» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
397 / 1490
»»

XRPNERD ::

Mato, a si že buyback-al? :P

Motion ::

BTC (pre)lepo pleza

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

nekdonekje ::

En manjsi pullback na 51.8 nato 61.

Motion ::

 BTC/BNB 1h

BTC/BNB 1h



BTC blizu vrha kanala?

wajdouc ::

A se še komu dogaja isto kot meni, da fura buy high sell low logiko zaradi FOMO in ima po nekem čudnem naključju zdaj x4 od začetnega vložka?

vanilija ::

tonis je izjavil:

Vanilija, rad bi videl to ujemanje na grafih.. razsiri nam obzorja s tem grafom.

Meni se z grafom ujema sam to da ce gremo zdaj direkt gor, bo veselice bistveno prej konec.

Imam pa en cuden obcutek da res hoce gor. Btc je preplezal 4h ichimoku eth pa je vstopil nazaj v ex kanal. Po moje sta to pozitivna signala.


Preslikaj si graf iz 2017-2018 balona na sedanji čas. Lahko vidiš skoraj candle po candle ujemanje. Čaka nas še zelo dobro leto in mislim, da poleti sploh ne bomo šli nič na morje in na plažo, pač pa bomo gledali grafe in kripto denarnice.

spegli ::

Lepo jo špona gold. Mojster za bottom reversal me kličte :)

kow ::

Lol, sem mislil da je slo cez 2 jurja :))

spegli ::

Čak no. Ni še en mesec :) Ga pa namerno dol držijo. Prosti trg my ass.

vanilija ::

A je to res, da bo dal Janša članstva v strankah na blockchain, zato da bo vsak prebivalec lahko član le ene stranke?

spegli ::

Vsi bomo na blokčejnu v the stranki lmao.

mit3k ::

spegli je izjavil:

Lepo jo špona gold. Mojster za bottom reversal me kličte :)


Počakaj da se borza odpre.

oracle ::

vanilija je izjavil:

On bi si moral spremenit ime v Senior Trol.

mile je izjavil:

Motion je izjavil:

Se mi zdi da bomo šli nekje med temi črtami :))

 BTC-BUSD

BTC-BUSD



Verjetno je res cas za drop na $49K


- 1.9T stimulus potrjen
- Kitajska se pogovarja o ukinitvi kripto bana
- Indija se pogovarja o ukinitvi kripto bana

Mislim, da bomo šli prej gor do 65k kot pa dol do 49k. Kar se tudi ujema z grafi, glede na prejšna leta, ki sem jih napisal v nekaj postih nazaj.

Js rečem bull trap. Enostavno ni še čas za izhod iz konsolidacije + dolar (DXY) je v območju rasti (kljub temu, da je danes rahel popravek).

Moja kristalna krogla vidi prej 48k kot pa 58k. Mogoče v tem vzponu pridemo do kakih 56k, potem pa popravek itd.

spegli ::

BTC do 55k. Vol je pa zelo švoh.

Zoran7 ::

Kaj zdaj naj kupim kaj al se bom spet nasral kot pred 3 tedni ko sem skoraj vse kupil na ATH... mam se nekaj fiata za potrosit... kaksno taktiko boste ubrali kripto veterani, ki ste ze dali skoz tak rollercoaster ride?

kotanyi ::

Zoran7 je izjavil:

Kaj zdaj naj kupim kaj al se bom spet nasral kot pred 3 tedni ko sem skoraj vse kupil na ATH... mam se nekaj fiata za potrosit... kaksno taktiko boste ubrali kripto veterani, ki ste ze dali skoz tak rollercoaster ride?


DCA. Jaz sem dajal notri ko je bilo ATH, ko je bilo ATL, pa še vmes...dokler verjameš v srednje/dolgoročno rast, je to IMO to

oracle ::

Zoran7 je izjavil:

Kaj zdaj naj kupim kaj al se bom spet nasral kot pred 3 tedni ko sem skoraj vse kupil na ATH... mam se nekaj fiata za potrosit... kaksno taktiko boste ubrali kripto veterani, ki ste ze dali skoz tak rollercoaster ride?

Kupi BTC in ETH, 10% v eksotične kovance. Če mene vprašaš še ni prepozno, v roku nekaj mesecev boš imel lep profit. Lahko pa čakaš, da pade in ne boš nikoli imel nič.

Spomnim se, kako sem ljudi prepričeval, da je 6k sprejemljiva cena. Ampak ne... oni so čakali, da bo padel na 3k.

wajdouc ::

Jaz vsak mesec dam nek % zaslužka v kripto. In včasih spušim nekaj €, ker vpletam čustva v odločitve pri trejdanju. Trejdanja se ne grem več in sem hepi HODLer.

Senior Dev ::

kow je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Dober post. Kam ti lahko nakažem stotaka?

Glede na to, da si Senior, me cudi da se cakas na penzijon...

Vse kaže na to da je penzija blizu, tako ali drugače. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vicks ::

Mislim da je 55k BTC vrh glave sedaj potem pa bo padal do cca 40k nekje do sredine aprila...

tonis ::

vanilija je izjavil:

A je to res, da bo dal Janša članstva v strankah na blockchain, zato da bo vsak prebivalec lahko član le ene stranke?


Baje da bodo dali popravek da bodo lahko obmejniki tudi v Fidesz. Ne vem, govori se...

Zoran7 ::

tonis je izjavil:

vanilija je izjavil:

A je to res, da bo dal Janša članstva v strankah na blockchain, zato da bo vsak prebivalec lahko član le ene stranke?


Baje da bodo dali popravek da bodo lahko obmejniki tudi v Fidesz. Ne vem, govori se...


To to, pa vsak se dobi 5 troll profilov za twitter.. to bo po designu tako.. kopriva press..

vanilija ::

vicks je izjavil:

Mislim da je 55k BTC vrh glave sedaj potem pa bo padal do cca 40k nekje do sredine aprila...


Odpiram 10k$ virtualno stavo proti tebi. Prej bo btc 65k kot 40k.

BorutO ::

Prej bo 45, kot 65.

kow ::

Pomoje marca ne bomo videli ne 45, ne 65.

profesjonalc ::

Odpiram virtualni long na XLM 1k, 5x leverage, trenutna cena 0.42$

Mam občutek da bo dupliral v naslednjih nekaj dneh :)

Zgodovina sprememb…

vanilija ::

Matic, Skale in Sushi bodo od 11.3. na voljo za trading na Coinbaseu.

https://blog.coinbase.com/polygon-matic...

oracle ::

Kaj pa to, da je šla tesla v enem dnevu več k 20% gor?

kow ::

Ce gre 30% dol, pa 20% gor, nisi na istem. Tudi, ce gre 30%dol, pa 30% gor nisi. Pac, bounce.

sloxl8 ::

Go MATIC! +32% (edit: +34%, edit2: +35%)

+35% Če ne bo korekcije, ne bo nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sloxl8 ()

vanilija ::

Coinbase listing spet ful pomeni. Vprašanje pa koliko se bo pumpalo, ko bo dejansko na voljo na coinbaseu. Najbrž ne dosti.

oracle ::

kow je izjavil:

Ce gre 30% dol, pa 20% gor, nisi na istem. Tudi, ce gre 30%dol, pa 30% gor nisi. Pac, bounce.

Ja sam za delnice so to kr hude številke za en dan. Ne glede na smer.

neocodexx ::

Sm glih včeraj gledal da bi vrgel nekaj v sushi k je zgledalo da bo spet kmalu šel proti 20$ pa sem pussyoutal, no zdaj je že čez 18$ heh, mogoče je pa še priložnost.đ

edit: nvm, pred 1 uro nazaj se je že odbil od 20$ heh je že mimo. Ko da sm vedo. Sem mel že ta teden par takih dobrih idej (bil tik pred tem da dogecoin nabavim po 0.49$ npr) pa nisem reagiral, tale sushi je le eden izmed teh ko se mi je spet zmuznil.



:D

po grafu je bil popolnoma predvidljiv, se skoz ponavlja že nekaj časa pump and dump med cca 16 in 20, in ne se premislim zadnji moment, eh.

Zgodovina sprememb…

vanilija ::

oracle je izjavil:

kow je izjavil:

Ce gre 30% dol, pa 20% gor, nisi na istem. Tudi, ce gre 30%dol, pa 30% gor nisi. Pac, bounce.

Ja sam za delnice so to kr hude ĹĄtevilke za en dan. Ne glede na smer.


To je in bo postala normalna situacija tudi za delnice. 50% gor v enem dnevu ne bo nič posebnega. Odkar je prišla horda retailov v investiranje, bo in je vse drugače. Najbrž se lahko malo zavedaš, kaj lahko počne horda iracionalnih ljudi. Če ne bi Robinhood in drugi ukrepali, bi zrušili celotno gospodarstvo. Ne da bi bilo s tem kaj narobe drugače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

neocodexx ::

Aktualno vprašanje kdaj gremo nazaj na ENJ vlakec? Sem naredil zadnji sale pri 1,50$ in zdaj že 2 dni žalostno gledam kdaj ga bom spet ujel.

Zgodovina sprememb…

vanilija ::

Klasičen problem trejdanja. Prodaš visoko, potem pa neveš koliko nižje nazaj dokupit. Čakaš in čakaš in kar naenkrat je že nad višjo ceno kot si prodal. In potem te daje fomo in kupiš višje.

neocodexx ::

Ja sam nisem popustil fomo ko je šel do 1.8, čakam na vsaj 1.6 ampak to že zdaj skor mal dvomim.

sloxl8 ::

Holdaš. Ne prodaš.

neocodexx ::

ENJ pa sigurno ne bi holdal. Tu je pa mal preveč priložnosti oz. odbojev trenutno. Holdam oz. stakam pa ado in polko.

tonis ::

Nisem bil pozoren na tole trendlinijo - že od decembra plezamo po njej (to je log view ker je večji timeframe, na default view se tega ne vidi)

Torej, če bo ta linija držala, potem 40k ne bomo videli (dokler bo bull)

Tole je tedenski graf(približan), kjer pa se vidi da se približujemo večletni trendliniji, ki jo bomo, če bo šla rast s trenutnim tempom, srečali nekaj pod 100k.


Tole pa je tedenski graf, ki je bolj oddaljen in se vidi trendlinijo v celoti. Gor sem dal še fib circles in povezal vrh 2017 in dno 2020. Pri vrhu prejšnjega vala (42k) se je ta obroč izkazal za oviro.



Na grafu se sicer trije indikatorji srečajo v isti točki, ampak treba je razumet da je na takem timeframe-u zelo težko narisat povsem natančno, vseeno pa je tam tam..
Če se kdo spomni, je tudi Aqua špekuliral glede mesečnega RSI, da bo v aprilu ali maju presegel 90 in to je običajno pomenilo obrat trenda.
Glede na vse te indikatorje se jaz res precej nagibam k temu, da bo vrh konec aprila - začetek maja.
Vem da sem se že nevem kolikokrat zmotil z napovedjo, ampak še enkrat, če bo graf sledil tem črtam tja do druge polovice aprila, potem je zame to to. V bearu pa zafilamo CMEje ki so ostali odprti.
Naj bo zgolj v opozorilo, da ne boste sanjali oblake pa december in 300k.

Kaj menite? Vsakega komentarja bom vesel, tudi če si mislite da blodim.. :D

oracle ::

BTC se je utrudil, mogoče bo začel naslednji downtrend (skupaj z ostalimi).

tonis je izjavil:


Kaj menite? Vsakega komentarja bom vesel, tudi če si mislite da blodim.. :D

Uporaba fib krogov? Rdeči karton.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

neocodexx ::

Moje mnenje sicer čist nič ne pomeni ampak je sam to mnenje, se bi strinjal da gre bull še naprej do 100k in bo vmes še par popravkov. Jaz čakam na sub 50k btc da ga še nekaj dokupim za daljši rok, ado in polko pa sem dal za par mesecev na stake, in dnevni trejdi s shitcoini dokler bo.

Za eth pa ne vem, rad bi šel noter z vložkom 1 ETH preko wisetokena za nekaj let, to pa mislim da bo najbolje narediti po koncu bulla, ko bo res dol, če gre pod jurja, še čakam.

Riziko porazdeljen, ostajam načeloma/pazljivo optimističen.

Aja, pa obvezno nekaj dogecoina hodlat, za vsak slučaj, če se mu spet odtrga.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Nisem bil pozoren na tole trendlinijo - že od decembra plezamo po njej (to je log view ker je večji timeframe, na default view se tega ne vidi)

Torej, če bo ta linija držala, potem 40k ne bomo videli (dokler bo bull)

Tole je tedenski graf(približan), kjer pa se vidi da se približujemo večletni trendliniji, ki jo bomo, če bo šla rast s trenutnim tempom, srečali nekaj pod 100k.


Tole pa je tedenski graf, ki je bolj oddaljen in se vidi trendlinijo v celoti. Gor sem dal še fib circles in povezal vrh 2017 in dno 2020. Pri vrhu prejšnjega vala (42k) se je ta obroč izkazal za oviro.



Na grafu se sicer trije indikatorji srečajo v isti točki, ampak treba je razumet da je na takem timeframe-u zelo težko narisat povsem natančno, vseeno pa je tam tam..
Če se kdo spomni, je tudi Aqua špekuliral glede mesečnega RSI, da bo v aprilu ali maju presegel 90 in to je običajno pomenilo obrat trenda.
Glede na vse te indikatorje se jaz res precej nagibam k temu, da bo vrh konec aprila - začetek maja.
Vem da sem se že nevem kolikokrat zmotil z napovedjo, ampak še enkrat, če bo graf sledil tem črtam tja do druge polovice aprila, potem je zame to to. V bearu pa zafilamo CMEje ki so ostali odprti.
Naj bo zgolj v opozorilo, da ne boste sanjali oblake pa december in 300k.

Kaj menite? Vsakega komentarja bom vesel, tudi če si mislite da blodim.. :D


Zanimivo, po tej logiki bi torej morali do konca aprila iti še vsaj x2 :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oracle ::

tonis je izjavil:

V bearu pa zafilamo CMEje ki so ostali odprti.

Joj, zdaj šele vidim (cme gap). Ma kaj rdeči karton, prepoved igranja eno leto :))

XRPNERD ::

tonis je izjavil:



Kaj menite? Vsakega komentarja bom vesel, tudi če si mislite da blodim.. :D


Zdej kupi nekaj altov, bodo bolj pumpali od BTC do BTC ATH, ob korekciji prelij v BTC in čakaj da BTC prileze do 94.500 in prodaj vse v FIAT. In potem čakaj.
Če boš vmes zavohal, da bi Ripple vs. SEC case lahko bil končan še znotraj bulla vrži nekaj v XRP. Resno.
Prodaj ZIL.

neocodexx ::

XRPNERD je izjavil:

tonis je izjavil:



Kaj menite? Vsakega komentarja bom vesel, tudi če si mislite da blodim.. :D


Zdej kupi nekaj altov, bodo bolj pumpali od BTC do BTC ATH, ob korekciji prelij v BTC in čakaj da BTC prileze do 94.500 in prodaj vse v FIAT. In potem čakaj.
Če boš vmes zavohal, da bi Ripple vs. SEC case lahko bil končan še znotraj bulla vrži nekaj v XRP. Resno.
Prodaj ZIL.


+1, pa ne pozabit še na doge. :)) resno

PrihajaNodi ::

Pa PAID. če smo že glih tukej, resno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

To, da vsi zivijo za denar, preprosto ni res. Morda v vasem mehurcku realnosti. Tudi v tej temi je dolocen mehurcek realnosti, ki se ze kar dost razlikuje od preostalega vecinskega sveta.

vanilija ::

Aqua, pusti jih, enkrat bodo dojeli, da denar ni vse.

Mato989 ::

vanilija je izjavil:

Aqua, pusti jih, enkrat bodo dojeli, da denar ni vse.


LOL, če denar ni vse, ga dajte meni :) Bom vas rešil trpljenja!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
397 / 1490
»»