» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
396 / 1490
»»

vanilija ::

FXMagic je izjavil:

Lol, samo ta vanilija pa je en paranoik. Da se da enemu cloveku toliko ukvarjat kdo ima multi account, kdo je kaj napisal pa se gre detektiva na forumu...v temi o kriptu. Sad. Malo stopi vstran od pcja clovek.
Hkrati pa prizna da ima sam vec accountov :facepalm Pazi da te ufoti ne ugrabijo. Sigurno pisejo z vec accountov

Ta post se naj kar pobrise


Napiši mi še iz "teac" računa, pa se poberem iz teme. Patetik multiaccounterski.

PrihajaNodi ::

opa xtz ze ne 4.41.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

amacar je izjavil:


8$, 8.3$, 8.9$, 9.9$, 10.5$ zaenkrat mi je ze vse prodalo, nekaj se drzim. Sem pa na sreco kupil lani za cca 0.4$.


Napisi VSE kar si kupil lani. Da vidimo kolikokrat si zadel.

BorutO ::

Kaj si mislite o enem šitcoinu, ki je v dveh dneh pridobil iz 0,001 kar 0,01? Pa mislim, da bo še rastel, vsaj zgleda tako. Še dobro, da sem ponoči šel spat, ko je padalo, verjetno bi prodal takrat, zdaj je spet nad 0,01 :) Nekako sumim, da ga bodo pumpali še do kakih 0,1 ali pa kar do dolarja ... no, upam, mam jih 33k ;)

Aja, ups .... govorim o ASK coinu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

amacar ::

kow je izjavil:

amacar je izjavil:


8$, 8.3$, 8.9$, 9.9$, 10.5$ zaenkrat mi je ze vse prodalo, nekaj se drzim. Sem pa na sreco kupil lani za cca 0.4$.


Napisi VSE kar si kupil lani. Da vidimo kolikokrat si zadel.

Ne vem kaj vse sem kupil lani lol, evo štiri s katerimi sem naredil minus, ker vidim, da te tako boli (vsaj glede na eth, ker sem jih kupil v paru z eth, glede na € je itak od lani vse v plusu): ANKR, ONT, BAT, KADENA.
Trenuten portfolio pa takole če že hočeš.

vanilija ::

Amacar, bravo. Za razliko od deejaya imaš ti čiz drugačen odnos do ostalih. Čestitke za penzijo. Lepo si zadel z flowom in pa vidim, da tudi z marsičem drugim. Uživaj :)

ajfon ::

Amacar svaka ti čast, majstor..

Imaš mogoče kak še ne-pumpan potencial za future?

Lp

kow ::

Skratka, ne vemo. Se en bullshit forumas.

vanilija ::

Ne bit zavisten in nevoscljiv. Na koncu je pomembno, da imaš dovolj denarja, da si lahko privoščiš stvari in da vredu živiš. Eni bodo imeli več, drugi manj, vedno bo tako. Priložnosti za zaslužke bo pa še ogromno. Če se sekiraš za vsak pump, ki ga fališ, slabo vplivaš nase. Za primer deejay ima veliko denarja, je pa najbrž v življenju zelo nesrečen. Denar ti ne prinese sreče, je pa dobro če ga imaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

kow ::

Nisem zavisten in nevoscljiv, od kod ti taka ideja? Ne maram pa ljudi, ki se hvalijo z gaini, ker po mojih izkusnjah taksni tudi zamolcijo faile.

vanilija ::

Je med amacarjem in deejayem razlika kot od Maribora pa do New Yorka.

profesjonalc ::

Meni je res fascinantno kako nasprotno zrcalna sta si BTC in DXY grafa. Vrh na enemu, pomeni bottom na drugemu, do dneva natančno...

BorutO ::

kow je izjavil:

Nisem zavisten in nevoscljiv, od kod ti taka ideja? Ne maram pa ljudi, ki se hvalijo z gaini, ker po mojih izkusnjah taksni tudi zamolcijo faile.


Ja če je fail manjši od dobička, zakaj bi ga omenjal? Eni imajo lepe dobičke, eni lepo izgubljajo, tisti, ki pa so coine kupili pred 1.1.2021, so pa vsi nasmejani zdaj. Faili so gotovo manjši, kot zdaj, ko par dni raste, par dni pada ... Drugače pa, najdi mi tu gor enega, ki se nikoli ne hvali? Vsi se hvalijo koliko so dobili, koliko notri vplačali itd. Če ti majhne zneske služiš še zaradi tega ne rabiš biti nevoščljiv. Eni so pač veseli na dobičke oz. profite, med tem, ko se drugim graf nikamor ne premakne ali pa so bolj v rdečem ...

amacar ::

kow je izjavil:

Nisem zavisten in nevoscljiv, od kod ti taka ideja? Ne maram pa ljudi, ki se hvalijo z gaini, ker po mojih izkusnjah taksni tudi zamolcijo faile.

Leto pa pol sem delal kot dev za mycrypto (https://mycrypto.com/) kar mi je večji dosežek, kot da se pridem na forum pohvalit, ker sem prodal par kovancev. Nikjer nisem napisal, da sem vse zadel, ampak če si kupil lani in držiš do sedaj si z 99% kovancev v plusu (če nisi ravno naletel na PAID - sožalje). Če ti je pa preveč hudo, ker sem napisal par nivojev, kjer sem prodajal oz nastavil orderje, pa ti ne morem pomagati. Peace bro 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

kow ::

Poanta je, da z veseljem cestitam tistemu, ki premaga trg. Samo ne vemo kdo to je. Benchmark ni profit, ampak trg, to so osnove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

vanilija ::

BorutO je izjavil:

kow je izjavil:

Nisem zavisten in nevoscljiv, od kod ti taka ideja? Ne maram pa ljudi, ki se hvalijo z gaini, ker po mojih izkusnjah taksni tudi zamolcijo faile.


Ja če je fail manjši od dobička, zakaj bi ga omenjal? Eni imajo lepe dobičke, eni lepo izgubljajo, tisti, ki pa so coine kupili pred 1.1.2021, so pa vsi nasmejani zdaj. Faili so gotovo manjši, kot zdaj, ko par dni raste, par dni pada ... Drugače pa, najdi mi tu gor enega, ki se nikoli ne hvali? Vsi se hvalijo koliko so dobili, koliko notri vplačali itd. Če ti majhne zneske služiš še zaradi tega ne rabiš biti nevoščljiv. Eni so pač veseli na dobičke oz. profite, med tem, ko se drugim graf nikamor ne premakne ali pa so bolj v rdečem ...


Jz se ne hvalim in povem po resnici. Kupil sem CAKE pri 17$, danes je 13$. Šel sem takoj notri v Watch pri 4$, danes je pod 1$. BNB pri 270$, tu bom kmalu na 0. Edino kar mi dela profit zaenkrat je ethereum, ki se ga kupil pri 1500$.

In tudi danes sem povedal svojo pozicijo. Da ne bo potem kow govoril za naprej, kako govorimo za nazaj. 40% ETH, 20% BNB, 30% CAKE in 10% WATCH.

IL_DIAVOLO ::

Bnb me je malo zajebal, ampak dobro cardano je vseeno v igri.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Evo, da se jaz povem eno. Na vrhuncu prejsnje manije (sem bil se totalni noob) sem kupil nano pri 25$ (kot moonshot). Verjetno kaksnih 100e. Moj dalec najvecji fail v 15 letni karieri (od kar se aktiven na trgih).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

BorutO ::

BNBja ne prodajam, 6 coinov že cel čas držim od cene 218 in ga ne mislim prodati ... bom še ga držal notri vse do cene 180 ... minus bo velik, ampak iz zadnjih dveh tednov sem se naučil, da pade pod 190 in potem nazaj zraste. ;) Če pa ne bo, bo pa mi minus naredilo, jebat ga ... šit coine pa bom držal do 1. dolarja, če bo kdaj prišlo tako daleč, pod kupljeno ceno pa jih ne bom prodajal.
Jurja sem si dal v fiat, denar, ki sem ga notri vložil iz trrja, dobiček je pa razmetan med ostale coine. usdtja držim nekaj čez 700, če se kaj pametnega pojavi, da hitro vplačam pa naredim pump&dump ... to pa je to. Do zdaj mi je največji minus in profit naredil btt. :)

kow ::

Trenutni portfelj: BTC,ETH,MKR,UNI,BAT.

Motion ::

Delež različnih coinov v mojem portfoliu glede na vrednost v portfoliu.

38% SAND
19% BNB
17% MANA
11% CAKE
9% BAKE
4% ETH
2% SCRT

sloxl8 ::

BorutO je izjavil:

BNBja ne prodajam, 6 coinov že cel čas držim od cene 218 in ga ne mislim prodati ... bom še ga držal notri vse do cene 180 ... minus bo velik, ampak iz zadnjih dveh tednov sem se naučil, da pade pod 190 in potem nazaj zraste. ;) Če pa ne bo, bo pa mi minus naredilo, jebat ga ... šit coine pa bom držal do 1. dolarja, če bo kdaj prišlo tako daleč, pod kupljeno ceno pa jih ne bom prodajal.
Jurja sem si dal v fiat, denar, ki sem ga notri vložil iz trrja, dobiček je pa razmetan med ostale coine. usdtja držim nekaj čez 700, če se kaj pametnega pojavi, da hitro vplačam pa naredim pump&dump ... to pa je to. Do zdaj mi je največji minus in profit naredil btt. :)


BNB je trenutno $260 oz. 220€. O kakšnih 180 oz. 190 govoriš? € ali $?

vanilija ::

Binance dodal AliceInWonderland na Binance Launchpool.

https://twitter.com/binance/status/1369...

Senior Dev ::

Mato je izplačal Tezus pa gre na 50$.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

mAXTER ::

Sem torej jst edini ki drži 24+ kojnov in mirno čakam na penzijon money? :))

A_A ::

mAXTER je izjavil:

Sem torej jst edini ki drži 24+ kojnov in mirno čakam na penzijon money? :))

tudi jaz jih imam več, ampak če bo kaj zrastlo še prodam počasi :)

vanilija ::

mAXTER je izjavil:

Sem torej jst edini ki drži 24+ kojnov in mirno čakam na penzijon money? :))


Je boljša strategija, če te velikokrat daje fomo. Če držiš 3 kovance, boš večino časa gledal, kako vse ostalo leti gor, tvoje pa nikamor. Če imaš več kovancev, bo pa najbrž šlo konstantno počasi gor, vendar ne pa zares hitro.

Matejjjjj ::

Motion je izjavil:

Delež različnih coinov v mojem portfoliu glede na vrednost v portfoliu.

38% SAND
19% BNB
17% MANA
11% CAKE
9% BAKE
4% ETH
2% SCRT


Brezveze govoriti o deležih. Psihologija ni enaka, tudi likvidnost ob obratih trga ni enaka, če imaš 2% od 100$ ali od 100.000$.
Spomladi sem ob korona 1. valu pri delnicah imel po 20.000$ navidezne izgube dnevno, pa se pejt...

vanilija ::

Dokler ne prodaš, ne izgubiš.

kow ::

vanilija je izjavil:

Dokler ne prodaš, ne izgubiš.

Neumnost. Vsak nalozba ima alternativo, ki je lahko boljsa.

_Hammer_ ::

BTCje prodajal po 400$, XRP kupoval po 1,5$, šel v PAID... da se ne boste sam drugi "hvalili" :D

XRPNERD ::

_Hammer_ je izjavil:

BTCje prodajal po 400$, XRP kupoval po 1,5$, šel v PAID... da se ne boste sam drugi "hvalili" :D


Haha, legenda! Sm se prou nasmejal. :D

neocodexx ::

vanilija je izjavil:

Binance dodal AliceInWonderland na Binance Launchpool.

https://twitter.com/binance/status/1369...


Če pravilno razumem tukaj nimaš kaj za zgubit? "Posodiš" jim $ ali bnb za 1 mesec in potem požanješ tokene? Why not? Koliko so pa kaj zaslužki pri temu? Ne vidim razloga zakaj ne bi dumpnil en kup fiata ki itak samo stoji, za tele dobre "obresti".?

IL_DIAVOLO ::

mAXTER je izjavil:

Sem torej jst edini ki drži 24+ kojnov in mirno čakam na penzijon money? :))


Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

Hudicek, sej vem, da je joke, ampak ociten odgovor je. Boljs k vlagat v indeks, je vlagat v indeks brez najvecjih luzerskih tokenov. Ce ima v tistih 24+ kojnih razne "PAID" ipd, bo cakal na penzijo tolk casa, da mu bo drzava rekla: zdej pa lahk.

vanilija ::

neocodexx je izjavil:

vanilija je izjavil:

Binance dodal AliceInWonderland na Binance Launchpool.

https://twitter.com/binance/status/1369...


Če pravilno razumem tukaj nimaš kaj za zgubit? "Posodiš" jim $ ali bnb za 1 mesec in potem požanješ tokene? Why not? Koliko so pa kaj zaslužki pri temu? Ne vidim razloga zakaj ne bi dumpnil en kup fiata ki itak samo stoji, za tele dobre "obresti".?


Tako je. Tu nimaš nič za zgubit. Samo stakaš notri BNB, BUSD ali pa CHR tokene in dobivaš boš alice in wonderland tokene. Lahko tudi takoj ven vzameš, če ti ni več do stakanja. Nisi vezan.

Potem 15.3. se pa začne trading, pa jih lahko takoj dumpaš na marketu. Odvisno koliko imaš BNB, BUSD, CHRja je odvisno koliko boš dobil teh tokenov in koliko boš "zaslužil" s tem početjem. Ponavadi ni velik, ampak če že imaš BNB, ga pa dej še sem notri za malo večji prihodek.

seniorman ::

Hello pension, here I come, stupid noobs are buying more, they will make me rich today, so I say thank you stay ...

Senior Dev ::

Rabi kdo kaj keša? Pišite na zasebno, delim stotake kar tako malo naokoli. Šala, šala. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Zdaj pa le pojej repo in žgance
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Senior Dev ::

Dober post. Kam ti lahko nakažem stotaka?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

perci ::

Lep eliot se dela...

torej gremo do 80k...razen, če ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

mAXTER ::

kow je izjavil:

Hudicek, sej vem, da je joke, ampak ociten odgovor je. Boljs k vlagat v indeks, je vlagat v indeks brez najvecjih luzerskih tokenov. Ce ima v tistih 24+ kojnih razne "PAID" ipd, bo cakal na penzijo tolk casa, da mu bo drzava rekla: zdej pa lahk.


Dejansko sem bolj kupoval na osnovi potenciala in bolj kot ne že pregrete kovance ala Elrond ipd. ki bi naj imeli neko prihodnost; Ampak v povprečju so mi vsi naredili nekje x2 x3 od nakupa, tako da se ravno z nekim bogastvom ne morem pohvalit ampak z neko težko izgubo pa tudi ne :)) Enkrat sem ga že našel (Chainlink v 2017), sedaj čakam še na dva takšna povzpetneža iz mojega portfolija pa se bo že nekaj nabralo počasi tudi v smeri x5 x10:))

Sem pa dolgo držal tudi BNB iz 2017ga ko sem ga kupoval še pod 10$..prodal letos po 40$, se veselil kako mi je pretopljeni fiat vložen v drugi kovanec naredil še x2 in nato gledal čez en teden kako mi je potencialni mega dobiček ala 300+$ po kojnu spolzel skozi roke...jebena igra tale crypto :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

Motion ::

Se mi zdi da bomo šli nekje med temi črtami :))

 BTC-BUSD

BTC-BUSD

kow ::

Senior Dev je izjavil:

Dober post. Kam ti lahko nakažem stotaka?

Glede na to, da si Senior, me cudi da se cakas na penzijon...

mile ::

Motion je izjavil:

Se mi zdi da bomo šli nekje med temi črtami :))

 BTC-BUSD

BTC-BUSD



Verjetno je res cas za drop na $49K

vanilija ::

On bi si moral spremenit ime v Senior Trol.

mile je izjavil:

Motion je izjavil:

Se mi zdi da bomo šli nekje med temi črtami :))

 BTC-BUSD

BTC-BUSD



Verjetno je res cas za drop na $49K


- 1.9T stimulus potrjen
- Kitajska se pogovarja o ukinitvi kripto bana
- Indija se pogovarja o ukinitvi kripto bana

Mislim, da bomo šli prej gor do 65k kot pa dol do 49k. Kar se tudi ujema z grafi, glede na prejšna leta, ki sem jih napisal v nekaj postih nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

huwi ::

Kaj je fora wojak tokena?

BorutO ::

Vau ... bnb ... ich liebe dich. :D

tonis ::

Vanilija, rad bi videl to ujemanje na grafih.. razsiri nam obzorja s tem grafom.

Meni se z grafom ujema sam to da ce gremo zdaj direkt gor, bo veselice bistveno prej konec.

Imam pa en cuden obcutek da res hoce gor. Btc je preplezal 4h ichimoku eth pa je vstopil nazaj v ex kanal. Po moje sta to pozitivna signala.

kow ::

Geopoliticno, bi se zdelo logicno, da so najvecji zagovorniki bitcoina Putin in kompanija. Ter Iranci. Ce so pametni, ze zdavnaj mineajo za drzavne rezerve (plus privatne zepe). Sploh, ker akumulirajo tudi zlato.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()
««
396 / 1490
»»