» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
735 / 1490
»»

Daliborg ::

Ben Dover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Korona-paničarji spokajte ven iz te teme. To je za resne in pogumne ljudi, ne pa za vas, ko vas en virusek na smrt prestraši, da se v klet skrijete. In ti @Skylord zdaj nekaj mišice napenjaš, a že 2 leti ne upaš 100 metrov vstran od svojega doma zaradi virusa... Pravi strah in trepet je ta @Skylord :)):)):))


Pogumni smo cepljeni.

Cepljeni ste ape/degen playerji...ta resni (whale) playerji čakamo na prvi dump pa stabilen LP 8-)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

PersonaRuda ::

Ben Dover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Korona-paničarji spokajte ven iz te teme. To je za resne in pogumne ljudi, ne pa za vas, ko vas en virusek na smrt prestraši, da se v klet skrijete. In ti @Skylord zdaj nekaj mišice napenjaš, a že 2 leti ne upaš 100 metrov vstran od svojega doma zaradi virusa... Pravi strah in trepet je ta @Skylord :)):)):))


Pogumni smo cepljeni.

Tak ste pogumni, da si še pred spanjem daste 2 maski na usta. Za ziher.

antireal ::

Mi lahko kdo pomaga z eno ETH transakcijo iz leta 2019?

Tale nikoli ni prišla na cilj

https://etherscan.io/tx/0x6a9d0f7c4a533...

Na yobit se ne odzovejo na tickete. Kaj je narobe?

tonis ::

A bi se lahko nehali s temi osnovnošolskimi fintami (razredna stopnja) obmetavat?

Ben Dover ::

PersonaRuda je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Korona-paničarji spokajte ven iz te teme. To je za resne in pogumne ljudi, ne pa za vas, ko vas en virusek na smrt prestraši, da se v klet skrijete. In ti @Skylord zdaj nekaj mišice napenjaš, a že 2 leti ne upaš 100 metrov vstran od svojega doma zaradi virusa... Pravi strah in trepet je ta @Skylord :)):)):))


Pogumni smo cepljeni.

Tak ste pogumni, da si še pred spanjem daste 2 maski na usta. Za ziher.


In to veliko volj za ziher kot tvoje napovedi. Sramuj se. Na tvojem mestu se ne bi več oglašal v temi.

Daliborg ::

antireal je izjavil:

Mi lahko kdo pomaga z eno ETH transakcijo iz leta 2019?

Tale nikoli ni prišla na cilj

https://etherscan.io/tx/0x6a9d0f7c4a533...

Na yobit se ne odzovejo na tickete. Kaj je narobe?

Nič narobe...piše da je šlo skozi

"Transaction Hash:
0x6a9d0f7c4a533eae9104a58f5ac60be1c4d14a05d64f31f0b1f5802618b14e12
Status:
Success"

OK ....je to poslano tebi?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

Aquafriend ::

 sedemletni ciklus

sedemletni ciklus



na grafu zgoraj je sedem letni ciklus, zasnovan na podlagi judovskega koledarja in shmitah let. Na grafu se lahko vidi, da so bile korekcije ko so bila shmitah leta september 2000/2001 ,2007/2008, . Sicer leta 2014/2015 je na zacetku naredil 10 procentov korekcijo ampak potem spet nazaj zrasel, tko da ni nujno da se kaj zgodi. Zdaj pa tudi nic ne kaze na drop delnic?

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

tonis je izjavil:

A bi se lahko nehali s temi osnovnošolskimi fintami (razredna stopnja) obmetavat?


Se bom opravičil v kamikazinem imenu.
Oprostite.
LP

antireal ::

Zakaj potem ni nič prišlo v mojo denarnico na menjalnici? Yobit menjalnica...

Ne...denarnica je 0xD398C7D0Ba6F08AF3Acf46bc21E88baC065baa66

Daliborg je izjavil:

antireal je izjavil:

Mi lahko kdo pomaga z eno ETH transakcijo iz leta 2019?

Tale nikoli ni prišla na cilj

https://etherscan.io/tx/0x6a9d0f7c4a533...

Na yobit se ne odzovejo na tickete. Kaj je narobe?

Nič narobe...piše da je šlo skozi

"Transaction Hash:
0x6a9d0f7c4a533eae9104a58f5ac60be1c4d14a05d64f31f0b1f5802618b14e12
Status:
Success"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antireal ()

Daliborg ::

antireal je izjavil:

Zakaj potem ni nič prišlo v mojo denarnico na menjalnici? Yobit menjalnica...

Ne...denarnica je 0xD398C7D0Ba6F08AF3Acf46bc21E88baC065baa66

Daliborg je izjavil:

antireal je izjavil:

Mi lahko kdo pomaga z eno ETH transakcijo iz leta 2019?

Tale nikoli ni prišla na cilj

https://etherscan.io/tx/0x6a9d0f7c4a533...

Na yobit se ne odzovejo na tickete. Kaj je narobe?

Nič narobe...piše da je šlo skozi

"Transaction Hash:
0x6a9d0f7c4a533eae9104a58f5ac60be1c4d14a05d64f31f0b1f5802618b14e12
Status:
Success"

v tem tx ni denarnice ki jo ti omenjaš ...poleg tega ima ta tip 400k na računu in pod komentarji napisan od folka da je "SCAM" ...G G... DYOR BRO.

Pardon našel sem ...ampak tx je potem ta: 0xd1a71532c5c4b0d19dedd2f8299dee990163330ef2ed08fc8f90f750d9ebd63f iz denarnice ki jo ti omenjaš na yobit
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

PersonaRuda ::

Ben Dover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Korona-paničarji spokajte ven iz te teme. To je za resne in pogumne ljudi, ne pa za vas, ko vas en virusek na smrt prestraši, da se v klet skrijete. In ti @Skylord zdaj nekaj mišice napenjaš, a že 2 leti ne upaš 100 metrov vstran od svojega doma zaradi virusa... Pravi strah in trepet je ta @Skylord :)):)):))


Pogumni smo cepljeni.

Tak ste pogumni, da si še pred spanjem daste 2 maski na usta. Za ziher.


In to veliko volj za ziher kot tvoje napovedi. Sramuj se. Na tvojem mestu se ne bi več oglašal v temi.

Ti in Skylord nista kupila niti enega kovanca. Zato sta vidva tista za katere bi bilo pametno, da zapustita to temo. Imata dovolj drugih tem za trolanje.

Jaz pa bom še naprej deležen te teme, kljub temu, da sem zgrešil določene napovedi. Ker tu se debatira o kriptu in špekulira kaj bo...

antireal ::

Zgleda kot da je nekdo ta eth poslal naprej na drugo denarnico?

Daliborg je izjavil:

antireal je izjavil:

Zakaj potem ni nič prišlo v mojo denarnico na menjalnici? Yobit menjalnica...

Ne...denarnica je 0xD398C7D0Ba6F08AF3Acf46bc21E88baC065baa66

Daliborg je izjavil:

antireal je izjavil:

Mi lahko kdo pomaga z eno ETH transakcijo iz leta 2019?

Tale nikoli ni prišla na cilj

https://etherscan.io/tx/0x6a9d0f7c4a533...

Na yobit se ne odzovejo na tickete. Kaj je narobe?

Nič narobe...piše da je šlo skozi

"Transaction Hash:
0x6a9d0f7c4a533eae9104a58f5ac60be1c4d14a05d64f31f0b1f5802618b14e12
Status:
Success"

v tem tx ni denarnice ki jo ti omenjaš ...poleg tega ima ta tip 400k na računu in pod komentarji napisan od folka da je "SCAM" ...G G... DYOR BRO.

Pardon našel sem ...ampak tx je potem ta: 0xd1a71532c5c4b0d19dedd2f8299dee990163330ef2ed08fc8f90f750d9ebd63f iz denarnice ki jo ti omenjaš na yobit

Skylord ::

PersonaRuda je izjavil:


Ti in Skylord nista kupila niti enega kovanca. Zato sta vidva tista za katere bi bilo pametno, da zapustita to temo. Imata dovolj drugih tem za trolanje.

Jaz pa bom še naprej deležen te teme, kljub temu, da sem zgrešil določene napovedi. Ker tu se debatira o kriptu in špekulira kaj bo...

Ma nemoj. Ti že veš. Kriptokamikaza:)):)):))
Da te ni sram, da se tako brukaš.
Pa otroci v vrtcu več vejo o kriptu kot ti.:)):)):))
Daj prosim kakšno novo napoved, da se bomo spet smejali:)):)):))

energetik ::

tonis je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Prvi crash btc-ja za 10k v enem dnevu v zgodovini kripta btw


A nismo 19. maja tega leta padli za 13k? ;)
Takrat sem bil šokiran dva dni skupaj... :D
Ne moreš gledat padcev v absolutnih cifrah, ampak procentih. Tudi na tradingview imam nastavljeno logaritmično skalo, da je vse skupaj bolj realno.

Kakorkoli, RSI divergenca, o kateri smo se pogovarjali tule par dni nazaj, je očitno držala. Jaz sem sicer BTC prodal zadnje dneve avgusta z nekimi 40% profita od junija, tako da ok. Čakam, da gre vsaj v bližino 40k, preden nazaj vržem USDje.

BTW, zanimivo je tudi, da je danes dol na hitro zgrmelo tudi zlato, sicer samo za 1,5% ampak je.

Daliborg ::

antireal je izjavil:

Zgleda kot da je nekdo ta eth poslal naprej na drugo denarnico?


Vse je vidno....samo ta tx ki si ga ti prvotno prilepil tudi nakazuje da si kupoval preko nekega contracta , ki pa ima pod komentarji napisano da gre za nek scam..preverjat nisem šel če to drži ampak preglej sam contract preko katerega si kupil kot je vidno iz tx-a.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

PersonaRuda ::

Skylord je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:


Ti in Skylord nista kupila niti enega kovanca. Zato sta vidva tista za katere bi bilo pametno, da zapustita to temo. Imata dovolj drugih tem za trolanje.

Jaz pa bom še naprej deležen te teme, kljub temu, da sem zgrešil določene napovedi. Ker tu se debatira o kriptu in špekulira kaj bo...

Ma nemoj. Ti že veš. Kriptokamikaza:)):)):))
Da te ni sram, da se tako brukaš.
Pa otroci v vrtcu več vejo o kriptu kot ti.:)):)):))
Daj prosim kakšno novo napoved, da se bomo spet smejali:)):)):))

Evo ene napovedi. Te današnje korekcije še ni konec. Jutri ali do četrtka zvečer bodo določeni alt-i še nižje kot so bili danes na najnižji točki.

Ben Dover ::

Odloč se zdej, sreda al četrtek? Pol se v četrtek nakupuje! Bom počakal, hvala.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Ben Dover je izjavil:

Odloč se zdej, sreda al četrtek? Pol se v četrtek nakupuje! Bom počakal, hvala.

Ne. Tega nisem napisal. Ker ta korekcija lahko traja tudi teden do dva ali pa celo do šest tednov ;). Dal sem kratkoročno napoved, da bomo v parih dnevih šli še nižje od danes. Nikjer pa nisem napovedal dna. :P

Ti pa tak še nisi nič kupil. Tako, da niti nevem zakaj ti sploh kaj odgovarjam.

Zgodovina sprememb…

Daliborg ::

Nič čakat...vse v Shitkojne zmetat....BSC-> Dogex, Dogezoo / ETH->BGLD, AGLD, SNAP
gremo to the muun. :))
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Ben Dover ::

PersonaRuda je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Odloč se zdej, sreda al četrtek? Pol se v četrtek nakupuje! Bom počakal, hvala.

Ne. Tega nisem napisal. Ker ta korekcija lahko traja tudi teden do dva ali pa celo do šest tednov ;). Dal sem kratkoročno napoved, da bomo v parih dnevih šli še nižje od danes. Nikjer pa nisem napovedal dna. :P Ti pa tak še nisi nič kupil. Tako, da niti nevem zakaj ti sploh kaj odgovarjam.


Letos bo dež. Kupite dežnike. Seveda sem kupil, drugače ne bi smetil v temi. Pa nesramen si in to zelo.

LP

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Ben Dover je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Odloč se zdej, sreda al četrtek? Pol se v četrtek nakupuje! Bom počakal, hvala.

Ne. Tega nisem napisal. Ker ta korekcija lahko traja tudi teden do dva ali pa celo do šest tednov ;). Dal sem kratkoročno napoved, da bomo v parih dnevih šli še nižje od danes. Nikjer pa nisem napovedal dna. :P Ti pa tak še nisi nič kupil. Tako, da niti nevem zakaj ti sploh kaj odgovarjam.


Letos bo dež. Kupite marele.

LP

Ti rajši prvo kakšnega stotaka naloži na menjalnico, pol pa se pridi spet oglasit.

LP

energetik ::

PersonaRuda je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Odloč se zdej, sreda al četrtek? Pol se v četrtek nakupuje! Bom počakal, hvala.

Ne. Tega nisem napisal. Ker ta korekcija lahko traja tudi teden do dva ali pa celo do šest tednov ;). Dal sem kratkoročno napoved, da bomo v parih dnevih šli še nižje od danes. Nikjer pa nisem napovedal dna. :P Ti pa tak še nisi nič kupil. Tako, da niti nevem zakaj ti sploh kaj odgovarjam.
Tudi jaz se tokrat strinjam, tole je šele začetek. Če se pogleda zgodovino, sledi zdaj kakšen dan dva čisto male rasti, nato spet padec vsaj do spodnje špičke današnje sveče. Morda pa še globje. Če se gleda tedenske sveče, je bil tale vrh zgolj prvi odboj po majskem padcu. Če se v začetku oktobra ne ujamemo nekje nad 37k, bo pa šlo lahko še precej, precej globje.
Jaz planiram, da kupim nazaj na 37k, potem pa gremo gasa do 80k, da bo kaj za božička.

Zgodovina sprememb…

Skylord ::

PersonaRuda je izjavil:

Čeprav je še dobrih 12 ur časa, da se to zgodi, sam ne verjamem, da bi danes BTC lahko zrastel za +75%. Torej moja 1. napoved, da bo BTC prebil 80k v 1. polovici avgusta, je zgrešena.

PersonaRuda je izjavil:

... naj bo ta moja napoved še posebej, namesto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike...

Ena zadnjih:))
Brez panike fantje in dekleta, samo kriptokamikazo poslušat pa bodo jahte in lamboti:)):)):))

V vseh temah je najpametnejši!
Doktor za covid!
Doktor za kripto!
Doktor kamikaza za vse:)):)):))
Ker trool! Da kr glava peče!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

PersonaRuda ::

@Skylord - ti še enega komentraja v nobeni temi na Slo-Tech nisi napisal, da bi imel kakšno dodano vrednost. Samo napadanje, žaljenje, trolanje in zlivanje gnojnice po vseh temah. Res si si bogi.

Aquafriend ::

Ce bi mogu ugibat ce bo reset sistema in ce ja, kdaj naj bi bil, bi ugibal da v naslednjih 12 mesecih ampak samo zarad shmitah 7. leta. Pa tudi zarad jubilejnega 7x7 oziroma 49. leta oziroma morda 50. leta nov cilus? Drugac to je samo ugibanje, niti ni napoved. Verjetno se ne bo zgodilo nic takega.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Aquafriend je izjavil:

Ce bi mogu ugibat ce bo reset sistema in ce ja, kdaj naj bi bil, bi ugibal da v naslednjih 12 mesecih ampak samo zarad shmitah 7. leta. Drugac to je samo ugibanje, niti ni napoved. Verjetno se ne bo zgodilo nic takega.

Jaz se bolj nagibam, da bo reset sistema proti koncu tega desetletja. In da bomo vmes dočakali za pokom tega balončka, še eno napihovanje (novi bull run za tem, kateri se še ni končal).

Aquafriend ::

kaj mislis, da lahko sistem zdrzi tako dolgo s to plandemijo in ukrepi? Gospodarstvo lahko zdrzi do takrat? Sej reset v bistvu se ne pomeni, da bo kaj narobe s kriptom ali ceno.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Aquafriend je izjavil:

kaj mislis, da lahko sistem zdrzi tako dolgo s to plandemijo in ukrepi? Gospodarstvo lahko zdrzi do takrat?

Gospodarstvo zagotovo ne. Zato več mogoče ne bodo tako zategovali gospodarstva kot so ga prejšnjo zimo. Drugače, če vse ponovijo smo v roku 12 mesecev v svetovnem bankrotu in srednjem veku...

Aquafriend ::

elitam ni hudega, saj jim delnice in vrednost raste medtem ko mali obrniki propadajo in prodajo velikim podjetjem za drobiz. Peljejo se z zasebnim letalom brez mask.

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Aquafriend je izjavil:

elitam ni hudega, saj jim delnice in vrednost raste medtem ko mali obrniki propadajo in prodajo velikim podjetjem za drobiz.

+1

Ben Dover ::

No shit da eliti ni hudega, mislm, a sta loh še bolj debilna. . :))

Zgodovina sprememb…

Skylord ::


To je naša Kripto kamikaza:))
Kim Kardashian
Boljš da njej verjamete ima boljše napovedi kot naš kamikaza pacient, ki vedežuje na povšetovi.
https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/k...

PersonaRuda je izjavil:

@Skylord - ti še enega komentraja v nobeni temi na Slo-Tech nisi napisal, da bi imel kakšno dodano vrednost. Samo napadanje, žaljenje, trolanje in zlivanje gnojnice po vseh temah. Res si si bogi.

Pa samo še enkrat rec, da nisem dal nobenega komentarja z dodano vrednostjo. Pa če je samo eden je več vreden kot sto tvojih, ko si nategnil vse te reveže, ki so ti verjeli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

Senior Dev ::

Kardashianka bi morala v zapor zaradi sodelovanja v Pump and dump shemi. Sploh se ne zaveda da je bila žrtev scama, glupača. Bojda je zaslužila 16,5mio dolarjev s tem.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

Kje smo? Aha vidim luleke navzdol. Ni še čas za nakupe, premajhen lulek.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Aquafriend ::

 dominanca doge/ dominanca ada

dominanca doge/ dominanca ada


 dominanca doge/dominanca ethereum

dominanca doge/dominanca ethereum



Samo kot zanimivost, grafa zgoraj kazeta dominanco doge v primerjavi z dominanco ade cardano in na drugem grafu dominanca doge v primerjavi z dominanco ethereuma. Oboje naj bi bil na trendliniji, ceprav to je samo tako priblizno, ni resen graf, ker je samo dominanca, ni nujno da bo uposteval trendlinije. Drgac pa je doge nekoliko zaspal ker ga eloncek ne reklamira? Bo doge dominanca padla tudi pod trendlinijo ali pa se odbila navzgor?

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 ripl/usd

ripl/usd



ce ima kdo ripl (pa vem, da ga ima vsaj eden v tej temi) jaz bi na vasem mestu spremljal na grafu narisano zeleno trendlinijo, se bolj pa modro vodoravno crto. Sej v bistvu sta trenutno skoraj na istem nivoju. Trenutno ze leze malo pod trendlinijo. Caka se zakljucek svec, najboljse je ce je vsaj 4 urna, ce pa hitr pumpa pa lahk tudi enourna, sami presodite. Tole ni napoved, zgolj zanimivost, ne zelim nic napovedat, samo boditre bolj poozrni na narisani trendliniji. Pa tudi opazujte kaj bitcoin dela.

PersonaRuda ::

Skylord je izjavil:


Pa samo še enkrat rec, da nisem dal nobenega komentarja z dodano vrednostjo. Pa če je samo eden je več vreden kot sto tvojih, ko si nategnil vse te reveže, ki so ti verjeli.

8-O

Čakaj, čakaj to je za tebe bil komentar z dodano vrednostjo??
:)):)):))

Vedno bolj všeč mi je ta trol. Zabit do amena oz. "glup ko točak" bi rekli v stari Jugi. :))

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Se že kaj ve kaj je razlog za današnji masaker? 8-O


Pa kje je kak MASAKER no? Nikjer ne vidim 40% dropa BTCja ipd... a ste vi sploh isti ljudje ki ste bli tu leta 2017?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

Se že kaj ve kaj je razlog za današnji masaker? 8-O


Pa kje je kak MASAKER no? Nikjer ne vidim 40% dropa BTCja ipd... a ste vi sploh isti ljudje ki ste bli tu leta 2017?

Tudi meni ni jasno zakaj spet taka panika ob eni večji korekciji. Ni pa to bilo niti blizu masakra.

Mato989 ::

Aquafriend je izjavil:

Ce bi mogu ugibat ce bo reset sistema in ce ja, kdaj naj bi bil, bi ugibal da v naslednjih 12 mesecih ampak samo zarad shmitah 7. leta. Pa tudi zarad jubilejnega 7x7 oziroma 49. leta oziroma morda 50. leta nov cilus? Drugac to je samo ugibanje, niti ni napoved. Verjetno se ne bo zgodilo nic takega.


Pizda tak si "pameten" ne dojameš pa kaj beseda RESET pomeni... če narediš RESET računalnika pride nazaj isto sranje, da kaj spremeniš moraš nardit FORMAT.

Nehajte že debilit s temi reseti sistema ker se delate norce sami iz sebe
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lamborđini ::

Rahel nihaj, nekateri portfelji so sli dol za nekaj milijonckov. Nic omembe vrednega.

Skylord ::

PersonaRuda je izjavil:

Skylord je izjavil:


Pa samo še enkrat rec, da nisem dal nobenega komentarja z dodano vrednostjo. Pa če je samo eden je več vreden kot sto tvojih, ko si nategnil vse te reveže, ki so ti verjeli.

8-O

Čakaj, čakaj to je za tebe bil komentar z dodano vrednostjo??
:)):)):))

Vedno bolj všeč mi je ta trol. Zabit do amena oz. "glup ko točak" bi rekli v stari Jugi. :))

Da se ne bos razpočil.
Kaj nimaš drugega. Komentarji na nivoju 5 letnega bebčka.
Razumem da si glup ko točak. Od tebe drugega ni za pričakovat. Dokazuješ iz teme v temo z posta v post.
JA to je zate komentar z dodano vrednostjo. V primerjavi z tvojimi komentarji znanstvena fantastika.

PersonaRuda ::

Skylord je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Skylord je izjavil:


Pa samo še enkrat rec, da nisem dal nobenega komentarja z dodano vrednostjo. Pa če je samo eden je več vreden kot sto tvojih, ko si nategnil vse te reveže, ki so ti verjeli.

8-O

Čakaj, čakaj to je za tebe bil komentar z dodano vrednostjo??
:)):)):))

Vedno bolj všeč mi je ta trol. Zabit do amena oz. "glup ko točak" bi rekli v stari Jugi. :))

Da se ne bos razpočil.
Kaj nimaš drugega. Komentarji na nivoju 5 letnega bebčka.
Razumem da si glup ko točak. Od tebe drugega ni za pričakovat. Dokazuješ iz teme v temo z posta v post.
JA to je zate komentar z dodano vrednostjo. V primerjavi z tvojimi komentarji znanstvena fantastika.

"s" tvojimi se napiše pravilno. In potem ti sodiš druge, da so na nivoju 5 letnika, a še sam ne znaš pisati! Še eno potrditev si dal, da si "glup ko točak".

Mato989 ::

pa daj ignorirajte trolle no
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tommorrow ::

Harmony ONE še vedno šiba :)

flyko ::

Aquafriend je izjavil:

 ripl/usd

ripl/usd



ce ima kdo ripl (pa vem, da ga ima vsaj eden v tej temi) jaz bi na vasem mestu spremljal na grafu narisano zeleno trendlinijo, se bolj pa modro vodoravno crto. Sej v bistvu sta trenutno skoraj na istem nivoju. Trenutno ze leze malo pod trendlinijo. Caka se zakljucek svec, najboljse je ce je vsaj 4 urna, ce pa hitr pumpa pa lahk tudi enourna, sami presodite. Tole ni napoved, zgolj zanimivost, ne zelim nic napovedat, samo boditre bolj poozrni na narisani trendliniji. Pa tudi opazujte kaj bitcoin dela.


Bi te lahko prosil za razlago teh dveh trend linij, kaj tehnično nakazujeta, pomenita,... ?

Aquafriend ::

Trend crta preprosto nakazuje dolocen trend. Ce cena pade pod narisano trendlinijo in se zakljuc sveca pod trend crto, pomeni, da je verjetno kovanc zgubil dolocen trend in se bo zacel ustvarjat nov trend. Trejdarji ponavad prodajo, ce vidijo, da gre pod trend linijo, pa potem spet kupijo ce naredi breakout navzgor. Ni financni nasvet, ker ne zelim napovedovat ali bo lo gor ali dol. Je samo kot zanimivost. Drugac pa je zdaj najbolj pomembno kaksen trend bo bitcoin delal.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 xrp malo drugace

xrp malo drugace



tukaj je se en graf za xrp malo drugace, tukaj lahko vidimo da se je spet odbil navzgor na narisani spodnji trendliniji. Ampak tisti, ki ste bolj paranoicni ali pa imate leverage, pa je boljse gledat tist prejsen graf, ki sem ga dal za xrp.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aquafriend ::

Ce je kdo bolj previden. Bitcoin dnevne svece imajo zdaj nekje trend suport okrog 46885 usd. Lahko tudi zaokrozimo na 47k ce zelite. Ce se danasnja dnevna sveca zakljuci nad tem bo ok. Drugac pa nimam pojma kje se bo odbil navzgor. Morda je potrebno sprot gledat kaksne vzorce dela.

Zgodovina sprememb…

««
735 / 1490
»»