug dan :P



Kaj pa če smo v zmoti, Pa nodi vozi lambota (lado) v romuniji, pa nas tukaj jebe z mino, bolj me zanima koliko ma naloudane? Bo za pir ali dva?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Aquafriend ::

Jaz zelim vsem vam sreco. Zarad mene tudi ce trenutno laufate za denarjem in materialnimi stvarmi. Morda pa obogatite in pravocasno spoznate, da to se ni tista prava sreca. Ko boste to dojeli, pa se morda lahko zacnete spreminjat na bolje.

Buggy ::

Anney je izjavil:

Buggy je izjavil:

Nodi v virtualnem svetu poriva zgolj romunske prostitutke, ce kaj, pa se za to nima cas s kleti pridt, pa se mamica pravi da to ni kewl, drugace nebo kosila drug dan :P



Kaj pa če smo v zmoti, Pa nodi vozi lambota (lado) v romuniji, pa nas tukaj jebe z mino, bolj me zanima koliko ma naloudane? Bo za pir ali dva?


Nic bat nismo v zmoti. Tipa so zgolj polna usta crapa, naredi pa nikoli nic konkretnega.

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mina?stala je kot smet tamo za 1 usd in nihce je ni pobral...


jaz sem vas opozarjal

PrihajaNodi ::

Jaz tudi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gandolfino ::

Poletni dopust mi je dobro del, ker so se nakupna naročila sprožila ko so bli kovanci nizko, se mi zdaj smeji.
Naloadan sem z: Tel, Vra, Fkx, Hbar, Link, nekaj je še Eth in seveda z Mino(to že skozi stejkam od ICOta).
Mina bo enkrat 50, 100 ali celo 500usd- bomo takrat prodajali, zakaj bi zdaj za drobiž in par jurjev..
Kripto novic, twiterja, foruma ne spremljam več in sem dosti bolj uspešen.
Solane sem mel 300 kom v enem trenutku spomladi a mi je zaradi trejdanja enkrat ušla.
Zdaj ne trejdam, samo čakam.
Kripto je zdaj dejansko hobi(kot plavanje 1x tedensko), prej je pa bla obsesija ko sem vsak dan polnil glavo z nepotrebnimi informacijami in nonstop čekiral twitter..
Žal so heknili Bilaxy, tisto shady borzo kjer sem mel nekaj kovancev, bomo videli če bojo spet usposobili..

Buggy ::

nope..kripto je bil zmeraj loto listek. Nodi kombinacije se ni zadel, eni spilamo pa isto :P

Aquafriend ::

Stejkanje je pomoje delno smiselno na zacetku, ko vecina vlaga za stejkanje. Potem pa sred bull runa ni vec smiselno zarad vec razlogov. Glavni razlog je, da bull run ni vsako leto. To pride glavna sezona na vsake 4 leta kot olimpijske igre. V tem relativno kratkem obdobju ce stejkas, kako bos ujel najbolj donosne kovance? Kot vidite, nekaj posameznih kovancev v enem dnevu dela tudi po 100 procentov na dan. Koliko casa potrebujete, da naredite 100 procentov s stejkanjem? Takih je le nekaj priloznosti v bull runu in ce imas sreco lahko ujames tu pa tam kak tak pump. Zato je res nesmiselno stejkat, morda en majhen del, ok. Ne pa da bos zdej navijal cel bull run za en kovanc, samo zato ker ga stejkas. Proti drugim konkurentom pa pljuval, se razburjal ce kdo objav graf konkurencenga kovanca. To je kot da bi se porocil s kovancem, v dobrem in slabem skupaj z njim. Kar pa ni potrebno. Podobno je bilo prejsnic. Navijanje za tezos, ker se ga stejka. Zdaj pa je na vrsti Mina? Drug razlog je to, da scasoma tisti, ki stejkajo, dobijo zastojn kovance in jih nato vnovcujejo na trgu.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Drugac pa trenutno mina je kar dobra, proti drugim kovancem.

Aquafriend ::

 solana proti mini

solana proti mini



solana v razmerju z mino. Trenutno je nekje na suportu. V naslednjih urah ali dnevih se bo verjetno odlocalo, ce bo solana nadaljevala trend ali pa bo mina? Tale graf ne vzemite prevec resno, ker je samo priblizen in kot zanimivost.

Buggy ::

Shitstorm is comming ..SeniorDev je sel s tem namenom na virtualno barko, do naslednje olimpijade, vsi pa nekako v ozadju pricakujemo 2008 drop.
Frizerke niso vec in...masa pohlepnih noobov je vedno vecja, KIT pa vedno bolj lacen..just pull the trigger :))

Aquafriend ::

Za graf zgoraj za solana v razmerju z mino, dnevna sveca je zakljucena nad suportom v prid solani. Ampak trenutno je cena zlezla pod trendlinijo v prid mini, samo morte vedet da do zakljucka naslednje dnevne svece je se skoraj cel dan, dobrih 23 ur, tko da se med tem casom lahk marsikaj spremeni.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 xyo v primerjavi s solano

xyo v primerjavi s solano


 xyo/usd

xyo/usd



Dober timing je vcasih zlata vreden, se posebi na kripto olimpijskih igrah vsakih 4 leta. Na prvem grafu se je xyo v primerjavi s solano odbil navzdol pri narisani zgornji zeleni meji, kjer so prejsni vrhovi. Od takrat je xyo izgubil priblizno 25 procentov v primerjavi s solano? Ali bo xyo nadaljeval coinbase rast? Na drugem grafu je xyo/usd narisanih nekaj trendlinij in fibonnaci modrih suportov. Trenutno zakljuceni dve enourni sveci nad modrim fibonnaci suportom. Ali Bo naredil breakout navzgor?

.................................................................................................

 avax proti cardanu

avax proti cardanu



avax se je odlocil, da bo poskusil prehitet po desni ado cardano. Ali mu bo uspelo zakljucit dnevno sveco nad narisano start/finish linijo?

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 btc

btc


Kaj pa dela glavni sodnik bitcoin? Na cme futures nic, ker je vikend. NA bitstampu pa je narisal nov vzorec, zdaj je malo pod narisano trendlinijo. Ampak med vikendom jim ni prevec za zaupat.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 avax/xrp

avax/xrp


 avax/usd

avax/usd



avax proti xrp se je dotaknil zgornje meje in se zaenkrat obril navzdol. Zdaj zaenkrat ni smiselen vstop iz xrp v avax, ker je potreben zakljucek dnevne svece nad narisano mejo. Na drugem grafu pa avax/usd narisane trendlinije. Drugac pa na prvem grafu je ustvarjen vzorec cup and handle. Za potrditev je potreben zakljucek nad mejo. Seveda to velja na obicajnih grafih, na takih primerjalnih pa je to bolj kot zanimivost.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 algo proti solani

algo proti solani



algorand proti solani trenutno testira narisan suport. Je pa trenutno tudi boljsi od fantoma.

Aquafriend ::

 xyo/mina

xyo/mina



xyo v primerjavi z mino testira prejsno zgornjo mejo kanala kot nov suport

Aquafriend ::

 xyo v primerjavi z algorandom

xyo v primerjavi z algorandom



algorand je zadne case en najmocnejsih. Na grafu xyo v primerjavi z algorandom. Spusca se dol proti prejsnjem vrhu kanala. Morda pa bo tam testiral suport. Bomo videli ce se bo obdrzal tam ali pa se dol.

Zgodovina sprememb…

vaščan ::

Če se malo umaknem in probam pogledat širšo sliko. Izgleda kot da se denar trenutno samo malo preliva sem ter tja
Nekateri ga probajo lovit večina pa čaka na svojih kovancih. Ko se umiri in naakumulira tam kjer se misli bodo bulli še enkrat probal porint gor jaz sem mnenja da bomo to videli drug teden ali najkasneje po naslednjem vikendu in tak teden bo res za spremlat. V katere kovance se bo do takrat denar prelival te sreče jaz ponavad nimam.

Aquafriend ::

Kako bos prelival iz kovanca v kovanc ce stejkas? Ti si svoje srece kovac. Ampak ce si izbral stejkanje kovancev potem si sam izbral svojo pot. a se niste nic naucili iz prejsnega bull runa pa tezosa. Na zacetku ful fajn potem pa stagnacija.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 algorand v razmerju z Luna

algorand v razmerju z Luna



algorand/luna, dva kovanca, katera sta v zadnjem casu ena izmed najbolsih performerjev. Na grafu algorand v razmerju z luno. Ali gre algorand na luno? Ali pa gre Luna v algorand? >:D Narisane trendlinije. Algorand razbov padajoco trendlinijo, trenutno sedi malo nad novo dvigajoco se trendlinijo, zdaj pa se caka, da zacne potrjevat premoc z delanjem higher high pa higher low svec. Vsekakor pa spremljajte glavni trend, ki ga narekuje bitoin.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Aquafriend je izjavil:

Kako bos prelival iz kovanca v kovanc ce stejkas? Ti si svoje srece kovac. Ampak ce si izbral stejkanje kovancev potem si sam izbral svojo pot. a se niste nic naucili iz prejsnega bull runa pa tezosa. Na zacetku ful fajn potem pa stagnacija.


Poanta stejkanja je umetno vzdrževanje stabilnsti cene in obrestovanje...ampak to obrestovanje ne more iti v nedogled in vemo kaj sledi. Ko pa pride bull run se to izkaže kot napačna odločitev.

Money is mindset!

vaščan ::

Ker je 80% kripta inštitucije in velik denar ta denar ves čas nekako kroži se preliva po kovancih in obira običn folk ki predstavljajo 20%. Tko si jaz prestavljam. Velik denar pumpa ceno da privablja male vlagatelje Ko se nabere dovolj denarja od malih vlagateljev inštitucije poberejo ven in kripto pade v poden večina folka pa v minusu in paniki. In samo res noro dobri kovanci imajo po dumpu višjo ceno kot če bi jih naprimer kupil sedaj. Tko da v roku enga leta se bo dalo večina teh kovancev ki jih ljudje omenjajo dobit po nižji ceni kot sedaj. Tko si jaz predtavljam kripto.

Kripto ::

vaščan je izjavil:

Ker je 80% kripta inštitucije in velik denar ta denar ves čas nekako kroži se preliva po kovancih in obira običn folk ki predstavljajo 20%. Tko si jaz prestavljam. Velik denar pumpa ceno da privablja male vlagatelje Ko se nabere dovolj denarja od malih vlagateljev inštitucije poberejo ven in kripto pade v poden večina folka pa v minusu in paniki. In samo res noro dobri kovanci imajo po dumpu višjo ceno kot če bi jih naprimer kupil sedaj. Tko da v roku enga leta se bo dalo večina teh kovancev ki jih ljudje omenjajo dobit po nižji ceni kot sedaj. Tko si jaz predtavljam kripto.



Se kar strinjam. Ta veliki in "inštitucije" pumpnejo, da RETAIL ribice zagrizejo...če RETAIL ribice ne zagrizejo še malo pumpnejo, da "zalaufa"...ko RETAIL ribice zagrizejo ta veliki še po malem dovajajo pump, da RETAIL ribice močno zagrizejo..medtem se ta veliki že odločijo pri kateri ceni bo žetev, ker dovolj točno vedo kje je točka nevzdržnosti. Ko opravijo žetev se potem čez čas vidijo dolge rdeče vertikalne črte na grafu.
Zato sem večkrat napisal, da ne pozabite pobrati profit, če imate priložnost pobrati lep profit. Ta veliki ga bodo, ker vedo da ga morajo, če ne bodo v minusu. Na dolgi rok raste, ampak profite delajo na razliki v ceni.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Mato989 ::

Kripto je izjavil:

vaščan je izjavil:

Ker je 80% kripta inštitucije in velik denar ta denar ves čas nekako kroži se preliva po kovancih in obira običn folk ki predstavljajo 20%. Tko si jaz prestavljam. Velik denar pumpa ceno da privablja male vlagatelje Ko se nabere dovolj denarja od malih vlagateljev inštitucije poberejo ven in kripto pade v poden večina folka pa v minusu in paniki. In samo res noro dobri kovanci imajo po dumpu višjo ceno kot če bi jih naprimer kupil sedaj. Tko da v roku enga leta se bo dalo večina teh kovancev ki jih ljudje omenjajo dobit po nižji ceni kot sedaj. Tko si jaz predtavljam kripto.



Se kar strinjam. Ta veliki in "inštitucije" pumpnejo, da RETAIL ribice zagrizejo...če RETAIL ribice ne zagrizejo še malo pumpnejo, da "zalaufa"...ko RETAIL ribice zagrizejo ta veliki še po malem dovajajo pump, da RETAIL ribice močno zagrizejo..medtem se ta veliki že odločijo pri kateri ceni bo žetev, ker dovolj točno vedo kje je točka nevzdržnosti. Ko opravijo žetev se potem čez čas vidijo dolge rdeče vertikalne črte na grafu.
Zato sem večkrat napisal, da ne pozabite pobrati profit, če imate priložnost pobrati lep profit. Ta veliki ga bodo, ker vedo da ga morajo, če ne bodo v minusu. Na dolgi rok raste, ampak profite delajo na razliki v ceni.


To je vse lepo in prav, ampak profit se dela tudi s HODL... večino folka ki trada ima izgubo... tisti ki je pa kupil BTC večino njegove zgodovine pa ima profit... oz. vsak ki hodla več kot 2 leti je imel še do zdaj profit

Pa ne slab
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kripto ::

Mato989 je izjavil:

Kripto je izjavil:

vaščan je izjavil:

Ker je 80% kripta inštitucije in velik denar ta denar ves čas nekako kroži se preliva po kovancih in obira običn folk ki predstavljajo 20%. Tko si jaz prestavljam. Velik denar pumpa ceno da privablja male vlagatelje Ko se nabere dovolj denarja od malih vlagateljev inštitucije poberejo ven in kripto pade v poden večina folka pa v minusu in paniki. In samo res noro dobri kovanci imajo po dumpu višjo ceno kot če bi jih naprimer kupil sedaj. Tko da v roku enga leta se bo dalo večina teh kovancev ki jih ljudje omenjajo dobit po nižji ceni kot sedaj. Tko si jaz predtavljam kripto.



Se kar strinjam. Ta veliki in "inštitucije" pumpnejo, da RETAIL ribice zagrizejo...če RETAIL ribice ne zagrizejo še malo pumpnejo, da "zalaufa"...ko RETAIL ribice zagrizejo ta veliki še po malem dovajajo pump, da RETAIL ribice močno zagrizejo..medtem se ta veliki že odločijo pri kateri ceni bo žetev, ker dovolj točno vedo kje je točka nevzdržnosti. Ko opravijo žetev se potem čez čas vidijo dolge rdeče vertikalne črte na grafu.
Zato sem večkrat napisal, da ne pozabite pobrati profit, če imate priložnost pobrati lep profit. Ta veliki ga bodo, ker vedo da ga morajo, če ne bodo v minusu. Na dolgi rok raste, ampak profite delajo na razliki v ceni.


To je vse lepo in prav, ampak profit se dela tudi s HODL... večino folka ki trada ima izgubo... tisti ki je pa kupil BTC večino njegove zgodovine pa ima profit... oz. vsak ki hodla več kot 2 leti je imel še do zdaj profit

Pa ne slab


Se strinjam. Zato sem tudi napisal, da na dolgi rok raste zato je opcija HODL na dolgi rok. Vmes je volatilnost, ampak na dolgi rok raste.

Money is mindset!

vaščan ::

Počasi se približujemo btc ema 120. Moj buy in Po mojih planih se v ponedeljek začne odboj iz te črte. Upam da se iz te črte vsaj toliko vzdigne da lahko v miru nastavim potem stop loss.Če se nategnem bom moral hodlat še nekaj časa. Moja sreča v življenju glede denarja je nula tko da definitivno bo čez pet sekund ko grem jaz notr padlo v poden.

Leko ::

Zanimivo ja. Karkoli jaz kupim gre takoj dol, ko prodam gre takoj gor.
Kot bi samo mene spremljali. To mi je ža malo sumljivo:D

IL_DIAVOLO ::

To je psihološko. Ko samo pogledas kovanec enkrat na teden ali pa se to ne, si misliš "pizda spet sem zamudil entry", ko pa kupis pa zijas grafe vsak dan in vidiš kako je v resnici.

Roller coaster.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Motion ::

ONE-BTC je na ATH
IN ONE-USDT je glih mal pod ATH
 ONE/BTC

ONE/BTC

««
741 / 1452
»»