» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
399 / 1490
»»

Motion ::

fomator je izjavil:

vanilija je izjavil:

Ce ima kdo kaj bnbja, lahko se tole pogleda:

https://www.binance.com/en/support/anno...



Osom shit. Škoda samker lahko max commitam max 0.01 bnb, takda jbg ...


Se mi zdi da je že kar napumpano
https://coinmarketcap.com/currencies/de...

vanilija ::

Na hitro kaj je to. Commitas BNB, izračuna se delež tvojih bnbjev napram ostalim. Kupiš toliko DEGO tokenov kolikor je tvoj delež po 5$. Dego token je trenutno vreden 8.5$. Torej instant profit ob prodaji.

Ampak itak niste bnb whales, tako da boste lhako kupili zelo malo degota.

enemon je izjavil:

endelin je izjavil:


Običajno je skoz ob enih ponoči mini prelomnica


V plus ali minus?


Odvisno na katero nogo azijci vstanejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

ViperR ::

Bitcoin nikol vec pod 50k :D

vanilija ::

Današnji PancakeSwap IFO poteka še na stari način, naslednji bo pa narejen na tak način, da ne bodo whalei pobrali vsega.

https://twitter.com/PancakeSwap/status/...
https://twitter.com/PancakeSwap/status/...

kow ::

Kaj je ze IFO?

vanilija ::

Initial Farm offering. Potrebno je biti aktualen z vsem bsc lingojem.

kow ::

Jaz bom spustil vsa ta bsc jajca, mi niso zanimiva. Me zanimajo bolj resne zadeve, kot kdo bo najboljsi interface za gamblanje naredil, lol.

vanilija ::

Valid point. Po koncu balona bo šlo 99% tega bullshita na 0.

tommorrow ::

Ali mi lahko nekdo svetuje najboljši pool za stakanje ADE na Yoroi? Dobronamerni nasveti, prosim :).

tonis ::

ViperR je izjavil:

Bitcoin nikol vec pod 50k :D

Spodnja trendlinija, ki sem jo dal včeraj je na ~48k

Pa treba se je zavedat da za bikom pride medved.

Motion ::

6000% po 10 minutah. Sem se premislil da bi vstopil v IFO.
BNB-CAKE-LP tokne sem že generiral. Sedaj me pa zanima al se bolj splača jih pretvorit nazaj v BNB in CAKE pa recimo dat CAKE v en farming pool za čas čakanja na nov IFO.
Ali pa kar pustit v BNB-CAKE-LP tolknih do naslednjega IFOta?

fomator ::

Motion je izjavil:

6000% po 10 minutah. Sem se premislil da bi vstopil v IFO.
BNB-CAKE-LP tokne sem že generiral. Sedaj me pa zanima al se bolj splača jih pretvorit nazaj v BNB in CAKE pa recimo dat CAKE v en farming pool za čas čakanja na nov IFO.
Ali pa kar pustit v BNB-CAKE-LP tolknih do naslednjega IFOta?


Ne štekam zakaj bi se pfremislil. Lahko probaš, tudi če dobiš 5 toknov je nekaj. Ostalo ti paitak vrnejo nazaj.
Edino tokne moraš potem prodat za vsak slučaj ker jih bojo whali dumpnili

vanilija ::

Preberi si o Impermanent loss in če je to tveganje, ki bi ga rad vzel, potem daj stekat v nek pool.

Z 3k vložka bi pri trenutnih razmerah dobil 1.5 belt tokena. 1 BELT token je na IFOtu vreden 20$. Če gre recimo takoj bo listingu 20x, je to 400$. Ampak ja, do konca IFOta je še dolga.

@Deejay, potrebno je plačat nekaj dolarjev feeja in zgubiš lahko na IL. Tako da je smiselno vprašanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Motion ::

Ene 9k (sestevek BNBja in CAKE-a predvidevam) sem mislil dat noter. Zgleda da bo na koncu TR nekje okrog 20000%.

Bomo vidli

XRPNERD ::

Mato, a si še vedno full fiat? Nič ne poveš. :P

vanilija ::

Bo pa naslednji IFO narejen po drugem sistemu. Upam in predvidevam, da z hardcapom na posameznega uporabnika, ali pa kakšen logaritem ali koren glede na vložek, ki ga daš notri. Torej vsak nadaljni token, ki ga commitaš, ti toliko manj doprinese k izplenu.

Motion ::

Sem dal v BNB CAKE-LP farmo do naslednjega IFOta

vanilija ::

XRPNERD je izjavil:

Mato, a si še vedno full fiat? Nič ne poveš. :P


Vsi pričakujejo zlom na 40k zdaj zdaj.

lamborđini ::

Tud jaz sem out kar se tega ifo-ja tice. Ce ne gres not z nekim res visokim zneskom, edino kar je, placujes fee-je :)

vanilija ::

Trenutno je pri 170x subrscription, čez 15minut bomo najbrž tam okoli 200x. To pomeni na 3k vložka, da dobiš 0.75 Belt tokena. 0.75 BELT je 15$ na ifotu. Če greš recimo 20x, je to 300$. To pa je več kot boš plačal za ene 5 transakcij in nekaj IL na poolu.

Ampak več upanja se vlaga v naslednji ifo.

Nevermind, 4 minute do konca in smo pri 250x

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

lamborđini ::

Mislim, da za 3k vlozka ne bos dobil 15$ alokacije, ampak bistveno manj (ce sploh kaj). Cist tko za info, pri prejsnjem ifo sem vlozil za okrog 7k in na to dobil alokacijo za 10$.

vanilija ::

Takrat so iskali 800k$, tokrat iščejo 3m$.

lamborđini ::

Ja, samo takrat je bilo ene 70x overpaid, danes pa? No, ce je kdo sel naj pove kako se je izteklo.

vanilija ::

Za primer, notri v tale contract je bilo zmetanih 1 milijardo dolarjev.

Prejšni je bil 700x overpaid.

BorutO ::

Sploh obstaja kakšna spletna stran ali pa program za računalnik, ki ima vse coine in tokene notri na voljo in si lahko nastaviš neki alarm, recimo, da doseže tisto ceno, pa te opozori? Enega sem našel samo, pa še ta je za plačat kar 300 dolarjev na mesec ... niso resni ...

Aplikacije za telefon nočem, ker jaz pa telefon sva kot noč in dan ... Čez skoraj cel dan ne vem kje ga sploh imam ...

kow ::

Poldi, kako priti do Mine? Mam obcutek, da bo to dober pump?

vanilija ::

kow je izjavil:

Poldi, kako priti do Mine? Mam obcutek, da bo to dober pump?


Jaz sem prijavljen na njihov newsettler, pa zdaj sem se prijavil na njihovo konferenco 28.3.

Tako da upam da so to bonus točke za private sale :D

kow ::

BorutO je izjavil:

Sploh obstaja kakšna spletna stran ali pa program za računalnik, ki ima vse coine in tokene notri na voljo in si lahko nastaviš neki alarm, recimo, da doseže tisto ceno, pa te opozori? Enega sem našel samo, pa še ta je za plačat kar 300 dolarjev na mesec ... niso resni ...

Aplikacije za telefon nočem, ker jaz pa telefon sva kot noč in dan ... Čez skoraj cel dan ne vem kje ga sploh imam ...


Na coingecku imas neki zvonec. Ce naredis account, domnevam da dobis to funkcionalnost.

vanilija je izjavil:

kow je izjavil:

Poldi, kako priti do Mine? Mam obcutek, da bo to dober pump?


Jaz sem prijavljen na njihov newsettler, pa zdaj sem se prijavil na njihovo konferenco 28.3.

Tako da upam da so to bonus točke za private sale :D


Tnx.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Motion ::

aje kje kak graf da se vidi kako niha cena tega novga tolkna takoj po zaključku. Tako me zanima kako gre?

vanilija ::

Na pancakeswapu pejti na swap in tam busd - belt par in potem glej, kako se cena spreminja iz sekunde v sekundo.

Zaenkrat deluje kot nek 6x.

Drugače pa 3k vložka, 0.6 belt tokena, ki sem ga prodal za 0.2 bnbja. nekako. Čeprav cena ni kazala, da bo toliko, samo je res naval in se LP hitro spreminja.

Nekaj 10EUR profita skupno, nič posebnega, branil se pa ne bom.

Cena je šla vmes vse do 120$ na belt pa se trenutno nekako giblje okoli 60$ na belt, kar je 3x.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

Motion ::

ja trenutno je nekje med 50 in 60 usd na belt.
dvomim da to doseže x10 več

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

vanilija ::

Se tudi meni tako zdi. Kot pravim, vsa IFO, IDO, ... scena postaja čedalje bolj ustaljena in vsak vlaga zato, da lahko takoj ob listingu dumpne. Projekti so tako ali tako eden bolj neumen od drugega.

oracle ::

tonis je izjavil:

ViperR je izjavil:

Bitcoin nikol vec pod 50k :D

Spodnja trendlinija, ki sem jo dal včeraj je na ~48k

Pa treba se je zavedat da za bikom pride medved.

Trenutno smo v zanimivem neodločenem položaju. 50/50. BTC, DXY, zlato. Medtem ko je NDX bodisi potrdil rast ali pa v zaključni fazi bull trapa. Po mojem se bo v 24 urah izkristaliziralo.
To so seveda ekstremno kratkoročne analize...

@tonis v prejšnjem postu se nisem na dolgo razpisal, ker je preveč. In tudi sicer, vernemu racionalno razlagat, da bog ne obstaja, še nikoli ni obrodilo sadov. Vsak mora sam priti do spoznanja. S samimi analizami ni nič narobe, ampak zase lahko rečem, da sem po 7 letih na kripto trgu spoznal, da:
- FA > TA
- hodl > trade
- long term > short term

Kar se tiče novic je pa tudi že razširjena mentaliteta "buy the rumours, sell the news". Kar pomeni samo to, da so novosti vkalkulirane ful v naprej. Delnice na primer danes kotirajo na pričakovanjih kaj bo z gospodarstvom leta 2023.

Še ena zanimiva novost v kripto trgih je pa tudi to, da imamo zelo nehomogeno množico uporabnikov. Na eni strani armado mravljic (vsi mi) in skupino velikanov na drugi (veliki vlagatelji). To sta tako finančno kot psihološko zelo različni skupini. TA pa je veliko uporabnejša pri homogenih skupinah. TA za nazaj je vedno odlična, ampak ko rabiš predikcije za investiranje je pa odločitev veliko težja in če imaš uspeh 50% si neuspešen. Še posebej, če to primerjaš s hodlanjem.

oracle ::

Če pa smo že pri TA, BTC je naredil kar soliden round bottom z možnostjo skodelice. Če bo šel v nov ATH upam na zelo počasno rast, Muskov bull rally ni bil zdrav.

Senior Dev ::

Eno vprašanje. Kako pridi od siromaka do bogataša s pomočjo kripto vlaganja?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Drugo vprasanje. Kako od Seniorja, ki sedi 12 ur na dan za ekranom, do alfa samca, ki pojebe vse lokalne milfe?

vanilija ::

To drugo ne gre.

IL_DIAVOLO ::

Senior Dev je izjavil:

Eno vprašanje. Kako pridi od siromaka do bogataša s pomočjo kripto vlaganja?


Namesto drkanja in trollanja preberi kaksen whitepaper.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Eno vprašanje. Kako pridi od siromaka do bogataša s pomočjo kripto vlaganja?


Namesto drkanja in trollanja preberi kaksen whitepaper.


A ti si ga od PAIDA? Bumbar
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kow ::

Danes pa vsi grumpy kle, lol. Pa tako lepo vreme.

IL_DIAVOLO ::

Sem, zato bom v naslednjih tednih dobil od paida tokene v vrednosti 300 evrov, v prihodnosti pa bo to še precej več.

5k po ta malem 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

vanilija ::

Jap, jz imam pisarno v službi, 5 nadstropnje, lep pogleda na travnik in gore v ozadju. Sončno vreme. Na enem monitorju slotech, na drugem grafi. Se skrivam pred šefejem, ki je čedalje bolj nezadovoljen zadnje dni.

Senior Dev ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Eno vprašanje. Kako pridi od siromaka do bogataša s pomočjo kripto vlaganja?


Namesto drkanja in trollanja preberi kaksen whitepaper.

A si ti mau nadrkan? A s polnimi jajci in prazno denarnico pišeš tole? Bogi si.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Boljse s polnimi jajci, kot drkat na sosedovo micko.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

XRPNERD ::

vanilija je izjavil:

Jap, jz imam pisarno v službi, 5 nadstropnje, lep pogleda na travnik in gore v ozadju. Sončno vreme. Na enem monitorju slotech, na drugem grafi. Se skrivam pred šefejem, ki je čedalje bolj nezadovoljen zadnje dni.


A je tvoj šef perci?

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DoOb ::

bi znal bit SRK (SparkPoint coin) next hidden gem, kaj mislite?

huwi ::

DoOb je izjavil:

bi znal bit SRK (SparkPoint coin) next hidden gem, kaj mislite?


Bi znal bit...

jutri se na coinbase pro lista SKALE (SKL). Lahko pričakujemo rast...

gandolfino ::

huwi je izjavil:

DoOb je izjavil:

bi znal bit SRK (SparkPoint coin) next hidden gem, kaj mislite?


Bi znal bit...

jutri se na coinbase pro lista SKALE (SKL). Lahko pričakujemo rast...


Poglej kak se je napumpal zadnjih 24h..pričakujemo lahko dump imo

Sem zadnjič na Gate.io akumuliral pol ure po objavi na da bo listan en kovanc na Binance, sledil je dump in zgubil sem dosti..
Isto minuto bi moral akumulirat ob objavi novice

huwi ::

Ja saj se strinjam...nekateri kovanci grejo gor nekateri dol ob takšnih novicah...
««
399 / 1490
»»