» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
615 / 1489
»»

Dumber ::

Torej trenutni ni vreden niti 230$

Senior Dev ::

Kaj je folku u glavi da menjavajo kriptovalute za ničvredni fiat? Tega enostavno ne razumem.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gandolfino ::

Upam da bo čez cca 2 tedna situacija spet bullish da bi lahko lepo kapitaliziral Mino..malo mam sicer slab občutek glede tega;((

Valvoline ::

Nek wanabee tetheras s lastno tiskaro, zanimivo kako se maja:
https://coinmarketcap.com/currencies/te...

KappaPride ::

Konc korone konc veselja? V gorici brez mask, nobenga ne briga kdo je ceplen pa podobne fore. Pa se z istega kozarca ob cesti pijemo ta kratke

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Valvoline, še vedno ti ostane albanc lmao.

gandolfino ::

Keri stable coin je nabolj ziher? V Usdt nimam nekega prevelikega zaupanja, zato sem zdaj v Busd

IgorCardanof ::

gandolfino je izjavil:

Keri stable coin je nabolj ziher? V Usdt nimam nekega prevelikega zaupanja, zato sem zdaj v Busd


Busd, Dai, usdc.

spegli ::

Ja z busom se boš peljal

Matejjjjj ::

enostavno, (neobdavčena) kripto scena je preveč dregnila v vsakdanjost, vplivala na porabo elektrike, cene nepremičnin, posredno še na stanje v drugih industrijah, ki so tudi odjemalke čipov.. Da o zlorabah v mafijske namene ne govorimo. Upam, da bo tega konec dokončno, ker ne moreta biti dva klika z miško ob pravem trenutku ekvivalent enoletnega dela nekoga, ki se trudi.

IgorCardanof ::

Matejjjjj je izjavil:

enostavno, (neobdavčena) kripto scena je preveč dregnila v vsakdanjost, vplivala na porabo elektrike, cene nepremičnin, posredno še na stanje v drugih industrijah, ki so tudi odjemalke čipov.. Da o zlorabah v mafijske namene ne govorimo. Upam, da bo tega konec dokončno, ker ne moreta biti dva klika z miško ob pravem trenutku ekvivalent enoletnega dela nekoga, ki se trudi.


Delnice so pa kaj drugega? Pa 3 dni klikanja z miško nekega dobrega programerja je ekvivalent 1 mesec trdega dela v fabrki? Nehaj raje.

spegli ::

Mal se pozanimi kako USD nastaja. M2 na tradingview.

Senior Dev ::

To si pa dobro povedal, Matej. Tu si verjetno mislil na Tiktokovce in njihove hitre donose iz 100EUR na 50kEUR v enem dnevu?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

gandolfino ::

Usd zarad inflacije tud ni najbolsa zadeva verjetno...nekdo je zadnjic govoril o srebru iz Estonije

IgorCardanof ::

5% letno na dolarjih ali evrih te bo bolelo veliko manj kot /100 na sitkojnih. Verjemi!

spegli ::

Finance pa večina ekonomistov bluzi, da je inflacija zdrava. No za moj račun ni

gandolfino ::

Tudi Borut je bil dva miškina klika odaljen od road tripa po USA, zdaj pa si bo lahko privoščil vzpon s kolesom(ne električnim!) na Celjsko kočo

Valvoline ::

Kripelj je hitrejsi k gravitacija trenutno.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

LUNA to the moon!!!!!!!!
https://coinmarketcap.com/currencies/te...

HODL!!!!!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

spegli ::

28k test

gandolfino ::

Je kdo željan da sheram novi skriti gem (ali marmelado)?

spegli ::

NE

martincek1 ::

Kje predvidevate, da se bo BTC ustavil v kripto zimi?

IgorCardanof ::

Noben ne bo kupoval neuporabnih memekojnov v takem marketu. Lol.

spegli ::

28600 imo

IgorCardanof ::

martincek1 je izjavil:

Kje predvidevate, da se bo BTC ustavil v kripto zimi?


Tam pri 10k$ na btc bi znal bit bottom. Je pa to seveda vprašanje, ali bo bitcoin zaradi svoje zasnove takrat še sploh relevantna naložba, ali ga bo folk začel tretirat kot sitkojn.

KappaPride ::

Shiba se odlicno drzi, institucija ni kaj.

gandolfino ::

spegli je izjavil:

Finance pa večina ekonomistov bluzi, da je inflacija zdrava. No za moj račun ni


Inflacija je zdrava da spodbuja investicije in kroženje denarja, ne da bi si kdo na kup dajal in akumuliral cash ki ne bi izgubljal vrednosti.

IgorCardanof ::

Tudi kripto market crash je zdrav za ekonomijo, zato da se ljudje naučijo prodati svoje ničvredne digitalne kovance in priigran denar začnejo uporabljat v praski in tako skrbijo za kroženje denarja.

spegli ::

No men ni zdravo to, da je moje delo akomulirano v prihrankih vredno čedalje manj.

Sam če lahko naprintaš poljubno denarja potem pa je za 1% super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

IgorCardanof ::

Itak da ni zdravo.

Ampak je na splošno ekonomija in stimuliranje ekonomije izredno kompleksna stvar.

spegli je izjavil:

No men ni zdravo to, da je moje delo akomulirano v prihrankih vredno čedalje manj.

Sam če lahko naprintaš poljubno denarja potem pa je za 1% super.


Seveda, najbolj najebejo tisti, ki delajo najbolj trdo delajo. Tisti, ki imajo pa že sedaj vse, pa služijo še veliko bolj.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

A sem že povedal, da ekonomija ni znanost?

enemon ::

gandolfino je izjavil:

Je kdo željan da sheram novi skriti gem (ali marmelado)?


Si še tako ziher v nadaljevanje bulla letos?

spegli ::

Za mene je bull če naredi 1D nad 47k.

Motion ::

vsaj gužve nebo če bride kak res obetavn projekt:)

gandolfino ::

enemon je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Je kdo željan da sheram novi skriti gem (ali marmelado)?


Si še tako ziher v nadaljevanje bulla letos?


Kaj pa jaz vem, trenutno je velik fud, lahko pa da se pri 25k odbije in konsolidira čez poletje in nato res mogoče gremo proti 100k-120k pozimi.
Pri kriptu je zanimivo to da te preseneča: ko misliš da gremo v višave naenkrat stop in gremo dol; ko bomo vsi mislili da je konec mogoče velik odboj pri 28k in nadaljevanje bullruna še pol leta;
Če naj naj bi vodili to igro super kiti, bi lahko bilo temu tako..nek nepričakovani scenarij

endelin ::

A pol vrh bulla jeseni ali januarja drugo leto?:D

PacificBlue ::

NYU Professor Scott Galloway says that Tesla CEO Elon Musk is drawing additional scrutiny and regulators to the crypto space. He expects the U.S. Securities and Exchange Commission (SEC) to respond to Musk's action in the next 30 days. Furthermore, the professor expects to see a Musk coin or a Tesla coin launching soon.


https://news.bitcoin.com/nyu-professor-...
I’m out.
:3

gandolfino ::

endelin je izjavil:

A pol vrh bulla jeseni ali januarja drugo leto?:D


Take so napovedi po analogijah iz prejšnjih ciklov.. ampak noben tega ne ve lahko le ugibamo, napovedujemo.. čez 1 leto ti bom lahko bolj natančno odgovoril;)

spegli ::

Če primirjamo 2017 bull, se mora nekje odbiti do 47k

Senior Dev ::

Kje so časi ko si dežural ponoči da si prišel med top 400.000 v čakalni listi za gem.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

spegli ::

spegli je izjavil:

Če primerjamo 2017 bull, se mora nekje odbiti do 47k

IgorCardanof ::

Senior Dev je izjavil:

Kje so časi ko si dežural ponoči da si prišel med top 400.000 v čakalni listi za gem.


Tu je bilo pol foruma na Casper presaleu na Coinlistu ob 2eh zjutraj gor. Nekateri so vztrajali celo noč, zato da so na koncu zgrešili alokacijo za nekaj 100 mest.

gandolfino ::

IgorCardanof je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Kje so časi ko si dežural ponoči da si prišel med top 400.000 v čakalni listi za gem.


Tu je bilo pol foruma na Casper presaleu na Coinlistu ob 2eh zjutraj gor. Nekateri so vztrajali celo noč, zato da so na koncu zgrešili alokacijo za nekaj 100 mest.


Ahhhh lepi časi so to bili

spegli ::

Ko so začel prodajat par pixel img za denar, veš da gre lahko sam še dol. Pa ETH gas jebote.

ETH 1768 in kle je long

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

IgorCardanof ::

Fantje, iz tega foruma je zelo malo ljudi pobegnilo v penzijo v tem balonu. Dobra stvar je, da bodo tisti pravi navdušenci tu skupaj preživljali dneve in mesece še vsaj en bear in bull market. Moonboyi pa bodo kmalu spokali in ne bodo smetili te teme. Vazelin nam je obljubljal, kako se v tem balonu poslovi od foruma, pa vse kaže, da bomo skupaj še naslednja 4 leta. Se že veselim :)

BorutO ::

Janja105 je izjavil:

Hehehehe.....posrecen forum posrecenih kripto"mojstrov". Tule se ocitno "plemenjaki" z prevec testosterona borite za oslovo senco. Nekateri pisete take bedarije in izmisljotine da menda ze sami sebi verjamete....sem prodal takrat in takrat, sem ujel vrh, to je vse balon....
Dajte raje sledit TONIS-u, SuperKripto....se boste vsaj kaj naucili.
Tale forum boljse da preselite na tik-tok.

Se strinjam. :D Vse vejo, a nič ne vejo. :P

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Mato: kdaj začneš pushat 27k usdc na market? Gremo skupaj še čez en bear? :D



Vprasanje kdaj 10 postov letnih mi je kar vsec sem pa kupil zdaj celsius network
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IgorCardanof ::

Borut, ti si najbrž ravno danes zjutraj začel na 100x leverageu shortat ane? Tebi noben nič več ne verjame.

gandolfino ::

Fear & Greed Index:

««
615 / 1489
»»