» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
708 / 1491
»»

enemon ::

Fantje, je že čas, da nafilamo vreče za velik bull run do konca leta?

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Pump se dogaja na vsem. Bulltrap ali pa zacetek norega bullruna, v vsakem primeru pa folk leti na polno v kripto trenutno.

Jasno. Ce se pa denar printa

A je kdo pogledal casperja?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

A prej k je šel bitcoin dol se je denar nehal printant?
Quack !

PrihajaNodi ::

Korekcija pac.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FutureMill ::

A se je zacelo nadaljevanje bullruna? Sm povleku denar vn pri 58k btc pa bi se mal vrnu nazaj hehe...

IL_DIAVOLO ::

Kdaj je letos lambo trip v romulandijo?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Aquafriend ::

Vikend je spet tu, (neverjetno, kot da bi bilo vceraj) tako da previdno s trgovanjem. Najboljsa priloznost je bila v petek. Zdaj pa je vec tveganja. Ponedeljek bo spet pokazal cme futures graf.

FutureMill ::

Aquafriend je izjavil:

Vikend je spet tu, (neverjetno, kot da bi bilo vceraj) tako da previdno s trgovanjem. Najboljsa priloznost je bila v petek. Zdaj pa je vec tveganja. Ponedeljek bo spet pokazal cme futures graf.



A mislis da je to potencialen zacetek bullruna? Sam osebno nisem nikoli drzal btc-ja, gledam bolj Injective protocol, vendar je vse odvisno kako odigra btc...

Kripto ::

LeQuack je izjavil:

A prej k je šel bitcoin dol se je denar nehal printant?


Ja nekateri mislijo, da se denar printa samo takrat, ko se pumpa BTC :D:))

Money is mindset!

Aquafriend ::

FutureMill je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Vikend je spet tu, (neverjetno, kot da bi bilo vceraj) tako da previdno s trgovanjem. Najboljsa priloznost je bila v petek. Zdaj pa je vec tveganja. Ponedeljek bo spet pokazal cme futures graf.



A mislis da je to potencialen zacetek bullruna? Sam osebno nisem nikoli drzal btc-ja, gledam bolj Injective protocol, vendar je vse odvisno kako odigra btc...

jaz osebno ne bom nic trdil. Trenutno je btc na cme futures nad narisano mejo, ki je bil prej resistance, zdaj pa lahko deluje kot suport. Ampak se ni bil testiran, ker med vikendom cme futures ne trguje. V glavnem, sveco je zakljucil nad resistance, ki je bil nekje med 40.800 in 41.000 usd. Zdaj ce bo testiral suport uspesno ali pa ce bo sel gor brez testiranja pa ne vem, ker nimam kristalne krogle. Na bitstampu je bil med prejsnim vikendom fejk preboj nad 41.000 usd ampak to se ne steje, ker med vikendom je vecje tveganje za bot fejkout. V petek pa je spet naredil preboj nad 40.800/41.000 usd.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

 cme futures graf BTC

cme futures graf BTC


Btc cme futures graf. Kot vidite na grafu trenutno dobro kaze, saj je nad pomembno narisano mejo. Trenutno cme futures med vikendom ne trguje, zato je zdaj vec tveganja za trgovanje. V glavnem, kot sem povedal, prejsnji vikend je bil na bitstampu fejkout nad 41k, zdaj pa je spet v petek naredil taprav preboj nad mejo tudi na bitstampu. Pa vseen bi rad povedal da jaz osebno ne kupujem btc. Niti ne bi rad koga spodbujal da ga kupuje. To je vasa osebna odlocitev. Tole ni financni nasvet in je izkljucno vasa odlocitev in odgovornost.

Zgodovina sprememb…

FutureMill ::

Razumem to, samo vprasam se nekoga, ker nisem najboljsi pri analizi grafov (se ucim), nimam pa nikoga da bi z njim komuniciral o kriptu. Tako da hvala za vase mnenje :)

Senior Dev ::

Mislim da lahko BTC do sredine avgusta prebije 300k.

Jaz sem šel allin pri BTC cca. 29k in ETH 1.7k! Zastavil sem praktično vse premičnine in nepremičnine.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

300k? Grem po kredit..

Aquafriend ::

Nikol se ne gre all in tudi ce si ne vem koliko preprican.

Ben Dover ::

Aquafriend je izjavil:

Nikol se ne gre all in tudi ce si ne vem koliko preprican.

Moraš met jajca.

Aquafriend ::

Odvisno kaj si, ce si gembler ali trejdar. Ti si se ocitno ze odlocil, kocka je padla. Verjetno pa se samo hecas.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Ce vas trolla :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

m0LN4r ::

Smo zdaj na poti do 100k konc avgusta?
Samo vprasam.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Aquafriend ::

Ben Dover je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Nikol se ne gre all in tudi ce si ne vem koliko preprican.

Moraš met jajca.

ne samo to. Ogromno dejavnikov je. V kaksnem okolju trejdate, ce ste usmerjeni proti smeri neba, ki je primerna za vas osebni feng shui. Potem ce zapirate straniscno skoljko. Potem kje imeti vodo in kje ne. Kaj imate v delu stanovanja/hise ki je namenjen za blagostanje. Potem vpliva tudi polozaj vasega mesta. Mikro in makro vpliv. Najvec pa seveda vi osebno. Zakaj mislite, da se elite ravnajo po tem, vede ali nevede. Ko ze govoris o pogumu, boksarji imajo abstinenco od spolnosti pred dvobojem. Niso dovolj samo jajca, potrebno je imet tudi kaj notri. Najbolj pomembna pa je primerna energija in frekvenca vasih misli in obcutkov, rezonanca z uspehom.

Zgodovina sprememb…

A. Smith ::

Aquafriend je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Nikol se ne gre all in tudi ce si ne vem koliko preprican.

Moraš met jajca.

ne samo to. Ogromno dejavnikov je. V kaksnem okolju trejdate, ce ste usmerjeni proti smeri neba, ki je primerna za vas osebni feng shui. Potem ce zapirate straniscno skoljko. Potem kje imeti vodo in kje ne. Kaj imate v delu stanovanja/hise ki je namenjen za blagostanje. Potem vpliva tudi polozaj vasega mesta. Mikro in makro vpliv. Najvec pa seveda vi osebno. Zakaj mislite, da se elite ravnajo po tem, vede ali nevede. Ko ze govoris o pogumu, boksarji imajo abstinenco od spolnosti pred dvobojem. Niso dovolj samo jajca, potrebno je imet tudi kaj notri. Najbolj pomembna pa je primerna energija in frekvenca vasih misli in obcutkov, rezonanca z uspehom.


Neeeee, ne morem več tega.

Ta trol je še bistveno hujši od prejšnjih. Zakaj ste spodili Mandota? Mando, kje si? Hočemo te nazaj namesto tega morona :))
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Aquafriend ::

Ce ne verjames, dej poglej na youtube, tour od kaksnih elitnih vil, grascin, his, kako imajo znotraj pa kaj imajo na dvoriscu. vse podrobnosti.

GupeM ::

A. Smith je izjavil:

Neeeee, ne morem več tega.

Ta trol je še bistveno hujši od prejšnjih. Zakaj ste spodili Mandota? Mando, kje si? Hočemo te nazaj namesto tega morona :))

Saj ta trol je že dolgo z nami. Prej bolj poznan kot SuperKripto.

Ponekod se javlja pa kot hr_natakar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

IgorCardanof ::

Zanimivo, Kamikaza je zadel. Dolgujem mu opravicilo.

Ben Dover ::

Kamikaza the prophet! Jaz sem vedno slutil, da je kamikaza genij..

Danes smo dobili potrditev.

Čestitam bravo!

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Zdaj je jasno da kripto padat več ne more. Dobesedno vsi so notri.
Kdor je zastavil vse, bo še letos užival v penziji, v brhki deklini na jahti pozimi, ko pri nas bo mraz, v toplih krajih se od znoja ti bleščal bo obraz.
Tam ne bo bacilov, tam ne bo korone, ležal boš pod palmo, jedel kaviar in toblerone.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Aquafriend ::

GupeM je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Neeeee, ne morem več tega.

Ta trol je še bistveno hujši od prejšnjih. Zakaj ste spodili Mandota? Mando, kje si? Hočemo te nazaj namesto tega morona :))

Saj ta trol je že dolgo z nami. Prej bolj poznan kot SuperKripto.

Ponekod se javlja pa kot hr_natakar.

a to je poenoteno stalisce uporabnikov te teme, da sem trol? Od kdaj pa? Ali pa je to stalisce trolov, ki imajo tukaj vec uporabniskih racunov?

Aquafriend ::

Se nekaj bom povedal ostalim navadnim bralcem te teme. Noben taprav trol vam ne bo zaupal svojih drugih uporabniskih racunov, kaj sele da bi vam kdaj povedal vsa imena, ki jih uporablja(l). Jaz sem povedal. Nikdar nikoli nisem pohvalil iz enega accounta svoj drug uporabniski racun, z namenom prikazat da se gre kao za drugo osebo. To pa je po mojem mnenju kar pogosta praksa trolov v tej temi. Manipuliranje jim je ocitno v krvi. Drugac pa je to njihov izbor, naj pocnejo kar zelijo.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Jaz mam kri v THC-ju. Se zavedam, da sem troll, tak prefinjen, eleganten.. Ti se pa ne in to je dost weird.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Nekateri bi za denar naredili vse, morda celo prodali lastno mater. To se mi je zzagabilo, zato sem zelel zmanjsat to norost glede pohlepa in dobickov. Ampak se vedno rad risem grafe. Vcasih mi je zal, da kej objavim.

Ben Dover ::

Svojo mati bi prodal, mojega mačka pa ne.. Ali sem zloben?

Aquafriend ::

Offtopic ampak to je svetinja. Preveri kaj na sanskrtu pomen beseda Matr! Cista slovenska pogovrna beseda je to, matr!

Sanskrit name Matr means with true knowledge, mother, the earth, water, the personified energies of the principal deities.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

čaki niso me še gobice prijele, ne zastopim te še.. Hočeš reči da je moja mati zemlja? Sem ti že včeraj povedal, da sem zvezdni otrok..

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Tornado cash sem enkrat omenjal tu. Sam ostajam v mini
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

Med top 100 kovanci, ki so v zadnjih 24 urah najbolj zrasli, so med drugim Doge, Shiba in Safemoon. Safemoon ima jutri launch beta walleta.

hamez66 ::

Hehe, smešno je, ker ste troli pravilno napovedali, da pod 30k pa ne more pasti :D Veliko ljudi je napisalo, da pod 30 ne more, potem je padlo za zelo kratek čas in nekaj tednov kasneje smo na 44k.

IgorCardanof ::

enemon je izjavil:

Med top 100 kovanci, ki so v zadnjih 24 urah najbolj zrasli, so med drugim Doge, Shiba in Safemoon. Safemoon ima jutri launch beta walleta.


Imo so doge in shiba veliko boljsa nalozba sedaj. Glavno zaradi prihajajocega vsesplosnega pasjega praznika 26. avgusta.

hamez66 je izjavil:

Hehe, smešno je, ker ste troli pravilno napovedali, da pod 30k pa ne more pasti :D Veliko ljudi je napisalo, da pod 30 ne more, potem je padlo za zelo kratek čas in nekaj tednov kasneje smo na 44k.


Poznam seniorja in on se ne igra s tako malimi denarji sploh. Res je, da je bogat, ampak vseeno tudi kripto markete izredno dobro navigira. Ce pri njegovih komentarjih znas prebrat, to kar hoce povedat, ti daje res dober free alpha.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Kdaj imajo pa mačke praznik?

IgorCardanof ::

Zanimivo 8. avgusta, ravno danes. Samo ni veliko macjih meme kovancev in niso tako popularni.

Ben Dover ::

Wow, res je danes.. wtf? :))

Grem crkljat mucke, čaw.

Kripto ::

Ne pozabite pobrati profite, da ne boste potem spet cvilili kot bagholderji :D:)) Ta veliki in SMART money ga sigurno ne bodo pozabili pobrati.

Money is mindset!

PersonaRuda ::

Fantje pripnite se. Mislim, da bo to ta teden tako turbulentno poletelo kot že dolgo ne. Če se bo zgodovina ponovila, potem najkasneje do naslednje nedelje prebijamo novi ATH.

PersonaRuda je izjavil:

... naj bo ta moja napoved še posebej, namesto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike...


Kaj pa, če se ne ponovi? Vse je enkrat prvič. Tako bi se tudi prvič v tej temi zgodilo, da bi 3-4 naenkrat isti dan zanihali na veji...

No jaz ne bom med njimi. Čakam do decembra 2021, da prebijemo 300k. Če pa še takrat ne bo nič od tega, pa HODL do leta 2030, če je treba... Če pa kaj imam, imam čas in potrpljenje. Vložil pa sem toliko, kolikor lahko izgubim, brez da bi utrpel kakšno finančno škodo. Torej potisnil not le par tisočakov.

enemon ::

PersonaRuda je izjavil:

Fantje pripnite se. Mislim, da bo to ta teden tako turbulentno poletelo kot že dolgo ne. Če se bo zgodovina ponovila, potem najkasneje do naslednje nedelje prebijamo novi ATH.

PersonaRuda je izjavil:

... naj bo ta moja napoved še posebej, namesto v tistem dolgem komentarju, kjer je vsa razlaga :)

Torej moja nova napoved:
BTC 80k - v 1. polovici avgusta 2021

BTC 100k - v 1. polovici oktobra 2021

BTC 150k - v 1. polovici novembra 2021

BTC 200k - v 2. polovici novembra 2021

BTC 250k - v 1. tednu decembra 2021

BTC 300k - v 2. tednu decembra 2021

Novi BTC ATH - konec 2. tedna decembra 2021 (cca. 340k - 380k)


Tak, da brez panike...


Kaj pa, če se ne ponovi? Vse je enkrat prvič. Tako bi se tudi prvič v tej temi zgodilo, da bi 3-4 naenkrat isti dan zanihali na veji...

No jaz ne bom med njimi. Čakam do decembra 2021, da prebijemo 300k. Če pa še takrat ne bo nič od tega, pa HODL do leta 2030, če je treba... Če pa kaj imam, imam čas in potrpljenje. Vložil pa sem toliko, kolikor lahko izgubim, brez da bi utrpel kakšno finančno škodo. Torej potisnil not le par tisočakov.


A imaš še kaj v SkyCoinu? Ali večino zdaj držiš v BTC?

PersonaRuda ::

enemon je izjavil:


A imaš še kaj v SkyCoinu? Ali večino zdaj držiš v BTC?

0% BTC
95% Skycoin

bajsibajsi ::

Vidi kdo v kristalni krogli, ce bo slo s ponedeljkom ponovno navzdol?

Aquafriend ::

bajsibajsi je izjavil:

Vidi kdo v kristalni krogli, ce bo slo s ponedeljkom ponovno navzdol?

v vsakem primeru se bosta ceni iz bitstampa in cme futures ujeli. trenutno sta okrog 4 ali 5 procentov razlike. Ali bo cme futures ujel bitstamp ceno navzgor ali pa bo bitstamp ujel cme navzdol je vprasanje. Bomo videli cez priblizno 10 ur.

Senior Dev ::

Lahko kdo pomaga? Porsche 911 GT3 modelno leto 2022 bi rabil. Je treba dejansko it v Nemčijo iskat tole ali se da preko Porshe Slovenija uredit? Ima kdo izkušnje? Zagotovo ima kdo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

A. Smith ::

Kaj bojo pa u fabrki rekl, če se boš s Poršo tja prikotalil? Bo kej fovšije? Boš moral dat šefu za krog? Boš moral bejbe s pisarne na kavo z novim avtom peljat?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Senior Dev ::

Normalno bom delal dalje. Še naprej bom skromen fant in dokazal bom da denar človeka ne pokvari.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vaščan ::

enemon je izjavil:

Med top 100 kovanci, ki so v zadnjih 24 urah najbolj zrasli, so med drugim Doge, Shiba in Safemoon. Safemoon ima jutri launch beta walleta.

Safemoon je trenutno skoraj nanjnižje letos pa še en brezvezen nateg je ta kovanec nahajpan je bil ampak z njega nebo nič. Če bi že zbiral shitcoine bi raje dal v kakšen elongate vsaj v dobrodelne namene nekaj dajejo. Od safemoona pa samo ene par mulcev v ameriki bogati to je to. Bolš mal naštudirat in dnar vložit v en resen projekt in vrjet da s tega enkrat nekej bo ETH Polygon Solana Cardano Chainlink Vechain Polkadot Theta.
Bitcoin kot vodilni ima en velik problem sicer ima vrednost ampak zakaj se na bitcoinu nič resnega ne gradi? Zakaj je sploh nastal ETH?
Itak bo bitcoin še nekaj časa vodilni v kriptosvetu kot neko zlato kripto sveta ampak počasi se bo podrlo ker za neko resno uporabo troši preveč štroma vrjetno ni bil predviden za tako masovno uporabo zato pa so alternativni projekti, ki pa imajo tehnologijo da speljejo zadeve res na globalno masovno uporabo.

Za tiste ki se šele zanimate za cripto en zanimiv video. Video naslov je sicer beden clickbait ampak v samem videu pa tip vseeno tako na hitro mal razloži v čem je hec cripta bitcoina in ostalih projektov.


Ne pravim kateri projekt je tisti pravi in v katerga vložit to naj se odloči vsak sam ampak bitcoin mogoče še par let potem bo pa počasi zaključil cripto pot. Vsaj jaz tako mislim.
««
708 / 1491
»»